-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='dealer']Bylismy sie powloczyc...bylismy zjesc cos dobrego i napic sie winka...potem gratis deserek czyli dzikie czeresnie prosto z drzewa..pyyyyyyszne:)i atrakcja wieczoru tez byla i to jaka!!! siedzielismy na laweczce obok pasacych sie owieczek, gdy nagle w krzakach zauwazylismy poruszenie...okazalo sie ze jedna owca .....RODZI!!!! to postanowilismy popatrzec...:)..boshe..az sie poplakalam, urodzila sie malenka brazowa owieczka....czekalismy tak dlugo az stanela na wlasnych nogach, tak smiesznie sie chwiala ale pedzila dzielnie za mamusia,samozwanczo oglosilismy sie rodzicami chrzestnymi i nazwalismy malenka owieczke..Matylda:p ..choc nie wiemy czy to na pewno dziewczynka:evil_lol: i teraz opijamy narodziny chrzesniaka:evil_lol:[/quote] bowska historia szybkiego porodu w gratisie ;) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Matylda podoba mi się :multi:
-
Paola Paola Paola :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
hej nalegam o zmiane fotela na większy biedny mały Diki się NIE MIEŚCI :mad: [IMG]http://images22.fotosik.pl/157/98874f6dfc19a66d.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Cloccova a qto wie o co biega ;) :evil_lol: :evil_lol:
-
oooooooooooooooo Magdaleno padłam z powodu jajek twego Stefana :loveu: :loveu:
-
[quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]czesc dbsst:eviltong:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkgreen]ja tak w kwestii formalnej zdjęcia max 500 x 500 i już znikam:roll:[/COLOR][/B][/quote] czesc :eviltong: upssssssssss poprawie się :oops: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:kto zbrudził Hipcia:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] życie :evil_lol:
-
iiiiiiiiiii bezludzie :loveu: :loveu: :loveu: ja kce na bezludzie z Ozzulcem mordulcem :multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']zajebiste foty , Dominika musisz mieć doga ;)[/quote] dziękować :oops: nie ja to Szpilatron musi mieć swojego doga ;) tak wiązaliśmy psy jak przeczesały cały ogródek :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/92/61ad7344bd81c13e.jpg[/IMG][/URL] Pika zmieszałam mami synka z błotem (znaczy sam się zmieszał) :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/c00049325879f1a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/e95f60c6dd5030cb.jpg[/IMG][/URL] koniec
-
i moja dozyca :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/66a06e66b40e8430.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/b2ac0f1bbbdf31df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/374/f728a5552b3421e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/cca6ac0f6e6417cc.jpg[/IMG][/URL]
-
gdzie jest dog :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/015e61b004740706.jpg[/IMG][/URL] mniam mniam juz umiem pić :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/e3272fb8e33cd4f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/374/b18a489e66126fc3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/8aa912dc9eb8df2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/92/c8ad50390347b988.jpg[/IMG][/URL] ucze sie pić z raszacza :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/373/6e7e08defb417ae8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/92/c48afb4c3ef278fc.jpg[/IMG][/URL]
-
Pluto :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/2b8649f032b1a006.jpg[/IMG][/URL] Amigo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/146eaf4ecb31e908.jpg[/IMG][/URL] dozyca :roll: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/d8195f6e8b6cef7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/92/589f13b1c31deeb5.jpg[/IMG][/URL]
-
no tak mysle ;)
-
[quote name='anetta']Jasne :errrr: To moze teraz jakas relacja, hmm?[/quote] hehe teraz musze coc szybko zrobić do pracy a potem kilka fot ;) fot jest mało 1. Pluto siedział przyszyty do nogi i nie dawał się fotografować 2. były 3 moje ukochane psy i niew iedziałam którego pstryk 3. nie chciało mi się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='paula_z']Ja też zjadłam karkówę, a teraz siedzę i tyję :evil_lol:[/quote] heheheh to myśl, że chudniesz :cool3: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)ukradniemy PICE Pluciaka:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] jestem ZA a ona napewno nie kapnie się, kto jej ukradł doga :errrr: :errrr:
-
jutro i pojutrze to mam tak zawalony dzien że nawet nie ma szans :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]oj nie ślimtaj sistersjo mła.....:loveu::loveu::loveu:.....kupię Ci doga;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ale ja kce Hipa on jest taki grzeczny i mnie kocha :placz: przeszył sie faflem do mojego kolana i sie pilnował jak oddaliłam się o 5 cm juz był.......................ja kce PLUTO :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:razz:i co ...jak po grilku ...PIKA odzyskawszy Hipcia:evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] zabrała go jest bez serca a to mój mami synek mój ozio na kółkach :placz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:na carnym łatki miałaś malować[/B][/I][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][B][I]:eviltong:[COLOR=red]a ja po obiadku i robie zaraz spadówe na bezludzie a potem do babci ozzulkowej na kaw;)i po truskaweczki[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] ni udało sie Pika nie dała się oszukać :placz: to wredota odebrała mi go zabrała mi MOJEGO doga :placz: :placz: [quote name='HankaRupczewska']No i po cholerę tak wysprzątałaś ??? Ja tam W OGÓLE NIE SPRZĄTAM ... Po co ? :cool1:[/quote] hehehe wysprzatałam tak bo mnie psy z krzesłem z przed komputera exportowały na korytarz więc musiałam naprezyc muły i pokazać ze ja tu jestem porzadkowa :evil_lol: [quote name='evaxon']witanko:loveu: :loveu:[/quote] buzianko :lol: [quote name='paula_z']Cześć mła zgago :loveu: Pozdrów Pikę :razz:[/quote] zapomniałam ja pozdrowić :roll: ale i tak sie do niej nie odzywam bo mi zabrała MOJEGO doga :placz: [quote name='anetta']:hand: zjedz za mnie kielbaske :lol:[/quote] zjadłam karkówe na Towją czesc może być :lol: [quote name='clockwork']w koncu ja kas normalna na dogo... bo ja juz myslalam ze tylko ja nie sprzatam:cool1: czesc wam wszystkim tam u ciebie....[/quote] jestmi żle jestem samotna mój mami syneczek został zabrany i odebrany :placz: czesc ci
-
spadam szykowac sie na grila dzi jaki spokój jak sie rusze to obudze bestie :placz: :evil_lol:
-
witajcie laski i lasku nie czytam witam się tylko ładnie mam zgage :roll:
-
[quote name='HankaRupczewska']Jeżeli jeszcze chcesz się ze mną przywitać :oops: - to CZEŚĆ ! :p[/quote] witaj ma ukochana :loveu: [quote name='HankaRupczewska']Pierwsza część jest na Czerniakowskiej. A potem w Osuchowie. Kierunek - Sochaczew. Noce zaplanowane też :loveu:[/quote] o kiedy bedziesz w ololicahc Sochaczewa?????? bo ja właśnie się wybieram w sobotę ta co będzie :p
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:o tak tak :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahahhahahahahhahahaa
- 78403 replies
-
żółty dalmatyńczyk :roll: :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'] jaka polska?? kim jestes?? :diabloti: [/quote] hehehe no właśnie wy w angli szybko zapominacie o nas ucisnietych paskiem od spodni :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']witaj:multi: ale ja ni emam wielkiego boxa:grin: [/quote] heloł karate kid na zdjeciach wydaje się być spora :razz: