-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Maga100'][B]mam się bać i uciekać? :cool1: [/B][/quote] a cóż ja Ci moge powiedzieć :cool1: mam Cie na oku :cool1:
-
czesc zboczona nałożnico............ czesc Karola :D ale biedny pitbull morderca kompany siłą :mad:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:p...śpiący Ozzy...[/B][/I][/FONT][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images11.fotosik.pl/78/2a78e0c5018f1fce.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/78/2a78e0c5018f1fce.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] bombastic :loveu: :loveu: :loveu: sie bym potulała ale nie do wystajacego sera :mad: a do mordulca Ozzulca :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']Oj goopku, wiertarką z operatorem sluze :eviltong:[/quote] ale to potrzebna super turbina na moja płyte wielką :cool1: ale jakbyś miała operatora z syper turbina to bym was wykorzystała mam tyle rzeczy do wywiercenia :roll:
-
hehehehehhehehe :cool1:
-
witaj qroolowo :loveu: wsadziłaś psa w balie i uciekłaś czy może zasnełas na fotelu dentysty sadysty :cool1:
-
[quote name='dbsst']zapomniałam dodać dla wszystkich zestersowanych moj kawałeczek old schoolowy :loveu: [url=http://www.youtube.com/watch?v=llJ4eYCzExU&mode=user&search=][B]mniaaaaaaaaaaami a tribe called quest[/B][\url][/quote] ups coś spsułam [URL=http://www.youtube.com/watch?v=llJ4eYCzExU&mode=user&search=]a tribe called quest[/url]
-
zapomniałam dodać dla wszystkich zestersowanych moj kawałeczek old schoolowy :loveu: [url=http://www.youtube.com/watch?v=llJ4eYCzExU&mode=user&search=][B]mniaaaaaaaaaaami a tribe called quest[/B][\url]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:do tego jak znalazł różowa koszuleczka z napisem ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]uważaj na tipsiki;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] heheheh to projektuj ;) koszulke for me ;) [quote name='evaxon']woww.. ale bajer:cool3: :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] sie wie :evil_lol: [quote name='PIKA']Ja to widzialam na zywo :evil_lol: [B]Domi, [/B]gdzie Ty chcesz to podziekowanie powiesić? W domu?[/quote] az oniemiała jak jej barbie uśmiech strzeliłam ;) hahahhahah Pika napewno młody tego nie dorrrwie nie sięgnie i znie zdejmie a teraz uwaga uwaga [URL=http://www.grymix.pl/284/test-na-bycie-gejem][B]czas się przyznać tak to prawda[/B]:evil_lol: [/url]
-
[quote name='Pysia']Strasznie sympatyczne :loveu: Znajdx to wiertło babo i powieś to !! ;) Buahahahahahahahahahahaha Kocham Cię :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] no kurde potzrbuje lux torpede :placz: tyż Cię kocham mammmanniuni PtYSIU rozowisiu :loveu: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]woooowww poetka...z Ciebie.....:cool1: [/B][/quote] nie chcaiałam nic mówić ale jak bbyłam mała to byłam Kochanowskim ale się jakoś tak mnie na Borowska wyrosło :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:naprawdę milutko...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:wow...ale jazda ..........no zaje2biste ...sis kobieta z klasą[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] fajny podarek to jest tak ładnie zrobione, że będzie wisiało na równi z dyplomami :multi: wartośc ma dla mnie olbrzymią oczywiści eise poryczałam bojakżeby było inaczej :placz: hehehe w różu mi do zęba ;) spadam podpiłowac tipsy i wydac troche kasy na goopoty :evil_lol:
-
no wyszło mi to troche kwadratowo ale tak.......................:p spadam bo znowu nie mam mnie tak naprawde :diabloti:
-
hehehehehe ja własnei zabieram się do moich papierzysk i się zabrać nie mogę :placz:
- 78403 replies
-
psa powiesiła :placz: jemu tez nie chce przywieźć podarku :evil_lol: :evil_lol:
-
lila róż :loveu: dla mamammamnininu nniu PtYSI :loveu: wcześniej był błękit oceanu :evil_lol:
-
Pysiu to ten spadnięty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ala mówiłam że barbie uśmiech :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/84/ec2b2bad56167b5a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']witaj moja dogociółko poetko :buzi:[/quote] heloł dogbanciółko i prosze dwa w jednym dla niepoznaki ;) a oto co miłego spotkało mnie we wtorek. Musze zawieścic w Gabinecie a nie mam wiertła :placz: :placz: :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/84/c17601829432cb8e.jpg[/IMG][/URL] t o grupa z którą miałam zajęcia w Szpitalu i na Studium miło nie :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:hmmmm: widokówke z Londynu[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to wyślesz :cool1:
-
czesc angielka co mi przywiezesz z dalekiej podróży????
-
[quote name='malawaszka']oooo jak tu się poetycko zrobiło :loveu::loveu::loveu: Debe nie daj się :diabloti: załóż kaptur i oddech z pleców zniknie :diabloti:[/quote] hehehehe wiesz dusza artysty we mnie drzemie :evil_lol: a co oddechu to mam go w doopie ledwo go tam zmieściłam co prawda ale teraz juz zwieracz zacisnełam i nie wypuszcze go do końca ;)
-
poematem tobie powiem, ze twa osa mnie olśniła, i już wiem co dalej zrobić, zeby być dla wszystkich miła, włoże sobie okulary, skrzydła zczesze raz do pary, uśmiech pośle w twoja strone, i dla Dila pokłon zrobie, piękny pręgus z tego Dila, niezłe fotki z twego oka, miło się tutaj siedzi, i historie te oglada, lecz niestety to juz pora leciec dalej, do przyjaciół zanim skończe kawe łykać, o czym rymłam se u siebie :oops: (to dopierow wypocin :shake: )
-
właśnie z pracy juz wróciłam, kawke sobie zaparzyłam, mleczko pięknie się rozchodzi, delikatnie kawke chłodzi, napój zaczne zaraz łykać, i po dogo sprawnie fikać, kiedy dojdę do koniuszka, wszystkim pośle w net całuszka :roll: , i do pracy mej usiąde, po kopjuje i po wklejam, potem pójdę do leżanki i pacjętem poprzewracam, a na koniec pełnia szczescia na zakupach poszaleje, rymowaneke tutaj urwe i odpale sprawde palce, mówiąc wszedzie czesc i heja :multi: :multi:
-
:razz: amen
-
*wezprze :roll:
-
[quote name='dealer']debe boi sie okropnie ze jej wladza bana kropnie wiec sie zegna tutaj z nami oczy ma zalane lzami z tej rozpaczy oszalala i uczucie mi wyznala :diabloti:[/quote] debe boi sie okropnie, i dlatego sciagnie spodnie, zaraz w wyrku wyląduje, na dobranoc zmówi pacierz, i wzbogaci sie duchowo, jutro wstanie wystrzałowo, a w pamieci bedzie miała, ze ja Diler pocieszała, rano zęby wyszczotkuje, włosy zepnie, posle ch....e, a na koniec podziekuje, ze ma tutaj bratnia dusze, co ja wesprze w poemacie...........................