-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[IMG]http://images41.fotosik.pl/125/a5a0fa6a6359aa73.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/125/76f0c32699e9856d.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/129/4f11faf7e9fafce7.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/125/484010a1be5ae0b5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images46.fotosik.pl/129/4fd96e1d756b7c2e.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/125/d67499a036c7b7d9.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/129/f1751b9b89679adf.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/125/1baac9581b7d3be4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images44.fotosik.pl/129/36d18698ec48797a.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/129/ab8878aad56031bd.jpg[/IMG] Hiszpania [IMG]http://images47.fotosik.pl/129/58180a0551ea71b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/129/db751cebb45af7a0.jpg[/IMG]
-
hej nie było mnie troszku Sorry Ala wiem, że miałam sie po majówce odezwać ale jakoś miałam głowę w chmurach :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/129/09253f47219ca4b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/129/6f1fbfa07a5ca314.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/129/2ff64da2468d2d93.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/129/4e25e543f7ee11ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/125/c6f10a2123af1f9b.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/129/36d18698ec48797a.jpg[/IMG]
-
i zielsko dalej [IMG]http://images46.fotosik.pl/99/62f071d17d3389aa.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/99/f4352cb9cf076114.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/95/fe6ccc013100eca2.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/95/654cc1e0746eecc5.jpg[/IMG]
-
z ostatniej chwili pies balkonowy [IMG]http://images46.fotosik.pl/99/d4b99507aeb57082.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/95/fa3bb8cdf9bd8273.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/99/c91fbb5d2b749c5d.jpg[/IMG]
-
kilka badyli z balkonu pierwsze próby ustawiania kwiatków :D [IMG]http://images38.fotosik.pl/94/7181c48c111c1556.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/94/d50f1e3a069dd442.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/98/2ac9813522402e7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/98/a28e92fde650ec72.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/98/d5fa11ede9d3f693.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/94/d3b7374c0daf1d75.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/94/086686748f41aea2.jpg[/IMG]
-
a czyli standard nic się nie zmieniło. czekam i czkam na tych gości :mad:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:chyba latem [/B][/COLOR][/FONT][/quote] czemu moje posty wsadzają się gdzie chcą :cool3:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no :hmmmm: dam Ci znać ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale dopiero jak urlopa bede mieć :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czyli kiedy :D
-
no wczoraj piłam na nim kawkę wieczorkiem jest git kiedy wpadacie :mad:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]I Krówek i Krówka są The Best :loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mówisz to wpadaj pomiziać krówkę i zobaczyć krówka ;) idę się szykować kolejna pielgrzymka zwiedzających dziś :shake:
-
[IMG]http://images39.fotosik.pl/90/4023c398e95951c8.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/93/8e81d08584c6d2e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/89/10a018a4175c5e6a.jpg[/IMG]
-
dla Alice sis xeroxs balkon w połowie :evil_lol: i jeszcze zasyfiony to z początku marca teraz jest jakby czyściej :evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/89/0358ccd4423bf011.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/93/a0f79607ae30c381.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/89/6028d39f2f6da980.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/90/3a55a10876e30e02.jpg[/IMG]
-
heloł pozdrowienia za światów przedstawiam Wam krówka :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/90/0427deb7a4ada4c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/93/88e63bf89838790d.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/90/d8bbfbcd628079d9.jpg[/IMG] i krówkę :evil_lol: [IMG]http://images42.fotosik.pl/90/78bbc8dccbebaea4.jpg[/IMG]
-
Sis ciekawe skąd znasz te lampiony :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak nie pasuje pasuje jak ulał z myślą o nim ja robiliśmy ;) Asiaczku fajny ten kolor ale trochę się zmienił jak go dostałam był bardziej pomarańczowy i miał kropki teraz zrobił się jednolity :roll: to młodziak jeszcze nie nabrał kształtu wygląda jakby go ktoś rozprostowywał :eviltong: a Szpila zawsze ma taka minę jak mam aparat w ręku i jestem w domu hahhha dziękować Ewxon tyż mnie się ta komoda podobuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziękować :loveu:
-
hahaha ano jakos tak mi wyszło ;) i to jeszcze nie koniec hahaha dzięki ;) anturium [IMG]http://images45.fotosik.pl/82/267514267fdb2268.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/78/6c3af180492662f3.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/82/873ac98615bdf94a.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/82/19b2a8c4c8615350.jpg[/IMG] i łodzik bez formy [IMG]http://images40.fotosik.pl/78/b9a56ba2126542cb.jpg[/IMG]
-
i jeszcze to [IMG]http://images37.fotosik.pl/78/4ad88f097797cae6.jpg[/IMG]
-
saloon [IMG]http://images42.fotosik.pl/78/fb18597b37044db5.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/82/e3dc09828ea6b836.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/82/63c7d0f48f7a1e90.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/82/908e5a8f05c4809f.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images39.fotosik.pl/78/54a7517d2b6ae17f.jpg[/IMG] i kwiaty na dzień kobiet :loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/78/1fe3c610c76b7e39.jpg[/IMG]
-
moje storczyki [IMG]http://images42.fotosik.pl/78/03ca810d6c2a34ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/82/6eebc43184a96e32.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/82/c8200a230f01ed7b.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/82/d0f28c35cb20ffb6.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/82/4ebcbe5f5f686919.jpg[/IMG]
-
u nas jak dziewice to w zielnym a jak doświadczone to w czerwonym :) ciao sis xero [IMG]http://images43.fotosik.pl/74/06de9a8054294915.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/71/b304ac2f4b529af3.jpg[/IMG]
-
widoczek [IMG]http://images44.fotosik.pl/74/6a042d8ecafcd0ff.jpg[/IMG] króliczek [IMG]http://images40.fotosik.pl/70/422e5dd18cc74983.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/74/893bcf1ddcd58cbf.jpg[/IMG]
-
heloł wstawiam kilka zimowo - wiosennych fot bez śniegowych :cool3: [IMG]http://images49.fotosik.pl/74/a446cae7b0d17c1a.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/70/f269622b45d80228.jpg[/IMG] zielony kapturek [IMG]http://images40.fotosik.pl/70/5ee6c82ba8f5e233.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/74/906f89ff61a2c7cc.jpg[/IMG]
-
a i frend miłość szpilki kocha go nad życie czasem myślę, że bardziej niż nas go lowiuje [IMG]http://images40.fotosik.pl/70/acbb8295d37bcf86.jpg[/IMG] gotowe do biegu [IMG]http://images35.fotosik.pl/70/4cae66524889c766.jpg[/IMG] straaaaaaaart [IMG]http://images39.fotosik.pl/70/421f261a2733713f.jpg[/IMG]