-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/194/4f2ff825524c793f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/193/2024ed180a630cc8.jpg[/IMG][/URL] talofafel [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/193/8cbe33fc8e314d8e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]znaczy że ja slimak??? :razz: i że mam rogi?? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B][IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Animaux12.gif[/IMG][/B] [/COLOR][/FONT][/CENTER] [RIGHT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/r040.gif[/IMG][/RIGHT] [/quote] hahahhaha no cóż musiał Ci ktos to powiedzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:jaki buziak dla Mła :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images34.fotosik.pl/212/50b50a81201cdafb.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]widziałam nasz pokój :grins:..............:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ano dla Ciła:roll: no juz niedługo Wasz pokój zmieni się na większy jeszcze większy:evil_lol: [quote name='evaxon']buahahahah noo ja bylam szczuplejsza przez +/- połtora miecha :grin: [URL]http://images31.fotosik.pl/210/b61dd4677127814f.jpg[/URL] ołłł jaki słodziaczek:loveu::loveu::loveu: dziendoberek :multi:[/quote] no półtora miecha to juz jest coś ;) łe tam słodziak :mad: fafluni czysciutki mięciutki koc:mad: dobry wieczór :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/192/5f253f10cc0ea0b4.jpg[/IMG][/URL]
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
dbsst replied to bigos's topic in Foto Blogi
1. git mieszkanko 2. git próby statywowe 3. zarabisty ponton i poduchy :loveu: klaski dla mamy :D 4. sceniorki takie maluńkie :loveu: 5. STO LAT Bigos 6 czesc :evil_lol::evil_lol: -
buziaczki spadam tym czasem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/212/50b50a81201cdafb.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BBeta'][URL]http://images32.fotosik.pl/206/986f0121be6062e6.jpg[/URL] A co to? [URL]http://images32.fotosik.pl/206/13da7d066fe559ac.jpg[/URL] Dosypujesz jej coś do jedzenia? Chyba mi nie powiesz, że taką klate można mieć od samego biegania za piłką [/quote] a to niby pies niby potwór ;) dosypuje jej cyjanek bo juz nie mogę wytrzymać z psem ktory robi tak zaraz po tym jak z odkurzaczem przelece mieszkanie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/211/fc4d4a607762d22f.jpg[/IMG][/URL] i jest tak cholernie dumny z siebie i aaaauuuuk-a [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/212/ee77c421c7a3c971.jpg[/IMG][/URL] niestety idzie jej w klate tylko i wypala mózg nic więcej ;) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jusz pamniętam.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]lipa że na razie nie [/COLOR][/FONT][/B][/quote] no lipa lipa czekam dalej :( [quote name='agbar']a ja nie pamietam...nie wiem...bom niewiasta i tak se przyszlam.....[/quote] niewiasta ze skleroaz :roll::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B].....buuuuu szkoda ........[/B][/COLOR][/FONT][/quote] niom trudno czekam dalej ;)
-
ślimak ślimak pokaz rogi :D
-
heloł nawet nie czytam tego co tu się działo dzi czy Wy musicie tyle gadać !!!!!!!
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']nie mogę pracować bo siedzę i myślę co za akcja U :shake:[/quote] a nic specjalnego :roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaaaaaaaa jaki koffany leniuszek [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images31.fotosik.pl/210/b61dd4677127814f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] leniuszek pierdziuszek ;) [quote name='anetta'] Wpadłam..po raz II :oops: :evil_lol: [/quote] :multi::multi: sie ciesze niezmiernie :D [quote name='bigos'][URL]http://images32.fotosik.pl/206/986f0121be6062e6.jpg[/URL] jaka mina:evil_lol:witajcie kofani[/quote] Witajcie :multi: a mina jak mina poważna hahhaha [quote name='BeaC'][U][URL]http://images31.fotosik.pl/210/b61dd4677127814f.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]ale się zakopała w ten kocyk...............pościelówka[/B][/COLOR][/quote] no straszna z niej pościelówa :roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:i co ...i co ....;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :-( nie wyszło tym razem :placz: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]co co.....:hmmmm: o czym nie wiem :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaa czy już błonka sie przebiła i czy wpadła???? :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o wszystkim wiesz tylko nie pamiętasz ;) raczej czy się utwardziła cvzy nie robie takie ćwiczenia na utwardzenia błonki teraz nawet taran jej nie przebije i będe juz na zawsze dziewicą :multi::multi: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i czy już jest ten .....SPRITE :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :shake: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaa ten sprajt!!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to nie wiem który :roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ta jasne a świstak siedzi i zawija w te zreberka ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:wiesz ...........zaprawde powiadam ze wiesz ;)...TEN :cool2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale nie pamiętasz :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no inne tez sa sliczne to [URL]http://img225.imageshack.us/img225/1939/dsc0073jo5.jpg[/URL] to [URL]http://img146.imageshack.us/img146/8490/dsc0058qa3.jpg[/URL] to [URL]http://img168.imageshack.us/img168/4854/dsc0042zy9.jpg[/URL] to [URL]http://img174.imageshack.us/img174/9418/dsc0043so1.jpg[/URL] to [URL]http://img260.imageshack.us/img260/9228/dsc0046zn8.jpg[/URL] to [URL]http://img370.imageshack.us/img370/957/dsc0001eu4.jpg[/URL] i moge tak bez końca ale języczek to jest zdjęcie.......poluje na tego typu zdjęcia jak robie sama i mi nie wychodza zawsze albo mi moment umknie albo sie nie wyostrze albo prześwietle albo niedoświetle itd itd dlatego mi sie tak podoba :roll: zamotałam wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja zaciskam[/B][/COLOR][/FONT] :kciuki: [FONT=Arial][COLOR=red][B]no przeca napewno wiesz .....ino że debe to vice-miszczyni kamuflażu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ciskaj ciskaj kochana :loveu: ja jestem super przyczajony leń :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Matusz'][B][COLOR=navy]no co ja mam opowiadać???:diabloti::diabloti: mam słabość tak jak do sterów:loveu: a gordon to przecie gordon seter:loveu: to tyle :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] taaaaaaaaaa i tylko tyle :roll::cool3::p o godzinie 10:41 w jednym z warszawskich mieszkań leż sobie drugi leń [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/210/b61dd4677127814f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Justa'][B]dbsst[/B] chyba wiem o czym mówisz - nie ma nic ciekawego w bieganiu bez celu - za piłą - to jest rozrywka :evil_lol: [/quote] wiesz nigdy nie wiesz gdzie piłka poleci to takie ekscytujące i do tego jak się rzucacz cieszy jak mu przyniesiesz ta piłke hahahhaha biedni ci ludzie taka im to radośc sprawia jak im sie ta piłke podaje ;)
-
[quote name='agbar']oz w morde kurczaka i kilku jego pokolen:crazyeye::crazyeye:debe w mych progach.....a tu taki balagan:evil_lol:[/quote] jestem dobrze wychowana postaram się nie widzieć tego bałaganu tylko jak możesz to weź te pajaki z fotela bo nie chcę sie zapajaczyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agbar']czesc rozmnazaczki i wpadaczki:diabloti:[/quote] witaj pogromczyni niemieckich pająków :evil_lol: pająkobójczyni hahahhaha
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']Czy ja wspominalam cos o tym , ze na wsi jest pieknie?Ze sie zakochalam ??...Bredzilam...Marze o betonowej puszczy,o blokowisku,oddalonym od wszelakiej zieleni....Wtedy na pewno ICH nie spotkam.....Bo jesli gdzies jest pieknie,cudnie i zielono to wtedy ONE nadchodza.......2 kwietnia, godziny wczesnoporanne,slonce przygrzewa juz delikatnie, po czeresni skacze wiewiorka,ptaki koncertuja przerazliwie, niby halas a jednak cisza....i nagle te niby cisze przerwal wrzask mrozacy krew w zylach.......to byla ta chwila gdy go zobaczylam.....zamarlam...gonitwa mysli...Co teraz????? Co mam robic????Uciekne! o! tak....wroce jak bedzie Bartek.....Nie, nie moge go tu zostawic samego..absolutnie, musze znac jego kazdy krok....Ale!Bartek!!!TAK!!!Zadzwonie do niego, do mojego rycerza wspanialego,w blyszczacej zbroi, na cudownym ogierze:loveu:Biegne po telefon..STOP!!!!!!!!!!!!Nie biegne.....powoli,spokojnie..noga za noga.....nie moge sie odwrocic do wroga plecami.....poooowoooli..mam...dzwonie.... -Ba a artuuuus...... -co sie stalo kochanie???? - booo,boooo..booo...mozeeeeszz wrooocic do do do domuuuuuuuu -ale co sie stalo?????????????? jestem 50 km od domu - tooooo szyyyyyy szyyyybkooooo jedzzzzz do domuuu ..juuuzzzzz,prooosze -kotus nie placz....zadzwon po Magde ona ci pomoze..ja nie dam rady w ciagu kilku minut wrocic Czy ja cos mowilam o rycerzu?????Na mozg upadlam chyba....phiii rycerz.....giermek w oberwanej koszuli na zapchlonej szkapie.....dam se rade.....dam se rade.....dam se...MAAAAAAGDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!CHODZ DO MNIE SZYBKO!!!!!!!!!!! uffff dobrze ze moja sasiadka czasem wczesnie wstaje i dzis byl chwala ci panie ten dzien......Madziu, wierze w ciebie kochana.....ratuj mnie!!!Co potrzebujesz? Szmatke? prosze -migusiem, wiadro? -alez bardzo chetnie ,juz natychmiast.....Uwielbiam ja....cudowna mam sasiadke...:loveu::loveu:jaka ona mila i dzielna.....CO???????????????Ona chyba oszalala..co ona do mnie mowi????Ja ja zabije!!!Jak to WYNIOSLAS GO NA DWOR???ZYWEGO?????????????Nie zabila go...no porazka.....to ja mam teraz czekac az ON tu wroci z cala rodzina???? Dobra......okna-zamknac,drzwi-zamknac-,pies do domu..... Bartek niebawem bedzie....poczekamy piesiuniu.......Jest!!!!! Kochanie pojedziemy do sklepu?????Kochanie sie zgadza ..gnamy.....on pyta dlaczego ja mam obled w oczach..tez mi pytanie.....ciekawe co on mial by w oczach jak by mu tarantula po scianie w sypialni szla!!!!!!!!!!!Do sklepu prawie wbieglam krzyczac: spraj na pajaki plissssssssssssssssss aber schnellllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I wiecie co on ten...... sprzedawca mi powiedzial???????????????????ZE NIE MA!!!!!!!Nie ma...nie ma..bo PAJAKI SA POZYTECZNE..mowi do mnie on ..ze sie ich nie zabija.....Odpowiedzialam mu ze ja tez jestem pozyteczna a ONE chca mnie zabic......i wyszlam.... Ale nie poddalam sie,zakupilam siatki na okna,ramke z siatka do drzwi wejsciowach i balkonowych,zaraz bede szukac lozka z moskitiera czy jak sie to nazywa.....bede walczyc....ZYWCEM MNIE NIE WEZMA!!!.....[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: :thumbs::thumbs:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ooooo co ja słysze czyżby piła zaciążyła:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahah ta piła co ja Ozzy oprawiał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: z tego mogą być tylko piłeczki mocno tenisowe chyba :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[SIZE=3]chciałam coś madrego napisać ale ta fota mnie tak powaliła, ze już nic nie powiem tylko ja zacytuje i pieknie wyjde tyłem tyłem o taka[/SIZE] [SIZE=1]malutka[/SIZE] [SIZE=3]wyjde tym tyłem[/SIZE] [URL]http://img185.imageshack.us/img185/6929/dsc0348aa9.jpg[/URL] :klacz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a nie zauważyłam ......kurde musze się przypatrzeć :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a tak wogóle jak miło sis że wpadasz :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] przypatruj sie przypatruj ;) mam nadzieję, ze teraz to juz naprawde w p a d n e :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo ile można............wpadać bez wpadki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
heloł dziś dzień pt wielka akcja u............... :diabloti:
-
no właśnie a ja mam tylko 12 lat :shake: zapomniałaś :cool1: [SIZE=1]a może wiem cos wiecej :eviltong:[/SIZE]
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:jest już ten Sprite :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]hellołłłłł mła sis prawiedziewica :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] cholercia nie ma sprawy sie pokoplikowały i zaczynam sie bac o powodzenie całej akcji :lying::errrr::errrr::vamp: heloł sisxeros :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]koniec laby ....:hand: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dominiczka moja ty dziewico-dinozaurzyco....:multi::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jakiej akcji??? :siara::siara::siara:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no tak wypominaj mi ile mam lat tak dziękuje Ci bardzo bardzo bardzo akcji ratowania świata :mad: ps my dziewice powinnysmy trzymac sie razem taka solidarnosc błony dziewiczej
-
czesc wnusiu czesc ciachprawnusiu ;) czesc ptaku papurzasty :roll: pierwsza koszulka przesympatyczna druga tez niczego sobie ;) piżamka tak abrdzo kobieca lubie takie ;) no byłam zaznaczyłam teren spada dalej :evil_lol: ps co do bagazy ostatnio TZ w Brukseli zgineła walizka gdzie miał pizame i garniak na poranne spotkanie -------- biedak kombinował ciuchy zamiast przygotowywać sie do pogadanki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
heloł ratujaca świat niebieskoliterowa dziewico trzymam kciuki za powodzenie akcji :calus: oby z akcji była reakcja która przyniesie satysfakcjie systkim :thumbs:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:ktoś Wam musi w końcu te Wasze dzieci potem odchować :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hurrrrrrra hurrrrrra hurrrrrrra to ja ide biore sie za robote i czekam ze świezą pocielą i kocem w lamparta na Cię :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images23.fotosik.pl/191/6b6698dfd75a088c.jpg[/URL] jaki świński pyszczek ma ten byczek :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: czyżby Ozzymozzy jeszcze bardziej sie zrozrusł w klacie :roll:
- 78403 replies