Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. zapisałam sie do szkoły tańca któs chetny na partnera [url=http://www.smog.pl/wideo/22160/imprezowicze_od_siedmiu_bolesci/]Smog.pl - Imprezowicze od siedmiu boleści[/url]
  2. podoba sie zwariowany kot a co powiesz o tym :cool3: [URL="http://www.smog.pl/wideo/22038/kotek_vs_lustro/"]Smog.pl - Kotek vs. lustro[/URL] i o tym [url=http://www.smog.pl/wideo/21997/kotek_schodzi_po_schodach/]Smog.pl - Kotek schodzi po schodach[/url]
  3. Waszko specjalnie dla Ciebie [url=http://www.smog.pl/wideo/21911/kotek_kontra_kartonowe_pudelko/]Smog.pl - Kotek kontra kartonowe pudełko[/url]
  4. [quote name='Vectra']prawie jak - słoneczny patrol :diabloti:[/quote] hahahahahha zbudowana jest za stanikiem zupełnie lepiej niż pamela ma jakby ilosciowo więcej ;)
  5. siadkarka tylko czemu nie ma powołania do kadry :evil_lol: [IMG]http://images48.fotosik.pl/31/695f933f9ba8c9a2.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/31/aeb2014a1717444e.jpg[/IMG]
  6. i dedykacja dla wszystkich nimf wodnych morskich słodkowodnych i piaszczystych [IMG]http://images28.fotosik.pl/294/9fb95846103dabc9.jpg[/IMG]
  7. Szpotylka [IMG]http://images28.fotosik.pl/294/d364ef9e815d7b65.jpg[/IMG] otwarta buzia zamknięte oczy czy jak to uczyli na lekcji stylu [IMG]http://images30.fotosik.pl/294/493ffb4d77eed1a8.jpg[/IMG]
  8. pod Ełkiem pokazał się warszawski szpipopotam [IMG]http://images27.fotosik.pl/293/f5f2e73d4540ee2b.jpg[/IMG] widzieny był równiez spławik [IMG]http://images47.fotosik.pl/29/097cfd8780a11167.jpg[/IMG] fafle szeroko zamkniete [IMG]http://images47.fotosik.pl/29/5a57d99de53c81b2.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/294/d2a4a1d6cc61ab42.jpg[/IMG]
  9. kilka fot z wakacji [IMG]http://images38.fotosik.pl/29/516649daa8a6c74e.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/29/048b201ab02e5401.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/294/17c6f75d45bb7b8f.jpg[/IMG] jedyna i niepowtarzalna Szpamela Szpanderson [IMG]http://images32.fotosik.pl/397/a27433028e8db198.jpg[/IMG]
  10. co ja Ci mogę powiedzieć jestem myśla z Tobą i pomagam przegonic chmury.
  11. fajowe te kociamberki :loveu::loveu::loveu: dzięki dziewczynki :loveu:
  12. Witajcie, W czwartek rano trafiłam do szpitala - nie udało się. Bardzo proszę żebyście mi nie współczuły na forum bo to jeszcze bardziej będzie budziło mój żal ( o ile się da bardziej cierpieć) Jeśli możecie "przegadajcie" kilka stron zdjęciami czy czymś podobnym. Wiem, że Wam jest również przykro. Zastanawiałam się nad usunięciem postów ale nie chcę "udawać", że nie byłam w ciąży jak sie powiedzialo A trzeba powiedzieć B. Moje serce rozsypało się na miliard drobnych kawałeczków teraz musze je poskładać. nie wiem jak jestem zupełnie zagubiona w mojej głowie, moje myśli są jak wielkie chmury, które mnie osaczają muszę je przepędzić, żeby znaleźć najwiecej ile sie da mojego serca. To tak bardzo boli............. wiem, że mi pomożecie Tylko nie rozpamietujcie ze mną nie ryjcie jeszcze wiekszej bruzdy. Dominika
  13. [IMG]http://images48.fotosik.pl/22/8c325ef786cac66f.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/22/4ebf2c08f23ae124.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/286/4e0c789e07fe5ca2.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/22/3856ae22a8b88ed1.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images34.fotosik.pl/385/5a71ea14fd45ea1a.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/22/e8d9bef920c0af63.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/386/53763f973c300250.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images32.fotosik.pl/374/4c522f4aa081839e.jpg[/IMG] bez brzuchowa ja - no prawie bez hahahaha [IMG]http://images24.fotosik.pl/282/e0a01da8c4213874.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/17/25bf3ea4a40491e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/281/36a845d049896349.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/22/cb773c506be4ad12.jpg[/IMG]
  16. A teraz kilka fot [IMG]http://images46.fotosik.pl/17/2022318abf183fd8.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/17/dcb5f94d1cc9e40c.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/17/4d3b1c2862542d7f.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/16/eb54c454083204bb.jpg[/IMG]
  17. Oczywiście miałam juz napisanego pięknego posta z podziękowaniami za gratulacje dla Każdego z osobna i wszystkich razem niestety wywaliło mnie z dg i teraz z lenistwa [SIZE=7]WIELKIE GRUPOWE BUZI DAJE WSZYSTKIM MIŁOSŁOWNYM[/SIZE] :loveu::loveu: :BUZI:
  18. Witajcie, Hasło "zamówiłam" przez sieć ale czasem mnie wpuszcza a czasem nie :mad: zgadza sie mam w brzuchu Krewetkę bardzo jeszcze małą bo 11 tygodniową :loveu: [URL="http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php?option=week&week_nr=11&categ=text"]tu można sobie o niej bądź o nim poczytać[/URL] trochę będę kombinować bo boj ęsię, że mnie wywali więc bedę pisaćwysyłać i edytować posta hahahahha :diabloti: a i nie działa mi spacja i nie wchodzi częśc literek więc bedzie duuuuuuuuzo błędów więcej niż zazwyczaj :evil_lol: Czujemy się bardzo dobrze kolezanka powiedziała, że juz widać ciażowy brzuszek a ja myślałam, że to tłuszczowy brzuszek no cóz człowiek uczy sie przez całe życie. Kolezance wierze bo 1 łatwiej mi przełknać ze to nie tłuszcz 2 sama niedawno urodziła więc lepiej sie na tym zna niż ja :multi: a wiec (nie zaczyna sie od a wiec) mam juz swój brzuszek :multi::multi::multi: termin mamy na maj więc jak bedziesie budziła przyroda ja sie zdubluje :cool3::cool1:
  19. i na koniec Augustowski buc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/281/50e9b63cdedda0ef.jpg[/IMG][/URL] i zezowate oko fotografa czyli zgadula gdzie jest obiekt fotografowany :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/16/f84aa5800b48f1f6.jpg[/IMG][/URL]
  20. kolejna fajowa jesień :cool1: niezła z Ciebie marchewa na drzewach mieszkająca :D na zdjęciu z nosicielami Pawciowych dziar masz niezłe ROGI hahahahahahhahahahahahhahahhahahahhaaa
  21. Bardzo malownicza jesień macie koleżanko Rudy kot w terenie :multi::multi::multi::multi::multi: Pepa ma mistrza za spojrzenie niby nic a diabeł za rzesa się kryje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Aliszja ma na gadu wery importent mesydż odemnie :mad::mad::mad::mad:
  23. no i moje chyba ulubione z wycieczki po Augustowie czyli "sport to zdrowie " jeszcze wiecej takich ośrodków i podobnego typu boisk a nie bedziemy brac udziału w zadnych imprezach sportowych [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/c33b661cde100b89.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/281/43972140fc12b224.jpg[/IMG][/URL]
  24. dzękuje Ci Waszko ;) jak zobaczyłam ta dziure w dachu zakrytą reklama to wymiękłam hahahhhaha Mam straszny bałagan w foto, żeby było tematycznie to narazie po jednym zdjęciu z Augustowa. Pan i jego kompan [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/16/eb54c454083204bb.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='malawaszka']:crazyeye: jaki wypucowany :mdleje: :loveu:[/quote] oj był glanc połysk niestety teraz jest to chyba najbrudniejszy samochód w stolycy :roll::oops::diabloti: Augustów [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/fb4d21adfafeda2b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...