Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. ciekawe czy poznacie tego gościa to wierteło slunskie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/74/a00395360dbd283c.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='paula_z']:loveu: Klocuś masiakra :evil_lol: :grin: Miałam najlepszego nauczyciela i [B]pedagoga[/B] :evil_lol:[/quote] [B]bandog b a n d o g[/B] taka rasa buuhahahhaha [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][I]:loveu::loveu::loveu:[FONT=Arial]:loveu::loveu:ten jęzorek :eviltong:słodkości:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/I][/B][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/50005a6f8fbaaac5.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]zachecajacy[/COLOR][/FONT][/I][/B] [/quote]
  3. ja jestem nimi zdołowana oczekiwałam ze go zastzrelam a tu oooooooooo sparer 5 minut przez upał :placz: :placz: :placz:
  4. ale ja mówiłam ze sie pchac bede :multi: :multi:
  5. ho ho droga Pani pekają pani mury :p piknie bedzie piknie :loveu: :loveu:
  6. i dwa moje naj :loveu: i jedyne których mniej wstyd :angryy: [IMG]http://images22.fotosik.pl/149/50005a6f8fbaaac5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/366/9b47edb048368732.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:KCM;)...ja tak grzeczna i ułożona:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='paula_z']Jako ta dama :evil_lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahhah same damy naszczecie ja jedna jedyna gwiazda ślunska buuuuuuuuuhahahhaha Klocek mam nowego psa rasy (pewnie nie znasz) bandog nazwałam go super po polsku czyli Clockwork bardzo mnie lubi i wogole fajnie z nim paradowac po ulicach [IMG]http://images12.fotosik.pl/77/bd509946864f876a.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/149/08ede6c3de64ae73.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/149/2496ef8fa52e027e.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/149/1aebb06023642731.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/366/fbc3c1034b973231.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/149/b0967c557575b149.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/77/92bb42e814008336.jpg[/IMG]
  8. wredota Klockowa nam go zabrała :placz: :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/92bb42e814008336.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='basiulka22tychy'][B][I]wchodze na jedna galerie ploteczki na drugiej tez no ładnie a ja takie zaleglosci i nie wtemacie :(:(:( :D:D:D:D pozdrawiamwszystkie ciotunie ;):):):)[/I][/B][/quote] hahahhahahah to samo czuje po dłuższej nieobecnosci na dpgo hahahhaha i moje dwa ukochane zdjęcia MOJEGO CLOCWORKA [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/50005a6f8fbaaac5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/366/9b47edb048368732.jpg[/IMG][/URL]
  10. sie na Slasku naumiała jak ze mna jechała to była milimili och jade ogladac wasze lody :evil_lol: no naprawde smaczne tematy tu się kreca rzec by sie chciało ze to niezłe lody sie kreca :evil_lol: a to wszystko PAOLA [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/1aebb06023642731.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/366/fbc3c1034b973231.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/b0967c557575b149.jpg[/IMG][/URL]
  11. wybrnełaś za czkawke uchyle ci krolestwa hahahahhahaha i nie poszczuje MOIM BANDOGIEM :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/77/bd509946864f876a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/08ede6c3de64ae73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/149/2496ef8fa52e027e.jpg[/IMG][/URL]
  12. własnie musze ci naliczyc za wchodzenie na MOJA połowe :mad: :evil_lol:
  13. [quote name='clockwork'][B][COLOR=black]ciekawe kto?? :roll: :roll: :roll: ide poszukać jakiegoś przystojnego/nieznajomego co zaprosi mnie na loda :cool1:[/COLOR][/B][/quote] mmmmmmmm ze kto ma loda :eviltong: [quote name='paula_z']:roflt: Niebieski Ci zajebało :hmmmm: :evil_lol:[/quote] Paola no ty tak brzydko mowisz :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I]:eviltong:[/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale zachciewna[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no weź że taki bedzie niedomyślny:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]A ja mam też LODA ....BIG MILKA:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] to babsztyle ze śląska mają lody :roll: :evil_lol: [quote name='paula_z']Zaszalej, poliż biga :evil_lol:[/quote] weź go do buzi no dalej weź go do buzi weź go do buzi a kąciki ust ci wybrudzi :roll: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:zaraz se poliże:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a bedziesz gryźć :cool3: [quote name='paula_z']:hmmmm: Debe zniknęła, chyba poszła polizać :evil_lol:[/quote] ni Debe poszła zapytać o co cho z tym lodem bo taka nie kumata :eviltong:
  14. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]była.. leżała pod stołem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ale SAMA :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='clockwork']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]lodziary spadam do domu... boście mi smaka narobiły... tym lodem :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo lody są ......zdrowe na gardło:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] buuuuuuuuuuuuuuuhahahhah 1 ktos na Śląsku będzie miał dobrze 2. ups to tak dla zdrowotności tak Alu wszechwiedząca ma ostojo i wskazówko :lol:
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuhahhahah... no tak... taka droga potrafi zmęczyć :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]Paula, Dominika... ja też dziękuję za odwiedzinki.. było miło i zajebiście, i .... ciężko dnia następnego :roll: :roll: ale dziękuję... mam nadzieję że jeszcze się spotkamy ;) [/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tylko uważaj na te czarne myszki... w latexie :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]o kurde... co wy tam robiły że masz teraz braki z otwieraniem ust :p [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzięki dzięki dzięki dzięki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] o pani wazlelina czesc Karola :multi: Czesc lodziara :evil_lol:
  17. [quote name='paula_z']Macham ... żuchwą :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:lizane...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...mogę wiecej nic juz nie napisać:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] oooooo moje klimaty :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. eeeeeee widział ktoś Rodzynkę Rydzewską :roll: :eviltong: :eviltong: bo u Klockowej jej nie było :eviltong:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Debe zabiłam się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak mi napisałas ze idziesz na szymona to pomyślałam ze zapylasz na imieniny gdzieś....to teraz sie dopiero kapnęłam ze oglądamy ten sam program:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jaja jak berety........:oops:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Tak to szyfr ;)palec na 12[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hahhaah goopia :eviltong: [quote name='paula_z']Buhahaha :roflt: Zaplułam monitor lodami przez Was :roll: :evil_lol:[/quote] mmmmmmm a taka spokojna miała być :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:wow masz loda .....liżesz , czy machasz łyżeczką :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] co by nie robiła nie robiła tego jak z nia spałam :roll: :mad: :diabloti: :evil_lol: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]ooo lodziki :cool3: :cool3: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] kolejna lodziara :diabloti: :evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]Orange na dobranoc debeściarski .....doczekał sie chłoptaś sesji foto[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Witaj mła sis z lateksową Szpileczką[/COLOR][/FONT][/B][/I][/quote] jestem oglądam Szymona M :cool1: [quote name='evaxon']Piknie piknie jak tu piknie[/quote] no tak bo ja tu jestem to jest piknie normalne :p [quote name='dealer']proba nalotu udany[/quote] no nie nalotomiarka :lol: witaj ;) [quote name='anetta']Achhhh, cudownie sie to czyta i oglada!!! [/quote] mmmmmmmmmmmm Anetta tydzień miłości dla dzieci masz czy cio :eviltong: :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i o kursie rządowa bryka też nie wspomniały... ale jechać to i owszem [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]buhahhaha... no tak... te godziny spędzone na obieraniu 3 ton ziemniaków na frytki, do tego smażenie serów, produkcja kiełbasek... prażenie chipsów i pieczenie makowca.. alem sie urobiła tak na prawde... nie ugościłam was jak trzeba- brakło mi czasu- nie każdy siedział już tydzień wcześniej w domciu i se gotował, szykował, sprzątał... ale ja umyłam żyrandol [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]mój ci ON!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Dominiczko nasza ty ... nie cytuję twoich pościków do nas, bo duuużo tego. Ja także TU chciałam ci podziękować za odwiedzinki i wyrozumiałość ... mój stan zdrowia w sobotę lekko uległ popsuciu, qrwa.. popsuciu... totalny zgon... ledwo przywrócono mnie do życia.. i tak was nieco zaniedbałam... ale tak to jest jak raz na 3 miesiące napije sie człowiek ZIMNEGO piwa i potem grypsko, gorączka, ... nooo.. zaniemogłam [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pawcio wciąż wspomina twój niedowład żuchwy i inne takie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam nadzieję że zajrzysz na ten ślunsk jeszcze nie raz... [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tak to prawda JECHAŁAM RZĄDÓWKĄ JEST W NIEJ JAK W PIACZARZE ZŁA JA JĄ KCE:loveu: kolejna co coś odemnie kce to kiedy podrzucisz mi Clocka?? [quote name='malawaszka']jejcia nosz normalnie siem wzruszam jak czytam i czytam te podziękowania [/quote] o dzi jakaś Ty wzruszalska :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I] palec na 12[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] czy to szyfr :cool1: :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie myj żyrandola- ja mam tylko 160 cm nie bede widziała [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]palec na 12ta i zaginaj zaginaj [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tak kolejna prawdziwa prawda KLOCKOWA MA NAJCZYSCIEJSZE ŻYRANDOLE NA ŚLUNSKU :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]a bo ja wiem na jakiej wysokości zwisa ten zwis sufitowy ...już mi C. powiedział jak mogłam popełnić takie ''fo pa'' i nie umyć badziewia .......ty dałas rade wyskikac tak wysoko..zrobie to by ci zrobić przyjemność[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]....ha ha zaginaj[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Ala się w tym temacie nie wykazała wcale hahahhahaha [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Debe... czemu dawałyście mojemy psu do wylizania kozy.... z nocha [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/148/52bb7b6f210e5267.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/365/d20528367b66cdc9.jpg[/IMG][/URL][/quote] bo kozy z wawy dla zdrowotności :cool3: :p [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]no toś ty do jednak dojrzała[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]bowsko[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] ide pić rum :lol: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tej to wogóle tu nie było... qrde...pomarłyście?? [/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ty zasnełaś w pracy :eviltong: :diabloti: :evil_lol: soadam bende po szymonie i rumie :evil_lol:
  21. no to gratuluje i w takim razie ciągle trzymam kciuki licze na I miejsce wiesz chce autograf :p
×
×
  • Create New...