Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. [quote name='Pani Profesor']ooo, ciocia też ma nowy telefon? :cool3:[/QUOTE] A nie, a dlaczego?
  2. Ponieważ dostałam kartę do Klubu Filonkowego oferuję 15 zł miesięcznie na utrzymanie w hotelu. Niestety więcej nie dam rady:-(
  3. [quote name='Majkowska'] Na moim starym osiedlu chodził tez taki ledwo trzymający się dziadeczek i zawsze nosił ze sobą worek , [B]łopatkę i szufelkę[/B]. [/QUOTE] U mnie chodzi pani z labką - dośc wielką też właśnie z łopatką i woreczkiem. Ale te narzędzia jej slużą do ........ zasypywania kupola. Odkopuje trochę trawy, albo np po koszeniu zasypuje kupsko siankiem, a w zimie zasypuje kupką sniegu. Jak jej zwróciłam uwagę to tylko spojrzała na mnie dziwnie i oddaliła się z czysciutką łopatką, którą schowała do woreczka
  4. [quote name='Gosiapk']Moja Teijunia tak robiła ... qurka znowu ryczę.[/QUOTE] Moje dziewczyny też tak robią :-)
  5. Jestem na zaproszenie. Śliczny psiak. Oby znalazł TEN jeden dom już na zawsze
  6. [quote name='Nutusia']Tośka dokonała przełomowego odkrycia, że rolka papieru toaletowego zaczynająca się w łazience wystarcza do garażu..." :)[/QUOTE] Hahahah - skąd ja to znam. U mnie na szczęście odległości są trochę mniejsze i czasami udaje mi się ocalić kawałek rolki :-)
  7. [quote name='Nutusia']ale wiadomo - w całym domu armagedon :([/QUOTE] Współczuję i Wam i Czworołapkom. Ale za to potem będzie cuuudnie
  8. Fenuś, biedaku i znów mamy upalny dzień :-( Musisz jakoś je przetrwać. My możemy tylko całować i miziać i trzymać kciuki
  9. Toteż ja nie narzekam, tylko opisuję :-)
  10. Dobrze, że już bezpieczny maluch
  11. Dobrze, że już bezpieczny maluch
  12. Możliwe, ale i nochala też ćwiczy, bo stale ma kupke ziemi na nim :-)
  13. Nie wyobrażam sobie Alutki jako serdel na 4 łapach. Ale wszystkie inne wieści sa cudowne.:-) Mam nadzieję, że państwo nie żałują, że przygarnęli taką charakterną dziewczynę
  14. Też sobie od razu pomyslałam, że wiedział gdzie ma się krecić :-)
  15. Całujemy Was wzajemnie i czekamy na jutrzejsza poszerzoną relację
  16. A dziękuje dziekuję za łączenie się. A tak głębiej myśląc, to nie wiem, czy Nusia się od Krechulca nie nauczyła tej sztuki "upiekszania ogrodu"
  17. Nusia znalazła sobie frapujące zajęcie - kopanie dołków w ogrodzie :-( Nie dość, że mi krety zryły dokumentnie działkę w zimie, to teraz Nusia zajęła się spulchnianiem ziemi. Tylko jakoś zbyt dogłębnie to robi :-(
  18. Oczywiście, że kciuki zaciśnięte bardzo mocno. I czekamy na relację. Miejmy nadzieję, że Grzybuś się już troche zdążył przyzwyczaić do badań i nie będzie się aż tak bardzo stresował
  19. Już sobie wyobrażam jakie euforyczne będzie powitanie :-)
  20. To strasznie ważne, by mieć kochające serduszka wokół siebie. Trzymam jutro kciuki za wyniki Fenusia
  21. Tak jest, kciuki włączone :-)
  22. No to nie jestem na czasie jak chodzi o sztuki, tylko jak chodzi o imiona:-)
  23. Łomatkoooooooooooooo już się pogubiłam - na jakiego Torcika???
  24. [quote name='ania shirley']No , poryczalam się ...... Z radosci[/QUOTE] I ja też :-)
×
×
  • Create New...