-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Może tak musi być - żeby było lepiej musi być najpierw gorzej ? Nuras i Amiga gościli wczoraj na działce dwa młode sznupki - rocznego kolegę i 4 miesięczną koleżankę. Tak szalały, tak wariowały, że dziś leżą jak dętki. Nawet nie wstały żeby się z synem przywitać jak wychynął ze swojego pokoju. A normalnie to jest euforia i szaleństwo na przywitanie -
Bytomsko-Jaworznicko- Krakowskie Bezdomniaki Szukają Domów !
AMIGA replied to Majkowska's topic in Już w nowym domu
Ci moi znajomi się dowiedzieli od opiekunki , że Daisy jest sunią bojaźliwą więc przy ich głośnym domu (mają dwóch brykających chłopaków) obawiają się, że dla Daisy to będzie zbyt duży stres. Oni nadal szukają małego pieska, który nadawałby się do ich "głośnego domu" -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści o cudach i o postępach Ikersona :-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
My wszyscy wierzymy, że doktor dokona cudów, więc rzeczywiście należy uzbroić się w cierpliwość. Cudów nie ma, żeby cuda zdarzały się od pierwszego dotknięcia ;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, ale się wyleżysz :-) Ale choć czasem by człek sobie poleżał, to powiem szczerze - nie zazdroszczę -
Oj pamietam jak było z Bonusiem - kilka razy dziennie kropienie oczków, podawanie Vetorylu i ciągłe wychodzenie na siusianko bo przy Cuschingu niestety siusia się wciąż i wciąż. Pieluch łobuz mały nie dał sobie ubrać. Gorzej jak z małym dzieckiem. Ale jak takie małe coś, chude, biedne, schorowane się przytuli to człek mięknie:-)
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Czuję że jakoś słabo wpłynęłam, bo widzę że tam znów poleciało na minus :mad: Ciocia , a tekst do ogłoszeń już jest pomyślany?? Bo już środa i ja niedługo zapomnę :oops:[/QUOTE] No bo nie była doliczona rehabilitacja. Ale gdyby nie Twoja wspaniałomyślność, to minus byłby jeszcze większy. Co do tekstu ogłoszeń będę się musiała uśmiechnąć do Nutusi, bo ja jakoś kiepska w tym jestem. Tylko Nutusia teraz jest na urlopie zdrowotnym i pewnie bywa z rzadka na dogo :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nusia baaardzo dziękuje Cioci Majkowskiej za 100 zł, które znalazła na koncie. (nie powiem jej, że te pieniążki są na "ukochaną bieżnię wodną") -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Myślę, że facet już się w Twoje strony nie zapuści:-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A ja tu wchodzę, żeby napaść oczy superowymi zdjęciami. Kinia z Waldim to świetne fotomodele. Ja chcę więcej i więcej i jeszcze więcej :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Moja Amiga zostala wczoraj ogolona prawie do zera. I wyszło szydło z worka, że ta "malutka" diablica już przerosła Amigę. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Czasami by się przydało, żeby się mnie ktoś choć trochę bał. Ale jakoś to się nie zdarza -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I tego Ci wszyscy z całego serca życzą :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Witam się ze [B]starym[/B] Nurasem :) Oj, i u mnie z długością doby marnie... Ale od jutra mam urlopik "leczniczy", to może się trochę doba zechce wydłużyć (albo wręcz odwrotnie) ;))[/QUOTE] Oj myślę, że wręcz odwrotnie [quote name='Mattilu']Ty sie nie pytaj, tylko przeslij nr konta na pw![/QUOTE] Gwałt niech się gwałtem odciśnie, jako piorun moje ramię ;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A cóż to za spisek za moimi plecami? :-) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] Czasem już jak łazi i łazi i szuka laboratoryjnie czystego miejsca to pytam jak żyła na wsi? Patrzy na mnie zdziwiona z miną pt [I][B]"jaaaa mieszkałam na wsi?[/B]"[/I][/QUOTE] Hahaha -mam z Nusią tak samo - zanim znajdzie miejsce na kupiszona, to najpierw szuka miejsca, a potem, jak ewentualnie jej miejsce spasuje, to kręci się i kręci i kroczek do przodu iu obrót i kroczek do tyłu i znów obrót. Uffffffffffffff trwa to nieraz wieki całe. A nie daj Bóg jak w tym czasie przejedzie jakiś głośny samochód, albo ktoś czymś stuknie. Koniec przygotowań:-) Hopsalinko - masz rację, ptaki nie mają serca że tak po mokrej i wysokiej trawie cię "zanęcają". Co one sobie myślą, że ty masz cholewiaczki na gałązkach? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'] [U]Taka[/U] wredna pańcia to [U]może być[/U], albo i więcej,. ;)[/QUOTE] To już mi nie zabierzecie Nusi?? Hopciu, to bedziesz musiała się rozglądnąć za inną towarzyszką do hopsania :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Ja się nie daję ciotce Amigowej motać i kiedy mam to dam ;) Bo ciotka kochana dobre serce ma i skromna jest, więc nigdy nie prosi o nic,a choćby potrzebowała to da jeszcze innym :loveu:[/QUOTE] Aż się zaczerwieniłam :-) [quote name='Doda_']Zapraszam hazardzistki na bazarek losowy z nagrodą !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252602-BAZAREK-LOSOWY-psiaki-zapraszają-HAZARDZISTKI-!!!-do-31-05-wpłacić-można-w-czerwcu[/URL]! i jeszcze bazarek kilometrowy dla staruszka Bartlomieja: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253142-BAZAREK-KILOMETROWY-psi-staruszek-potrzebuje-200-zł-na-wyjazd-!!-DO-31-05[/URL] kochani, zajrzyjcie chociaz...[/QUOTE] Zajrzymy, zajrzymy jak czas pozwoli. Bo wciąż doba jest za krótka:-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']A mi mowili, ze kieszen Nuraskowa zasobna:mad:[/QUOTE] O przepraszam - nie że jest zasobna, tylko że na pewno są bardziej potrzebujące psiaki :) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Masz rację, tekst trzeba trochę przeredagować. Z tym, że ta ewentualna operacja nie jest wcale nieaktualna, bo jeśli tylko zwyrodnienia w stawie kolanowym się pogłębią, to trzeba będzie tę łapinkę naprawić. I dzięki za dbanie o kieszen Nuraskową:loveu: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Wooow jaka tu produkcja banerków się rozwija :-) Majka - masz fach w rękach :-)