-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Niech Ci Słońce twarz oświeca, Ciepły wiatr pomaga w drodze, Trawa w stopy połachocze, Lecz co wieczór stań pod oknem, Po tej drugiej stronie, Szczeknij cicho i uciekaj Ewa kiedyś Cię dogoni, A narazie bądź jej stróżem, Weź światełko, Już bez bólu i bez strachu taki młody, taki dumny................ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/219/fa0c08676e4d2b04.jpg[/IMG][/URL] [*] :-( -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
całą noc o Was myślałam ------------ :calus: -
Paula daje znaki szczescia jak ja budze rano z pierdołą dzwoniąc polecam bowska jest jak śpi :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Maxoaksaki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='lothia']bo im dajesz zabawki niedostępne dla normalnej matki rozmawiałam z mamą jutro rano dowiesie mniej więcej co i jak i w razie czego da Ci telefon do kompetentnej osoby[/quote] macie u mnie ciastka :cool1:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]PIES [/B]Zakochany jest chyba... widać to na psiej twarzy, zabrudzona szyba, patrzy przez nią.. i marzy... Karma trzy dni nie tknięta, w sierści całe pokrowce, a on piszczy i stęka.. Oj ! Poszedłby, na manowce!!! [B][I]Anna Wojdecka[/I][/B] :calus: -
[quote name='evaxon'][URL]http://images23.fotosik.pl/195/e4b97688f53fcfe8.jpg[/URL] oooo a jaka to rasaa???:razz::razz::razz::razz::diabloti::evil_lol:[/quote] człowiek idealny :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:o dżisys .....psiapsiółki bowskie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images33.fotosik.pl/218/723665ad90193a4a.jpg"]http://images33.fotosik.pl/218/723665ad90193a4a.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] no nie szok :crazyeye: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Marynia tańczy Go Go ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images33.fotosik.pl/218/704980f68dc8e6a7.jpg"]http://images33.fotosik.pl/218/704980f68dc8e6a7.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] a jak penie ze tak :evil_lol:
-
gotowi do rzutu [IMG]http://images34.fotosik.pl/218/b99949f87e223c02.jpg[/IMG] staaaaaaaaaaa [IMG]http://images27.fotosik.pl/195/fd05cd251b5d3100.jpg[/IMG] aaaaaaart :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images23.fotosik.pl/195/7a8eeb99898c115a.jpg[/IMG]
-
:cool3: co by tu zbroic [IMG]http://images33.fotosik.pl/218/704980f68dc8e6a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/196/db45dde40270846f.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/195/52abb9648dd9c9af.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a jak karczycho mojej najukochańszej sis:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie a jak cięzka praca dla drania :diabloti: już jest git zaraz sama jade na terapie wstrzasową :evil_lol: znowu nie będe mogła oddychac :evil_lol: ale cóz ja lubie mocne bodźce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nowa koleżanka MARYSIA :loveu: [IMG]http://images23.fotosik.pl/195/e4b97688f53fcfe8.jpg[/IMG] psiapsióu??łki [IMG]http://images33.fotosik.pl/218/723665ad90193a4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/218/cf2401aac6fb5ff7.jpg[/IMG] gang Olsena [IMG]http://images29.fotosik.pl/196/b66ab2af68522cde.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
boshe a ja wyskocze jak filip z konopii :sabber: jakie Wy madre :evil_lol: ja się nie będe udzielać bo mnie sie mój pies nie słucha więc zamilkne i dalej będe czytać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]po 2 gim zabiegu stwierdziła ze mniej ją boli .....oby pomogło bo to naprawdę dusza człowiek :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak po dwóch jest lepiej to znaczy ze sa na dobrej drodze :cool1:
-
[quote name='lothia']bo ją przekupiłas kołnierzem,potem dziecko do wózka nie chciało:mad:[/quote] mnie poprostu dzieci płci żeńskiej kochaja :cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]noooo .....tak się mamci jakoś udało :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to naprawde super bo takie zabiegi nie często się wykonuje na NFZ a to super sprawa jest. a ja mamcia się czuje :cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ooooo zawianego fafla widzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/218/77fb5e26ae9f72d3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]sis ...ten zabieg to elektroakupunktura :hmmmm: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] aaaaaaaa to fajowy zabieg i na NFZ robią coś takiego hmmm no to fajna przychodnia :p
-
no włąsnie rzadka :cool1:
-
[quote name='AśkaK']HAHAHAaahaha, no tak, tego się spodziewałam po tobie Pani Doktor! :diabloti: Każdy lekarz pije!:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol:;) A wypozycys mi Szpilę na działę to też porobi przekopki?:cool3::evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]PS.Wszyscy w rodzinie i nie rodzinie zachwycają się naszymi fotami made by Dbsst.[/COLOR]:loveu:[/SIZE][/quote] ja nie pije ja się tylko mocno delektuje do nie przytomności ale delektuje ;) mów mi doktorze a ja Cie przebadam hahahha bierz ja jak widzisz nie jest droga jeden "uśmiech teściowej" za 4,50 czy 8,70 i działka zkopana :eviltong: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ps no przestan sie zaróżowie i co :roll::loveu:[/COLOR][/SIZE] [quote name='BBeta'][URL]http://images25.fotosik.pl/194/9736c8d75f83e6ac.jpg[/URL] Szpilka nie ma zębów? :hmmmm: :diabloti:[/quote] ano ona bezebny bosker jest strasznie zadka odmiana hodowana juz w sarozytnym egipcie :diabloti::evil_lol: od doopy strony bo tego w ogóle u nas nie ma :roll: [IMG]http://images31.fotosik.pl/218/f2883f3d87798236.jpg[/IMG] beznosa Szpila [IMG]http://images33.fotosik.pl/218/77fb5e26ae9f72d3.jpg[/IMG] namierzanie [IMG]http://images23.fotosik.pl/195/6e0b44333d111f96.jpg[/IMG]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
czy mi się wydaje czy Twoje czarne kule maja oczy ;) widzę, że jednak sigma ---------------- no to udanej nauki i wielu kolorowych i ostrych zjec Ci zycze :multi::multi::multi::multi: jestem ciekawa kiedy ja znienawidzisz potem znowu pokochasz zeby znowu znienawidziec ;) :evil_lol::evil_lol: zdjęcia znacznie lepsze niez na początku kitem a to nie lada wyczyn :klacz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc Waszko szkoda, że można cytowac tylko linki bo pogubiłam się w linkowaniu i nie zacytuje nic łowcarkowaty bowki i fakt ma łatwe kolory do pstrykania ;) Pepa z uchem w górze mistrz ale największy mistrz dla dumniekręcącej zadkiem Luny i jej w jej wzroscie zreszta łowcakowatego ;) tak sobie pomyślałam, że Luna może lubi teraz Pepe bo wie, że ma takie plecy w postaci swojego amanta, że w zasadzie to juz jej obojętne czy jest zła i groźna czy dobra i kochana ;) new sąsiad cudny -------- ale dobrze ze nie ma dziwęku w zdjęciach ;) znowu pewnie namoptałam ps na pierdzacego psa najlepszy jest korek od szampana w dopala hahahhaha- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i tył i piwnica :cool1: jak Majka bowska Majka wczoraj po wyjściu lubi cioteczke debe co hihihihihihihi nie ma jak podejscie do dzieci hahahha
-
czesc Lizaki :cool3: [URL]http://images33.fotosik.pl/216/fd21a8aef051393e.jpg[/URL] i jak nawrócona juz troszeczke czy jeszcze nie :eviltong::cool1: jakby co to wstawiaj tylko zdjęcia cobym miała na co łoko zawiesić muła luba :evil_lol:
-
[quote name='AśkaK']Dzizys, aż trawa furkoce!:crazyeye::lol: Biedny niewybiegany pieseczek.:evil_lol:[/quote] nie stać moje gminy na kosiarke zapytali sie czy psa nie udostępnie za butle wina "uśnmiech teściowej" zgadnij co ------------------ ZGODZIŁAM SIĘ ona pracuje ja pije ;) :diabloti::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='lolka75']boshh...jakie piekne fotki:placz:[/quote] dzizys dziękuje bardzo :loveu: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B][URL]http://images25.fotosik.pl/194/9736c8d75f83e6ac.jpg[/URL] [/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]cudo !! :mdleje:[/COLOR][/B][/quote] no nizła z niej doopeczka :cool3: [quote name='lothia']ee zaraz tam fotki,modelka poprostu bossska jest a gabineciki jakie fajne,debe jak wykończycie będzie naprawdę zawodowo,już robią wrażenie,pełen profesjonalizm[/quote] hahahahaha zkażdym dniem coraz lepiej to wygląda ;) [quote name='malawaszka'][URL]http://images23.fotosik.pl/194/34aabbecde082f11.jpg[/URL] hahah a piłka zrobiła a kuku :evil_lol:[/quote] zupełnie niespodziewanie się schowała :shake::evil_lol: [quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]o już dobrze dobrze:glaszcze:[/B][/COLOR][/quote] :diabloti::eviltong::diabloti: [quote name='Justa'][URL]http://images25.fotosik.pl/194/9736c8d75f83e6ac.jpg[/URL] No i co takie zmulaste zdjęcia wstawiasz ? :eviltong: Gdzie pełna energii i chęci do życia Szpila ? :cool1:[/quote] no właśnie nie mogłam jej uchwycić :eviltong: tak zapierdziela :roll::evil_lol: [quote name='anetta']Myślałam że zasne podczas oglądania :lol: Ale nagle, zupełnie niespodziewanie :diabloti: pojawiła się ona, Szpila, co szybsza jest niż piłka :evil_lol:[/quote] no nie jestem taka pewna czy jest szybsza.......napewno ma mniej kuleczek w głowie od piłki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/195/b673aefd2e58cc55.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/217/a6efdba82744ee56.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/195/71777338ba7a36cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/194/34aabbecde082f11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/194/9736c8d75f83e6ac.jpg[/IMG][/URL]
-
jakby front był zamkniet to na tyłach pawilonu sa drzwi brazowe z nalepka scorpiona tam jest tez dzwonek ;)
-
[quote name='Pysia']Czyżby któryś był Twój Szpilotronie Gawronie? :diabloti:[/quote] eeeee eeee jak będzie kiedyśo ile będzie to napewno oficjalnie sie pochwale ;):evil_lol: [quote name='Justa']Szpila w pełni aktywności :evil_lol:[/quote] ba a jak :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=lightblue]a ja dalej na zwolnieniu :shake: nie ide już na kontrole never ever :shake:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/194/465b42b84455a18c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/ec0987fdb91d5e3f.jpg[/IMG][/URL]