Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. [quote name='sunshine']Człowiek ani się nie obejrzy, przecież ta moja mała to taka kuleczka była, na rękach ją nosiłam a tu klocek 15 kil;o już waży :diabloti:[/quote] Paco dzisiaj skończył 5 miesiecy,ale waży 26 kg:evil_lol:
  2. Widzę że aportuje:multi:super! Co do kasztanów poczwar je uwielbia,ale ostatnio zwymiotował 14(!!!!!!)całych i od tej pory ma zakaz brania ich do ryjka:shake:
  3. [quote name='sunshine']Mamin synek :evil_lol:[/quote] Wcale że nie:eviltong::eviltong: [quote name='tonacja']A niby tak go nie lubi :evil_lol:[/quote] czasem lubie...np.jak ktoś powie że jest ładny:diabloti: [quote name='Daja_']dodaj to na photobloga!!! na bank trafi do polecanych !!!!!!! [URL]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy89Wume4I/AAAAAAAAAFI/laJ23GnJ9Qo/DSC_1353.JPG[/URL] mowie Ci ! jest genialne ! Moja suka :diabloti:[/quote] Dawaj swoje foty!:angryy::eviltong:
  4. [quote name='deer_1987']Pieknie wykonane zdjecia![/quote] Karolinka taka zdolna:evil_lol:
  5. [quote name='Pestka'][URL]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy83Sl-BII/AAAAAAAAAEM/qxJPG0sRu4Y/DSC_1324.JPG[/URL] Ale on już poważnie wygląda :loveu:[/quote] poważnie jak kreatura:evil_lol: za wielkie łapy,za mały łeb z wielkimi uchami,tłuste cielsko...:evil_lol:
  6. [quote name='tonacja']Wyślę Ci to zdjęcie w pełnym rozmiarze, to zobaczysz jaką Paco ma głupkowatą minę :diabloti:[/quote] ładne byś mi jakies w pelnym wymiarze wysłała a nie takie na ktorych ma mine jak pajac:placz:
  7. [quote name='tonacja']Może i Paco jest wielki... ale Ringo jest [B]zwinniejszy i bystrzejszy[/B] :eviltong: sasasa... szkoda tylko, że ciągle go trzeba ratować z opresji :evil_lol:[/quote] ehe:diabloti: duży nie znaczy głupi? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy8wEn1WgI/AAAAAAAAADI/Z5uW0tTPLhk/DSC_1292.JPG[/IMG] :evil_lol:
  8. [quote name='sunshine']Vel Bydlakos wielkos monumentos!:evil_lol:[/quote] vel.papisiunio pikusiunio malusiunio poczwarzynka:obrazic:
  9. [quote name='sunshine'][URL]http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy9Bw6dMHI/AAAAAAAAAF4/IFKI9TfEfAw/s512/DSC_1378.JPG[/URL] Jezu... poczwar to jakiś gigantos przy reszcie słodziaków:evil_lol:[/quote] Pocfaruś to maluniuni dzidziunio mamusi a nie gigantos:mad::evil_lol:
  10. [quote name='tonacja']Zmieniłam zdanie po tym jak Poczwar próbował odgryźć Ringusiowi głowę :evil_lol:[/quote] EE tam tulić sie chciał:shake:
  11. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy82fVS2YI/AAAAAAAAAEA/O6U_3JKaOHw/DSC_1321.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy83Sl-BII/AAAAAAAAAEM/qxJPG0sRu4Y/DSC_1324.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy84qMrDdI/AAAAAAAAAEc/W1xXjORlEHw/DSC_1337.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy84xUvg0I/AAAAAAAAAEg/p5kElCfEHDw/DSC_1339.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy9AZ6BXvI/AAAAAAAAAFo/c0KF-OLG4Rc/DSC_1367.JPG[/IMG]
  12. [quote name='tonacja']Kto Ci pozwolił robić mi zdjęciaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! xD Zabiję Cię :diabloti: :mad: boże jaki szpetot ze mnie :oops: [/quote] EEEE tam marudzisz...Gdybym Cie na zywo nie widziala to takie kity mogłabyś wciskać:roll: Kilka fotek ślicznej Karolinki na których nawet poczwar wygląda ładnie:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy8pEhP6uI/AAAAAAAAAB8/RkNyAiMnrIo/DSC_1260.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy8ps_oU2I/AAAAAAAAACE/bxeuoGkcGpw/DSC_1262.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy8q_penXI/AAAAAAAAACU/T8W5O6CPqT0/DSC_1269.JPG[/IMG] tulimy Ringusia [IMG]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy8uBIXk_I/AAAAAAAAAC4/6TOjTXY9xdM/DSC_1282.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy8xXPXbvI/AAAAAAAAADU/VLbx89Yd6zE/DSC_1297.JPG[/IMG]
  13. [quote name='tonacja']Ten sam... niedobry Poczwar :diabloti:[/quote] Hahahahahahaha...A kto niedawno pisał że się zakochał w poczwarku?:evil_lol: Mówiłam że zmienisz zdanie muahhhahaahaha:diabloti:
  14. Jakaś,takaś bezdomna psina:evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/211/3e5737e6077e35bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/211/490537e98b9065c9med.jpg[/IMG] Ciooociu daj jeść:modla: [IMG]http://images42.fotosik.pl/123/5ceec4fe8769cf51.jpg[/IMG] a jak zapozuje daasz cooos? [IMG]http://images45.fotosik.pl/211/f1d1450ee65c82ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/210/07b98f5d901fbe38.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Daja_']ja Ci dam o Mojej suce zapomnieć ! :angryy::mad: :lol::lol:[/quote] Już obrabiam następną porcję:evil_lol: a mogę wrzucić jak Kora z impetem wpada do wody?:diabloti:
  16. [quote name='Marta_Ares']spacerek widze udany:loveu: ale Ringo mały przy Twoim poczwarku:cool3: w jakim one są wieku??[/quote] Obydwa 5 miesięcy:p
  17. Orientuje się ktoś czy można będzie wejść z psiakiem niezgłoszonym?
  18. I dowody na to jak Ringo tłukł biednego maluniego bezbronnego poczwarka:placz::diabloti: [IMG]http://images43.fotosik.pl/210/d78224b64d42575e.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/206/07cc0608b90abc6c.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/210/a3ba0cff8c233849.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/123/70c5dc7225ea1aab.jpg[/IMG] i dowód na to że Karolina tez ma fotki:evil_lol: [IMG]http://images43.fotosik.pl/210/917d70cf6226c26c.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images49.fotosik.pl/211/d90105eb38b0ef68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/210/dded369c1954fa2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/211/1eb1ddff33477078med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/206/fc36ba39f109cf47med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/211/080bba75674d64a5med.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images40.fotosik.pl/206/ba8e909fda404bb6.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/207/9cef0797315f4fb7.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/207/f7accb5c7afefeefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/207/e798e1fe85810f18.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/206/f2861acfaa003f3fmed.jpg[/IMG]
  21. Pierwsza porcja fotek Pacusiowo-Ringusiowych [IMG]http://images40.fotosik.pl/206/da30524aaa916479med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/123/a364f93f30a1db23med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/210/0566438de7932efdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/211/c2b4905da9670595med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/211/4ac411c58aec0d90.jpg[/IMG]
  22. [quote name='tonacja']Pfffr... e tam mądry. Zuchwalec jeden :evil_lol: Sama zobaczysz dzisiaj jaki Ringo jest "mądry" i "grzeczny" :diabloti:[/quote] To Paco może poszpanować...sposobała mu się komenda "do nogi" i co chwile sam ją wykonuje licząc na oklaski:evil_lol:
  23. [quote name='tonacja']Właśnie xD A ja nie jestem dobrym fotografem, tylko początkującym :diabloti:[/quote] a poczwarek podobno jest "ładny":evil_lol:
  24. [quote name='tonacja']No nie wiem xD To się jeszcze okaże :diabloti:[/quote] Kochana,podobno dobry fotograf potrafi w każdej szkaradzie odkryć piękno,więc wszystko w Twoich rękach:evil_lol:
×
×
  • Create New...