-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Szpilka co szybsza jest niz piłka----- [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/91/055fc6db728ef319.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/91/06ab3fd7cd6e2640.jpg[/IMG][/URL] bokseropodobny kawaler który "ratował" mnie przed emilem i wsadził mi nos prosto w obiektyw powąchał doszedł do wniosku, że to to o dziwne mnie nie atakuje to sobie poszedł [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/91/1d4c2a959b6a9ff0.jpg[/IMG][/URL]
-
Bardzo dziękujemy z aodwiedziny Dogociółki :buzi: za życzonka a oto gwiazda [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/1c7a4d8246a57ee8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/076bd0934ac17aca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/91/f44d95eafc800629.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/91/4fdd85b8f77c09f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/91/5792c09a3bf7a7d1.jpg[/IMG][/URL]
-
Bardzo bardzo bardzo dziękujemy za odwiedziny i za wspaniałe życzenia :multi::multi::multi::multi::multi: korzystając z okazji i my WAM Dogoświrki chcemy coś pożyczyć........... a oto pożyczamy : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/86/c0488f6f5332a8e8.jpg[/IMG][/URL] pa pa pa pa pa
-
czesc jesyem żyje mam się dobrze panie bobrze ;) dziękuje za troske zdjęć nie mam nie mam kiedy robić mam pełno nowych doświadczeń za to ;) Szpilka zaniedbana ale ciągle kochana ;) TZ zajechany i podwójnie kochany a ja taka pierdoła dzis robie pranie i sprzatanie w moim domu pod tytułem gruzowisko na kółkach. JAk widzicie mam się świetnie ciagle narzeczona bez daty ślubu - i narazie dobrze mi z tym proszę o przepisy świąteczne ;) - mam ten niewątpliwie miły obowiązek organizowac święta JA NIE CHCE BYC DUŻA :evil_lol:
-
Maniu (*) bardzo nam przykro trzymajcie sie :-(
-
byłam widziałam :cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
Zmoreczko :buzi: w czubek chorej bani umiem robic zastrzyki zapraszam do mnie pójdzie jak po masle ;) -
[quote name='Pysia']Idę sobie zrobić cos do jedzenia.... Sadystka :cool3:[/quote] smacznego :diabloti: że qto ja :roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:sis.......moja ty miszczynio ......[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ślinka mi pociekła .....;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hłe hłe hłe uczę się ;) dobra dogo muli więc spadam szkoda mi na to mulenie czasu :shake:
-
i przepyszna zapiekanka autorstwa Gosiek po której boli mnie brzuszek z przejedzenia polecam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/44/b0494b78ddba3430.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/112/caa9cf1121420085.jpg[/IMG][/URL]
-
a oto ciasto wg przespisu Ali R [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/44/b6021e3009d56831.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/44/ff6a78f03d8b2a52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/44/3a315ab459e08207.jpg[/IMG][/URL] ciasteczka francuzie mojej Mamy :sabber: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/112/6e0a9ac27cd371ac.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']:loveu:widzialam foty Szpiluchny:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] heheh ja też ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif[/IMG]cze sis....i jak ciacho ...wyjszło :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] idzie ;) [quote name='bigos']a do mnie nie zaszła:mad::mad::mad: ale gnój! i fochy ze dwa:diabloti: Witamy:loveu:[/quote] ooooooooooooooooooo fach master ;) witamy :D [quote name='malawaszka']są sa są są mięśnie szpilkowe są a mówiłaś, żen ie ma :eviltong::loveu::loveu::loveu:[/quote] ale udka juznie wystaja są zasuszone :placz::placz::placz: witam czule
-
[quote name='evaxon']:loveu:widzialam foty Szpiluchny:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] heheh ja też ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif[/IMG]cze sis....i jak ciacho ...wyjszło :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] idzie ;) [quote name='bigos']a do mnie nie zaszła:mad::mad::mad: ale gnój! i fochy ze dwa:diabloti: Witamy:loveu:[/quote] ooooooooooooooooooo fach master ;) witamy :D [quote name='malawaszka']są sa są są mięśnie szpilkowe są a mówiłaś, żen ie ma :eviltong::loveu::loveu::loveu:[/quote] ale udka juznie wystaja są zasuszone :placz::placz::placz:
-
hej Zielono włosa :P gdzie Ty mieszkasz, że masz tyle śniegu na arktarktydzie czy co ;)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
dbsst replied to bigos's topic in Foto Blogi
piękne zdjęcia Foch Majstrze byłam tu ale po drugiej próbie napisania w kosmos poddałam się szkoda, że nie mozna cytowac :/ tęcza w deche :D i szamotanina WSPANIAŁA i przyczajony tygrys ukryty smok - ostatnie- fantastico hej tak wogóle apertycza dziewczyno ;) -
wrociła wrociła nasza podrózniczka :multi::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Pysia']Czy Ty kobieto musisz te foty robić takie ładne? :mad: Pokaż choć jedną paskudną, nieciekawa i spieprzoną to mi poprawisz humor :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=wheat]Gdybyś nie wiedziała to w taki sposób wyrażam zachwyt ;)[/COLOR][/SIZE][/quote] czuje sie dowartościowana :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo ONA puszcza to oczko do mła:eviltong::eviltong::eviltong:to po co miała dawać tobie te fote [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:eviltong::eviltong::eviltong:......ffcale nie przedmioty i coś tam .......:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Sis ...to ciastyeczko jest bardzo łatwe , proste do wykonania i chyba smaczne ;)....nie wiem czy nawet nie piekłam go jak byłyście z Paula u mła :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no sie ni etak wydaje, że chyba to ciacho było - to prawda jest wysmienite :D
-
cd [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/41/917104eca040fe1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/111/da96d17a0a69aeae.jpg[/IMG][/URL] koniec
-
[quote name='clockwork'][URL]http://images24.fotosik.pl/110/39aa2c771f8fbe7f.jpg[/URL][FONT=Arial][COLOR=blue][B] co sie stało Szpiluchnie :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]fotoszit zamula od dwóch dni... spytaj Ali... segreguje akurat fotki do odpowiednich albumików ... ma ich bagatela jeszcze 5 tys :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a spotkanka nasze wrzuciła do przedmioty i coś tam :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] lumbago ją dopadło ;) hahah biedna zapracowana Ala hahahhahahahaha ktos jej zrobiła na złość pewnie za te przedmioty i coś tam hahahaha [quote name='BBeta'][URL]http://images24.fotosik.pl/110/39aa2c771f8fbe7f.jpg[/URL] Coś ją goni... [URL]http://images31.fotosik.pl/40/08030f460bc6ad18.jpg[/URL] :loveu:[/quote] wielki potworny koziołek ;) :loveu: -> dziękować ;) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czemu nie dałaś tego zdjęcia [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/30/2543793022581492.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak mi oczko puszczasz ;)[/COLOR][/FONT][/B] :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:[/quote] no ale ono było chyba :diabloti::p [quote name='Pysia']Próbuję tu napisać coś już 158 raz :angryy: Jak mi się tym razem też nie uda to wypcham dogo :angryy: Jak - nie wiem ale zrobie to na 100% :angryy: Kuna nie pamiętam już co pisałam w postach które poszły w eter :evil_lol: Na pewno jakieś niewazne bzdury więc...;) Witaj prawie tak śliczna córko jak ja :diabloti:[/quote] hahaha witaj znerwicowana matko :loveu::evil_lol: [quote name='Medorowa']Miałam bojowe zadanie napisać, ze Pyśnięta pamięta - ale ona już tu była:hmmmm::diabloti: Doberek:multi::multi:[/quote] dziękuje za wieści od matuli Medorkowa :evil_lol: witam kolejne podejście do dogo :angryy:
-
Pawio był ipolewał zdaje się ;)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]śmiem twierdzić że [U][SIZE=3]MAXIO nie była[/SIZE][/U] taki mały :shake::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]joł dziewczynko której śnią sie koszmary :evil_lol::evil_lol::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] heheh i zrobiłam drastyczne ciecie Maksiowi hahahha ciekawe co na to Paola :D iiiiii śakie tam koszmary sama radość :d [quote name='BBeta']Wiedziałam, że masz więcej :cool3: Nie skromnie powiem, że jak zwykle miałam racje :diabloti: [URL]http://images31.fotosik.pl/40/1716f77134d98cb9.jpg[/URL] :turn-l:[/quote] hahha jaka jestem przewidywalna lub jak bardzo dobrze mnie znasz ;) kolejne zdjęcia juz niestety powolutku zblizamy sie do końca [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/110/39aa2c771f8fbe7f.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: :oops: [IMG]http://images31.fotosik.pl/40/08030f460bc6ad18.jpg[/IMG] kurde teraz fotosik mi zamulił
-
aaaaaaaaaaaa ale muł juz się bałam że mi fotek nie zapisało aaaaa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/40/ca29a42932496e4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/111/662030635b3719e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/40/5326d4bf972cb7a5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BBeta']Hej :loveu: Tylko jedna jesienna fotka... :shake: Na pewno masz więcej :diabloti:[/quote] hej Beatko mam mam zdjecia ale własnie staram się spacerowac po galeriach i czytać co tam ciekawego sie wydazało ;) a że muli dogo to zajmuje mi to od groma czasu:diabloti: postaramsię wstawic o co mam a jest tego nie wiele [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/110/bda442ff2434de51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/40/1716f77134d98cb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/40/b2bb8f48b43c266a.jpg[/IMG][/URL]
-
czesc sis ale pysznościowe sniadanko tylko jakoś mało miesne ;)
- 78403 replies
-
czesc aniołku śniłas mi się Ty Twój Meżczyzna Życia i Pawcio :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: