-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
jestem to pomówienia my z OZZYM się kochamy wczoraj nawet razem w wyrku zasypialiśmy i to JA pomagałam mu wejśc na sofe bo mała pierdoła nie dawała sobie rady :evil_lol: co do wyjazdu i powrotu to zaraz opisze tu tylko poraz kolejny chciałam PODZIĘKOWAĆ ALI I JEJ RODZINIE ZA CIERPLIWOŚĆ I ZROZUMIENIE hahahhahahahahha teraz jest mi smutno :-( ale ten typ tak ma :-(
- 78403 replies
-
thx thx thx to pa pa pa na kilka dni :p
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
powiem tak PRZYJ PRZYJ PRZYJ WDECH WYDECHD -
:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/64/f9f2d25435c3f7d5.jpg[/IMG][/URL] bardzo dziękuje w imieniu Szpilki za te życzenia :loveu: to nasza osobista róza nie zadeptana jeszcze :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[SIZE=7][COLOR=magenta][B]Pysiu coś szybsza od kamienia DZIĘKUJEMY Ci rózem[/B][/COLOR][/SIZE]
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja jeszcze lubie i uwielbiam monitor a szczególnie znudzonego WALKMAMA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Ewkaa']:new-bday: [COLOR=magenta][B]Sto lat Szpileczko[/B][/COLOR] :BIG::BIG::laola:[/quote] dziękujemy
-
zabij szefa jest kultowe moja ulubiona śmierć to klawiatura hahahhaha
-
[url=http://www.grymix.pl/16/pryszcze/]a to dla wszytskich dłubaczy[/url]
-
juz za chwileczke juz za momencik wsiadam w pociąg (o ile nie zaśpie ) :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor'][B][COLOR=red][U][SIZE=4]Szpilciu wszystkiego najlepsiejszego[/SIZE][/U][/COLOR][/B] :smilecol: :smilecol: :laola: :pepsi:[/quote] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7]taaaaaaaaaaak jest to była niekompletna wiliczanka urodzinowa [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7]dziś Szpidoopcia kończy 4 lata [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7]STO LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT DOPPECKO :loveu: [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][/SIZE][/FONT][/B]
-
[URL=http://www.grymix.pl/331/zabij-szefa]na mój dzisiejszy humor jak znalał[/url] :diabloti:
-
[quote name='evaxon']hahahaa no przeciez to nie ja tam lezalam:grin:[/quote] ale TY torowałaś droge :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']:lol: nic nic 0X 0X 0X :evil_lol:[/quote] a juz myślałam, że widziałam rumieniec :diabloti:
-
Agga jak uda Ci sie 10 miniu [url=http://www.grymix.pl/334/rownowaga]wytrzymać[/url] to może zajrze na Zlot ;) wnusiu co Ci :-o :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[URL=http://www.grymix.pl/328/kocie-igraszki]i bardzo sympatyczna gierka dla kociomaniaków[/url] [url=http://www.grymix.pl/308/malpi-biznes/]i kuleczki piłeczki a w tym przypadku owoce :roll: [/url]
-
[URL="http://www.grymix.pl/153/twoj-koles-z-kosmosu-szuka-partnerki"][B]szybko gorszący się nie zaglądać czyli kolejna z tych lepszych gier[/B][/URL] ciekawe jak w to Wam pójdzie :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=red][FONT=Arial][B]:crazyeye:o matko ...mam sie bać:evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] mmmmmmmhhhhhhhhhh przez duż BARDZO :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[SIZE=7][COLOR=darkred][B]2[COLOR=black] [/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=black]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] :cool1:
-
[quote name='madzia i medor']Co ona trzyma:evil_lol:[/quote] metke od piłki :evil_lol: [quote name='anetta']BUHAHHAHA Jaka gra Dbsst, jestes kiepawa!!! Mi za pierwszym razem tez trzy ale nastepnym bylo juz 10 :roflt: A w Sonica to ja uwielbialam grac, tutaj strasznie wolno sie rozpedza :roll:[/quote] HA HA HA ja się wcale nie przechwalałam moimi umiejętnościami wciskania ludzi :diabloti: :cool1: [quote name='Pysia']Debe jesteś do kitu Mnie za pierwszym razem - [SIZE=7]7[/SIZE] [SIZE=7]Praktyka czyni mistrza :diabloti:[/SIZE] [/quote] no prosze jakie zwierzenia :evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]zarąbałaś kfiatka??????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ty reszte to mnie oddaj uchawą sie przynajmniej od.............mordercóf kfiatóf[/COLOR][/B] [COLOR=darkred][B]he he he mi za pierwzsym razem 9 za drugim..............też 9 [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]trzeciego już nie było.........nuda:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][U]witaj właścicielko szpilki z pieknie umięśnionymi nogami............no miodzio po prostu miodzio:lol:[/U][/COLOR][/B] [/quote] no nie moge nie masz SERCA chcesz mi ostatnie ocalałe dusze wyrrrwać :evil_lol: nie no nie mam aż tak umięśnionych nóg :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale dzięki z tym ze odrazu miodzio hmmmmmmm czy ta gra tak na Cie podziałała :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I][COLOR=red]hey sis ...pakowaj sie bo na expresa nie zdążysz[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] spoko spoko w myśli jestem już spakowana :evil_lol: [quote name='dealer']uhuuuu.....zapomlo mnie sie wczoraj nalota zrobic...ale nadrobie dzis:diabloti:[/quote] hehehe a juz myślałam ze odleciałaś gdzieś :cool3: :lol: nawet sie zaniepokoiłam :eviltong: [quote name='malawaszka']buuuahahahhahahahaha jestem mistrzem w orgietkach - [B][SIZE=6][COLOR=red]13[/COLOR][/SIZE][/B] :evil_lol:[/quote] nie no co te spacery po łące z Ciebie zrobiły a z drugiej stront to znaczy, że z Toba ciasno może być w wyrku bo wiesz jak w jednym wyrze 13 pociech zmieścić :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz ...a co będzie jak wrócisz z Londynu:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dostanie nagrode upychacza :evil_lol: [quote name='Pysia']Za którym razem? :diabloti:[/quote] hahhaah czyżby zazdrość :eviltong: [quote name='malawaszka']za pierwszym :diabloti::eviltong:[/quote] hahahhahhahaha
-
mam coś wybornego na wieczorek zapoznawczy :cool1: :cool1: mocno pocentowego ale nie powiem co :cool1: :cool1: :eviltong:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no nie mogę Oliwka pogromca Troli jest niesamowita :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a tak wogóle to [SIZE=7][COLOR=darkred][B]3[/B][SIZE=2][COLOR=black]!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] :cool1:
-
[quote name='Iza i Avanti']Buziaki dla pięknego Szpilatrona!!![/quote] wycałowana wymęczona i wykochana :loveu: [quote name='evaxon']nie nooo stara Szpila calkiem młodo wyglada:razz: witanko:loveu:[/quote] hehehe [quote name='malawaszka']jesuuuu ależ wyczerpująca ta gierka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] special for u [URL="http://www.grymix.pl/114/ile-osob-zmiesci-sie-na-lozku"][B]kto pobije rekord tylko dla dorosłych[/B][/URL]