-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
kilka wakacyjnych saabolot w Augustowie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/372/bb4824b26bce917b.jpg[/IMG][/URL] i droga z Augustowa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/16/5b41353eb47295d0.jpg[/IMG][/URL]
-
W zeszły weekend lekarze bali się o jego zycie, a całe zajście skończyło sie bez większych konsekwencji zdrowotnych wszyscy sa w szoku ponoć to pierwszy taki przypadek w tym szpitalu, który w takim tempie po takich urazach doszedł do siebie, a jesli chodzi o rece to to połozyło juz wszystkich na łopatki to pewnie przez te moje dobre uczynki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobra zmieniajac temat ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/15/b6e8fe8407c49a41.jpg[/IMG][/URL] czujna szpilka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/60796947b79c05c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/dff9f659988b17ad.jpg[/IMG][/URL]
-
mój brat wczoraj wyszedł ze szpitala, wypuscili go wcześniej niż sądzili bo wszystko sie dobrze goi jest szansa, że obejdzie sie bez rekonstrukcji dłoni :D :multi::multi::multi::multi::multi: Ma narazie codzienni wpadać na rózne kontrole :multi::multi: dzięki za wsparcie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
dziś podjeliśmy próbe chodzenia próba wypadła dobrze. Niestety nie obejdzie się bez operacji :-( będzie operowana dłoń:-(
-
Wczoraj wieczorem były winiki TK najgorsze za nami krwiak podpajęczynówkowy się wchłonął:multi::multi::multi::multi::multi:. Dziś wsadze go w kołnierz - kolejne rtg kręg szyjnego go czeka bo nie wiadomo co tam się dzieje i zaczynamy pionizację:multi::multi::multi::multi:. właśnie wpadłam do przychodni po sprzęt :evil_lol: bardzo gorąco dziękuje za wsparcie bardzo mi pomogło :loveu::loveu::loveu: lece pa
-
dziękuje za wsparcie stan dalej ciężki ale jest coraz bardziej przytomny. jutro najważniejsze badania czyli kolejna tomografia głowy i szyji trzymajcie kciuki. Mam nadzieje, że leczenie przynosi efekt. Ból nie do zniesienia :(
-
dziękuje za życzenia mój brat miał wypadek jest w ciężkim stanie w szpitalu prosze trzymajcie ze mną kciuki
-
no dzis miałam wstawić sięgam po pena odpalam a tu zdziwko pen mojego brata dzwonie do niego a on mówi k..pomyliłem się zagrnołem twojego wariata - mamy takie same- zobaczył róznice jak wykładowcy na uczelni podpial w celu pokazania rojektu a tu zdziwko zdjęcia z wakacji gwiazdy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie powinnam sie smiac bo do Łodzi z nim pojechał i do miasta UĆ wrócić będzie musiał jeszcze raz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc Wasiu :loveu: chyba monitor mojego brata okłamuje bo widze takie piękne zdjęcia a wcale sie takich tu nie spodziewałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
trochę jakby chora ciągle w bezdomności :evil_lol::eviltong: witam czule :evil_lol::mad:
-
czesc Sis Xero zdjęcia wodnej kaczki super :evil_lol: zdjęcia kutera nogi w tle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Dorota [*][/COLOR][/SIZE]:-(
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork']:multi::multi: w domciu!!!! w domciu już !!! :multi::multi::multi: [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:[/CENTER] [CENTER][IMG]http://photos87.nasza-klasa.pl/dev140/0/410/814/0410814673.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote]pana Pawcio ma swojego prywatnego przyjaciela Pana Brzusia z którym może rozmawiać dzielić się posiłkiem i w ogle ja cie nie mogę dobrze ze historia dziurawego worka sie juz skończyła buziaki dla Pana Brzusia i Pawcia :p tylko pamiętaj dla Pana Brzusia a nie pana podbrzusia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc Klockowa duszo :multi:
-
[quote name='Wyjątek'][COLOR=royalblue][B]e tam, gupoty gadasz, Ciotka. To leń pewnie tylko się przyznać nie chcesz ;):eviltong: Twardom wolisz udawać :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] o nie psycholożka jakaś czy co ;) a tu się bawiłam w zeszłym tygodniu :loveu::loveu::loveu: [URL]http://www.dhost.info/zaborow/galeria/Stare/paacwzaborowieprzedwojenne.html[/URL] pałac w Zaborowie cuuuuuudowne miejsce [URL]http://www.rotmanka.com/zamki/index.php?option=com_content&task=view&id=697&Itemid=32[/URL]
-
[quote name='Vectra']aaaa to wiem :diabloti: arabella się to zwie czy jakoś tak :cool3:[/quote] naszczescie nie moja ta arabella :evil_lol: [quote name='Wyjątek'] [B][COLOR=royalblue]pfffff no to mnie powiedziała:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=royalblue]Chciałam Szpilę zobaczyć a tu d...a blada:lol:[/COLOR][/B][/quote] ano jestem ciocia ostra riposta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:o sis :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]było wbić się do siostrzenicy na kwatere :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] sie bałam że mnie brytany zapomniały i zrobią ze mnie kitekata :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Vectra']a cos robiła koło mojej posesji ? było wpaść na herbatkę :diabloti:[/quote] podpowiem byłam w szpilkach i w sukience TZ w garniaku :cool1:
-
[quote name='Vectra']prawde powiadasz , nie ma psa , masz suczkę :diabloti: nadal bezdomna :hmmmm::cool3:[/quote] nie doś że bezdomna to i zdesperowana ;) ---- ostatniej soboty i niedzieli zeszłego tygodnia kręciłam się koło Twojej posesji :cool1:
-
jednak mnienie bedzie na fortach bedzie sam TZ z kolega i psem ;) czesc Wyjątek nie mam ps'a więc nie mogę zmniejszyć fot no i juz się na nie napatrzyłam i doszłam do wniosku, że są hmmmmmmmmm słabe więc ich nie ma co wstawiać hahahhahaha
-
[quote name='malawaszka']qrde to wsiadam z auto - może zdażę :evil_lol:[/quote] kochaniutka teleportuj sie do mnie :evil_lol:
-
dzis koło 15 jestem na fortach :cool1:
-
heloł :eviltong: poświęcona Ala i Praga super:cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc Wasiu i jak ułożyłaś gres jestem strasznie ciekwa może uda mi się coś podpatrzeć coś ciągnąć i w ogóle fajowe kociaki :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
sto lat Sto lat mój sisowy synalku :cunao::cunao::cunao::laola::knajpa::tort:
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Wszechstronna ta nasza Debestka!:loveu: Witaj Wypoczęta Kobieto! Pzdr.[/quote] Witaj muła kochana :loveu: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mamy to rodzinne :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witaj Mła Powrócona Sis :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ano jest hotelik Rydzewski i sklep Rydzewski :eviltong: Rydzewskich ci tam pod dostatkiem :lol: Chyba sis przewrócona hahhahaha
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Spóźnione życzenia Wszystkiego naj:multi: i gratuluje nowego narybka :loveu: