-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='malawaszka']osz w morde! coś to narobiła babo!!! :shake:[/quote] nie ja :cool1: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ja byłam pragnieniem[/COLOR][/SIZE] :p
-
[quote name='Justa']ah to moje wyczucie :evil_lol:[/quote] mówisz :multi: [quote name='malawaszka']a czy to ma jakiś związek z Twoim niedawnym opisem niecenzuralnym na gg o pewnej SUzuCE?[/quote] jakby to powiedziec tak i owszem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ide do garów tam gdzie moje miejsce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Justa']No właśnie - chyba sie nie uszkodziłaś naprawiając jakiegoś pacjenta ? :cool3::-o[/quote] milcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Justa']czy to jakaś kpina ? :cool3:[/quote] nie to zupełnie powazna propozycja TY NIE TESKNIŁAŚ ZA MNA TYLKO ZA NIA ta maupa z płaskim nosem jestem załamana :placz::placz: [quote name='malawaszka']eno babo a co Ci się stało jak nie jesteś w ciąży i nie możesz Spilopsa na smyczy targać?[/quote] wiem ale nie powiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
widziałam te i tamte :cool1::p łyso :eviltong:
-
[quote name='Justa']No to jak już się ogarniecie czekam na znak :diabloti: Stęskniłam sie Wami noooo ![/quote] jakby to powiedziec to może potrwać :lol::lol::lol: no chyba ze umówimy się ja bez psa i gdzies blisko mnie hahahhahahhahahahhahahahahhahahahaha
-
[quote name='malawaszka']łiii tam jakiś didżej - dawaj Szpilipsa :loveu:[/quote] oooooooooooooooooo Waszkowata ma kochana :loveu::loveu::loveu: szpili fot niet serio serio :shake:
-
Grandmaster Melle Mel jako pierwszy nazwałs ie MC [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/195/99ac82eab7008dda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/195/e841ffe85c4fa172.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/195/872291f2152536b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/195/aaebc53f8db92241.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Justa']dość tego gadania kochana - chcemy szpilę ! :mad: :diabloti: A ja w dodatku chcę jeszcze jakiś spacer, coby Szpilę Mironem wymolestować i wytarmosić :loveu:[/quote] choć zmolestuj mój świat na biało i na czarno :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jestem za ale hmmmmm teraz jestem zupełni ezalezna od mojego Tz jesli chodzi o prowadzenia psa na smyczy i wychodzenia w dalekie podróze nie nie jestem w ciazy :evil_lol:
-
oto ostatnie i jedyne zdjęcia jakie zrobiłam :roll: dj Grand wizard theodor - wynalazca skreczingu :loveu: :modla: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/183/93e55437c2c251b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/195/bc4f1d1534d86a62.jpg[/IMG][/URL]
-
czesc Czarnulki :loveu: śliczne foty :multi:
-
[quote name='mrowka'] [B]Fiuu Fiuu co za figura!![/B] [COLOR=red]szkoda, że nie moja hahahhaha[/COLOR] Zawsze doskonała.. achh.. Debesciaaku :crazyeye:gratuluje przychodzni!! Szkoda, że tak daleko mieszkanie bo napewno bym skorzystała. Przez ostatni okres tylko latam po lekarzach i po rehabilitacjach Ale jak będę w stolicy to napewno zawitam! [COLOR=red]czekam zniecierpliwiona na odwiedziny :loveu: ale jest jeden warunek NIE BĘDZIESZ SAMA :evil_lol:[/COLOR] Poozdrawiamy, Mejk przesyła buziaaki dla Szpilci [/quote] :buzi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cze[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]jak Juz się uspokoisz i ochłoniesz........... PANI PREZES[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]to wstaw jedno maluteńkie chociaż zdajecie sziplatrona[/COLOR][/B] [B][/B] [COLOR=black]zdjęc Szpilatrona nie mam może jutro cos pstrykne :roll: ale mam inne fotosy zaraz wstawie :loveu:[/COLOR] [COLOR=darkred][B]uwielbiam jej sexi mięśnie na udach[/B][/COLOR] [B][/B] [COLOR=#8b0000][COLOR=black]szkoda, że nie moje[/COLOR] [B]:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] no sis nie daj się prosić [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie mam zdjęć Szpilipsa :shake: [quote name='bigos']Chyba musisz nas odwiedzić[/quote] hmmm byłam i nie odwiedziłam nie było jak zwykle kiedy przepraszam :loveu: [quote name='Siostra']debeściaro, wieeeelkie gratulacje, Toś Ty teraz biznesłoman całą gębą Trzymam kciuki, niech Wam się uda. A widziałaś Ty już mojego miśka polarnego - przybłąkał się z krainy Królowej Śniegu [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8316/12vk4.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy:bye:[/quote] CZESC MA KOCHANA BOSHE JAKIEGO MASZ KOZACKIEGO MALUTEŃKIEGO SCENIACKA zaraz lece do Twojej galerii ale juz widz, że się zakochałam po uszole :loveu: dziękuje za kciukasy przydadza się :lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Przyszłam Cię wyściskać Mła Sis [IMG]http://www.pic4ever.com/images/bighug.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] ściskaj tylko nie za mocno :evil_lol: [quote name='asher']Ale piekny misiek [COLOR=red]nie no dzięki[/COLOR] :evil_lol: Debeściaku, co u was? [/quote] hmmmmmmodpowiem po amerykańsku ----- dubrze i szczery uśmiech :grins: [quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]dbsst ciociu to dla CIEBIE Dwa Elfy:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkgreen][IMG]http://photos26.nasza-klasa.pl/dev61/0/148/839/0148839791.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [/quote] sie nie moge kto podmienił Małego Elfiego Uszolka na Duzego Elfiego Uszolka :loveu: Agatka w deche mmniejszy Elf zreszta tez jest zupełnie niczego sobie WIELKIE ŚCISKI DLA ELFIEJ RODZINY:loveu: [quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]debe.. a jak tam interesik idzie? [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]powili do przodu[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo ja się już na masaże szykuję [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a zapraszam zapraszam[/COLOR][/B] [/quote] [quote name='Wyjątek'] a po trzecie moze mnie chcesz? mialam wczoraj operacje na rzepke i potrzebowac bede zaraz rehabilitacji [/quote] i jak Wyjątkowe Wyjatki rzepa :p [quote name='Asiaczek']Debe zapracowana chyba... Pzdr.[/quote] dla Ciebie zawsz mam czas kochana :loveu: [quote name='BBeta']Debe wróć, wszyscy się stęsknili za Twoimi zdjęciami![/quote] wróciłam ale popełniełam bład ze najpierw do Ciebie zawitałam :evil_lol: i chyba się z forum zupełnie wyprowadze w kosmos ;) [quote name='bigos']No co z tymi odwiedzinami[/quote] i lowj u [quote name='agabass'][B]debe[/B] doszły mnie słuchy, że masz swoje nowe dziecko gdzieś bisko mnie super tylko czemu się jeszcze nie spotkałyśmy [/quote] a widuje Pania czasami z psami :cool1: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]Debe, gdzie jesteś ??? [/B][/COLOR][/quote] tu hahhaha [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] lece dalej całować kolejne [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-37.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] dzi jakas Ty całusna
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] A tak to zupełnie szare , zwyczajne dni ..... No i ;) 14 lutego , po 10 latach mój TZ mi się oświadczył :evil_lol: czyli od miesiąca nie jest już moim kolega ,a narzeczonym HA .... ślub za kolejne 10 lat .... [/quote] NO BARDZO PIĘKNIE GRATULUJE :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Rozumie się, że kolacja ów smakowała jak nigdy :D:multi::multi::multi: bardzo gratulejszyn:loveu::loveu::loveu: -
zjawiłam się niczym nimfa, nie bez powodu postawiłam w twej galerii me smukłe stopy. Otóz ma Stalowa Dziewico pragnę ci [B][COLOR=red]POGRATULOWAĆ[/COLOR][/B] z całego serca usidlenia RYCERZA NA RUMAKU - KACH SIR ARTURA. Jest to dla mnie wiadoność może nie nowa ale napewno SZOKUJĄCA STAlE I WCIĄŻ NIEZMIENNIE, BARDZO CIESZY MNIE ÓW FAKT prawdziwie dziewiczej ceremonii a jeszcze bardziej skórka mi sie jezy na mysl o wieczorze tylko dla dobrze ułozonych wdzięcznych i rumianych panien.:loveu::loveu::loveu: ps a ja czekam i czekam :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
hej Klocuszku Widzę ze wielbiciel Demonicznej Viki 7 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: występuje w kapeli kościelnej no to sie nazywa styl ;) pozdro dla Pawcia :loveu:
-
hihihihihih piękny jest saab kiedys do Was na Ślunsk takim przyjade dobLa :evil_lol:
-
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA OZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLL tęskno mi jak tak patrez na foty i Tytanik by najt ;) czesc sis
- 78403 replies
-
czyli tez sobie siedzisz wygodnie i plotkujesz ;) a tak na serio jak juz marze na glos to do nie dwana to było moje marzenie [URL="http://www.saab.pl/docs/pl/95_sedan_zdjecia_zewn.asp"]95[/URL] ale nie tak dawno mialm niewatpliwa przyjemnosc smigac tym cudem [URL="http://www.saab.pl/docs/pl/93_sportsedan_zdjecia_zewn.asp"]93[/URL] i teraz mam dwa ktore kocham;) no i zaraz dojdzie do nich 3 boshe co ja mam zrobić ;) lece sobie znowu o saabach poczytac
-
a jakiś taki - nic specjalnego acer brzydki jak noc ale on i tak tylko do pracy więc niech bedzie. proszę właśnie dostalam to na goe to moje auto nie wiem jak to zrobie ale w 2010 chce go mieć ;) hahahahahaha [url=http://www.autokrata.pl/lod/3488/kolejny_model_saaba/]9-1X[/url]
-
[quote name='Asiaczek']Nonono, ale się rozpisała:evil_lol:... Jak nie Debe...:lol: Pzdr.[/quote] hahha czesc Asiaczku toż to nie ja dlatego tyle pisałam hahhaha [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Debe [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]Ja już wiem o tym wszystkim kilka dni, bom tu przyłaziła i czytała :cool3:, [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]ale nie gratulowałam Ci sis Ty moja :loveu:( bo nie mam ostatnim czasem veny twórczo-rozpisowej:evil_lol:)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Więc gratulejszyn:multi:[/COLOR][/I][/B][/quote] dziękuje Sis:loveu: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no cóż przyjdzie Nam poczekać na Cię :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hihih jestem ;)siedze sobie rozwalona na kanapie z kompem nanogach i zamiast pracować - muszę przygotować jakies laminaty do przychodni :/ - to siedzę tu hahah ps nie będzie juz kłótni o internet i o kompa :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]Narzeczonego znam, poza tym wiedziałam, ze będziesz pilnować go jak harpia i stąd byłam pewna, ze jestem bezpieczna.[/B] [B]Do gabinetu wpadne, wpadnę. Drzwi wejściowe mnie urzekły, nie tak latwo je pokonać :evil_lol:[/B][/quote] no wiem ze znasz narzeczonego i uwielbiasz go pasjami:eviltong: drzwi maja wymienić w tym tygodniu ale czy to uczynia hahaha watpie:angryy: no wiec jestem zachwycac sie prosze hahahah
-
wróciliśmy z imprezy u Teściów ----- kolorowe mam sny czy cuś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: była dziś tajemnicza Magda W. w moim gabineciku :loveu::loveu::loveu: opowiedziała troche o sopbie popodrywała Narzeczonego (mojego :evil_lol:) wyryw na Cole i takie tam i jak na dziewice przystało uciekła jak zjawił sie mój brat :shake: ja nie wiem być dziewica ale az taka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: obiecała, ze jeszcze wpadnie :eviltong: wiec CZEKAM :multi: Ala Ty mi migusiem z taka jedna co zyczenia spełnia ładuj się w jakiś teleporter i wpadaj :multi: zobaczysz moj bowski pokój w piwnicach :evil_lol: Aśka na łerotycznych to ja sie nie znam ja dziewica toże jestem więc wiesz hmmmmmmmmm ale inne bóle to i owszem moge z przyjemnościa sprawić :evil_lol: Paola masz w kite za foty szalonej bibeloty :mad::evil_lol: Medorkowo dzięki za gratki a teraz kolej na odwiedzinki ;) bigos wybieram sie chyba do Poznania w marcu :cool1: od jutra mam w gabineciku Internet wiec jest szansa, ze będzie mnie wiecej ;) chociaż nie jutro jade zarabiać kabone u siebie jestem tylko max godzine :shake:
-
[quote name='asher']Debeściaku, gratulacje!!! :multi::multi::multi: A masz jakąś stronę www? Mamcia moja ma zwyrodnienie kręgosłupa dośc poważne, jakieś prądy przez nią przepuszczali, krioterapię też miala, ale ciągle boli :shake: Może bym ci ją podesłała? :cool3: ;) A psy tez rehabilitujesz? :razz:[/quote] dzięki strona www sie pisze ;) kłamie nawet nie zaczeła się pisac bo jakoś tak nie wyszło ale już czeka na dalsze kroki ;) Zapraszam Mame :D [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cze[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]:razz::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] cze ;):loveu::loveu::loveu: [quote name='clockwork'][CENTER]:bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: [/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B][COLOR=blue]t[/COLOR]o [COLOR=blue]p[/COLOR]s. [COLOR=blue]b[/COLOR]y[COLOR=blue]ł[/COLOR]o [COLOR=blue]d[/COLOR]o [COLOR=blue]N[/COLOR]A[COLOR=blue]S[/COLOR] ;)[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT]:loveu::loveu::loveu:[/LEFT] [/quote] ła no mi się wymkło :evil_lol: ide dalej wypoczywać :multi:
-
ps dzięki za gratulki Ślunzaczki lowju :evil_lol::loveu:
-
hej Asiaczku wrrrrr ;) żarcik dzieki za odwiedziny Paulinko Asiu i Witku :loveu::loveu::loveu: jesteście kochani :loveu::loveu: jak było dla mnie bomba ;) a teraz ide dalej spać :multi: ne bede opowiadac nic bo i tak trzeba to zobaczyć :evil_lol::evil_lol: dzięki pa
-
no to ja spada nie wiem kiedy bede papatki łopatki czyje sa te brudne gatki :cool1: :diabloti: