Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. idzie Diler sobie drogą, koszyk pytan niesie z sobą, te pytania, to o dogo, to o podsłuch, oddychanie, ale Dilko sie nie płakaj, Admin mi juz odpowiedział, ze na dogo wszystko spoko, i ze podsłuch to wybrany, a te bany nie sa starszne jak sie bardzo nie podpadnie, nowe forum moze bedzie, atmosfery nam ubedzie, w ładzi i w porzatku zaraz zdjecia sobie powklejamy, i z nadzieją ide spać bo Admini fajan brać ;)
  2. dostałam pw od Admina który mi sparwe nakresilł i był dla mnie logiczny i godny przyjęcia................godze sie z terścia PW i dziękuje za odpowiedź. i nie musiałam tego pisać czułam taką potrzebę. I ze spokojem sumienia jak juz wiem gdzie był problem zamykam temat z mojej strony. Vectra :kiss_2:
  3. własnie mój post z zapytaniami od pół godziny wisi w powietrzu! bo cos sie wali na Adm. :niewiem: po drugie nie przypominam siebie zeby były słowa krytyki czy jakie kolwiek negowanie administracji w tej rozmowie. Wolna rozmowa o.............. i zastanawia mnie czemu zoatała skasowana przez Admina mam nadzieję, że mój post się pojawi i Admini mi odpowiedzą................a narazie sobie gdybam bo to chyba nie jest zabronione. A jesli Ala bedzie z mojego gdybania nie zadowolona i zwróci mi uwagę napewno skończę i przeniose rozmowe na swój foto - blog bo mam taką potrzebę. po trzecie nie przypominam sobie aby z moich ust płyneły narzekania na administracje jeśli juz to na zamułki jakie łapie forum powód prosty.........................nie mam czasu przesiadywac na dogo i często nie jestem w temacie.............................a zresztą nie chce byc w temacie dopóki mnie to nie tyka a po czwarte istotne ja sie nie pienie nie dostrzegłam aby z kącików piana mi leciała czy, żebym była w jakikolwiek sposób podminowana..........więc nie rozumiem zupełnie twoich aluzji.
  4. [quote name='dealer']debe boi sie podslucha i po plecach ktos jej dmucha sytuacja dziwna nieco szpiedzy sie tu jacys kreca sledza czujnie i notuja usuwaja i banuja ale wszystko to przetrwamy zawsze sobie rade damy[/quote] normalnie CIE KOCHAM..........................................:multi:
  5. czemu mój post nie poszedł na adm :placz: tu będe mieszkać jak mnie wywalą :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/154/bd162bbd5c4bc9b9.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Vectra']no wiem ,że normalnie to wielu mocnych w gębie , jak co do czego to w krzaki ;) ;) no i bronienie i dbanie o własną dupe to też nasza cecha narodowa :cool1: czy tak powinno być ? :razz: wg mojej opinii NIE :cool1: może nie dla kogoś ,a w słusznej sprawie tylko nie krzykami ,a na spokojnie.Bo wojną to nikt nic nie osiągnął jedynie wrogów.[/quote] zależy po której stronie wojny stoisz bo jedni w wojnie traca a inni w niej zyskują :cool1: a spokój jest zachowany :cool1: jak na kasowanie postów natury ploteczkowej większego spokoju być nie mogło jest tylko panika co dalej i ile możemy mówić................ ps Vectruniu kochana od kiedy tyś taka spokojna :diabloti: :razz:
  7. [quote name='Vectra']czujesz czyjś oddech na plecach ? :cool3:[/quote] nie raczej słysze chrapy :cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:ja czuję ....i czuję się fatalnie:angryy:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a ja się chyba moge z wami popapatac bo nie wiem czy nie dostane bana nie wiem za co moge go dostać a za co nie ale znajac szczescie cos powiedziałam nie tak i juz mnie nie ma :cool1: :placz:
  8. czuje się szpiegowana :cool1:
  9. heheh jest "git" jak nie kwaczesz w kaczogrodzie tylko mówisz to co myślisz, a myśl nie jest polityczna, wtedy Admin nagle wpada wyciąć posta całą pięścią sprzeda polik, no bo jestes NIEBEZPIECZNY.....................................
  10. heheh długi i zielony ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/154/46c96b8445738017.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Vectra']cześć kochana :diabloti:[/quote] czesc najmilsza czy wiesz, że już nie zmienisz swojego posta i cały swiat sie dowie zem twoja kochana :loveu: :diabloti: a oto foty mojego brata [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/82/39761dc33a60b039.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/154/4a684551950bd456.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Vectra']słuchaj , zostaniemy tu i tak :diabloti: przecież tu jest nasz drugi dom :diabloti: skasują blogaska to się nowego otworzy , my tu mamy kawał życia zapisanego :cool3:[/quote] tylko wiesz "podsłuchy" mnie nie bawia w zadnym domu................ i przykre, że dogo która jest moim pozeraczem czasu ma teraz kryzys dla mnie nie zrozumiały pomimo czytania administracji :cool1:
  13. [quote name='Vectra']Debestka nie denerwuj się , złość piękności szkodzi :diabloti:[/quote] ależ ja się nie denerwuje ja się lękam bo j alękliwa dusza :loveu: więc moja piękność zostanie nie tknięta czy lęki też odbierają powab lica :diabloti:
  14. ale jezz ale się czuej bowsko jak wiem ze nie mam bagazu nabijacza postów na dg .......................:multi: nausznico???? przeciez na uszach jej nie miałam :roll:
  15. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]cóś sie dobrali Ali do pośladków... pokasowane ogniki, skasowane posty... śmiem twierdzić że Roman G. lustruje grono pedagogiczne :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] upssssssssssssssssssssss
  16. hehehhe ale fajnie pisze goopote i moge ble ble ble :eviltong:
  17. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue] co wy mnie już dziś tak żegnacie... jeszcze jutro mam cały dzionek pracowity... na dogo :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] chyba że macie mnie w rowie i mam sie nie ujawniać :diabloti:[/quote] ja sie zegnam bo moze sie okazac ze dogo mnie juz nie kocha a ja chciałam wyjsc z propozycja abonamntu na rzecz forum :placz: :placz: :placz:
  18. czuje się prześladowana bo nie wiem czy jak powiem psia kość to pójde do pierdla czy nie a jak powiem o pią kościa w łeb ci dam to czy dostane bana czy nie nie chciałabym ale nie wiem czy wytrzymam presje i czy to jest komentowanie czy nie ja uważam ze nie :roll:
  19. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no kurde.. jak usuną wsjo o administratorowywaniu :p to Ali zostanie jakieś 30 stron blogasa... wtedy jest szansa że nadrobie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hehehehhehe w sumie to nie wiem co powiedziec bo nie chce byc posadzona ani skasowana a jak nie przybywa postów i ogników to moge pisać goopoty z doopy maryni bo nikt mnie nie posadzi o nabijanie HUUUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :multi: :multi: :multi: :multi: czy to juz czy jeszcze nie złamałam prawa chyba czas szukac sobie innego ciepłego forum :-(
  20. bo t sa sibsje usy nis migafka co autor miał na myśli ;):p
  21. [quote name='Admin'][B]Usuwam z tego tematu wszystkie wpisy dotyczące spraw administracyjnych. Jak zostało wytłumaczone na administracji nie są zliczane posty napisane na Foto-blogach i Off-Topikach - stad znikajace ogniki. Komentowac prosze wylacznie na Administracji.[/B][/quote] ale o jaki komantarz chodzi przecież to się nie tyczyło Administracji ani Administrowania tylko były to dochodzenie detektywistyczne na temat detektywistycznie trudny i istotny:roll: to nie można już być detektywem ja nie rozumiem..................ani żartowac nie można.............:niewiem: zaczynam się czuć jak w kaczogrodzie wszędzie podsłuch i wszytko prowadzi do niesubordynacji.......... ps to są wolne myśli wypowiedziane na głos i nie kierowane ani do osoby ani do władzy................ jednostki urazone bardzo przepraszam i w piers sie bije z siłą okrutną mam nadzieję, że trudny okres zaraz będzie za nami :loveu:
  22. [quote name='evaxon']:icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: jakos inaczej tutaj[/quote] boje się podłuchów :diabloti: :angryy:
  23. [quote name='PIKA']Bestia nie podrapała na dzień dobry,:mad: pojadla :cool3:porozrabiala :cool3:i teraz kima :loveu:[/quote] [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]moja to bestyja[/COLOR][/FONT][/I] :loveu: :loveu: :loveu: [FONT=Arial Black][COLOR=purple][I]juz sie nie mogę doczekać jak tą bestyje jutro spotkam :multi: :multi: [/I][/COLOR][/FONT]
  24. [I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]a co wam sie stało ze was nie ma :placz:[/COLOR][/FONT][/I]
×
×
  • Create New...