Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. to ide do łazienki sie pocałować :diabloti:
  2. a ja widze wsio lalalalallalaaalalalalala
  3. haaaaaaaaaaalo krakersorzercy gdzie jestescie:diabloti:
  4. wpadne później bo mi sie foty nie otwieraja jak zmienie łącze czyli jak będe w domu to z chęcią obejrze hameryke:diabloti:
  5. ja z grubej rury tak sobielubie strzelić:diabloti: litości nie mam za grosz:diabloti: a jak zobacz jak odrazu sie tu miło zrobiło:diabloti: mój ślimoczku:loveu:
  6. a to wpadnij na ploty ;) powoli do przodu.........jest coraz lepiej zwarzywszy ze jeszcze sie nie rozleklamowalismy :D własnie siedze na lisowskiej jestem po pacjentach i przed pacjentami mam długie okienko ;) do 19 :D
  7. [quote name='lothia']dbsst coś Ty Szpili zrobiła że z takim wyrzutem na Ciebie patrzy?[/quote] powiedziałam jej ze nie ma obiadu dziś :diabloti: [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images32.fotosik.pl/212/360bc51a56d59b5f.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]włosek się do fafla przykleił :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]posyłam Ci buziaka w ten ryjek i od wujka C. też :loveu::loveu::loveu:.....[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] ano sie do fafelków dziwne rzeczy lepią czasem ja czasem włosy ;) iiiiii buziaki od wujka C przekaze jak bede w domu :evil_lol:
  8. dzięń dobry krakersowe potffory :diabloti: no to jeszcze na koniec [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/213/704dd90336adaa98.jpg[/IMG][/URL] nie macie juz dość tych identycznych portretów :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. heloł :smilecol: bardzo spóźnione gratulejszyns :thumbs: dawno mnie nie było :ices_bla:
  10. [quote name='Iza i Avanti'][B]Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-o Mua Królowa zdjęć mnie odwiedziła :crazyeye: Jaaaaaaaaaaaaaaa Cieeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;)[/B] A zdjęć to se Ciotka poszukaj :evil_lol: Są, są, jak byś częściej bywała, to byś widziała :evil_lol:[/quote] hahhahahahhaa ZWARIOWAŁA chyba BABA :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ok źle się wyraziłam czemu tak mało NOWYCH ZDJĘĆ :mad:
  11. dzień dobry bigosy :roll::evil_lol:
  12. czesc DZIBmaniaczko :diabloti::evil_lol::evil_lol: niezłe foty latajacych małych wozów i lezących dużych wozów ;) a dziewczyny no cóż ciagle czarne i wielkie ;)
  13. czesc jakie ładne tereny spacerkowe :cool3::evil_lol:
  14. heloł :p czemu tak mało fot :cool3:
  15. helloł HEKTOR team jest w deche :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:
  16. [quote name='Justa']dzień dobry szpilki ! :loveu:[/quote] Dobry Czarnulki :loveu:
  17. strzałka piękny dzien i jego jajka :diabloti: [URL]http://images34.fotosik.pl/212/000007931581eac6.jpg[/URL]
  18. tez bym chciała takiego rycerza :diabloti: nietóre damy to mają dobrze :diabloti: czesc :loveu:
  19. widzę ze nie wiele się zmieniło w stylu spania u Was [URL]http://img246.imageshack.us/img246/3633/senxh7.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='lothia'][url=http://img49.imageshack.us/my.php?image=0000986kv9.jpg][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4137/0000986kv9.th.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6285/swiecka2oo2.jpg[/IMG][/quote] bardzo mi przykro [*]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaaaaaaaaa jęzorek jak makaron świderka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a jak na noc oplatuje jej w świderka coby krztałtów nabrał :evil_lol: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]ale fajny jęzor szpilastej :loveu::loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]dobrej nocki:multi: maj sis? czy ciocia?:hmmmm::oops:[/COLOR][/B][/quote] łe spadaj mi od jezyczka mojej coorci :mad::evil_lol::evil_lol: no czesc moja blisko spokrewniona rodzino :diabloti::evil_lol: dobry dzień [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/360bc51a56d59b5f.jpg[/IMG][/URL]
  22. doranoc:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/193/6e044f81f19c65cd.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...