Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='malawaszka']O! nastepna szczesciara :hand:[/quote] było mineło :placz: [quote name='Asiaczek']Miłego tygodnia, Debestko! Wracaj wypoczeta! Pzdr.[/quote] dzięki wypoczełam strasznie ale wróciłam do bezdomu i czuje sie na nowo hmmmm bezdomna hahahhaa [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:jedziesz przez Rybnik :cool1:...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie ale czesto bywałam u Rydzewskiego :cool1: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]ooo.... masz... i pojechała... :roll: :diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]jak akurat zajrzałam, to bezkrólewie :evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] ale już jestem hahhaha [quote name='Wyjątek']Nie przejmuj sie Basiu, to jak i w moim przypadku ;)[/quote] łe tam nie przesadzajcie Laski [quote name='Maga100'][B]oo, jakie zmiany :crazyeye:[/B] [B]to już nie ma was TAM? :-([/B] [B]a gabinecik jest?[/B][/quote] nie ma nas tam w tajemniczym ogrodzie :-( gabinet jest i ma się dobrze na szczescie moje całe wróciliśmy zdjęć kilka mam ale nie moge wstawić bo nie mogę znaleźć płyty z photoshopem więc jeszcze proszę o cierpliwość jeśli w ogóle ktos będzie chciał oglądać takie foty hahahhaha było bardzo extra niestety krótko :-( jestem wicemistrzem w srzelaniu z wiatrówki mistrzem pływackim w stylu dowolnym pozapodjum w karcianym planowaniu no i jestem super ciocia to tyle :evil_lol:
  2. wpadłąm się popapatać jutro jadę na wakacje :multi::multi::multi::multi: na kurde cały tydzień :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: najfajniejsze jest to ze bede spała w.......TAK JEST W ŁÓŻKU.......... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no to :hand::hand::hand::hand::hand::hand::hand::hand::hand:
  3. dobrze ze spacje robie tak sie rozleniwiam ze chyba zaraz zasne przed kompem a zresztą znaki interpunkcyjne sa przereklamowane hahahaahahahhaha drzwi garazowe powiadasz hmmmmmmmmmm bedzie ciezko ale dla ciebie wsio :evil_lol: ------->teraz mi rogi wyrosły :eviltong:
  4. Ozialdo ma swoje xero w wersji light czyli żeńskie fajna Yuka no i Łozi niezły kafar :cool3: Panie C. zapraszam :evil_lol:
  5. piiip pi pipi piip ppipi pip piiiiiiiiiiiiiiiii
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to zaczynaj się pakować ...pamiętaj o kartonach na długie jesienne noce :loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oooooooooooo a dlaczego tego posta nie widziałam??
  7. [quote name='Asiaczek']Ha, Debestka u Mamuni... Pozdrówki dla Mamuni... Czy Mamunia przezyła równiez I Wasza noc...? pzdr.[/quote] Tymczasowo nie miszekam u Mamuni ---- szykuję sie na wakacje :D pakuje walize i siuuuuuuuuuuuuu po powrocie pozdrowie :D Jaką nasza noc?? [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...........:razz:mamusia .Też się cieszy????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witka [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]wygłaskaj szpilca łode mnie:loveu:[/COLOR][/B][/quote] Mama pewnie mniej sie cieszy ze ma znowu garba na głowie hahahha szczególnie jak buszuje w Jej kosmetykach hahahhahhha narazie dałam Mamci "spokój" Szpilka rozwalona na mnie znowu mam ja wygłaskać czy wymiziać a moze wyszpikować :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie było mnie jakiś czas... ale to temu że nie zmieściłam sie przez drzwi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak Alicja z panem C. bedą jechali do cia na rehabilitacje- zabiore sie z nimi .. ma mamcia tyle miejsca czy mamy wziąć psiwory i R. ugości nas pod mostem?? :razz::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Zapraszam pod most Poniatowskiego remontują będzie jak znalazła ;) kartomaty mamy nie musisz brać do Mamuni Cie nie wpuszcze bo mi jeszcze Ją ukradniesz razem z obiadkami hahahhahahaha to jak wielkie teraz mam zrobić te drzwi hahahhahaha
  8. [quote name='Asiaczek']Ha, Debestka u Mamuni... Pozdrówki dla Mamuni... Czy Mamunia przezyła równiez I Wasza noc...? pzdr.[/quote] Tymczasowo nie miszekam u Mamuni ---- szykuję sie na wakacje :D pakuje walize i siuuuuuuuuuuuuu po powrocie pozdrowie :D Jaką nasza noc?? [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...........:razz::razz::razz: mamusia .Też się cieszy????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witka [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]wygłaskaj szpilca łode mnie:loveu:[/COLOR][/B][/quote] Mama pewnie mniej sie cieszy ze ma znowu garba na głowie hahahha szczególnie jak buszuje w Jej kosmetykach hahahhahhha narazie dałam Mamci "spokój" Szpilka rozwalona na mnie znowu mam ja wygłaskać czy wymiziać a moze wyszpikować :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie było mnie jakiś czas... ale to temu że nie zmieściłam sie przez drzwi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak Alicja z panem C. bedą jechali do cia na rehabilitacje- zabiore sie z nimi .. ma mamcia tyle miejsca czy mamy wziąć psiwory i R. ugości nas pod mostem?? :razz::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Zapraszam pod most Poniatowskiego remontują będzie jak znalazła ;) kartomaty mamy nie musisz brać do Mamuni Cie nie wpuszcze bo mi jeszcze Ją ukradniesz razem z obiadkami hahahhahahaha to jak wielkie teraz mam zrobić te drzwi hahahhahaha
  9. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]he he he[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]u mamuni:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] no i cholera dumna jestem z tego :evil_lol: [quote name='malawaszka']a TZta zostawiłaś pod mostem? :lol:[/quote] ciepło jest niech śpi póki deszcz na głowe nie pada i nie ma mrozów niech sobie radzi sam - to nie ja źle wycelowałam w termin no nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:a Robercik sam :placz::placz::placz:Szpilka bez tatusia :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]sis :loveu:.....pan C. potrzebuje fachowych wskazówek w sprawie usprawniania po zabiegu swej kończyny dolnej :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Szpilka do szczescie potrzebuje tylko mnie i obiadków mojej Mamy hahahahhahahahahhaha nawet sie ze mna nie przywitała jak przyszłam ONA JADŁA tylko nędznie kikutem machneła i już dopiero jak się najadła to łaskawie odtańczyła powitanie boksera. a teraz rozmemdłuje mi kołdre i sie na srodku wyrka rozkłada z piłka oddam Szpidoopalka -- dopłace ;) :evil_lol: Co do Pana C. zapraszam do siebie właśnie mam taka miła kuternoge u siebie będzie do kompletu :evil_lol: [quote name='Matusz'][B][COLOR=navy]cześć debe :multi::loveu::loveu::loveu::multi:[/COLOR][/B][/quote] heloł Królu :eviltong:
  10. melduje sie z bezdomności nie jest zle wróciłam do Mamusi i nawet mi to odpowiada. Spokój cisza Szpilka pod kołdrą raczy mnie podkołdernikami Brat mnie wozi do pracy i wogóle w deche - narazie jestem po pierwszym dniu i pierwszej nocy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:narazie Raj bo przeciez miałam jakis powód wyprowadzajac się z domu czy nie :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ulala..... poczytałam..... i tulkam cie... :calus:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale że co z tym prawem budowlanym??? niby że przez standartowe drzwi sie tera nie zmieścimy??? :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a Tobie normalnie posta wysmaże :evil_lol: Pan sie dowiedział, że odwiedza nas taki jeden grubbas Clockowy i nam otwory wejściowe kazał powiększyć to Twoja wina Twoja musisz coś zrobić z wagą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='HankaRupczewska']Chodź, ja Cię przytulę :calus:[/quote] tulkaj mocno coby mnie udusić :cool3: [quote name='bigos']no proszę jakie zmiany w Szpilkowie:razz: Nie maż się! Tylko Marek Marecki się maże:eviltong::evil_lol: :buzi:[/quote] fakt prawdzwi twardziele nie ryczą :evil_lol: [quote name='bigos']Aha! My z bigolem możemy Was przygarnąć:p:razz:[/quote] jupijaje ale za to sa przytulkiwani przez Bigos :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tylkamy Cię ....Moja najukochańsza Sis :glaszcze: :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mój Aniele :loveu: [quote name='Ka-ka']JJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :diabloti:[/quote] kto da więcej ;):evil_lol: [quote name='Vectra']Adobe gamma !!! i wyskalujesz :diabloti: hahahaha rumunki :diabloti:[/quote] postaram się zapamiętać hahaha jakzwylke miła nie rumunki tylko dziewice orleańskie którym zawsze wiatr w oczy :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Witajcie Szpilki, Debestki z przyległościami... Ja Was koffam i ja Was poprzytulam...:loveu: Pzdr.[/quote] Kocham Cię Misiu :loveu:
  13. [quote name='malawaszka']to trzymam :kciuki: żeby odbiór był jak najszybciej!!![/quote] możesz juz zwolnić kciuki dzięki ale niestety odbior jak źle pójdzie to może będzie w październiku :angryy: zobaczymy mają kombinować, żeby było wcześniej ale....... w trakcie budowy zmieniło sie prawo budowlane odnośnie drzwi i te są "już nieaktualne" hmmm może z całym szacunkiem pan starżak się uaktualni i pomyśli, że ja mam to w nosie. jak przez ileś lat było tak i było ok to czemu nagle teraz jak ja czekam na odbiór jest źle. Nie dadzą wcześniej kluczy na remonty bo nie chcą płacić kar, więc nasz fachowiec wnerwiony nadrabia inne roboty i jeszcze na nas "czeka" ale czy w październiku nie będzie mieć dwóch na raz dłubanin i naszej trzeciej nie weźmie tego nie może obiecać - nie dziwie się musi z czegoś żyć. no i nie ja wygrałam w totka - może dlatego, że nawet nie miałam czasu iść puścić los:evil_lol: [quote name='Vectra']Cześc bezdomna :multi: ale macie jakiś tymczas :hmmmm: jak cuś , to służę polem , namiot macie ? :diabloti:[/quote] Dziś ostatnia noc a ja nie wiem gdzie będziemy spać mieszkać i w ogóle a najgorsze, że gdzieś płytę z oprogramowaniem do aparatu spakowałam i nie moge na laptoka se wrzucić nic shit! Ostatnio coś koło Ciebie ciągle jestem więc może się stać że któregoś pięknego dnia zobaczyśz prawie rumunów u siebie hahahahhaha Vectra spalił misię tamten wielki monitor i teraz mam lcd wielki jest szansa wyskalować sobie kolory do ps'a:roll: nie starczyło mi kasy na profesional więc nie mam juz wyjścia :roll: Została mi ostatnia noc a ja ciągle mam pełno gratów, ciągle nie sprzatnełam i ciągle mam doła :shake: kto mnie pokocha kto mnie przytuli :evil_lol:
  14. [quote name='malawaszka']ale będziesz miała w nowym :calus:[/quote] ale nie wiem kiedy hahahhahah jutro wielki dzień dowiadujemy się kiedy odbiór nastąpi a narazie od czwartku szwendamy się po świecie:evil_lol:
  15. o dopiero widze posty :roll: ciekawenczemu Inti za mnąnie tęskni :mad: Pika Basia chętnie sie spotkam ale jak się ciut uspokoi sytuacja - czyli chyba nigdy hahhaahahaha będe mieszkać na Bielanach :cool1:
  16. zostały mi 4 noce jest mi przykro :-(:-(:-( W domu nie mam już prawie nic :-(:-(:-(
  17. [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:witaj na FB :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] normalnie se zkawa poranna zajrzałam na f-b haahhaa [quote name='Loona']Cześć Laski :evil_lol:[/quote] czesc Laleczko moja kochana :evil_lol: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]woooow!! Szpilchrony wróciłyyy!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]ja też tu dawno nie byłam...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]zdjęcia Szpilki jak zawsze superaśne :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a gdzie się przeprowadzasz? w sensie... dzielnica jaka czy cuś...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo Tyś z W-wy, o ile dobrze pamiętam? :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]my od jakiegoś czasu też w W-wie:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]miziaki dla Szpilencji :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] dzielnice zmieniam jak narazie a co będzie dalej to zobaczymy :evil_lol: a jaka Ty dzielnica :p brawo za świetna pamięć faktycznie z Wawy jestem :multi: czesc i czesc idę do pracy
  18. Wszech wiedząca Waszko a czemu widze po dwie galerie niektórych użytkowników i czemu czasy mi sie nie zgadzają :cool3::evil_lol::roll::cool1:
  19. [quote name='evaxon']:siara: :siara: no ten tego zeby Szpilka miala na 2 sniadanko do szkoly:diabloti:[/quote] i mam uwierzyć że Ty taka dobra dusza jezdeś :evil_lol: wróciłam na F-b dzięki Matusz:loveu::multi:
  20. [quote name='Justa']nie wiedziałaś ? :-o niby tak sie promuje r=r, a jak już ktoś ma psa z papierami to niewiele ma do powiedzenia :angryy:[/quote] wrrrrrrrrrrrr Justa lunię jak sie złościsz :evil_lol: Waszko napisałam zobaczymy czy mnie przywróca jak nie to trudno znowu znikne na jakiś czas wsio wróci do normy :evil_lol:
  21. [quote name='Justa']do jedynego KRÓLA proponuję :cool1:[/quote] to my mamy jakiegoś Króla ---- :evil_lol:
  22. czesc gitowe zdjęcia topielców :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wszech wiedząca Waszko o co chodzi czemu ja jestem wyautowana z f-b :crazyeye: czy mnie nikt nie lubi czy wali mi z tak zwanych pod pach :crazyeye::diabloti: czy można to jakoś cofnąć i być znowu tu gdzie sie chce byc a nie gdzie sie dostaje przydział :diabloti: czy mam sie gdzies zgłosic z moim bólem i zalem :roll: czy to tak na amen :shake: kurczaki jakbym chciała galerie na bokserach to bym ja załozyła własnie tam :angryy:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Moja ty Kartonikowa sis :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie przypominaj mi błagam teraz siedze sobie z dala od kartonów :multi: [quote name='evaxon']Szpile mozna do hotelu albo do mnie wyslac:loveu: a wy mlodzi dzidkowie to se poradzicie:diabloti: pamietaj spakowac Szpilce reczniczek i jakies PLN-ki :diabloti::evil_lol:[/quote] ciekawe po co Ci PLeNki ;) :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Aaaaa..... szkoda... Pzdr.[/quote] trochę szkoda trochę nie. Fajowe to miejsce gdzie mieszkamy - jeszcze ale w życiu trzeba czasem coś zmienić ;) 9 upojnych nocy jako zdomna :roll::evil_lol::evil_lol: heloł :multi:
  24. [quote name='malawaszka']Debeściaku WOW!!! dopiero co robiłaś płyteczki w kuchni a tu znowu od nowa???? Ty to masz zdrowie :loveu: trzymam :kciuki:[/quote] płytki mi się znudziły :evil_lol: [quote name='Agnes']wlasnie dlatego nie rozumiem:eviltong: pamietam jak ogladalam zdjecia nowego domku, min te plyteczki... no ale pozostaje trzymac kciuki za hm pakowanie:eviltong:[/quote] teraz będą nowe zdjęcia płytek - tematów mi zabrakło :evil_lol: [quote name='evaxon'][URL]http://images26.fotosik.pl/252/b5ce2571ada2654c.jpg[/URL] czemu lejeta psu wode do nosa:roll:??? cze Bab:loveu:[/quote] ano to nie przez nos się poi :evil_lol: czesc Wnu :evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].bidna ty bidna[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]pod mostem w kartonach[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]oć do mnie mam ogród.............. duży dom:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zmieścisz sie [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i Szpilka też[/COLOR][/B][/quote] baaaaaaardzo biedna teraz w te deszcze będe w kartonach ;) dom powiadasz, ogród mówisz hmmmmmmmmm :cool3: [quote name='Asiaczek']To ja już nie rozumiem: najpierw był remont mieszkanka i wyglądało to super, a teraz to mieszkanko nie jest juz Wasze...? Pzr.[/quote] jakoś się tak stało, że się sprzedało :evil_lol: 10 nocy mi zostało shit shit :roll:
×
×
  • Create New...