Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. [quote name='***kas']Daleko kurde do tego sosnowca :eviltong: ale przy większej ilości czasu wpraszam się na kawkę(ferie zimowe czy coś...):razz: oczywiście z mordercą szczeniąt wszelakich i dzieciożercą :cool3:[/quote] Zapraszamy serdecznie!!!!Do ferii mam nadzieje bedziemy juz calkiem na swoim bo ten cholerny remont się ciągnie i ciągnie a mnie powoli dół łapie:placz:
  2. [quote name='***kas']no i to jest właśnie to czego mi u Diega brak, Joko jak to kaukaz w swoim świecie, a Ruda mnie do szału doprowadza bo dla niej liczy się tylko aport... 15 minut i królewicz już ma dość, a w ogóle to nudna jestem i on sobie idzie poleżeć :diabloti: albo do garażu do ukochanego przez siebie TZ. Przynosi mu klucze, i razem grzebią przy motorze... a najlepiej to się z pańciem tv ogląda na kanapie i z piwkiem :razz: Owczar to coś dla mnie i coraz bardziej się w tym umacniam :roll: Tak tak tak tak:multi:do tego czipsiki i jeden dla mnie drugi do pysia-strasznie mi tego brakuje:placz:Brakuje mi też tego cielęcego spojrzenia i wielkiego wtulenego łba(który jest odporny na wszelkie wgniecenia:diabloti:),poczwar i owszem tulić chwile,dać buziaka ale let's do something...
  3. [quote name='Pestka']Wcale nie mała jest, nie! Ja mam 166 gdzieś wiec prosze tutaj nie mówić, że 170 to mało :evil_lol: http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy8vI9oUgI/AAAAAAAAADA/DcQxxk8sLe4/DSC_1286.JPG aaa :loveu: Boskie :cool3: Kwintesencja pacowczarka;) Paco nie tyle wydaje mi sie wysoki co dłuuugi,bo jak stoi przy mnie to mniej wiecej łopatke ma ciut powyzej mojego kolana,ale jak sie wyciagnie to dłuuugi niczym basset:eviltong:
  4. [quote name='***kas']eh, jak ja bym chciała takiego, no nawet te wielkie gabaryty bym zniesła, co by owczara mieć...:roll:[/quote] Ja mam to samo tylko z rottem...Za nic się z poczwarem dogadać nie umiem:shake:Wkurza mnie jego nadmierny entuzjazm na wszystko("zabawa,zabawa ooo jesooo zabawa! juz! teraz! zabawa aaaaa"/prosze prosze-nie mowilas do nogi?co z tego ja zrobie!i jeszcze raz zrobie i jeszcze raz:roll:")denerwuje to że jest pyskaty(czasami "feee" mowie czesciej niz jego imie),i mózg sie lasuje przy wymyślaniu nowych rzeczy bo on za szybko się nudzi...Teraz bym sobie na kanapie z rotteczkiem leżała a nie wymieniala się z poczwarkiem smaczkami za:przyniesienie kapci,podanie pilota...
  5. fot.autorstwa cudownej i utalentowanej Tonacji:evil_lol:
  6. [quote name='***kas']Asiunia, albo Ty taka mała, albo ten twój poczwarek to taki mutant:razz: toż to on od mojego rotka będzie za chwile większy :crazyeye: Czy ja mała?No nie wiem...raczej "przeciętna"170 cm wzrostu mam:roll:A poczwar to mutant tak czy siak:diabloti: [quote name='WeronikaM']my chcemy nowe foty poczwara !!!! :mad: cosik zaraz pogrzebie przy zbiorach:evil_lol:aktualnych póki co brak:roll: [quote name='NATKA']Witanko ;) http://lh6.ggpht.com/_7X8BnlwHGi8/Ss3lBUHTsDI/AAAAAAAAMio/p6AsrNi-jBg/DSC_0027.JPG pies piaszczysto-wodny :cool1::loveu: http://images40.fotosik.pl/206/07cc0608b90abc6c.jpg tak mordować malutkiego bezbronnego łowcarecka, Ringo wstydź się :evil_lol:;) http://lh4.ggpht.com/_7X8BnlwHGi8/Ss4xhcuYiNI/AAAAAAAAMlQ/J0vu9e5nH-A/s512/DSC_0117.JPG Wpatrzeni ;) Witamy:multi: [quote name='sunshine']:turn-l:Ale masz nie podlinkowany podaj jej wątek ja też pięknie poproszę :diabloti: Bo mi się nie chciało:eviltong::eviltong:A Kamila na stałe,na owczarkowym fo działa:cool3:
  7. [quote name='tonacja']Ja do tego parku chodzę rano między 6:00 a 8:00 na poranny spacerek... potem koło 13:00 (o ile nie idę na dłuższy spacer nad stawiki czy gdzieś) i wieczorem koło 20:00 - 21:00... więc pewnie się mijamy :eviltong: [B]A najwięcej to w okolicy widzę labladorów i goldenów[/B] :D a może jestem przeczulona :evil_lol:[/quote] Jak wszędzie:shake:Gdyby nie Ringulec i klika innych psiaków Paco chyba by został umysłowym blabladorkiem:diabloti:.Nasi codzenni kumple spacerowi to:Shira-czarna labka,Salma-czarna labka,Bursztyn-biszkoptowy labek,Koma-goldenka i Veda-biszkoptowa labka:roll:
  8. [quote name='Pestka']Wow :crazyeye: To ile on ma w kłębie? ;) Ps. Cudny bannerek :loveu:[/quote] Dokładnie co do cm to nie wiem bo za bardzo się kręci ale 58-59 cm
  9. ujjj:roll:bidulko... wróciłaś już?:p
  10. :grins:Kamilka od Heksy mi zrobiła,podobnie jak poprzedni:loveu:
  11. [quote name='tonacja']Wiesz... próbuję nakłonić mamę, żeby mi go pożyczyła na jakiś czas :cool3: Na razie marnie mi to idzie :eviltong:[/quote] Ejjj...a ja już różowe kozaczki zamówiłam:placz::placz::placz:
  12. Oby był biały...bo patrząc za okno,cieżko w to uwierzyć:roll: Dzisiaj poczwar stanął na tylnich łapach i się o mnie oparł...POŁOŻYŁ MI ŁAPY NA RAMIONACH...a mam 170 cm...:roll:
  13. Będzie śnieg..będzie ładnie:diabloti:
  14. :evil_lol:ale bjork wraca z Tobą?
  15. [quote name='dOgLoV']hahahaha fajne porównanie :diabloti: ale jak rozwiązać problem bawienia się z innym psem w fizjologu ??;)[/quote] ściągać?;)
  16. Heh...mamy remont kuchni,przedpokoju i jednego z pokoi jednocześnie więc domowych fotek nie oferuje:evil_lol:a pogoda do bani,ciagle leje więc nie mam jak wziąć aparatu na dwóch i porobić mu zdjęcia:roll:
  17. Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz(dom,mieszkanie)i od tego ile schodów ma pokonywać psiak. Ja mieszkam na parterze(+/- 7 schodów) a mojego młodego znosiłam i wnosiłam do mniej więcej 4 miesiaca życia(ew. 16-17 kg bo później było mi za ciężko);) Im dłużej tym lepiej,ale wiadomo że 25 kg klocka na 4 piętro wtaszczyć się nie bardzo da;) Na stawy polecam ARTHROFLEX ew.tańszy ARTHROFOS-kiedy podawać?Jak najszybciej. U mnie Paco dostaje od mniej więcej 7 tygodnia życia,dawkę profilaktyczną i odpukać na razie jest ok:p
  18. Rottweiler-tylko i wyłącznie...Za calokształt-dla mnie pies ideał
  19. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a to jest sweet :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://lh5.ggpht.com/_7X8BnlwHGi8/Ss3lAsXx3zI/AAAAAAAAMig/gMzzqPIo790/DSC_0019.JPG[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a czesanie potem jeszcze lepsze :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] On zwykle wygląda jak bezdomny więc co za różnica:evil_lol: [quote name='WeronikaM'][URL]http://lh6.ggpht.com/_7X8BnlwHGi8/Ss4xVZ5C4tI/AAAAAAAAMkA/71x4Fxqdf04/DSC_0074.JPG[/URL] :loveu: śliczna obróżka :eviltong:[/quote] dziękujemy:cool3: [quote name='Czarnulka'][URL]http://images43.fotosik.pl/210/d78224b64d42575e.jpg[/URL] śliczniee:loveu: [URL]http://lh6.ggpht.com/_7X8BnlwHGi8/Ss4xVZ5C4tI/AAAAAAAAMkA/71x4Fxqdf04/DSC_0074.JPG[/URL] ale ładnie :loveu:[/quote] dzieki dzieki:loveu:
  20. A może zamiast skóry fizjologiczny?Lekki,łatwo go utrzymać w czystości,cennikowo zbliżony do skórzanego a i dla psa idealnie wygodny
  21. [quote name='pawel_wrl']Hej, ja mam dwa molosowate, bo są to amstaffy [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Chwila...albo jedno albo drugie-albo AST albo molosowaty:roll:
  22. Paco nie ma kłóff i się nie szczerzy już:diabloti:
  23. OOO jaki słitaśny joreczek:loveu::loveu:Karolinka weź go do Sosnowca:loveu:ubierzemy sie na różowo i pójdziemy z nim w miasto:diabloti:
  24. śliczne!:loveu:
×
×
  • Create New...