Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [IMG]http://images38.fotosik.pl/57/fd992b56bdc8ff99.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/61/51fbf7acd8af2ffc.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/57/8d0f028d3060d164.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images47.fotosik.pl/61/d764f28374254b77.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/57/59d0d363a2f515f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/58/84d9c53fe4be9faa.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images49.fotosik.pl/61/62b73880cda46c44.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/58/3503b353436013e7.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/61/faf832cd626529c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/57/2592faf6e38ae569.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images40.fotosik.pl/57/6a5d73fa7ddec304.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/61/0f0b8112d6784a1b.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/57/347ed391449c672a.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/57/7efa9ae6461d5691.jpg[/IMG]
  5. kilka psiofotek :D [IMG]http://images50.fotosik.pl/61/8520ec6218de956e.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/57/db2afe91d231cf85.jpg[/IMG]
  6. [quote name='aneczka23']:loveu::loveu: jesteście :multi:[/quote] hahaha ano dzis mam mało do roboty to moge posiedzieć i pogadać ;) straszne wyrzuty sumienia mam jak czytam Twój podpis bo niestety czasem ryknę na Szpilkę i tak sie zastanawiam jak moge to zmienić ale chyba juz sie nie da taki mój durny charakter :/ sie ulało z czasr rozpaczy ahhahaha a rob qupe świetna sprawa mam baaaaaaardzo wygodna deskę Szpilka zdewastowała mi drzwi wejściowe do domu.......................TO NAJWIĘKSZA SZKODA JAKA W ZYCIU ZROBIŁA co jej sie stało :/ mam podejrzenia ze ja zaczepiali robotnicy z miezkania obok :roll:
  7. kurczaki nie działa mi cytowanie wrrrrrrrrr miło mi, że mój kibello sie Wam podoba jak nie zapomne to w weekend zrobie saloon a to kilka przypominaczy [IMG]http://images46.fotosik.pl/57/758827402aa9a7d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/320/e50010cfb046b05a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/321/f2fcdf058ae14298.jpg[/IMG]
  8. witam chciałam pokazać psa groźnego ATAK.......... [IMG]http://images40.fotosik.pl/52/d9c376859f84be67.jpg[/IMG] i zapraszam do łazienki [IMG]http://images26.fotosik.pl/317/6f1744d9cfe1551c.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/52/2ba2b4897acae54a.jpg[/IMG]
  9. heloł :diabloti: jestem w szoku jaka Oliwka jest wielka mnie sie ciagle wydaje, ze ona jest taka tyci tyci :cool1::eviltong:
  10. gratulejszyn :cool1: 18 18 18 to przekaz podprogowy :evil_lol:
  11. śmiechowe zdjęcia koło nas mieszkaja "dwa ozzulce" tylko jeden to suka ;) i drobniejsze od Ozzulca szczególnie z głowy ;)
  12. [IMG]http://images31.fotosik.pl/431/177745a09c988054.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/46/bd2a5f0dd6f18c41.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/46/34c82fcd24b8c94c.jpg[/IMG]
  13. czy tylko ja nie moge cytowac?? Waszka zmienił coś w histori czy w czyms takim czy w cookie dzi no i nie pamiętam...............Ale myślę, że jakaś obcykana dusza z komputera będzie wiedziała oc oc cho. Typuje Vectre Justa siedzi bo wykonuje komendt ktore mówi jej jej ukochana i jedyna mądra pani czyli ja. Ala zrobie balkon ale pod warunkiem,ze nbedziesz na nim siedziała :D Dzięki dziewczyny za miłe słowo i Bigosku za życzonka Wam tez najlepszego :loveu: [IMG]http://images34.fotosik.pl/430/d0ec4098832d0b4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/46/10acff3356ca9233.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/46/d9530a04861307a2.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/311/fc8bda8ac91a38e2.jpg[/IMG]
  14. i Szpilka zupełnie zimowo [IMG]http://images48.fotosik.pl/46/f346000310bc60d6.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/46/c79b54797ba0f9cc.jpg[/IMG]
  15. minki chinki [IMG]http://images32.fotosik.pl/430/a024eaf457ba2341.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/311/684e7ca96596ce80.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/46/8b0f7d30566a414e.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/311/e00d072f1d0f8bfb.jpg[/IMG]
  16. Szpilka cd nawet na posłaniu może być bowsko [IMG]http://images24.fotosik.pl/311/65215276a8a3a776.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/309/4e0ac51e04212b3b.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/46/81dea7679193a40b.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/430/402761f23295486f.jpg[/IMG] i widok z onkna w kuchni eeeeeeee [IMG]http://images42.fotosik.pl/46/b4baf157546183e2.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/431/600bbaf127d0cf75.jpg[/IMG]
  17. Witaj całe szczęście Twoja galeria jest jeszcze mniejsza i nie musiałam sie jakoś strasznie przekopywac ;) Wiem jednak że z tak słodkimi psami zaraz narobi się miliona stron - masz piękne psy - to było oficjalnie a nie oficjalnie - zajefajne słodziaki normalnie sercokrady:loveu:
  18. [quote name='aneczka23']oooo masakra, ja Ci współczuję, w październiku przerabiałam to samo. :diabloti: i ten ciągły kurz............:cool1: ale efekt powalający, po fotkach Twojej kuchni widać, że też się pięknie zapowiada:razz::razz:[/quote] no mam nadzieje czekamy na narożnik i na krzesła będa dopiero w drugiej połowie tego miesiąca więc salonu wam narazie nie pokaże hahaha dziś robili podłogi wiec koło weekendu zrobie reszte mieszkania
  19. [quote name='Asiaczek']Jak Wy elegancko mieszkacie! Prawie jak w katalogu o kuchniach...;) Pzdr.[/quote] Asiaczku prawie czyni wielka różnicę ale dziękuje mi tez sie stale i wciaz podoba -- jeszcze hahahaa
  20. [IMG]http://images42.fotosik.pl/46/a152be8e1800493a.jpg[/IMG] narazie tyle bo cała reszta to jeszcze większy bałagan dziś podłogi cyklinowali wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  21. cos sie spsuło z cytowaniem Waszka zapomniałam spytac dzis juz karteczke sobie zapisałam hahahha to jest mc na wólczyńskiej :p czyli zostałam prawie na Żoliborzu hahahaha kuchnia [IMG]http://images34.fotosik.pl/430/dfb9f8c55e2f7968.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/436/c4a17e8adc3b5c2b.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/311/b902a34e0d1fda8e.jpg[/IMG] piękna płyta [IMG]http://images50.fotosik.pl/46/73188acfab136038.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/46/5e042e4069ddc13d.jpg[/IMG]
  22. cz na ludzkim łóżku czy na psim zawsze tak samo cudownie sie śpi [IMG]http://images31.fotosik.pl/427/36177086c6bf8bf3.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/44/c0468f67a720362f.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images24.fotosik.pl/309/8ff50e33ba836a66.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/308/fd8f26ca01793ead.jpg[/IMG] te fafle mówia same za siebie [IMG]http://images46.fotosik.pl/44/8389b209a84ab11c.jpg[/IMG] nietoper [IMG]http://images32.fotosik.pl/427/0a3b9a0a373ac32a.jpg[/IMG]
  24. choinka ze światełkiem w tym roku w nowym domku [IMG]http://images35.fotosik.pl/44/1b7c51363a65b42d.jpg[/IMG] widok z okna [IMG]http://images31.fotosik.pl/427/80239fcd682dd6b9.jpg[/IMG] Szpilka udomowiona [IMG]http://images32.fotosik.pl/427/45919ac39c0e3bb0.jpg[/IMG] pies obronny [IMG]http://images34.fotosik.pl/427/ee8a8aa6b73720d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/308/5893829cd66c40ef.jpg[/IMG]
  25. Waszko TZ cos zmienił mi w ustawieniach kompa ale nie wiem co o ile Twoje pytanie jeszcze jest aktualne :/
×
×
  • Create New...