-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w domu :grins: pan elDohtore nie widział powodu żeby kłaść sie na oddziale i czekać,..... spokojnie moge posiedzieć w domciu skoro ciąża przebiegała prawidłowo a termin praktycznie nie minął ;)[/B][/COLOR][/FONT] to pisałam JA- klockowa :grins:[/quote] HA HA HA i kto tak mówił kto :cool1: To Grosia ma zadecydować kiedy a nie jakiś doktor i do tego mężczyzna :diabloti: to czekamy na Skurcze :evil_lol:
-
ach słowem komentarza dwa ostatnie zdjecia to wykapana mama mina pełna radości i zrozumienia :diabloti:
-
powróciła sis marnotrawna jak juz się pokazało moje cielsko na forumie to wpadłam dać buziaka :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Taaaaaa....:lol: Pzdr.[/quote] serio serio :eviltong: [quote name='Maga100'][B]oooo, pojawiła się leniwa Dominika :diabloti:[/B][/quote] pojawiam sie i znikam i znikam [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przeczytałam LECIWA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dziękuje Ci bardzo moja droga [quote name='Maga100']\ [B]dobra masz skojarzenia, ona leciwa też jest :evil_lol:[/B][/quote] młoda piekna i powabna to tak cała reszta to pomówienia :eviltong:
-
pihnełam se bo miało być tyle zdjęć :diabloti: mój maż :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
a ja myślę, że będzie wielki come back do domu i ktoś będzie żył w tym okropnym oczekiwaniu aż Princessa się zdecyduje ;) :diabloti::eviltong::evil_lol: wdech - wydech
-
[quote name='Asiaczek']Ohohoho, czyli nie zapomniałam o nas, tylko tak, po prostu, zrobiłaś sobie przerwę, tak? pzdr.[/quote] tak to była przerwa na kitiketa :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']A gdzieś Ty się podziewała, co? Pzdr.[/quote] próbowałam Szpilce wyrwać piłkę i jakoś tak się zapomniałam i nic nie pisałam ;) Niedawno maszerowałam pod Twoimi oknami :diabloti: wywiał mnie aż tam :eviltong:
-
i poduszkowiec[IMG]http://images40.fotosik.pl/181/688419c589d6853d.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/186/3d7bdffb5120ca41.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/181/b4ab1f77459223af.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/186/056ab5759da0229c.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/186/e95c9d2b770bb2bb.jpg[/IMG]
-
[quote name='Maga100'][B]ponieważ autorka galerii ma ją w d... :diabloti: , pozwalam sobie....[/B] [B]na pierwszym planie wprawdzie Tadeusz, ale kto na drugim planie, no kto???? :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/db4.jpg[/IMG][/quote] o mężu mój i jedyny słuszny pies :eviltong::diabloti: Dziewczynki spadać mi z tymi tematami wózkowymi ja jeszcze jestem młoda i piękna i nie chce słyszeć o pieluszkach wózkach i innych przyjemnościach :evil_lol: i żebym do pierdla nie poszła oto ona poduszka [IMG]http://images41.fotosik.pl/182/07622886f47fd683.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/182/9dbc19184c2295b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/182/c80df81b2ba29db7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Maga100'][B]1. ty mi nie zmieniaj cytatów, maupo :diabloti:[/B] [B]napisałam, ze wszystko co NAJLEPSZE :evil_lol: [/B] [B]2. Oczywiście, Tadzio potrzebuje żony geriatryczki :roll: Ale skoro on tobie będzie zmieniał pieluchy na starość (czyli już niedługo), to czemu ty mu teraz nie zmieniasz, tylko ja? :angryy:[/B] [/quote] 1. nic nie zmieniam ja stwierdzam fakt 2. ja czekam z takimi rzeczami do ślubu jak będziemy mieć ślub to będę mu zmieniać co tam będzie chciał a do tego czasu dbaj o mojego męża - bo wychowam sobie go po swojemu :cool1:
-
[quote name='Vectra']tak[B] wszystko ma po mamusi[/B] :evil_lol: aaa jednego mu brakuje , szacunku do snu :cooldevi:[/quote] :crazyeye: wszystko to ja nie rozumiem myślałam, ze TO ma po tatusiu ale.......... Maga a może biegasz na 100m w takim razie jak Tadzik mój mąż ma To po tobie...............boshe nie wiedziałam, że się TAK ustawiłam :diabloti: Maga nie może w to uwierzyć ale Tadeusz juz mnie wybrał.......zakochana para Tadeusz i Dominika :loveu::loveu::loveu::loveu: jedyne 30 lat różnicy :cool1: ale miłosć nie patrzy na wiek. proszę o więcej TEŚCIOWO :diabloti:
-
mój mąż na forumie!!!!! bez mojej zgody :diabloti:
-
[IMG]http://images48.fotosik.pl/130/7e6f76132ce3812b.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/130/68e0cec70d1f5a57.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/130/4bc278bdddf27ed9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images37.fotosik.pl/126/e17bf4ca6e82c083.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/130/40eaa96a7e2c6902.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/130/137b88f36ea72803.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/126/2c427121d249c368.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/130/bd340e30a153e145.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images43.fotosik.pl/130/143241257cbd6797.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/130/1b3fe35773a02ecb.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/126/49275ff6abba0a27.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/126/4e335236b16b742d.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/130/377ba51344bead63.jpg[/IMG]
-
cd niezła fura pod hotelem :d [IMG]http://images38.fotosik.pl/126/4c8ed681b9282fc4.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/131/21455d83b7c52e85.jpg[/IMG] Alcala ale widziana tylko z okna :( [IMG]http://images45.fotosik.pl/130/fc8d4d9e58a64365.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/130/cb8a808ff6b170d9.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/130/f4164ab2f9967b3c.jpg[/IMG]
-
hahhaha jak to zrobiłaś Alu że dałaś zdjęcie przede mną hahahha Waszko urlop to duże słowo byłam tam tak krótko :placz::placz::placz::placz: za mało czasu na to wszystko :placz::placz::placz::placz:
-
[IMG]http://images40.fotosik.pl/126/84b26d94e7b7f372.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/126/a0c6155d6e8224a6.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/130/c1cc09c908f78f0f.jpg[/IMG]
-
tak Bogarko to Madryt :loveu: Asiaczku ja przywiozłam też sobie coś rasowego ---------- doła, że musiałam wracać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/131/2fd538d5282527d7.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/130/6446d45b769699be.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/130/314aef189eb604ca.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/126/039b96cf0b047b7b.jpg[/IMG]
-
decir! decirle un secreto que no hablan español ....
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nawet świńska grypa tam była ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] y fue la gripe, y otras atracciones ;):evil_lol:
-
[IMG]http://images48.fotosik.pl/129/5f0661d5bb5133ee.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/125/7597eb4a8667d137.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/129/50fa53e0a52bd660.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/125/805ec8fadf46db59.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/129/b1eedcfe2b9cb5b8.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/125/5f6d7dcf349b26fc.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images45.fotosik.pl/129/edc689ba33acc4a1.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/129/bfbee7347fbe24d9.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/129/4ccb0d95b2e582b6.jpg[/IMG]