-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']A ja własnie miałam pisać w sprawie propozycji transportu :) bo mam wolne 3 msca :D[/QUOTE] A będziesz jechać przez Kraków ? :evil_lol:;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Musi być lepiej i to jak najszybciej, bo im dłużej dziewczyna się do mnie przytula i patrzy na mnie tymi swoimi ślepkami, to moje serce bardziej topnieje. I już dziś nie wiem jak ja ją oddam :-( I jak zwykle sobie powtarzam - już nie chcę więcej przeżywać rozstania, patrzeć w przerażone ślepka jak zostawiam tymczasika u obcych ludzi :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Czesc Nusiu, tak sie dzielnie spisalas w gosciach i sie stada Nutusiowego nie uleklas, brawo![/QUOTE] No co pawda, to prawda, że do Liluchy mała miała do końca respekt, ale Alutka i Krechulec to najlepsze kompanki do zabawy były. No i straszny zawód był, jak się okazało,że Helenka nie przejawiała chęci do zabawy, choć Nuria bardzo się starała ją zachęcić -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Przywitam się na wątku :)[/QUOTE] Miło nam powitać :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
My nie mamy, to tylko na gościnnych występach zaprzyjaźniałysmy się z kotem -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Strasznie żałuję, że nie mogłam poznać Hopencji i przedstawić jej Nurci :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No i Nusia przynurkowała już z Mazowsza. Było wspaniaaaale. Nusia to idealny podróżnik - w samochodzie kładzie się i śpi. Ze stadkiem Nutusi na początku witała się z odrobina nieufności i strachu (zwłaszcza z Lili), ale potem rozbrykała się na dobre:-) Witała się też z Helenką = kotem Nutusi. Strasznie byla zainteresowana tym stworzonkiem, chciała się bliżej zapoznać, a najchętniej pobawić. Kicia trzymala Nusię trochę na dystans, machając jej przed nosem pazurkami, ale już w ogłoszeniach można napisac, że Nusia może iść do domu z kotem:-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A my właśnie dotarłyśmy "na Południe". I, mimo pogody dziękujemy za gorace przyjęcie i za wspaniałe spotkanie. Pomijam, że chyba przez następny tydzień będę odrabiać grzechy kulinarne. Dawno nie uskuteczniałam takiego obżarstwa :-)Ale co tam.... Ważne że mogłam Was poznać :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Właśnie to samo pomyślałam, ale musiałam się upewnić co do adresu. Dobranoc, pchły na noc.... -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A poćwiczyła, poćwiczyła i ma :-) Dzięki wielkie. Tylko cały czas czekam aż się modzi przyczepią, bo są jakieś granice wielkości banerków i te są chyba za duże :-( -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nie ma obawy, wezmę sobie swoje "tabletki na grzeszenie", a tak w ogóle to jadam sałatę z sałaty z sałatą na liściu sałaty;) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No i pięknie, pięknie! :) Ja też już swoje w kuchni odstałem - obiadek gotów ;) U nas burza, oczywiście wyłączyli prąd, a bateria zaraz mi padnie. Więc pozdrawiam, życzę dobrej nocy, szerokiej drogi i DO ZOBACZENIA! :) A propos wnuków, to Ryjonek będzie z Urszulką, cud dziewuszką :loveu: Do tego Alessandro - będzie można nad jakimś kontraktem w ramach dogo pomyśleć :razz: Eloise - no już bez przesady! Dzieci masz fajne i grzeczne - jakie odpoczywać?!?!? Ania to psia niania pierwsza klasa! Ma przeogromną liczbę zdjęć z prób zmachania Lili :evil_lol:[/QUOTE] Jeszcze przed padnieciem baterii pliiis potwierdź - Sowia Wola Folwarczna, ul, Poziomki ? Zgadza się? A o jakim kontrakcie w ramach dogo myślisz? -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ekipa Południowa w trakcie przygotowań. Właśnie odwiozłam moją Amisię na "wczasy" a sama zatankowałam bak i teraz się rzucam do kuchni :-) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Super ma te odnóża. No i faktycznie jest trochę podobna i do Alutki i nawet trochę do mojej Nurii. Tylko Nuria trochę w kolorkach nie taka, ale odnóża gałązkowate ma podobne :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dostałyśmy od Majkowskiej śliczny banerek, tylko niestety ja sobie go nie potrafię podlinkować :-( -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska'] Ale ciotka Amiga ma chyba bannerki nie podlinkowane. [/QUOTE] [U]Uuuuuuuuuuuuuuu to już przewyższa moje możliwości[/U]. Zawsze kopiowalam banerek i wstawialam w podpis. A jak się podlinkowuje banerek :-( -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Udało się hurrraaaaaaaaaaa, dzięki wielkie -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ojooj, mam nadzieję, że noc jakoś spokojniej jednak minęła. Ona pewnie i z powodu tego nieziemskiego gorąca jest taka niespokojna. Nie wiem, czy dobrze mówi, ale może by ja trosz3czkę schładzać w kąpieli (tak jak się robi w przypadku wysokiej gorączki) Ciekawa jestem, czy mi się udało wkleić Nurkowy banerek, jaki dostałam od Majkowskiej. Jeśli tak, to nie wiem, czy razem z banerkiem z akcji sterylizacji nie będzie to za wielkie i modzi się nie przyczepią -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Umknęło mi, że już nie karmisz piersią? Tylko butlą? Biedna mała, na pewno te upały jej też dają w kość, nie tylko nam, dorosłym :-( -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja mogę dołożyć super przepis na torcik jablkowy. Jest naprawdę dobry -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ja już tak dobrze nie pamiętam od kiedy można zacząć przedłużać u dziecka przerwę między karmieniami w nocy, ale popytaj może pediatrę przy okazji. W końcu przecież mala z głodu nie umrze, zwłaszcza jak śpi i się nie domaga jedzonka. A Ty będziesz miala dłuższy odcinek czasu na spanie. A mała jest śliiiiiiiiczna i faktycznie rośnie jak na drożdżach. Tylka patrzyć, jak dostanie smycz w rękę i pójdzie na spacer z Waldusiem :-) -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
AMIGA replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Postaram się coś "trzasnać", ale dopiero po niedzieli, bo mam teraz straszny młyn -
A ja wpadam tu z rana
-
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ale miałyście fajnie, mimo skwaru! Ciekawe jak będzie w sobotę, bo coś zapowiadają burze.