Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]możesz.. pozwalam :grins: chooo nabijesz se postów :megagrin::megagrin:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]kurczy-syna :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie no... z takiego klocka w klate... nie chciałabym dostac :shake::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaaaaaaak ja marze o nabijaniu postów ale się wstydze taka ja dziewicza w tym forumie :eviltong: co się u syna kurczy :roll::evil_lol: ino ja tez bym z takiego Kloca w klate dostać nie chciała ale...........przynajmniej ten Kloc nie śmierdzi a zdarzaja sie takie co cuchną :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]u Pana C.:diabloti:...............albo u Ozzulca :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to ja Ozzulek w stopy raz prosze.................:diabloti:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a czyje piersi :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] boshe Klockiem po piersi czy to oby nie perwersja :crazyeye:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co se bede żałować... nie wolno mi????:mad::mad: mam Klocka i nie zawaham sie go użyć :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ło tam Klocek ale Orange to dopiero jest broń :cool1: ps [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]nie moge zaglądać na bazarki ani na PwP przykro mi[/COLOR][/SIZE] :roll:
  5. [quote name='evaxon']taaa a babka to aka skąpa jak skąpiec o !:razz:[/quote] im dumna z tego jak paw o!:eviltong:
  6. o przylazł a raczej przypełz ślimol jeden :eviltong::eviltong::eviltong:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1: o mnie jeszcze nie pisali ....dawa dzioba [IMG]http://www.pic4ever.com/images/7.gif[/IMG]bo po nosie nie dam sie dotykać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie dasz a czemu zdradź sekret :cool1:
  8. a ja ostatnia byłam :helo::siara::cooldevi::evilgrin::happy1::Cool!::Cool!:
  9. a bo w nos z sis nie będe się całować i głaskać w nic innego :mad: bo potem będa o nas w gazetach pisac:evil_lol::evil_lol:
  10. LUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNAPARK [URL]http://images33.fotosik.pl/214/e10fc1fc4a7a1b28.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ano wanna tyż w deche :diabloti:
  11. :tort::bday::new-bday::BIG::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::drink1::drink1::drink1::drinka::drinka::drinka::drinka: I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ 100 LAT NIECH ŻYJE NAM STOOOOOOOOO LAT STOOOOOOOOOOO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM :drinka:
  12. :cool2::cool2::cool2::thumbs::thumbs::thumbs: :happy1::happy1::happy1:
  13. ihaaaaaaaaaaa ihaaaaaaaaaaaaaaaa byłam pierwsza :multi::multi::multi:
  14. czesc jajecna familio przesyłam całuski dla mojego UKOCHANEGO 1809 :diabloti: Pana K oraz całusnego Pana C...............no i lizki dla Pana serpcauśnego pana O.................. a lda Ciebei sis hmmmmmmmmmmmmmmmmm głaski w nos :diabloti::evil_lol:
  15. w poniedziałek jestem ale jeszcze nie wiem jak od 17 mam pacjentów non stop ale pewnie bede wcześniej :cool3: w poniedziałek rano napisze na którą sie wybieram :D
  16. no to [URL]http://images31.fotosik.pl/212/42e29aaabf3b4db5.jpg[/URL] chciałam zobaczyć boshe w tej hameryce systko wywalaja pez okna dziwni jacys tyle dobrych krzeseł i lodówka niezła :diabloti:
  17. Duszko wcale nie szara ;) wpadłam i obejrzałam od mojego ostatniego posta czyli od zaszarowacenia świata małym szarym narybkiem :loveu: cóz moge powiedzieć ---------------- fajnie sie gościć u Was :multi::multi:
  18. [quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]Bo ja dobra ZOŁZA jestem:loveu:[/B][/COLOR][/quote] taaaaaaa dobra a na forumie mnie obnarz[SIZE=1][COLOR=paleturquoise](czy jak to się pisze)[/COLOR][/SIZE]asz :mad: [quote name='evaxon']no to jak taka kochana to moze babcia by mi dala jakiego pieniącha:roll: matka mi gdzies wsiąknęła :roll: ni ma jej i ni ma:niewiem:[/quote] eeeeeeeeeeeeeee wiesz emerytury mi nie styka i w ogóle tak mnioe w krzyżu łupie :roll:
  19. [quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]No taka już jestem ZOŁZA:mad::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] no ja nie wiem a tak miło ci z oczu patrzy :cool1::p
  20. [quote name='Agga'][URL]http://images33.fotosik.pl/212/ee77c421c7a3c971.jpg[/URL] [COLOR=darkgreen][B]Dbbs co nabrudziłaś Szpilce:eviltong:[/B][/COLOR][/quote] tu własnie jest przyklad jak dostaje opier paier od własnego psa znaczy suki :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a TY musisz WSZYTSKO zauważyć i rozkminić :mad:;)
  21. [quote name='evaxon']psysłam sie przywitac:grins: witać:multi:[/quote] witanko ma wnusiu ukochana :diabloti::loveu: [quote name='szaraduszka'][COLOR=dimgray][B]Fajne te mordkowo języczkowe portreciki[/B][/COLOR] :evil_lol:[/quote] o dzi koooooooooooooooooooooooooope lat :multi::multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: to możesie nie całuj :diabloti:............................:evil_lol: odbierzesz w naturze[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale u kogo :diabloti: [quote name='anetta']Przeca każdy jest inny :haha::haha:[/quote] zupełnie niepowtarzalny i zaskakujacy witajcie wita Was pogodna kobieta sukcesu zawodowego --------- ja naprawde kocham swoja prace :multi::multi::multi: a reszta to tajemnica zawodowa :multi::multi:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]facjatom :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to jak moge strony pomylić coś kombinujesz sis:diabloti:
  23. nie wiem jak będe pracowała z zacisnietymi kciukasami..............a w sumie po co mi praca.............TRZYMAM ASIACZKI TRZYMAM:cool2::cool2::thumbs::thumbs:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:tylko się dobra stroną ustaw do lustra :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czyli którom:cool1::diabloti:
×
×
  • Create New...