-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)no chyba miałaś okazję się o tym przekonać:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] własnoocznie i własnousznie :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='dealer']debe? czy ty sie ze mnie nabijasz:cool1: [/quote] :shake: :shake: jestem zupełnie scera :p
-
[quote name='dealer'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/80/3bc6c715824d1e3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/371/5df510a657cd8741.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/88/f2f0fa8c5f972feb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/160/8907cff58730f724.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/88/c5160059d3bd03c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/88/a52c57072c0faba9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/6679d92a606c7e10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/160/ebbddd396bc4436f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/aad13595d483f3a3.jpg[/IMG][/URL][/quote] kosmos:p czesc :cool1:
-
hehehhehehehe no prosze jakie my bliźniaczki :lol:
- 78403 replies
-
jest to jakaś myśl pomysł albo przemaluje Hipa na czarno i powiem, że to rotek :roll: :evil_lol:
-
[IMG]http://damajk.w.interia.pl/blog/kot.jpg[/IMG] o Szpilka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czesc sis jestem dzis dogowładna :multi:
- 78403 replies
-
ciągle stale chce :sweetCyb: :iloveyou: :bigcool: może Pika o nim zapomni i mi go zostawi :wink:
-
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sie normalnie wzruszyłam piękne fotografie :eviltong:
-
Hipo szuka Szpili Szpila w supialni fafluni ale przynajmniej cisza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: one tak od 9 :crazyeye: cały czas :crazyeye: odpoczną godzine i idziemy jeść grilka :sabber:
-
musiałam je rozdzielić bo zaczeły robić wyścigi po apartamentach Hipo śpi na wyrku w "salonie" Szpila w sypialni :mad: ktos jeszcze do porzadków :razz:
-
gwiazdy sa wysoko na niebie ;) a fotek nie mam i narazie nie robię dopiero jak wyjdziemy na grila to porobie :p psy szaleją..................Hipo jest bowski podgryzaja sobiełapy i siadają na siebie :roll: :eviltong:
-
mam goscia specjalnego jest u mnie..................... podpowiem : jest żółty, ma fafle, jest scenorem i wszyscy go znamy :cool1:
-
ide w kiszcze i rzenadzie spać :cool1: Paola qto jest mistrz :cool1: :p
-
[quote name='Vectra']:diabloti: :diabloti: dobry :diabloti: :diabloti:[/quote] berek :diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc.....[/B] [B]co tu tak cicho???:cool1: [/B][/quote] cicho bo szepczemy :cool3: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)Debeściaczku ...uważaj na huśtawki:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hehhe to w domu nie było bujanek były gwiazdy i ja goopia :placz: [quote name='olekg18']Wróciłem bo tygodniowym banie :P Ale nam postów poobcinali.:/ Qrfa ciekawe ile ja mam teraz z 10 postów:D[/quote] eeeeeeeeeeeeeeeeeee to ty zyjesz :eviltong: :-o :lol: :lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)ale dostałeś przymusa...ja cie pierdziu...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]a postów o dziwo masz sporo:crazyeye::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] gaduła z niego ni etylko na offach :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]witaj droga pijaczko :loveu: [/B][/quote] witaj zawsze (zaffsze) trzezwa kolezanko :sg168: :smilecol: :laola: :Cool!: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
-
o jakie ładne zdjęcia :eviltong: prawie jak moje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: sie mi na wspomnienia zebrało :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']bo pewnie w cieniu siedzialas:evil_lol:[/quote] wylegiwałam się jak kot na słońcu :p [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]to czym się opalałaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] słońcem się opalałam :lol:
-
[quote name='evaxon']:grin::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] się ucieszyła normalnie :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Witam:hand:[/quote] witka :multi: [quote name='malawaszka']ooo to chyba wiemy co Debestka będzie robiła u znajomych zamiast oglądać folmu - zzzaaajebiście mieć takiego kolegę :razz::razz::razz: czekam na relację - może foto??? :p[/quote] nie będzie foto moze koleg azdradzi mi jakieś sekrety :roll: no i napewno okarze zdjęcia z Meksyku bo niedawno wrócili z żoną :loveu: [quote name='*luthien*']:loveu:[B] ello :loveu: [/B][/quote] ello ello nieświadomi sie śmieją ;) :evil_lol: [quote name='paula_z']Cześć imprezowiczko :p[/quote] czesc Paola :cool3: [quote name='clockwork']tjaaaa... coolewsko nietwarzowy :cool1: czesc DV7!!! ty dziolcha nie pij tyle... sie nam wykonczysz wiem wiem... mus to mus... tez to mam:diabloti:[/quote] hehehehhe zato stworzona na ząb :eviltong: czesc Cloccoo łe tam się wykończe tranuje bicepsy nie pije dla przyjemności :p hehhehehhe powoli się szykuje ;) dziś sie opalałam ale sie nie opaliłam :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3405/dscf2600dc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3501/dscf2602hx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2339/dscf2603hb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8471/dscf2604xr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3342/dscf2608st1.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2281/dscf2616ot6.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9108/dscf2617cs8.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9167/dscf2620pz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9687/dscf2619eu1.jpg[/IMG][/quote] super [quote name='malawaszka']witajsamajestesprzepalona :diabloti: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9641/dscf2621es6.jpg[/IMG] [/quote] super :crazyeye: [quote name='malawaszka'] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5760/dscf2660yk1.jpg[/IMG][/quote] super :loveu: Weszko fantastyczne foty :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA']Czy Ty do jutrzejszego wczesnego rana wytrzeźwiejesz? :evil_lol:[/quote] no mam nadzieje :cool1: im później tym lepiej :eviltong: jesteś w domu??? jak tak dzwonie tylko podaj jeszcze raz nr :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz .....to se jeszcze poczekam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahahhaha
-
czesc gaduło z wielkim psem rasy bokser i płci samica :eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
czesc pionierko rózu :loveu: :lol: -
wpadłam sobie do Dilerki by podziwiać jej kropelki, krople cudne, zdjęcia fajne, a kolory bardzo ładne, :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc wnusiu z karate rodziny :evil_lol: :evil_lol:
-
:p heloł :p
-
[quote name='evaxon']tosz to [B]Franek Kimono:diabloti:[/B] (piotr fronczewski) [B]jak bylam mlodsza to moj brat włanczal ta piosenke i robil dziwne ruchy w moja strone:roll: nazywajac je karate :grin:[/B][/quote] zapomniałam odpisać :oops: wnusiu wygrałaś uścisk zabarwiony czosnkowym aromatem :loveu: :lol: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahah i i moja wyobraźnia doprowadziły do zmiany pozycji z siedzacej przed monitorem do leżącej w swoich nogach hahahahhahahahaa