-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/202/c106ab9202fd0b09.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
czesc Kobieto o trzech psach :evil_lol::evil_lol: Wełna miodzio ale chyba zaniedbujesz reszte stada :mad: i nie dajesz bezwełnych suczy :placz::placz::placz: znaczy dakesz ale..........ALE ZA MAŁO :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
puk puk :mad: wpadłam :p zobaczyłam :crazyeye: wypadłam :p zostawiłam wiadomiść :eviltong: : wiadomość zostawiona dnia 03.04.2008 ::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: koniec wiadomości :evil_lol: -
[quote name='anetta'][URL]http://images24.fotosik.pl/187/0cea824a339e1940.jpg[/URL] :mdleje: [COLOR=darkred][B]dziękować[/B][/COLOR] Ile wy tam macie psich kumpli :multi: Jeden piękniejszy od drugiego. Niki i Mrówka to moje ulubienice :loveu:[/quote] nio nie jest źle większość to fajne psy ale niestety zdarzaja sie i wredoty :( Nika jest w deche strasznie postrzelona :evil_lol: [quote name='BeaC'][U][URL]http://images28.fotosik.pl/187/cfcc7fa925225b83.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]niezła podomeczka:razz:[/B][/COLOR] [B][/B] [B][COLOR=black]wiesz taka skromna jak na dziewice przystało :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ale zielsko na działce masz lekko zasuszone[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000][COLOR=black]zbieram suszki do bukietów[/COLOR] :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj .............z umięśniona sucza:multi:[/COLOR][/B][/quote] witaj :evil_lol: [quote name='bigos']o kuźwa! tez chce takie wdzianko! tylko chyba w upalne jedzie gumą:evil_lol:[/quote] Chcesz to moge Ci pożyczyć :cool3: wiesz grund to dobrze palic gume :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Cześć Debe! [B][COLOR=darkred]witaj Izo[/COLOR][/B] Jak zawsze: chwała Tobie magiku fotografii! [COLOR=darkred][B]boshe bo się zarumienie przestań[/B][/COLOR] Widziałam najpiękniej ufoconego boksika zwanego Szpilką! :-)[/quote] musisz jeszcze ją zobaczyć w realu :cool3: [quote name='evaxon']super piesy i foteczki:multi:i wogole super ci w tym domowym ciuszku babciu:lol:[/quote] widzisz babcia to ma styl pełnom gembom :evil_lol::evil_lol: [quote name='Medorowa']Jakie ona ma mięśnie:mdleje:Mogę podrzucić Ci mojego grubego [URL]http://images24.fotosik.pl/187/0cea824a339e1940.jpg[/URL] [COLOR=darkred][B]DAAAAAAAAAAWAJ DAAAAAAWAJ jestem za[/B][/COLOR] :multi: Aleś Ty podobna do mnie:loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/200/287de3b24ef5c575.jpg[/URL][/quote] widzisz dwie takie piękne jesteśmy :loveu::evil_lol: [quote name='Maga100'][B]Moja droga Debe, oto i ja :bigok:[/B] [B]Wznoś modły o piekną pogodę, ciepło i promienie słoneczne, to cię nawiedzę któregoś dnia na mojej maszynie w drodze z pracy :p Cieszysz się? :diabloti:[/B] [B]PS bo jak jadę do pracy na Suzuce, to mam motywację, żeby nie wracać późno (bo ciemno, zimno i do domu daleko)[/B][/quote] ciesze sie jak w morde misia ludojada :evil_lol: łeeee dasz rade przełamałaś lody po jasności to teraz i pociemności pofruniesz :evil_lol: no to ide spać ciaaaaaaaao
-
[quote name='BBeta']Tobie nawet fotki w pełnym słońcu dobrze wychodzą :obrazic: :cool3: [COLOR=red]ojej jaK miło, że mnie pocieszasz[/COLOR]:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/187/c279d6ff3de1930a.jpg[/URL] Ale zarośnięty spaniel :crazyeye: :cool3:[/quote] a nie wiem nie znam się ale jedno co wiem jest superr szybki i super zarąbisty:loveu::loveu::loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]noooo Moja Sis .....nareszcie me oki pasą się twemi fotaskami [/B][/COLOR][/FONT] hahahhahahhahaha ale ile to było poświęceń i trudu ło matko i coorko:shake::roll::evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=red]a co u PIKI ..bom dawno jej nie czytała ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a u Piki kwitnąco jakos muszę ją zmolestować a raczej Młodego ale tylko będe bardziej sprawna :multi::multi::multi: [quote name='malawaszka'] bhahaha pasemka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=red]też strasznie spostrzegawcza jesteś[/COLOR]:loveu: Debe ale nie wstyd Ci tak pokazywać się bez mejkapu po przebudzeniu??? :shake: [COLOR=red]mAM do Was takie zaufanie :eviltong: ale może faktycznie nie powinnam Was narażać na takie widoki nie m[/COLOR]iłe :evil_lol::evil_lol: a Drops jest boooskiii to spaniel?:-o[/quote] szpaniel:loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/9640491455d1e976.jpg[/IMG][/URL] aport [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/200/bb5ed0bf3ce9dce6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/a96b33c9fc90fac2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:on ma zaje2bistą mimikę [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images32.fotosik.pl/199/952737fe45ac9f01.jpg"]http://images32.fotosik.pl/199/952737fe45ac9f01.jpg[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/URL][/quote] jak Młody Piki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='BBeta'][URL]http://images32.fotosik.pl/199/621bdbcfb791785e.jpg[/URL] Jakaś taka niepodobna :hmmmm: Zrobiłaś coś z włosami? :diabloti: :cool3:[/quote] o zauważyłas grzywke zapuściłam :roll::p:evil_lol: Drops [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/187/c279d6ff3de1930a.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images30.fotosik.pl/187/0f8712a474e3add0med.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/fac1f14cc45bfc3e.jpg[/IMG][/URL]
-
Szaman [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/200/7eee0d5c99881e68.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/187/6817329a3e8d2188.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/186/ea79998481b9a0e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/952737fe45ac9f01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/200/4ed5689f8cd5be56.jpg[/IMG][/URL]
-
Mrówka ale szybka jak wiewiórka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/c7f0c9a2f992fc10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/066db47085b5ed3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/200/7730cbac10249d34.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'] [CENTER]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/CENTER] [/quote] hahahah bardzo śmieszne ;) niestety jak Szpilka ma piłke to się z nikim nie bawi tylko chce żeby jej rzucać a Nika nie lubi piłek do nogi więc bawiły się razem ale oddzielnie czyli szpila za piłką a Nika wszedzie hahahha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/c6a8c53f91d28b5b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/b5edda4013d0d207.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/200/99170cc3093b3cd7.jpg[/IMG][/URL]
-
Nika ukochana koleżanka Szpilki do tego straszna wariatka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/11eb9499c65a9928.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/561a83ff3230855d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/200/1b554208ac26b1be.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/200/6d2efd3a41e10c21.jpg[/IMG][/URL]
-
kjujik kjujik :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images25.fotosik.pl/185/017dacea8337f22c.jpg[/URL] sie teleportowałam ale śakos mi nie wyszło i do pracy mnie przekierowało :roll: jutro bede próbować :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']poka swoją fotę w pełnym galopie i nago, żeby było widać muskulaturę to może Tobie też tak powiem :evil_lol:[/quote] specjalnie dla Ciebie Waszeczko moje zdjęcia nie mam coprawda w galopie ale.......ale z działki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/200/287de3b24ef5c575.jpg[/IMG][/URL] po przebudzeniu [IMG]http://images32.fotosik.pl/199/621bdbcfb791785e.jpg[/IMG] i w domowym ciuchu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/cfcc7fa925225b83.jpg[/IMG][/URL] caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaała ja :p
-
[quote name='agbar']padlam na pychol z zachwytu......dluuugo se bede lezec gdyz zachwyt moj niezmierny:loveu:[/quote] czy jeszcze lezysz czy może juz wstałas ma kochana :evil_lol: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B][URL]http://images33.fotosik.pl/199/4aca2cfe74e259eb.jpg[/URL][/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]ale mięśnie Szpilki :loveu::razz:[/COLOR][/B][/quote] po mamusi tak ma :roll::evil_lol: [quote name='Justa']O matulko kto tu nas uraczył zdjęciami :-o Szpilek :loveu::loveu:[/quote] ano ja wstawiłam ;) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nienawidze Cie za te foty :diabloti: oświadczam wszem i wobec:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tyz Cie kocham ma luba :diabloti: [quote name='malawaszka']:multi:mięśniak nadal jest mięśniakiem :multi::loveu:[/quote] szkoda, że do mnie tak nie mówsz :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja szczymam za Sprita :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a tak się cieszyłam ze mi wychodzą już foty w ruchu :placz:a teraz już wiem że nic nie umiem :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]buziaki dla Szpilatronka :loveu: dla Was ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] łeeeeeeeeeeeee tam przesadzasz A czy musze dawać szpipsowi buci tak mi sie nie chce wstawać :evil_lol: [quote name='evaxon'][URL]http://images33.fotosik.pl/199/4aca2cfe74e259eb.jpg[/URL] :mdleje::loveu:ona jest piekna witanko:multi:[/quote] ja dziękuje :evil_lol::evil_lol: heloł
-
Cnota [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/199/43624314d1476a27.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/199/d0f1e8f5dec810f9.jpg[/IMG][/URL] Szpilka z bliska [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/ea982ed4f81dcc49.jpg[/IMG][/URL] Szpilka nie zmiesciła się kadrze czyli :buzi: dla Was [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/a6ba91d7d4b13f56.jpg[/IMG][/URL] spadam załatwiać to czego nie udało mi się załatwić w Wielki Czwartek :evil_lol: ciaaaaaaaaaaaao
-
stale Szpilka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/0cea824a339e1940.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/498138a42c05f056.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/199/e2f697926b3731dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/199/4aca2cfe74e259eb.jpg[/IMG][/URL]
-
Szpilka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/f0949933ee9b4fb2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/725499a5e44ee80b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/0cea824a339e1940.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']bhahaha nałykałaś się i tak Ci fajnie??? :evil_lol:[/quote] no nieźle mi było niestety juz odstawiłam te małe białe cudeńka :roll::evil_lol: [quote name='Matusz']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ha ha ha bardzo śmieszne :eviltong: [quote name='evaxon']no to ze tak powiem............. bez sensu:obrazic: hej hej babciusiu:multi:[/quote] hahah czesc wnusiu kochana jedyna najwspanialsza :evil_lol: [quote name='anetta']Heeej :hand: Powiedz o co kaman? :cool3:[/quote] heeeej miałam drobny wypadek szilowozen Nacho Libre :cool1: [quote name='BBeta']Nie żartuj sobie :roflt: Wypadek przy pracy? Ryzyko zawodowe :diabloti:[/quote] zlazłam z księżyca na chwile wstawić kilka fot po pracy w czasie załatwiania spraw urzędowo - formalnych :evil_lol: [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:cze Moje ty Pragnienie :calus: ....teraz już zawsze będziesz Sprite ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hhihihi jest szansa ze w tym tygodniu juz :cool1::p:multi::multi: ale ciiiiiiiiiii coby nie zapeszać :cool3: [quote name='Asiaczek']Jak Ty nie w ciązy, to może Szpilka...? Pzdr.[/quote] hmmmmmmm Szpilka zważywszy ze jest pseudo kobieta juz teraz moze miec ciut utrudnione zajście ale...........w życiu wszystko jest mozliwe ;)
-
czesc Sis rodzino :loveu::loveu::loveu: ale fajne to bezludzie ciekaw kiedy sie tam teleportuje w odwiedziny :cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
hejka sklejka jaki piekny bokserosąsiad :loveu: dziekuje w imieniu bokseromaniaków :evil_lol: byłam zaliczyłam spadam ps Pawcio pieknie sie prezentuje z dwoma psami pociągowymi :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hellloł koleżanko Waszko cóz za radość na twarzy Ukochanego nie wiem czy spowodowana ciągłymi pstrykami czy uwiazaniem do dwóch brytanów :evil_lol: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/2548/dsc0082rw0.jpg[/URL] księciunio fantastycny :evil_lol::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/478/dsc0067kt7.jpg[/URL] spadam pa- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
mmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmm mmmmmmmm czesc dziewczęta :p zdjęcia miodzio :multi: Aza na czarnym tle :klacz: kolega Azy jest w deche :multi: i w ogóle fajnie jest ;) :multi::multi::multi: pozdrawiamy z drugiej strony metra ;) :evil_lol:
-
[quote name='Siostra'] Moje dwa ulubione [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5568/24eh3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3559/25qi1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Siostro jakis dziwny ten Twój boCel ;) przepiekny miś ściski ze Szpilowa przesyłamy :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='malawaszka']o qrdde no to współczuję :cool1:[/quote] dobrze ze farmakologia jest tak dobrze rozwinięta :loveu::evil_lol: