Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. [quote name='tonacja']Dobrze, że się wypogodziło :D Już myślałam, że znowu się nie spotkamy :placz:[/quote] od wczoraj modły odprawiałam:evil_lol:piekne zdjecia bedzie miec poczwarek:loveu:
  2. Ja mu powtarzam że jest wyjątkowy i orginalny...jak Tofik:evil_lol:
  3. [quote name='Onomato-Peja']Przepraszam ale nie znalazłam nikogo kto miałby czas i chęci na focianie małej a ja muszę mieć oczy dookoła głowy ;) Tak w ogóle to mała wcale a wcale nie ucieka :loveu: Wczoraj spuściłam i aportowała ślicznie :cool3: Każdy patyk mi przynosiła, ale nie chciała oddawać :diabloti: [B]Ale jak już miałam dla niej 2 patyki to ładnie puszczała na komendę[/B] :eviltong: Postaram się kogoś dziś wywlec na spacer ;) Atos słońce... (*) Pamiętam[/quote] Też ten sposób odkryłam jakiś czas temu...Teraz zawsze zabawki kupuje x2:p
  4. Piękny Orionek,a jaką ma postawę:loveu:
  5. fotki!!!!:evil_lol::evil_lol:
  6. Diabełkowa,gdzie byłaś na strzelnicy? szukam gdzieś niedaleko,bo wyjazdy do Tych mnie dobijają:shake:
  7. Zdecydowanie fajne z Was dziewczyny:p
  8. asiunia

    Diana :)

    Tequila chyba duża jest jak na swój wiek?;)
  9. [quote name='BBeta']U mojego kundla pierwsze objawy zmęczenia widać dopiero po 2h biegania :diabloti:[/quote] u mojego poczwarka po jakiś 4:shake:
  10. Ale fajny spacerek...potem były frytki?:evil_lol:[URL]http://img443.imageshack.us/img443/9308/20091006056.jpg[/URL]
  11. Bo Ringulec to bardzo mądry psiak i przykład na to że można być i ładnym i mądrym:evil_lol:
  12. [quote name='sunshine']Wielkie uchole to ma moja Shira dopiero!:diabloti: A poczwarek jest piękny:loveu:. [B]Super zdjęcie panów razem[/B]:cool3:[/quote] Cała sesja była,ale S.ma na każdym taką sama minę...widać że kocha zdjęcia:p:loveu: [quote name='tonacja'][URL]http://images45.fotosik.pl/210/3476961a13a4f1b4med.jpg[/URL] Jakie radary :D a ja myślałam, że to Ringo ma wielkie uchole.[/quote] na żywo są jeszcze większe,z resztą sama zobaczysz:razz: [quote name='deer_1987'][URL]http://images46.fotosik.pl/209/787694f905fa9bf6.jpg[/URL] Rosnie :D[/quote] niestety:placz:a taki był maluni... [quote name='Marta_Ares']ja nic nie dostalam:shake: 4312092 gg :)[/quote] odezwe się jutro na 100% bo dzisiaj z poczwarem u "teściów"jesteśmy i nie mam zainstalowanego:shake: [quote name='as_kate']wiesz co, jest piękny i najwazniejsze, że kochany ;) nie czepiaj się, że wygląda jak godzilla ;) mój Lucek dzięki swojej hybrydowosci ma maleńki łebek w piorównaniu do ogromniastego zadka, co jest miłe, bo mozna się na nim wygrzać :razz:[/quote] Paskudny jest...ale dziecka się nie wybiera:evil_lol:
  13. [quote name='aniaijaga']Asiunia, tak z innej beczki, ślicznego masz psa :)bardzo mi się podoba.(po obejrzeniu w całej okazałości w policyjnej obroży)[/quote] Ślicznie dziękuje:pJa go uważam za chodzącą pokrakę(za duże uszy,za długie,chude łapy,wąska kufa...i można by tak wymieniać;)),ale liczę na to że kiedys będzie przypominać psa:evil_lol:
  14. :p[quote name='black spirit']Z tą obrożą to fajna sprawa... Ja nie mam uprzedzeń, każdy kto chce może głaskać, moje psy zawsze lubiły ludzi. Oczywiście nie bez przesady, ale mnie to raczej nie dotyczy, ludzie raczej nie brną na siłe do głaskania Dobermana :evil_lol:[/quote] Też nie miałam tego problemu póki miałam rottweilery...co innego mały,słodki puchaty owczarekeczk...blehh:roll: [quote]Ogólnie rzecz biorąc to czasami dziwię się ludziom, dla przykładu i bez urazy, nie chodzi mi tutaj o tych co podchodzą do obcych psów, a raczej o właścicieli psów którzy są od nich słabsi, a pies nieposłuszny, bez szkolenia itp itd.... [/quote] Dokładnie...przykładu niestety szukać daleko nie muszę...moja sąsiadka,pani ok.60 lat została uszczęśliwiona przez swoja wnuczkę rocznym ASTem...Piesio kocha cały świat i wszelkie stworzonka,ale siłę ma jak konik pociągowy i nie raz zdarzyło się tak że Pani nie miała siły go utrzymać,a piesio w długą:roll: [quote] Na szczęście powiedzmy że wiem jak się bronić, więc poradziłem sobie z tym atakiem, na szczęście tylko porwany rękaw, a piesek unieszkodliwiony na chwilkę, ale oczywiście bez jakiejkolwiek krzywdy i co, jak myślicie???? [/quote] I to zdanie mnie najbardziej zaciekawiło:evil_lol:Zdradzisz co to za sposób?Jako właścicielka rottweilerów i osoba której było dane poznać kilkadziesiąt psów tej rasy ciężko mi uwierzyć że rottek zaatakował "na serio" a Ty od tak go spacyfikowałeś;) BTW sama ważyłam mniej o jakieś +/- 10 kg mniej niż moja rotteczka,ale u niej posłuszeństwo nie było kwestią mojej przewagi fizycznej nad nią,ale godzin pracy włożonych w ukształtowanie sie więzi miedzy nami
  15. [quote name='boksereczkaa']Mnie dobijają ludzie, którzy z daleka widząc mnie ze szczeniakiem maltańczyka biegną, żeby się z nim przywitać, oczywiście nie pytając mnie o zgodę. Ci ludzie nie rozumieją jak wiele pracy wkładam w to aby Koks nie podbiegał do każdej napotkanej osoby, a tłumaczyć każdemu z osobna też już mi się nie chce. Co najciekawsze na moją bokserkę tak nie reagują i co prawda dość często zatrzymują się przy nas obce osoby, ale zanim wyciągną rękę zawsze pytają czy wolno, albo chociaż starają się wyczuć moją i Zuzy rakcję.[/quote] Też miałam dość takich sytuacji,tym bardziej że mój poczwar po jakimś czasie podbiegał i do wołających i do tych którzy go nie wołali...U nas taka obroża zakończyła tiutianie do pieska: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/189/main/60b14809d4.jpeg[/IMG] chociaz przypuszczam ze Maltańćzyka to nie uchroni:roll:
  16. [quote name='Marta_Ares']Hejka wyslalam do Ciebie dzisiaj juz 2 razy to samow PW, nic nie doszlo???:shake: odpisałam:razz:
  17. Lepiej nie wziąć wcale niżeli wziąć rozładowany jak ja:oops:
  18. [quote name='Doda_']Zdałam za pierwszym podejściem 21 września, w dabrowie górniczej a ty gdzie? Co do tych świateł warunkowych, to trzeba uwazac hehe.. mój tata sie nie zatrzymuje, wiec myślalam ze nie trzeba ale na kursie instruktor szybko wyprowadzil mnie z bledu :)[/quote] Ja zdawałam w Katowicach,zaraz po tej aferze łapówkarskiej:roll:Miałam dwie kamery w aucie i dodatkowego kontrolera z tyłu:shake:
  19. Ja zdałam za drugim;)za pierwszym razem uwalilam na świetle warunkowym bo się nie zatrzymałam przed sygnalizatorem-wracałam już na ośrodek:diabloti: Doda gdzie zdajesz?Katowice czy Dąbrowa?
  20. [URL]http://i35.tinypic.com/2vl5q9c.jpg[/URL] na jednej łapce:p
  21. [quote name='tonacja']O której Ci pasuje... może koło 11...albo 12... jak wolisz... może być popołudniu jeżeli bardziej Ci odpowiada :roll: ja się dostosuję :evil_lol:[/quote] 12 będzie super;)tam gdzie ostatnio?:evil_lol: ps:APARAT!!!!!:diabloti:
  22. [quote name='tonacja']:cool3: To super... ja też dzisiaj nie mam czasu i na jutro jestem umówiona :roll: więc może w środę? :diabloti:[/quote] pasi:pa mniej wiecej o ktorej?
  23. [quote name='tonacja'][B]asiunia[/B], cicho siedź! :eviltong: Ty się nie znasz :eviltong:[/quote] Czyżbyś deklarowała chęć przygarnięcia poczwara jak będe miała już powyżej uszu jego:szczekliwości,tchórzostwa,histerii i nadmiernej ruchliwości?:p:diabloti:
×
×
  • Create New...