Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='malawaszka']hahaha Diego vel Fafel jest boski :evil_lol:[/quote] dzięki on jest w ogóle bowski ciagle trzaska jakies maski :evil_lol::evil_lol: a nie jest bokserem :lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a cóż to ten bezczelny serwer :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] prawda?! świński cyc taki :cool1: [quote name='evaxon']Tigra tez... coprawda dopiero 2 tyg mineły ale to tez sie liczy:evil_lol: cze babciu[/quote] czesc Szalona Wnusiu no pewnie ze się liczy jak ja schudłam i byłam chuda przez dwa tygodnie bo teraz znowu przytyłam- moze ja Szpilce zarcie podjadam :roll:- to ta chudowadosc bardzo liczyłam :evil_lol::evil_lol: [quote name='Vectra']osz jakie straszydło :diabloti: [URL]http://images32.fotosik.pl/206/986f0121be6062e6.jpg[/URL][/quote] nie nie nie to jest pies nie straszydło :evil_lol::evil_lol: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]śliczna Cyniasta :loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy][URL]http://images33.fotosik.pl/207/41a7c4e8153e1c06.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]a jaki piękny Gordon :loveu:mam do nich słabość[/COLOR][/B] [COLOR=navy][B][URL]http://images33.fotosik.pl/207/81befbaa07a03cf4.jpg[/URL][/B][/COLOR][/quote] no Cynka to niezły pies opowiesz nam o tej słabosci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]widziałam fotecki... ochłone to coś napisze [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ochłonęłam... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ładne [/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a wogóle to nie umiesz robić biznesu- sie siedzi na L4 i w tym samym czasie pracuje- dochód płynie z 2 źródeł :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/quote] hahahhahaha przyjade do Cie na korki z krecenia lodów ;) ochłonięta Magdaleno Ż [quote name='anetta']Chyba coś go złapało [URL]http://images32.fotosik.pl/206/986f0121be6062e6.jpg[/URL] :evil_lol: A Cynie w uprząż wbili hihihihihi Mówisz że schudła? Nie widać ;) Fajnie wyszła z kopiowanymi uszami :p[/quote] tak złapało go lumbago :evil_lol: no cynka teraz jak kuń ;) dzięki wpadaj częściej moje Ty pocieszenie ;) tak na prawde to do potrzeb zdjęcia jej ciachłam uszy ale to nie szkodzi prawda :roll::evil_lol: witam piekna pogoda
  2. [URL]http://images26.fotosik.pl/191/bceec749592a5c5c.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Alu będziesz długo zyła na emeryturze :multi::multi::multi::multi:
  3. Szpilka często jak biegałam to strajkowała hahahhahaha na poczatku to była zajarana na maxa a po tygodniu ja to znudziło hahahhahaha a, że masz piłeczkowego potwora licz sie z taka możliwościa hahahhahahha
  4. [quote name='Kiłi']A co zaliczyłaś? Lub kogo?:eviltong::evil_lol: :razz::diabloti: [/quote] prawie dziewice niebieskoliterową ;) no no BARDZO PIEKNE zdjęcia jamnikoteriery ;) bowskie :loveu::loveu::loveu::loveu: i ta Klockowa dziewczyna w miłosnej nosowej pozie :loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. wiesz co pierwszy serwer na który walałam zdjęcia chyba już je przetrawił i wywalił i chyba tych zdjęć juz nie będzie :shake: ostatnio tez chciałam sobie przypomnieć i zauwazyłam ten proceder ;)
  6. Justa B&W foty sa mistrzem świata :loveu::loveu::loveu: :klacz:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Diego jest zaj2bisty ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]fana kopiowana Szpilka ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/206/13da7d066fe559ac.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale wole gupecka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahahahahaha fajny jest i bardzo ładny :loveu: juz nie mam gupecków :shake:
  8. [quote name='Justa']Ale się chłopak ślini :evil_lol: A szpilka sterylna jak zawsze :p[/quote] a mówią ze boksery się ślinią :mad: no szpilka prawie dama ;) [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:bat batem .....ty się musisz doprowadzić do stanu używalności ;)...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiem wiem fajnie mi się mówi ......:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] starams ie ale wiesz, że nie ma takiej obcji :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. wiewiórki [IMG]http://images26.fotosik.pl/190/799a97d5fb295ae6.jpg[/IMG] Cyna w styczniu [IMG]http://images27.fotosik.pl/133/65269b95858b537f.jpg[/IMG] Cyna teraz [IMG]http://images33.fotosik.pl/207/41a7c4e8153e1c06.jpg[/IMG] Cyna w styczniu [IMG]http://images31.fotosik.pl/91/15f8e06b07700244.jpg[/IMG] Cyna teraz [IMG]http://images32.fotosik.pl/206/a4b74da2f6da2f30.jpg[/IMG] niezła jest :loveu:
  10. [IMG]http://images25.fotosik.pl/189/f2834d06ee3ade47.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/206/986f0121be6062e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/189/7e6e2f5b625c0e3e.jpg[/IMG]
  11. Szpilka z lotu piłki :evil_lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/206/545f28cc618f1485.jpg[/IMG] z kopiowanymi uszolami [IMG]http://images32.fotosik.pl/206/13da7d066fe559ac.jpg[/IMG] funfel Diego [IMG]http://images33.fotosik.pl/207/81befbaa07a03cf4.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/190/a7dca97a7ca4bbe4.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B][URL]http://images23.fotosik.pl/189/a4afeb9e90b9572a.jpg[/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]mmmmmmmmmmm:loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]ale ona sporsmenka :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] ła jak po mamusi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Justa']Najważniejsze, że Szpila sie nie nudziła z ukochaną.... PIŁKĄ :eviltong: [COLOR=purple][B]no z piłka zawsze jest wesoło jak ma piłe to nawet ja jej często nie jestem potrzebna szczególnie jak soimy na górce hahahhaha[/B][/COLOR] Fotki piękne !!! :loveu: [COLOR=purple][B]dziękuje ale.............[/B][/COLOR]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A samochód.. najważniejsze, że Wam nic poważnego się nie stało..[/quote] na całe szczecie :multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja pierdylam jaka ta szpila wyrzeźbiona.:mdleje: .. czy to fotomontaż jak jakość tych beznadziejnych w orginale fotek??? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oczywiście ze fotomantare :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:cudo ....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images23.fotosik.pl/189/a4afeb9e90b9572a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]napisze Ci dokładnie jak już będzie po 1szym zabiegu ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czekam z niecierpliwością :multi: [quote name='anetta']Szpila to chyba jeszcze bardziej się rozrosła po sterylce :crazyeye::lol::lol: Ta klata...:crazyeye:[/quote] nie tylko fota tak wyszła ona własnie bardzo schudła :roll: czesc a ja jestem ciagle na zwolnieniu :roll: dostałam kolejne 2 tygodnie po nich nia ma bata nie ide na kontrol wracam do pracy :roll:
  13. Ewa przeszły mnie ciary a krew na chwile się zatrzymała.........trzymajcie się :glaszcze:
  14. i nudnawe foty bo robione na samotnym spacerze [IMG]http://images33.fotosik.pl/206/765816b96048bf1c.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/206/06526a0ecf8a67c0.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/189/a54e1a88ae5aef2e.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/189/a4afeb9e90b9572a.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/206/077b23e9f86820ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/190/18276db992c2a2f0.jpg[/IMG]
  15. a to pewnie któryś z zabiegów elektroterapii :evil_lol:
  16. śpioch [IMG]http://images32.fotosik.pl/205/c98896f22396b157.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/190/84bdc5a77ff5b10a.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/189/64a1241bafc6942b.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/206/917a00ba1c0db93a.jpg[/IMG]
  17. [quote name='cocker']śpilka :loveu: :) wiecej,wiecej je je [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/slon.gif[/IMG][/quote] Cocker jak piknie kręcisz pupcią może się w nagrode znajdzie jakaś śpilka :evil_lol: [quote name='niki_ill']Witamy :) Dawno nas tu nie bylo :(( ale nadrobie :)[/quote] no sie nam nudziło i sobie ponarozrabieliśmy :evil_lol::eviltong::evil_lol: [quote name='Agga'] [B][COLOR=darkgreen]Ja wiem, że Szpila to twarda bestia. Patrząc po obrażeniach autka nie chce wiedzieć jak ona długo probowała wejść do auta. Wiem Szpila może dużo. Ona dużo wytrzyma[/COLOR][/B][/quote] hahaha taranem wzieła 3 x i po Szpilowozie Nacho Libre :mad: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]strasznie dupiate te blachy w tych autach :shake:żeby nasze fury tak ucierpiały- Twoja przy próbie wejścia szpili.... moja tak wyglada bo.... chciałam zatrzymać TIRa lipna ta blacha lipna [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]szkoda że nie macie w niej silnika który by pasował do mojej rządowej :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no ale wiesz na tita sie porywac to juz przesada ;) a co do blachy to fakt lipna niewyrośnięty bokser tyle szkód narobił :evil_lol: ale mam serce Nachusie jak chcesz :evil_lol: [quote name='BBeta']To ja potrzebuje pocieszenia Zawsze jak mi się wydaje, że zrobie dobre zdjęcie to wchodze do Twojej galerii i... wracam do nauki :diabloti: [B][COLOR=darkred]hahahhahaha i vice versa hahahhaha ja jestem masochistka i wchodzę do Ciebie z premedytacja coby sie na sobie wyżyć :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/B] A samochodem się nie przejmuj, po co wam bagażnik? Wyklepie się tu i ówdzie i będzie jak nowy [/quote] teraz mamy sportowe coupe :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] ello sis .....jak z tym SPRITEM [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]aaaa moja mam ma przepisane jakieś igiełki [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hłe hłe w środe kochanienka w środe :multi: ooooooo opowiedz cos więcej jakie igiełki :cool3: [quote name='Medorowa']Widziałam zdjęcia automobilu:crazyeye::crazyeye::crazyeye: DoeBerek:p[/quote] piękny jest piękny Berek :eviltong:
  18. [quote name='malawaszka']alem ciekawa co za zajęcie sobie wymyśliłaś :cool3:[/quote] a nic takiego poszłam sprawdzać moje możliwości motoryczne ----- hmmm Widzisz Agga nie wpasłam na pomysł zeby Szpili otworzyć drzwi ja kudłata durnowata ;)
  19. no dobra komu w droge temu Szpilki ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/202/011417438be87e1c.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='bigos']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:miałam to samo! A szpilkowóz nieźle poturbowany:shake: Dobrze, że Wam się nic nie stało:roll:[/quote] no i ło to chodziło iiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhha ;) Szpilowoza Nacho Libre już nie bedzie z nami :-( ale to prawda dzielny bohater wział wszystko na siebie i dlatego nam nc nie jest :multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].cze to znowu ja[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ale Ci się auto wygło[/COLOR][/B][/quote] cze to znowu Ty :evil_lol: szukam żelazka coby je wyprostowac trochę :roll: [quote name='Agnes']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:ja chyba nie jestem w temacie:shake:[/quote] :p co wytłumaczyc :eviltong: czesc WSzystkim dziś mnie nie będzie tak się nudze w domu ze znalazłam sobie zajęcie :roll: zobaczymy wieczorem czy to był dobry pomysł :roll:
  21. [quote name='malawaszka']o kurde!!!! sporo sporo tej pogniecionej blachy :shake:[/quote] nooo :-( bardzo sporo :-( [quote name='Vectra']o masz ,ale cię skasowali :( ale Tobie na pewno nic ???[/quote] no tragedia biedne autko :( ja oki tylko mam drobny problem z szyjką ale lada dzień i zapomne :roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:glaszcze: biedna Szpilka ...popsul jej wujaszek szpilowóz :-(...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dobrze że ludzieńki ....cale [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] i nie będzie już szpilowozu :eviltong: nio bo jakby było po ludziach to mogłoby mi sie dostać znaczy byc po mnie no nie hahhahah [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]ulalalaaaaaaaaaaa.........:-(:-([/B][/COLOR] [/quote] swiete słowa ;) [quote name='anetta']Uuuuuuu....Kiepściutko :shake: To samo było u mnie :errrr:[/quote] nie najlepiej ;) hahah bo tak miało być hahahhahaha jestem sprytna - to z nudów
  22. a oto SZPILOWÓZ NACHO LIBRE :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: [IMG]http://images25.fotosik.pl/187/ecf03a463a5355ec.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/187/4c8bb4ac7b1ad8a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/202/e699b9d9fc958f6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/202/ba3bce779cb068b6.jpg[/IMG] :-(:-(:-(:-(:-(:-(
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no sis dawa więcej tych fotek :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie mam więcej mam jeszcze taka oto zabawe :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/188/98461a6cbd56ee95.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]a teraz spadam do przychodni zrobić sobie zabiegi na moja biedna szyjke :shake:[/COLOR][/SIZE]
  24. [quote name='Agga'] [B][COLOR=darkgreen]dbsst ja naprawde nie wiem kto pozwolil tak szybko dorosnac Elfikowi. A ten maluszek elfik jest cudowny:loveu:[/COLOR][/B] [COLOR=darkgreen][B]Podrzuc mi takiego slodkiego boksia :loveu:[/B][/COLOR][/quote] no zrób coś zabrońim sie zmnieac ;) a mały jest w deche dzis sie znim rano widziałam :loveu::loveu::loveu:
  25. Waszka tak czy inaczej ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/202/c106ab9202fd0b09.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img93.exs.cx/img93/7913/sta600234mb.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...