Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Takim to dobrze. Człek musi ślipic w mikroskop, a te najedzone, wyszalane mogą sobie spać. A spróbowałas dzisiaj na próbę zostawić kumpli na chwilę samych w domu?
  2. A zdjątka domowe popstrykane? Ja wciąż jestem gotowa do wstawienia ich na wątek :-)
  3. Oooo dzięki Nutusiu, że stanęłaś w obronie czci i honoru i opisu Nusi ;) Toż ona z lisiczki nie ma nic a nic a z arabskiej księżniczki to i owszem. Zwłaszcza wybredność w jedzeniu :mad:
  4. To ja zrobię też bazzaroo z akcesoriami psimi i będzie się rozsyłać zaproszenia na oba bazarki :-) Zebyśmy nie zwariowały calkiem
  5. A ja czekam na obiecane dosłanie kilku zdjęć, żeby wystawić nowe bazzaaaarrrooooo
  6. Nie mogło być tak wczoraj jak jest dzisiaj? Do zielonego jeszcze trochę musimy poczekać, choć wczoraj Nusia i tak poskubała sobie trochę starej trawki
  7. Podobno są tak padnięci po szaleństwach w ogrodzie, że w domu padają jak strucle. A do ogrodu wychodzą bardzo często
  8. Wielkie dzięki Elizko. Super zdjęcia :-) Jednak co aparat, to aparat, no i te dźwięki jakie wydajesz przy robieniu zdjeć, żeby modelka patrzyła prosto w obiektyw :evil_lol:. Choć Nusia jest wyjątkowo oporna na takie dźwięki, pewnie ma tak po bieżni. A na tym zdjęciu [url]https://lh5.googleusercontent.com/W6NDqqxg2_3NgIZcq-CcioDGUupNY5hJ6mXtY_3Gfwg=w372-h547-no[/url] Nusia wygląda jakby nie miała jednej nogi :evil_lol:
  9. Ale super się czyta takie wieści. No to Tamirek jest szczęśliwy, a Nuria zazdrosna ;) Ktoś inny skradł serce Tamirka :-)
  10. Bardzo, bardzo dziękuję :-) Ja mam od Nutusi zdjęcia książek, więc za moment pojawi się następny bazarek książkowy. PS. pieniążki w kwocie 57,75 zł już są na koncie Nusi. Dziękujemy bardzo Kejciu
  11. No co Ty -nawet się nie tłumacz. Przecież się z tym nie pali, a Ty masz już trochę przerobionych rzeczy dzisiaj :)
  12. Ja ze strachem, myślę co będzie za parę miesięcy, jak trzeba będzie się zabrać za kolanko młodej. Ale widze, że z Wami :loveu: Nusia nie zginie. W najbliższym czasie trzeba będzie jej prześwietlić we wszystkich możliwych pozycjach to sztywne kolanko i wysłac zdjęcia Złotemu Doktorowi
  13. [quote name='kejciu']Amiga jaki jest aktualnie stan konta Nurii? może wesprę kolejnym bazarkiem Z tego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249881-koniec-rozliczam-Kalendarze-dla-dzieci-i-dorosłych-na-operację-NURII-do-6-01[/URL] poleciało właśnie 57,75zł jak dotrą proszę o potwierdzenie :)[/QUOTE] Dzięki wielkie :loveu: W drugim poście są stale uaktualniane rozliczenia. W tej chwili jestem "w plery" ok 1 tys zł. Z tym, że nie ma jeszcze pieniążków z bazarków Nutusi i jeden Majkowskiej nie jest jeszcze rozliczony do końca, bo dziewczyny czekają na ostatnie wpłaty.
  14. No i jak tu jej wytłumaczyć, że to dla jej dobra? Eliza_sk jeszcze mi zasugerowała, żeby spróbowac ją "nęcić" piszczącą zabawką. Jutro będzie próba generalna
  15. Jestem zachwycona tym 25 kilogramowym dzieciakiem. Nuria też zresztą byla nim zachwycona. Trzeba bylo ją odciągać, żeby dwaj chłopcy - Tamir = średniak sznupek i Karbon nie zadeptali jej połamanych gałązek :-)
  16. Rehabilitantka niby pilnuje żeby tyły pracowały dobrze, a jak już widać, że to nie ma sensu, to po prostu skracamy czas na bieżni :-(
  17. Sama nie wiem, bo ta bieżnia to naprawdę super sprawa w rehabilitacji A tak zbaczając z tematum to zapraszam na bazarek ksiażek fantasy, który ma wspomóc rehabilitację Nusi i tymczasowanie innej suni - Wiery. Link do bazarku jest w podpisie Nutusi :-)
  18. Dziś znowu był bunt na pokładzie. Już sama nie wiem jak mam młodą zachęcać do tej biezni. Magnetronik, elektrostymulacie przechodzi bez narzekania wtulona w kolana jednej z pań. Już w trakcie ruszania gałązkami i masowania trochę się buntuje, ale da się ja zagłaskać, czy przekupić uszkiem, albo łapką kurzą. Ale jak tylko składamy materac, to ona już wie co będzie dalej. Chowa się po kątach a w bieżni robi takie wygibasy, że gdyby mogła to skręciłaby się całkiem w ślimaczka i przykleiła do sciany :-(
  19. Musiałaby chyba dostać futro na te swoje chude gnaciki :-(
  20. Musiałaby chyba dostać futro na te swoje chude gnaciki :-(
  21. Jestem na zaproszenie Dody. Niestety mogę tylko wspiera Fileta na wątku, bo mój portfel juz dawno został opróżniony
  22. No właśnie tłumaczymy też tak młodej, ale jakoś jej rozumek tego nie przyswaja
  23. Przyłaczam się do szanownej przedmówczyni - oby tych weselszych było po stokroć więcej niż smutnych
×
×
  • Create New...