Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a może wpadłabyś też do mnie i wybiegała mojego grubcia :eviltong: cześć Waszko :cool3:
  2. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madzia wymeczona , słaba , obolała i z siniakami [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to co ona tam robiła :cool1::diabloti: [quote name='malawaszka'] ja się nie mogę doczekać aż wróci i sama nam opisze jak to było :loveu::lol:[/quote] i ja i ja :eviltong: [quote name='Maga100'] ps. w W-wie wywalają ze szpitala po 2 dniach, a po cc po 3... :roll:[/quote] pewnie Pawcio załatwił Jej jeden dzień więcej a sam delektuje się ciszą ta ostatnia niedziela..........:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Klocuszki czekamy :p
  3. [quote name='malawaszka']a gdzie ty mnie widziałas? :lol:[/quote] hahaha love u Wasiu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. jaka Szpilka taka ja :roll::diabloti: [IMG]http://images38.fotosik.pl/198/59b07fa7e990a8e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/198/650ae0e2c244c6d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/202/a1ffdaaf62b11ce1.jpg[/IMG] ups za dużo soku z gumi jagód :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/198/d4c1bc329d45fcbc.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Hanna R.']Mój poślizg wynosi dwa dni. :oops: Stu lat Ci nie życzę. Ale życzę Ci kochana moja jak najmniej skutków ubocznych życia :p[/quote] Bardzo bardzo Ci dziękuje Kochana :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='malawaszka']to samo miałam pytać:lol:[/quote] co gorsza nie tylko jej się przytyło :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bowskie [URL]http://images46.fotosik.pl/188/fdbbfc3711957a2a.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc sis :multi: [quote name='BBeta']Wszystkiego najlepszego! ;) [URL]http://images49.fotosik.pl/202/a56928b892a7680c.jpg[/URL] Na taką Szpilke czekałam :loveu:[/quote] Dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. :crazyeye: ło matko to takie małe dzieci się rodzą :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Klockowa Junior jest w dechę!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wracajcie już do domu...................
  7. i jeszcze Szpilka [IMG]http://images39.fotosik.pl/198/ebac850ac722a7c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/198/0d06da3b02beda00.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/202/a56928b892a7680c.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/198/8685f5ab5d11d360.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Justa'][URL]http://images47.fotosik.pl/188/ec896e5f00cc6edb.jpg[/URL] Ależ rozkoszniak :loveu: Szpili się trochę przytyło, czy mnie oczy mylą? :diabloti:[/quote] ano masz fachowe oko..........posiwiała i przytyła :p
  9. [IMG]http://images47.fotosik.pl/188/ec896e5f00cc6edb.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/188/0fba11e0a12abdc2.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/183/f321713688901984.jpg[/IMG]
  10. kilka Szpilek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/188/7a79ed63583e2885.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/188/fdbbfc3711957a2a.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/188/2687e307b09d71c2.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/183/df2f9b4e2c9b3fa8.jpg[/IMG]
  11. dzięki Sis za tel :loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  12. :loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Strasznie się cieszę, że Grosia ślizgiem błyskawicy jest już z nami :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Pozdrawiam Rodziców - dumnych RODZICÓW no i nasze Maleństwo :multi::multi::multi::multi::multi: a to dla Grosi [url]http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs[/url]
  13. [quote name='Vectra']ile kończysz ? czekaj .... skoro ja mam 14 , to Ty masz 15 tak ? :diabloti:[/quote] góra mam 12 :roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo pies ci sie zmarszczył :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ze starości :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :eviltong: [quote name='malawaszka']jaka pani taki pies... cóż począć...[/quote] :eviltong: Witam w ten piękny słoneczny dzień my tu siedzimy i odpoczywamy a jaedna z naszych siódme poty wyciska :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Piękny dzień na parcie!!!!!!!! Czekam na wieści o której Grosia już będzie z nami!
  15. [quote name='Vectra']nie to nie , sama się napije phi :obrazic: :diabloti:[/quote] jeszcze bardziej kop leżącego :evil_lol: idę spać pogrążona w swej depresji jak wstanę "rano" i tu lookne mam nadzieję, że temat zmieni się na lżejszy nie dotyczący starszych pań :diabloti: na dobranoc łamigłówka gdzie jest ukryty bokser :cool3: [IMG]http://images48.fotosik.pl/188/dbb3acf3986aec1f.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Vectra']kiedyś obejrzymy razem jaki horror , gdzie co komu odcinają , zobaczysz o co kaman :shake: :evil_lol:[/quote] oby to nie był poród Klockowej, z odcięciem pępowiny u najmniejszej Klockowej roboczo zwanej Grosią bo i ja zemdleje :evil_lol:
  17. [quote name='Vectra']sto lat sto lat :diabloti: stara ciotko[/quote] już się nie liczy już po :diabloti:
  18. [quote name='Vectra']weź się no zlituj , dawaj to dziecko na świat , bo mnie już wszystko boli :diabloti:[/quote] system naczyń połączonych? :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='malawaszka']ooohooo ja tu z sercem na dłoni a tu się mnie tak nieładnie traktuje :shake: ehhh 100 lat[B] stara doopo[/B] :turn-l: :diabloti:[/quote] sama dobroć :evil_lol::diabloti:
  20. jakby Ci to powiedzieć - gdzie Ty masz brzuch!!!!!!!!!!!!!! bardzo ładnie wyglądasz :loveu:
  21. no tak Grosia na 18 się nie wyrobiła to teraz trzymaj ją rok :diabloti: bo umowa to umowa :eviltong: nie ważne, że między mną a taka co ma syna z 18 :evil_lol: ale............... jakby co również czekam na info!!!!!!!!!
  22. [quote name='Vectra']dzień dobry oooo leciwa Dominiko :diabloti:[/quote] niestety muszę się z Tobą zgodzić jestem ooooooooooooo :eviltong::diabloti: [quote name='malawaszka']jeeejuuu gadają i gadają a zdjęć jak nie było tak nie ma :shock:[/quote] ta zniewaga krwi wymaga :evil_lol: Bardzo dziękuję za wszelkie formy życzeń zupełnie nie wiem z jakiej okazji :diabloti: nie dacie człowiekowi zapomnieć :mad::lol: jeszcze raz dzięki za życzenia i za storczyki "martwe" i żywe :cool1:
  23. [quote name='Maga100'] [B]Za to mam Pana Prezesa dla odmiany :evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nk5.jpg[/IMG][/quote] my love!!!!!! i te wredne paluchy u stóp :evil_lol:
  24. Maga coś Ci się przykleiło pod dwa oczy jakby wory :roll::diabloti::evil_lol:
  25. kurna przecież wstawiłam zdjęcia---------- tylko nikt ich nie zauważył!! Kochane na storczyki nie macie co liczyć mam las patyków na oknie z coraz bujniejszymi liśćmi!
×
×
  • Create New...