-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
bede koło 15:30 - 16:00 :cool1:
-
idziemy spać [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/194/deb6a6613f6cd1d7.jpg[/IMG][/URL]
-
Dartanian w akcji [IMG]http://images31.fotosik.pl/215/f2110f1b13361199.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/194/4197942bd0e13175.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/193/7ef30d08ca0c06d2.jpg[/IMG]
-
pierwsza dzień dobry w ten wspaniały poranek :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:loveu:moja koffana .......akcjonariuszka :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a co powiesz na tą oto pannice włazi do wyra z takimi brudnymi skokami :diabloti: [IMG]http://images26.fotosik.pl/194/089a64a57fd6484d.jpg[/IMG]
-
a oto mój pies w akcji :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/193/b8f032c8d14311fa.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Matusz'][URL]http://images34.fotosik.pl/214/0a288c866cbef1cf.jpg[/URL] :hmmmm::hmmmm::hmmmm:[/quote] aaaaaaaaaaaaaa takie tam nudy tak wyglądał mój spacer jedna fota :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
a urofoty :diabloti: -
hmmmmmmm szkoda psa "głupiego pierwszego" i kazdgo następnego co nie bedzie jak Dil bo rozumiem, że poszukiwania psa idealnego będa trwać na tej zasadzie wezme zobacze jak głupi to oddam przeciez to tylko głup pies co ona tam wie głupi jest :angryy::mad::mad::mad: no cóż ludzie sa debilami i debilami pozostaną podpisano ludzka rasa :cool1:
-
a oto pieskie życie :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/194/ef5e1e4cae55958e.jpg[/IMG][/URL] :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/214/b0ee468e6aa9ed66.jpg[/IMG][/URL] :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/194/5a5619ca30ea2859.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']błehehehehe:oops::oops:[/quote] ładnie tak heheać :mad: [quote name='agbar']czesc szpilotrony patrony wrony:diabloti:[/quote] czesc Krakersogromcy :diabloti: :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/214/0a288c866cbef1cf.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dbsst']JAKA PIEKNA U NAS POGODA JAK SIĘ OGARNE TO CHYBA PÓJDE SIE POOPALAĆ :diabloti:[/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaak wyszłam z psem z emilem w podskokach i nawt nie zdąrzyłam raz rzucic piłka i co zaczeło LAĆ :diabloti::mad:
-
no i po ta zwanej aurze :diabloti:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
dbsst replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='Asia & Ginger']Ja też chcę widzieć kuternogę!!! :motz:[/quote] a bilecik wykupiony :cool3::evil_lol::evil_lol: -
ojjjjjjjć Asherko kciukaski i buziaki w dwa mokre nosy i jeden suchy
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:multi:[B][I][COLOR=blue]Debe tu była[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]bardzo mnie tym uscęśliwiła:loveu:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Czekam na Cię znów sis miła[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]cobyś mnie tym ucieszyła:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] witaj moja sis przyszłam Ci powiedzieć całą prawde o tym oto dzentelmenie [URL]http://i32.tinypic.com/k9jk79.jpg[/URL] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=sYPMvVQpNHc&feature=related"][B][COLOR=red]cała prawda[/COLOR][/B][/URL] -
heloł wnusiu :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz: no przecie ze ....dziewictwo jest NABYTE a nie Wrodzone :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no co Ty mowisz :crazyeye: ło matko to zaden wyczyn :crazyeye::diabloti::evil_lol::evil_lol: JAKA PIEKNA U NAS POGODA JAK SIĘ OGARNE TO CHYBA PÓJDE SIE POOPALAĆ :diabloti:
-
[quote name='szaraduszka'][COLOR=dimgray][B]Ojoj, było trochę do nadrobienia :-o[/B][/COLOR] [COLOR=dimgray][B]Witam cieplutko:multi:.[/B][/COLOR] [COLOR=dimgray][B]Do Szpilki zaglądam czasem, ale nie nadążam, tak ten Wasz temacik pędzi :evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=#696969]I spodobał mi się pomysł bycia szarą... czcionką :razz:[/COLOR][/B][/quote] czyli, że dołączasz do grona dziewic jestes szaroliterową dziewica tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
heloł kochana Waszko jak Ci sie spało :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
halllllloooooooooooooooooooooooooo :p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti::diabloti::diabloti:lubie takie perwerche :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:jesz cze piesi w majonezowej c[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]iapie[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] sis ja odrazu wiedziałam, że Ty dziewicą być nie możesz :crazyeye: to się tak da ale jak :roll::lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz::razz:co tak nieśmiało [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie chę Cie spłoszyć :cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no so ty .....jak mozesz nas tak zostawiać :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] twarda sztuka jestem :eviltong: [quote name='evaxon']pfffff paff paff .... no babci nooooo:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] do babci strzelać :mad: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze usatysfakcjonowana (uffff trudne słowo:evil_lol:) :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nic ino pogratulować pracki i reszty która jest tajemnicą :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] cze niebieskoliterowa dziewico :evil_lol: kto rano wstaje ten się wygrubasi melduje sie na statku :ylsuper:
-
idem spać prosze sie u kiecy mem nie wieszać jestem twarda i negocjowac nie będe :bye::bye::bye: