-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Patka']a co Ty takim rankiem na forum robisz ;)[/quote] rozrabiam czyli pije kawe po porannym spacerze ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:placz:ja też mam mokro w butkach:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Cześć sistersjo bieliźniaczko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Ucałować po faflach proszem:p[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/624d4a046170595d.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] mam mokre wsio nie wiem jak za godzine pójde na spacer :placz: teraz nie będe całowac bo Szpidoopcia je cuchnącą kość :roll: [quote name='Pysia']O !! Debe znowu wstawiła swój poranny portret :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] hahhaha to nie ja to małpeczka czyli Szpilka tak ostatnio dzieci o niej mówiły myślały ze to prawdziwa małpka :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/125/e864d9182df9d6f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/62/6277beb05cb77a04.jpg[/IMG][/URL]
-
i seria śpioch [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/624d4a046170595d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/62/c283b006c6272591.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/62/441d9dd2e695c91a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/125/7dde9f97717b435b.jpg[/IMG][/URL]
-
:evil_lol: :evil_lol: i jakies Szpili stare foty [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/d7e73ab916caab0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/354/7733f64d5096ebee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/125/b09863452b8654e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/f0127cfd88b3df0e.jpg[/IMG][/URL] to foty z drugiego sortu które nie były wstawiane bo sa hmmmmm nie takie fajne jak te z pierwszego. Ale robie porządek w starych foteczkach teraz i niektóre chyba powstawiam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: cokolwiek miało to znaczyc :roll:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:shake:następny blozek z grasującą debe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:........masakra nie do przejścia:diabloti: ...ale ciasto pyszne;)[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie no chyba powinnam się obrazić :eviltong: :lol: :lol: :lol: -
[URL="http://www.grymix.pl/283/sonic"][B][COLOR=darkred]kolejna fajna gierka[/COLOR][/B][/URL]
-
ja kocham tylko Mage tylko i jedynie ale Szpilka Szparka Szpulka kocha wszystkich :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: emil jest u mojego brata na weekend :eviltong: wróciłam wcześniej bo mam mokro dziś tylko godzina zabawy :placz: Ptysiu a co Tobie to za róznica czy to piach czy ziemia :evil_lol:
-
idę spać jutro rano jestem umówiona na męczenie psa :multi: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:czytam czytam czytam ..............nie wiem o co chodzi ...czytam od tyłu:eviltong:.......nie jestem blondynką:cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] to witaj w klubie :eviltong: [quote name='Vectra']no wpadnij do mnie , jest kilka kwiatów do zamordowania :diabloti:[/quote] hahahahhaha że kto ma to zrobić ze ja o nie ja rzucam z tym nałogiem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Pysia']Nie ale zapiaszczyłam się :angryy::evil_lol:[/quote] juz się w doniczke ładujesz :-o :-o
-
[quote name='dealer']phi....jam kamikadze ...bez spadochronka sobie latam...:diabloti:[/quote] hahahha no nie kamikadze to mi się kojarzy z jednym z bólem głowy dnia następnego :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Vectra']dobrze powiedziane :diabloti:[/quote] uffffffffffff ja jestem bezpieczna moja odpowiedź zaakceptowana nic mi nie grozi :roll: :cool3: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
ojejuńciunieńku będziesz zabita na śmierc jak mój kwiatuszek :loveu: :loveu: :loveu: to ja sobie Ciebie wezme i z nim do doniczuśki włoze :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='dealer']BU! melduje ze nalot niespodziewany dokonanym sie stal:diabloti:[/quote] no ni ejeszcze mi tu spadochroniarek brakowało :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a Vektrowa w takim razie zrób tak.............................RADZ SOBIE SAMA hahahahhahahahahaha :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
o pardon :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
ojejciu o jejciu o jejciu a ja jestem na dietce ale nieszkodzi i tak się ucieszę z takich pysznośc :diabloti: -
czy doskwiera Ci Ptysiu prostata ciągle masz parcie na mocz ;) tak wiem wiem prostata to meska rzecz a pomimo to tak mnie cieszy :evil_lol: :evil_lol:
-
kto taki powiedz babuni kto sie z Ciebie smieje :mad:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
ojejciuniu jaka Ty jesteś sprytniunia a w twoim blogusiu mozna sie tyle dowiedzieć o kulinariach i o praniu czuje ze dojrzewa we mnie prawdziwa kobieta dziękuje Ci PtYSIU :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
sie wykradło normalnie :diabloti: :eviltong: :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']sadystki:placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] gdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
aaaaaaaaaaaaaaa ajaka ona puszysta jakis zmiękczcz dodałas w gratisie :diabloti: :evil_lol: -
i do tego startujesz w konkurencji białogłowych :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Ja jestem najkruchsza, najpiękniejsza i najmądrzejsza :diabloti: Ciekawe o co teraz się będziecie spierać :evil_lol:[/quote] zgadza sie jesteś zaraz po mnie :diabloti:
-
[quote name='Vectra']jak zawsze :diabloti:[/quote] słowo w słowo literka w literkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:cool3: [quote name='Vectra']tiaaaaa :cool1:[/quote] jak się ciesze ze sie zgadzamy :diabloti: :cool3: