Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. jeśli chodzi o nasze miejsce zamiszkania to historia jest długa i pogmatwana ;) z dniem 1 sierpnia nie mamy gdzie mieszkać to w skrócie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mam nadzieję, że do zimy nasze nowe lokum będzie gotowe bo nie wiem czy Szpilka wytrzyma zimne wieczory i mrozine noce pod mostem ;) :evil_lol::evil_lol: Dzięki za miłe słowo tyczące sie fot. Nie do końca wiem jak one wyglądają bo siedze właśnie przed 14 calowym monitorem który ma 10 lar jest wypukły i bardzo bardzo bardzo malutki. Mój wielki monitor wybuchł------może to i dobrze nie musimy go ze soba targać w bezdomność hahahhahahah wracam do kartonów :shake:
  2. [quote name='lothia']a gdzie Ty się znowu pakujesz?zapomniałam juz jak wyglądacie[/quote] a wyprowadzamy się juz nie będe miała ogrodu :placz: teraz będe miała balkon duży ze stołem :cool3: ale zanim będę to miała to nie mamy gdzie mieszkać hahahahhahahhahahhahaha
  3. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/401e31004622216d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/35da75bf9a76a7c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/326/30222a2d324758b4.jpg[/IMG][/URL]
  4. Bardzo dziękuje w imieniu Szpilki za życzonka :loveu: [quote name='Maga100'][B]a ty to tak zniknęłaś forever?:cool1:[/B][/quote] chyba nie :roll: chwila przerwy w pakowaniu kartonów --------- pamiętacie tą dame :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/326/89cd1f1bf61aede4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/fecc104b98bcee61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/319/de90fe38bbaac32a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/251/eb29d8bb142a049c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/252/b5ce2571ada2654c.jpg[/IMG][/URL]
  5. 5 lat mineło jak jeden dzień :new-bday::BIG::tort::drink1::drink1::drink1: Szpilko:knajpa:
  6. dzwonili z komunikacji mam za 30 minut wpaśc po tablice EXTRA co :multi::multi::multi::multi::multi::multi: podnieciłam sie jak żaba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/256/12d70772e94dc3a0.jpg[/IMG] no to leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeece [IMG]http://images32.fotosik.pl/256/8eb5c77312e01117.jpg[/IMG]
  7. za 1,5 godziny odbieram tablice w końcu :eviltong::multi::multi::multi: a tym czasem borem lasem :evil_lol: moja suka alfa rozmnazana bez pamięci [IMG]http://images24.fotosik.pl/215/a079042f17c72faf.jpg[/IMG] kto sie pisze na szczeniaki tej zwinnej suki :evil_lol: [IMG]http://images25.fotosik.pl/214/30e254885223c541.jpg[/IMG] szykowana do walk :cool3: [IMG]http://images34.fotosik.pl/256/86577240de78dab1.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]widziałam na Fotosiku ....zostawilam 100000000 komentarków bo fotos wariował i dawałam odśwież [/B][/COLOR][/FONT][/quote] haahhahahha nic się ptzrz Toba nie ukryje ;) [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]piękny Saab !!! [/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]Gratulacje![/COLOR][/B][/quote] dzięki dzięki dzięki moj ci on mój :loveu: [quote name='Justa']marzenia się spełniają ! [/quote] no jasne, że tak :cool1: [quote name='Siostra']debe, gratuluję Ci, koffana [/quote] kochana Siostro bardzo dziękuje to kiedy mnie znaczy nas zapraszasz hahahhahaha [quote name='evaxon']łał łał piekny szkrab kiedy dostane koperte?? mam mi gdzies zagineła[/quote] piękny wnusi piękny koperty ni ebędzie babcia wszystko wydała na odswieżenie Szkraaba :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jaaaa dawa fure w całości [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]prawie taka jak moja rządowa[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/c16f9c4d5fcb8a04.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/dba15eb1e44dfbd1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/473427c12d6fed96.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/a3067d60631fdbe8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/a1dbbbdfe2323a86.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] to dopiero piekielna fura :evil_lol: [quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=green][B]prawie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/191/302e90fa4393afcf.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] a nie mówiłam że piekielna :evil_lol::evil_lol: [quote name='agbar']gratuluje woza i scialam zapytnac czy ty zglosilas to zaduszenie na policje??? [URL]http://images31.fotosik.pl/241/49ea49550efe0d06.jpg[/URL][/quote] dziękuje nie zgłaszałam boje się ze i mnie to spoatka :evil_lol: [quote name='lolka75'][URL]http://images34.fotosik.pl/241/90e048312d65e128.jpg[/URL] auuuuuc[/quote] no jak kurza melodia :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Cze Debe! Widziałam, że hodofle założyłaś... Ale tyle ras na raz? Shock![/quote] wiesz nie chce zeby zdjęcia były monotonne a ponieważ gdyż nie mam weny twórczej to przynajmniej różne rasy pstrykam:roll: :evil_lol: [quote name='lothia']Domi gratulacje,wreszcie odpowiednie autko dla odpowiedniej kobitki[/quote] hahahha amen ;) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ej nooooooooooooooooooooooooo[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ales se Szkraba sprawiła[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]gratuluje ............ spełnienia marzenia[/COLOR][/B] [/quote] dziękie dzięki [quote name='bigos']Ale śliczny wozik[/quote] sie wie w końcu to [B]s[/B]zkr[B]aab[/B] ;) [quote name='Asiaczek']Bogata z Ciebie Kobiałka! Hodowla, Szkraab... co następne? Pewnie jakas wilejka pod stolicą, co?:lol: Gratuluję! pzdr.[/quote] hahhahaha łoby musze zacząć afirmacje :evil_lol: [quote name='anetta']Woooow :razz: Gratuluje, piękny czarrrrny Szkrab :loveu: Nooo taak, jak się ma tyle psów (suk :diabloti:) to się ma taki samochód [/quote] niezły jest co :loveu: dziękuje a jak mnożą się jak komary dzięki temu chodze w futrach z norek i butach z aligatora :evil_lol:
  9. Uwaga Uwaga chcę wam przedstawić moje piękne nowe autko cudowny samochód, który do niedzieli była marzeniem a od niedzieli jest mój mój mój. Tz po wypadku nie mógł sie pogodzić z moim cierpieniem i sprawił mi wielką radość mówiąc, że szukamy czarnej strzały :loveu: poszukiwania trwały i trwały aż przyniosły efekt. oto ON Szpilolot [B]S[/B]zkr[B]AAB[/B] [IMG]http://images33.fotosik.pl/249/cef62c335deb7fe8.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/249/372d849aca119651.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/211/6ed9ea325d63c246.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/210/5b00bb10c95079b2.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu: wczoraj dopiero byłam kierowniczka Szkraaba no coz ja moge powiedzieć------------juz nie mogę się doczekać kiedy znowu do niego wsiąde jest strasznie konfortowy i tak jak z Nacho często średnio mi szło dogadywanie tak on poprostu mnie wiedzie :loveu::loveu::loveu::loveu: kocham to auto jeszcze bardziej niż dotychczas :loveu::loveu::loveu: dobra jade go rejestrować :multi::multi:
  10. [quote name='malawaszka'][URL]http://images31.fotosik.pl/241/b029afbef20b4e4f.jpg[/URL] hahhaha świetny jest [/quote] supieraśny nawet ;) [quote name='Justa']Nie wiedziałam które zacytować, ale na szczęście pojawiła się ta fotka [URL]http://images23.fotosik.pl/207/891dd0d6c9c68ced.jpg[/URL] Jakiś przemiły pan w tle patrzy czy nie wtepnął w gooo Kompleksy kompleksy :placz:[/quote] no coż goowna lezą na ziemi :evil_lol: łe tam przesadzacie kolezanko :diabloti: [quote name='bigos']Piękne foty Debe! i te ilości:crazyeye: jestem pod wrażeniem[/quote] bardzo dziękuje apetyczka kobiałko :loveu: [quote name='BBeta']Ile zdjęć, lece do kuchni po herbatke i zabieram się za oglądanie :cool3:[/quote] poczęstuj herbatką ;) [quote name='anetta']:o :mdleje: genialne, uśmiałam się jak norka z komentarza "Zrób mi zdjęcie z goldenem" :roflt:[/quote] kocham Cie Misiu :loveu::evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Uwaga zadaję pytanie i żądam odpowiedzi:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czy ty masz hodoffle że tyle masz tych psóff??? :mad: co sesja to inne do jaknej anielki.... i bez smyczy ganiają i cholera mandat dostałaś choc raz??? :mad: sie pytam[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ide se bo na tak oblesne foty nie umie patrzeć :roll::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tez cie kocham[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to Ci Pa![/COLOR][/FONT][/B][/quote] mam tajna hodofffle brytanów te co mi sie nudza sa unicestwiane nie pytaj się jak :roll::evil_lol: mandatów mam koope wytapetowałam sobie nimi kibelek :evil_lol: tez cie kocham ma ukochana ci po :evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']ej ejj moja babcia to nie Ci Pa:obrazic: [URL]http://images33.fotosik.pl/241/9509a88509c291fa.jpg[/URL] buahahah ale wykręt:evil_lol:[/quote] moja wnusia :loveu: [quote name='Alicja']:evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images23.fotosik.pl/207/891dd0d6c9c68ced.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jak tam ze SPRIT'em :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:p
  11. [quote name='Matusz']braak słów :loveu::loveu::mdleje:[/quote] :cool1::p:cool3::eviltong: strasznie groźna Axa i strasznie przejete Nika hahahha [IMG]http://images33.fotosik.pl/241/4c72000b910a9ffd.jpg[/IMG] amoranci hahah [IMG]http://images26.fotosik.pl/207/580cd7237d5ec79d.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://images33.fotosik.pl/241/9509a88509c291fa.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://images23.fotosik.pl/207/891dd0d6c9c68ced.jpg[/IMG] dziękuje za uwage to wszystkie zdjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. czarny pies nie wiem jak ma na imie [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/b98f15bd0ad17fbe.jpg[/IMG] zrób mizdjęcie z goldenem :evil_lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/208/8151722046b250bd.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/207/3594e40e100ce6fc.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/207/c02f55762e183dbd.jpg[/IMG]
  13. Nika i Axa [IMG]http://images24.fotosik.pl/208/1bb4f856e4250f64.jpg[/IMG] reszta i Axa:evil_lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/241/57c7974e0e050b8b.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/241/f8dca84b08c41950.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/207/c589b7644170b69d.jpg[/IMG]
  14. złodziejstwo doskonałe Nika zabiera piłke Diego [IMG]http://images33.fotosik.pl/241/36f0e96bff2959b1.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/208/8f0fcaf4126f7970.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/266e7a820197e2f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/b029afbef20b4e4f.jpg[/IMG]
  16. kociołek [IMG]http://images28.fotosik.pl/208/f3854c7baf9df290.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/207/6e75b4c7543fd451.jpg[/IMG] amory [IMG]http://images23.fotosik.pl/207/2732bab1b183493f.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/8d9ee8ef1b86dd26.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images27.fotosik.pl/206/cc0ea67c6d3ba688.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/207/5c28d15e8c51d8c9.jpg[/IMG] Diego [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/074e0cf922c31f61.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/edc6c42c459404f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/207/44716ee41957bd37.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/241/8f54a81bebb017be.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/241/739965e865d6807d.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images32.fotosik.pl/240/9298162d3f6ab6de.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/241/4761dcbf207d5a55.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/241/f5f9b018f83827e4.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/0f85e550cfbe0733.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images34.fotosik.pl/241/90e048312d65e128.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/241/49ea49550efe0d06.jpg[/IMG]
  20. Mrówka a w tle powalona cyna [IMG]http://images23.fotosik.pl/206/d501aa89b60b2764.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/240/d7c0f92ea9944217.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/207/00d7990dd4f95b50.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/206/671548d62350f2db.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/241/341bf95bdfeda5f7.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images31.fotosik.pl/240/479a0cc703a8e20a.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/206/a75b629bf3237032.jpg[/IMG] banda drombo [IMG]http://images30.fotosik.pl/207/29c75df34111d335.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/207/5952678efccbd1b7.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images33.fotosik.pl/241/7782c2d612b60854.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/241/7f3dd46f50ed7590.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/206/2ee5d19d691d9168.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/207/7417bdc1af404bd8.jpg[/IMG]
  23. Cynamonka [IMG]http://images29.fotosik.pl/207/83093ec035daa7ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/206/700091eead3ed5f2.jpg[/IMG] Nika piłka i szpilka [IMG]http://images27.fotosik.pl/206/ff09ac791a1b8757.jpg[/IMG] Mrówka [IMG]http://images25.fotosik.pl/206/84f7b20afa335e4c.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/207/628145dbb4c0d2f8.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]debe ......sis .......ty moje guru ......[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc Xero Sis :loveu: [quote name='Pysia']Dziecko...Chciałam Ci zakomunikować, ze me psy widać na fotach nawet wieczornych :crazyeye: Ale nadal najlepiej foci mi się wszystko inne :evil_lol:[/quote] widziałam widziałam i jestem w szoku ja myslałam że to rasa czarna plama a to rasa mam uszko i oczko i czupryne w deche :evil_lol: [quote name='Justa']debe - foty :mdleje: w tej twojej galerii tylko kompleksów sie można nabawić :mad: [URL]http://images23.fotosik.pl/206/5ec8ac6160fcbd92.jpg[/URL] O matulu jaka szczęśliwa Nika :lol:[/quote] lubie jak mnie tak bierzesz pod włos :evil_lol: [quote name='malawaszka']hahaha Nika brudas :evil_lol:[/quote] no do czystych nie nalezy hahhaha [quote name='Asiaczek']Z przyjemnością oglądnęłam tak energetyczne fotki... bez obrazy...:p Pzdr.[/quote] powiem tak metro mam pod przychnia a Ciebie w odwiedzinach nie widziłam eeeeeeee i co ja mam sobie pomyśleć:mad: [quote name='BeaC']...................... [U][URL]http://images33.fotosik.pl/239/a42144be6c204ab8.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]jaki masakrycznie dłuugi jęzor ma ten pies[IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein33.gif[/IMG][/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred].............. że sobie nie odgryzie jak tak leci[/COLOR][/B] [/quote] hahahah no ozor ma chyba nawet dłuzszy od ogona hahahha [quote name='evaxon']czesc Babciu z ślicznymi fotami:loveu:[/quote] łe tam śliczna babciu nie przesadzaj hahahhaha [quote name='anetta']O w morde jeża.... A ten język to skąd wystaje? :evil_lol::evil_lol: :niewiem: [URL]http://images28.fotosik.pl/207/0f9de89e7884dc4a.jpg[/URL][/quote] Anetko jak Ty sie odzywasz w galerii starszej pani babci :evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']z obroży :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dokładnie ja jak zwykle przelotem zademonstruje foty z niedzieli chyba :roll:
  25. [quote name='Matusz'][B][COLOR=navy]na twoje fotki to po prostu brak słów !! :loveu::loveu::loveu::mdleje:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]guru !! :loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote] dzięki:oops: a Guru to bardzo fajny wykonawca [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Guru_(raper[/URL]):evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: dobra lece hahaha
×
×
  • Create New...