-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol:[COLOR=red]:evil_lol:czytam ...i rechoczę ...[/COLOR][/I][/B][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B][I]bosh...jak ja was koffam:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] jeszcze ale niedługo zajdziemy Ci za skóre albo co dzis dosżłam do wniosku ze ja w domu mam nietopera :cool1: [quote name='paula_z']A o żuchwie :evil_lol: Ja nie wiem :shake: :placz: Chyba muszę piwo w siebie wmusić ;) :grin: Mi tez się ryjek cieszy :p Ja Was też :loveu:[/quote] Paula to ten buszmen :evil_lol: :roll: czołga się i przeciksa i jest skórkowa oraz ma pazury :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/003bb1f9f8f18855.jpg[/IMG][/URL] no to ide nałożnico pochuchać i pochrapać sobie sama TZ pewnie bedzie grał :shake: :evil_lol: pa Karola :p
-
no to sie teraz załamałam az 2 foty normalnie nei wiem czy mi się komp nie przepali od ogladania :eviltong: i jak i jak i jak............................które miejsce :multi: :multi:
-
aż tyle Ci go ukradziejowalam [IMG]http://images22.fotosik.pl/146/712cf52a5d3464ff.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/75/dca1af31f2dea39f.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/75/bf6ae0969ae96896.jpg[/IMG] kuniec [URL="http://images12.fotosik.pl/75/bf6ae0969ae96896.jpg"][/URL]
-
i na dobranoc jeszcze kilka Orangów [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/75/bf6ae0969ae96896.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/75/dca1af31f2dea39f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/712cf52a5d3464ff.jpg[/IMG][/URL] koniec
-
[quote name='paula_z'] :grin: No tak, wyspałaś się w pracy :evil_lol:[/quote] no i nie było piwa z powodu megi :placz: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jescze ci piwo smakuje;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]heyka ...widać ze już towarzystwo odpoczęło;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nie smakuje ale wmuszam w sie ;) odpoczeło ale zaraz z przyzwoitosci idzie spać ;) Paula jak uśniesz bez mojej ręki i nogi na Tobie i bez mojego oddechu :evil_lol:
-
łami prawo odzywając sie tu zanim....................Ty wiesz co :diabloti: ale chce Ci pokazać kogo Ci buchnełam z terarrium :p [IMG]http://images22.fotosik.pl/146/3a8b86cc22b963fc.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/364/8588b5ca1f735e18.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/74/6a592df81ed489e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/364/892b87393fcbac90.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/73/a9d24311df10efff.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/146/8212442d97cf702f.jpg[/IMG] poznajesz tam byłam ;) [IMG]http://images22.fotosik.pl/146/a0559a7bdb01a914.jpg[/IMG]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/3a8b86cc22b963fc.jpg[/IMG][/URL] no to więcejnie wstawie bo się zamulił komp
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:Dominisiu.......twój RR Ozzy tęskni......[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Foty są najcudowniejsze :loveu::loveu::loveu:na świecie ...a Orange wyszedł zaje2biście:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nastepnym razem zadekuje na kempingu i wezme Szpile bo dziwnie się czuje w domu :p czegos mi braknie :-( [quote name='jo-jo']Spokojnie, jeszcze nie :lol: Myśle że wkońcu trzeba się umówić na ten od dawien odkłądany spacer :razz: TO coś dla nas :lol:[/quote] 1 tak teraz pokonałam droge do Rybnika JA leniwa czyli przez kolejne dwa lata mnie nei ma ;) a tak serio to niech mi się ciutke przeluźni bo chciałam wpaśc z Pika na dogowisko ale to dopiero w lipcu :cool1: najwczesniej tipsy jak najbardziej z Orangowej skórki ;) [quote name='Pysia']Był sobie taki pan na osiedlu z dwoma ASTami ....Suką i jej synem....Chodził z nimi wieczorami bez smyczy a one rzucały się na wsio...Na ludzi też warczały. Niby je potrafił odwołać ale bawiło go jak ludzie się bali i odwoływał jak już były tuż tuz...Ciągle umierałam o Zmoreczke....Aż pewnego dnia wyszłam z Szelmą i Zmorką ;) I krzyknęłam do pana ze ta druga jest agresywna i za cholery jej nie utrzymam :diabloti: A kto widział Szelme ten wie że jej wielkość i wygląd jest...hmmmmmm ;) Że pan jak większość ludzi nie potrafił odróżnić Szelmy od Zmorki jak były osobno to od tamtej pory łapach pieski na smycze i ...omijał nas z daleka :diabloti: Może pozycz jakiegoś większego boksia ;) Mówiłaś.... Aż mi wstyd bo ze mnie gospodyni okropaśnie marna ;)[/quote] no Pika chce mi pożyczyć Sabe musze się jej przypomnieć :loveu:
-
[quote name='Vectra']a nie możesz zgłosić tego palanta na policje ? foty Ozzulcowe rewela [/quote] no chyba nie mam wyjścia i musze to zrobić bo z facetem nie idzie się dogadać........... bo model rewela :loveu: [quote name='jo-jo']Cudne DeBe poproszę jeszcze fotek, stęskniłam się za fotkami Twego autorstwa [/quote] hehehhe zwariowała Jojkowa zwariowała ;) [quote name='Gosiek']Dominisiu - miałaś extra wyjazd super sie czyta [IMG]http://images21.fotosik.pl/364/892b87393fcbac90.jpg[/IMG] słów mi brak - przewspaniała fota :loveu:[/quote] wyjazd pierwsza klasa ;) a to drugi model jak malina tylko strasznie szybki :roll: :diabloti: [quote name='paula_z']Mnie też zachwicia budowa Ozzulca, fotki tego nie oddają :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/a6825f2843e57c36.jpg[/IMG][/URL] Ach, ten języczek :loveu: :evil_lol: Debe, wdech wydech :glaszcze:[/quote] o Paula widziała suke i jak sie zachowuje na nasz widok więc wie czemu to budzi mój gniew :mad: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:shake:o masz ....tak zaraz na powitanie ....qrwa......też se zaklnę szpetnie ...ale po polskiemu:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:pmówiłam Ci Pysiaczku ,że Magdę trzeba poznać ...kto nie poznał Jego strata:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dzięki za wspólne przeklnięcie ;) Ozzul będzie ale później ;) a to dla Ali ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/364/8588b5ca1f735e18.jpg[/IMG][/URL] tipsy :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/6a592df81ed489e8.jpg[/IMG][/URL]
-
PtYSIU tylko mnie wnerwia ze ja grzecznie do pana czy może nie puszczac psa a on puszcza i mowi ze sie POLUBIĄ jak juz dwa razy miały starcie i Szpila jako ta starsza odwoływalna dostała podwójny wpieprz. Co wiecej on ma znacznie większą suke i się boje o Szpile i tyle omijam kolesia nie chodze do parku do innych psów znalazłam sobie towarzystwo banitów megowych a do niego nie dociara bo on ma 70 lat a co mnie to obchodzi teraz mówie serio kto ma wiatrówkę co gorsza suka warczy i szczerzy kły na mniepo tym jak dostała mało dogoprzyjacielski wpirdool odemnie więc boję się tez ze mnie ugryzie a wtedy moj goopol pójdzie jak zły i nie dlatego ze jest odwazna jest psem obronnym i jest dokonała tylko dlatego ze nie boji sie megi i ma z nia do załatwienia :angryy:
-
:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/364/693c403c1736f8ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/a9d24311df10efff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/8212442d97cf702f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/364/892b87393fcbac90.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dbsst']moja ekstaza mineła 1 pan od Megi wszedł w towarzystwo puścił mege i...........sami się domyslcie pyskówka i starcie psów ***** 2 menel powiedział ze zabije mi psa a ja jestem ***** ...........ja mu ze nie jego ***** wiec dlatego pije i ze zabije oddechem kazdego dołek na maxa nienawidze tego :angryy:[/quote] pierwsze gwiazdki koorwa drugie i trzecie tez koorwa nie po to przeklinam zeby mi gwiazdkowac koorwa
-
moja ekstaza mineła 1 pan od Megi wszedł w towarzystwo puścił mege i...........sami się domyslcie pyskówka i starcie psów ***** 2 menel powiedział ze zabije mi psa a ja jestem ***** ...........ja mu ze nie jego ***** wiec dlatego pije i ze zabije oddechem kazdego dołek na maxa nienawidze tego :angryy:
-
[quote name='Agga'] [B][COLOR=darkgreen]dbsst jak byłam u ALicji po powrocie pisałam to samo.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Baby sie bawiły bez Agusi? :diabloti: :mad:[/COLOR][/B][/quote] Agga to, że Ala jest bowską gospodynią to już internetowo gadulcowo wiedziałam mnie zaskoczyła Klockowa :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/ce21ad9bd1ef98ed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/59f409d7d4d1cd31.jpg[/IMG][/URL] dobra spadam z psem
-
chciałam cos napisac ale zapomniałam co spadam z psem na spacer umówiłam sie z Amigo na piwo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
tytanic :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/970296222f9213e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/a0559a7bdb01a914.jpg[/IMG][/URL] klimaty [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/7772d2662df15017.jpg[/IMG][/URL]
-
Kronos [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/145/cf8a601d50f4480e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/2f5f606c6bc04f50.jpg[/IMG][/URL] Puszek :roll: :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/6a355e6aa54fceb6.jpg[/IMG][/URL] Puszek 2 :roll: :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/fa9964cb0c626947.jpg[/IMG][/URL]
-
cd astman morderca pełna gęba [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/145/b38dcf9dd84901ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/145/bd3282f3e17d4015.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/145/276e013beb546ac6.jpg[/IMG][/URL]
-
co mnie zaskoczyło to kolor Ozzyego jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach taki mój kogel i mogel ;) no i muskulatura powiem tak ja i Szpilka nabawiłyśmy się kompleksów Ozzy ma przepiękną budowe i OLBRZYMI KOTLET ZAMIAST JĘZYKA :crazyeye: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/a6825f2843e57c36.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/74/399ff2cd276b1a75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/72da999ab861f0dc.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asiaczek']Rany, ale się Debe rozpisała! Znaczy ... chyba zadowolona, nie? pzdr.[/quote] no to właśnie to znaczy ja kólowa postów składających się z emotek tak się rozpisałam czyli musi być dobrze ;) [quote name='Hugo-Kochaś'] Są GOŁĄBKI[/quote] BYŁY gołąbki sa gołębice :lol: :lol: :lol: :lol: [quote name='paula_z']:grin: Dominika, wariatko, lepiej bym tego nie ujęła :klacz: Ja też Ci dzięki wielkie :loveu: Cieszę się, że w końcu poznałam Twoje prawdziwe JA :evil_lol:[/quote] no ja sie mniej ciesze, że poznałaś moje prawdziwe ja teraz już wiesz o mnie wszystko hahahahahahhahahahahahahahha [quote name='evaxon']oo oo ooo ile tu miłosci :diabloti:[/quote] sama low :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]Domi ...ja tylko napiszę:evil_lol: ........rozdziawa mi się smieje do ekranu na samo wspomnienie a jak to czytam to już mam pełny odlot:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] a ja napisze NIE WIERZE HAHAHA Cciągle nie wierze ale ogladam to i jakby się przekonuje ze byłam goopol :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/145/1ef4f59d0b1d89e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/145/22f89cd3d8cd89a9.jpg[/IMG][/URL]
-
bałam się,że nie zmieści mi się w jednym poście Klocuszkowa cd ;) wielkie dzięki za pokazanie sklepu i studia jestem pod wrażeniem i chyle czoła :modla: oby tak dalej a nawet jeszcze lepiej :kciuk: bardzo mi się podoba klimat jaki tam macie i ten wszech obecny śmiech Pawcia ja lałam normalnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Co do gościny u Ciebie to nie wiem od czego zacząć powiem tak JESTEM W SZOKU bo nie podejrzewałam, że jesteś taką wytrawną kucharką :sabber: tylko jak dla mnie za dużo powietrza z dmuchanego materaca :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dzięki za pożame hahahhaha Pawcio wale w beret z brotem i tyle nie wszystko jasne jak słońce i DV7 :evil_lol: :evil_lol: dzięki za wyrozumiałość :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: biedny chłopczyk się trochę nie wyspał do pracki i to nie przezemnie TO ONE :evil_lol: sikam z Twoich tekstów a beret jest mistrzem :evil_lol: Klocek i ty czemu nie wlazłeś do mojej wyjebanej w kosmos kosmetyczki hahahhaa :shake: poprostu i lowiu twoja mac tak zajebistego psa można sobie tylko wymarzyć gigant w każdym względzie i do tego yorkuś jak moje i tu me serce warjuje :loveu: Magda mam nadzieje, że to nie ostatni raz :cool1: samolot i tiry trzymaja mnie w napięciu :p ----------------------------------------------------------------------- no i special THX dla mojej nałoznicy :cool3: Paula która jest nieśmiała i takie pierdoły z Cezarym w czwartek dali takiego czadu, że ja jak już pisałam to leżałam i nie wierzyłam, że można się tak śmiać. BYŁAŚ BEZLITOSNA mało nie pękła mi przepona a sąsiedzi Ali chyba nie mają juz sprawwnych bębenków hahahhaha dzięki za to..........i dzięki,że chciałaś mi towarzyszyć w tej podróży :multi: :multi: :multi: było naprawde klawo i w deche hahahhahahahaha Szkoda tylko ze na piechote dziś za pociągiem leciałaś za wczorajsze próby staranowania mnie Ozzym (udane próby) :evil_lol: :evil_lol: no i special thx za podtrzymywanie mnie na duchu w trakcie podróży w tą strone..............................fatalna była podróż a jednak miło upłyneła :multi: wydawało mi się, że Cię trochę juz znam a tu proszę takie czwartkowe zaskoczenie...................posikana ciągle jeszcze raz dzieks :buzi: ----------------------------------------------------------------------- jednym słowem było[SIZE=7][B] FANTASTYCZNIE[/B][/SIZE] to kolejna niezapomniana podróż do której będe wracać każdą chwilą złą KOCHAM WAS a teraz już koniec tych zwierzeń :diabloti:
-
jestem......................z pociągu odrazu do pracy gdzie jak Pauli wspomniałam, się mnie przysneło :roll: ale to nie ważne.... a teraz wspomnienie słowne z podróży.................. Chciałam tu poraz kolejny podziękować Gospodarzom. przystanek Rybnik............... Alu jak wczoraj sprawdziłyśmy,że gadamy żywo i nieprzerwanie od dwóch lat. I od tego czasu chciałyśmy się spotkać ale zawsze coś wypadało...W maju odwiedziłaś Warszawę i zrobiłaś pierwszy krok :loveu: poczułam duży niedosty po Twoim wyjeździe tak duży, że postanowiłam się wbić w PKP i Cię nawiedzić. JA LEŃ NAD LENIE NIE RISZAJĄCA SIE NIGDZIE wyjechałam i to była najlepsza i najwłaściwsza decyzja ostatnich dni.......... dlaczego tak było bo umierałam ze śmiechu na każdym kroku, turlałam się po podłodze i leżałam pod stołem z bólu brzucha. ŻUCHWA o mały włos mi nie wyskoczyła ponownie ;) odstresowałam się tak niesamowicie, że czuje sie jakby mi ktoś zrobił pranie mózgu :roll: :evil_lol: DZIĘKUJE :multi: Cezarze bardzo dziękuje za cierpliwość ;) i chęć spędzania z nami czasu. Pierwszego wieczora Ty i .............graliście pierwsze skrzypce a ja padałam ze śmiechu. Dzięki za Bezludzie i ognisko iście królewskie a najbardziej dzięki za rozmowy o polityce :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i hektolitry kawy hahahhaha wspólnie wypijanej. Kuba uratowałes mi życie dzięki Tobie również hahahhahaha gdyby nie Twoja obstawa to obflukałabym sąsiadów normalnie ;) No i dzięki za pomoc przy kompie :loveu: odrazu widac ze łączy nas data TA data jak ktoś nie wie niec się domyśla Kuba :buzi: odemnie ;) a i nie zrobiłam smoka możesz mi urwac jaja Ozzyego hahahhhaha następnym razem zrobie tylk onie odbrokowacaj go zabardzi i weź go do Wawki hahahha jakbyś potrzebował mete w W-wie to u mnie jest miejsce :eviltong: Ozzy czemu nie wlazłeź do tej walizy :shake: :evil_lol: wielkie miłosne westchnienie do niego wyczochrajcie go :multi: Ala była niesamowita ugościła nas po królewsku te krokiety, gołąbki do których miałam dużą konkurencje, placuszki, atrakcje w postaci samolotów, bezludzia balonów, nie wiem jak Ci (WAM) się za to odpłace :loveu: bo dziękuje to za mało ................................................................................................ Klouszkowa podbiłaś moje serce no ryłam jak goopia z opowieści podejrzanej treści :evil_lol: dzieki ze TYLE czasu z nami byłaś wiem, że kosztowało Cie to dużo wysiłku :evil_lol: z atrakcji z Jastrzębia najbardziej dzięki za "ziomali Klocka" i ulice Warszawską :evil_lol: :evil_lol: leje cały czas z tego
-
czesc Karola :buzi: Paula żyjesz???? ale dostałam opierrrrpapierrr od Szpilki aż się uszami nakryłam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w pracy zasnełam :roll:
-
ja przelotem aż do................... :cool1: bardzo bardzo bardzo dziękuje za gościnę i zajebistą atmosfere...jak widziałam dziś fiata 126p to się zsikałam. Dzięki za wypasy rarytasy...żałuję, że nie udało nam się jeszcze przed wyjazdem chodź na chwilkę spotkać :-( jestem pod wrażeniem Twojej dzielności sobotnio porannej :evil_lol: Wyobrażacie sobie Klockowa w kolorze ściany ugotowała nam kiełbaski mało przy tym nie skonała ale nie kiełbaska jest kiełbaska .... :modla: zaimponowałaś mi moja droga :multi: Pozdrówki dla Pawcia co musiał nas znosić i oglądać nasze berety hahahahahhahahahhaha i czochranko dla labradora :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: wanne zabiore następnym razem upsssssssssssss już się wprosiłam :roll: :evil_lol: podpisuje się D.V. 7 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: