-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Takim to dobrze. Człek musi ślipic w mikroskop, a te najedzone, wyszalane mogą sobie spać. A spróbowałas dzisiaj na próbę zostawić kumpli na chwilę samych w domu? -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A zdjątka domowe popstrykane? Ja wciąż jestem gotowa do wstawienia ich na wątek :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Pierwsze słyszę -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oooo dzięki Nutusiu, że stanęłaś w obronie czci i honoru i opisu Nusi ;) Toż ona z lisiczki nie ma nic a nic a z arabskiej księżniczki to i owszem. Zwłaszcza wybredność w jedzeniu :mad: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
To ja zrobię też bazzaroo z akcesoriami psimi i będzie się rozsyłać zaproszenia na oba bazarki :-) Zebyśmy nie zwariowały calkiem -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A ja czekam na obiecane dosłanie kilku zdjęć, żeby wystawić nowe bazzaaaarrrooooo -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nie mogło być tak wczoraj jak jest dzisiaj? Do zielonego jeszcze trochę musimy poczekać, choć wczoraj Nusia i tak poskubała sobie trochę starej trawki -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Podobno są tak padnięci po szaleństwach w ogrodzie, że w domu padają jak strucle. A do ogrodu wychodzą bardzo często -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Elizko. Super zdjęcia :-) Jednak co aparat, to aparat, no i te dźwięki jakie wydajesz przy robieniu zdjeć, żeby modelka patrzyła prosto w obiektyw :evil_lol:. Choć Nusia jest wyjątkowo oporna na takie dźwięki, pewnie ma tak po bieżni. A na tym zdjęciu [url]https://lh5.googleusercontent.com/W6NDqqxg2_3NgIZcq-CcioDGUupNY5hJ6mXtY_3Gfwg=w372-h547-no[/url] Nusia wygląda jakby nie miała jednej nogi :evil_lol: -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale super się czyta takie wieści. No to Tamirek jest szczęśliwy, a Nuria zazdrosna ;) Ktoś inny skradł serce Tamirka :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo dziękuję :-) Ja mam od Nutusi zdjęcia książek, więc za moment pojawi się następny bazarek książkowy. PS. pieniążki w kwocie 57,75 zł już są na koncie Nusi. Dziękujemy bardzo Kejciu -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ja ze strachem, myślę co będzie za parę miesięcy, jak trzeba będzie się zabrać za kolanko młodej. Ale widze, że z Wami :loveu: Nusia nie zginie. W najbliższym czasie trzeba będzie jej prześwietlić we wszystkich możliwych pozycjach to sztywne kolanko i wysłac zdjęcia Złotemu Doktorowi -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Amiga jaki jest aktualnie stan konta Nurii? może wesprę kolejnym bazarkiem Z tego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249881-koniec-rozliczam-Kalendarze-dla-dzieci-i-dorosłych-na-operację-NURII-do-6-01[/URL] poleciało właśnie 57,75zł jak dotrą proszę o potwierdzenie :)[/QUOTE] Dzięki wielkie :loveu: W drugim poście są stale uaktualniane rozliczenia. W tej chwili jestem "w plery" ok 1 tys zł. Z tym, że nie ma jeszcze pieniążków z bazarków Nutusi i jeden Majkowskiej nie jest jeszcze rozliczony do końca, bo dziewczyny czekają na ostatnie wpłaty. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No i jak tu jej wytłumaczyć, że to dla jej dobra? Eliza_sk jeszcze mi zasugerowała, żeby spróbowac ją "nęcić" piszczącą zabawką. Jutro będzie próba generalna -
KARBON - 10 mies. mix LABRADORA w wersji deep black ma dom :)
AMIGA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jestem zachwycona tym 25 kilogramowym dzieciakiem. Nuria też zresztą byla nim zachwycona. Trzeba bylo ją odciągać, żeby dwaj chłopcy - Tamir = średniak sznupek i Karbon nie zadeptali jej połamanych gałązek :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Rehabilitantka niby pilnuje żeby tyły pracowały dobrze, a jak już widać, że to nie ma sensu, to po prostu skracamy czas na bieżni :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Sama nie wiem, bo ta bieżnia to naprawdę super sprawa w rehabilitacji A tak zbaczając z tematum to zapraszam na bazarek ksiażek fantasy, który ma wspomóc rehabilitację Nusi i tymczasowanie innej suni - Wiery. Link do bazarku jest w podpisie Nutusi :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dziś znowu był bunt na pokładzie. Już sama nie wiem jak mam młodą zachęcać do tej biezni. Magnetronik, elektrostymulacie przechodzi bez narzekania wtulona w kolana jednej z pań. Już w trakcie ruszania gałązkami i masowania trochę się buntuje, ale da się ja zagłaskać, czy przekupić uszkiem, albo łapką kurzą. Ale jak tylko składamy materac, to ona już wie co będzie dalej. Chowa się po kątach a w bieżni robi takie wygibasy, że gdyby mogła to skręciłaby się całkiem w ślimaczka i przykleiła do sciany :-( -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Musiałaby chyba dostać futro na te swoje chude gnaciki :-( -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Musiałaby chyba dostać futro na te swoje chude gnaciki :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No właśnie tłumaczymy też tak młodej, ale jakoś jej rozumek tego nie przyswaja -
Przyłaczam się do szanownej przedmówczyni - oby tych weselszych było po stokroć więcej niż smutnych