-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Chcemy wiecej zdjec.....Małgoś gratuluje debiutu z Kea...super wypadlyscie mozesz byc naprawde dumna ze swojej aussiaczki :angel: Gratulacje rozniez dla reszty bardzo fajne fotki nie ma ktos moze jeszcze fotek?? pozdrawiam
-
[quote name='zakla']Dzieki:) To ja musze "tylko" poczekac na skan dowodu wplaty i rodowodu i wysylam (w szczeniakach rodowod potrzeny jest?)[/quote] Zakla jezeli szczeniol nie ma rodowodu jeszcze wyrobionego to wyslij metryke lub ksero metryki...my tak zrobilismy 8) mam nadzieje ze sie spotkamy na wystawie :)
-
[quote name='CHI']Zakładam nowy temat bo uważam, że warto to podkreślić [b]Mistrzem Polski Agility 2005 w klasie medium została Na Przykład DUCHESS (staffik) z Leszkiem Kaliszem. To z kolei debiut nie psa, ale tej pary, DUCHESS do tej pory biegała z Iwoną Kalisz.[/b] I niech ktoś powie, że się nie da.... Bullki też biegały po torze, ale trochę bardziej samowolnie :wink: Zainteresowanych odsyłam do działu agility Moja Gruba też zaczyna skakać... Boksery ją tego nauczyły.... [/b][/quote] przyznam ze bardzo sie ucieszylam z tej wiadomosci...my pewnie z Cestem tez bedziemy sobie w przyszlosci startowac....peirwsze treningi za nami. Poza tym spodziewalam sie ogolnie wiecej staffioro w agility bo sa ponoc super w niej...jednak jesyt ich malo duzo za to amstaffow 8)
-
Dziekuje Eli za smsa. Sluchajcie moze najlepiej nie poszlo...ale najwazniejsze jest branie udzial wtakich zawodach...najgorsze to ze ta atmosfera z tego co czytalam byla bardzo lipna i ponoc sedzia niezuwazal odmow i przeskoczenie stref... :-? poza tym niedosc ze przed startem wszyscy zdenerwowani to jeszcze poganiali. ciesze sie ze w M staffiorowi tak super poszlo( moze moj pojdzioe kiedys w jej slady) a wracaja do tematu wyglaskajcie psiaki bo zasluzyly nie dosc ze dlyga podroz to jeszcze stresujace zawody. :) Zreszta wam pewnie teraz odpoczynek tez potrzebny :)
-
czekamy ne dalsze relacje i fotaski...bo napewno ktos ma :)
-
[quote name='Agappe'][quote name='Linka']Czyli chusta dogomaniacka spełniła swoją rolę bo z tego co tu widze Agappe poznali chyba wszyscy :lol: :wink: Ja już też po.. :([/quote] no to skoro już wszyscy mnie poznali to moge sie pochwalić.. niektórzy wiedzą inni nie.. ANATA Yamamoto - oc.doskonała, lokata I / 2, CWC, [b]CACIB, NSwR, Zw.Polski 2005, Zw.Rasy!!!!! [/b] moja dziewczynka wygrała z własnym tatusiem porównanie o rase :)[/quote] GRATULACJE wyscickaj dziewczynke :angel:
-
[quote name='Rauni'] Mistrzem Polski Agility 2005 w klasie medium została Na Przykład DUCHESS (staffik) z Leszkiem Kaliszem. To z kolei debiut nie psa, ale tej pary, DUCHESS do tej pory biegała z Iwoną Kalisz.[/quote] woooow :angel: bardzo mnie to cieszy...pozatym sluchajcie detka to detka fakt ze atmosfera moze nerwowa ale zawsze cos z takich zawodow mozna wyniesc. Tylko szkoda ze atmosfera byla nie od was zalezna :evil: czekamy na wyniki i inne opinie
-
Super gratuluje wszystkim :angel:
-
hmm kaganiec juz dawno mi wpadl w oko...jest napewno lzejszy ale mam kilka uwag ... moze nim niezle innych posiniaczyc lub jakos bolesnie "pobic" a dwa ja szukalam kaganca tez na dluzsze podroze i nie wyobrazam sobi zeby moj pies polozyl sie w takim kagancu( bo kaganiec przesunie sie w gore )ale Niestety doszlam do wniosku ze kazdy kaganiec ma swoje zalety i wady
-
Dziekuje wam...to prawda ja sie czegos bardzo chce..to sie wleeeeeczeeeee :lol: postaram sie o aparat ale nie obecuje :)
-
[quote name='Achnamara'][quote]Musisz poczekac bo maja tam niezly charmider [/quote] Blondynką nie jestem, ale nie wiem o czym piszesz.... :evil:[/quote] eeee ale o co chodzi odpowiedz byla do " :)"(kurcze jak to pisac bo pewnie emiot sie wyswietli)....poprostu pisze ze napewno jest natlok pracy i narazie nie ma czasu na podawanie stawek w szczegolnosci ze termin zgloszen nie uplynal jeszcze....prosze sie nie denerwowac... :wink: (zrszta sama jestem koloru wlosow blondynka 8) )
-
i tu jeszcze jedna .... na pierwszymplanie oczywiscie modelka Frida a na tle po prawej Cest i po lewej Carbo [URL=http://imageshack.us][img]http://img21.imageshack.us/img21/8054/fidzia19de.jpg[/img][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][img]http://img457.imageshack.us/img457/8780/fidzia4ju.jpg[/img][/URL]
-
ja jeszcze u siebie znalazlam dwie 8) ...chwila cierpliwosci
-
[quote name=':)']A wiecie,jakie SHIH TZU sa zgloszone?[/quote] Musisz poczekac bo maja tam niezly charmider obecnie zgloszenia sa do 11.listopada. a po tym terminie pewnie bedzie wszystko jasne 8)
-
hehehe ostatnie zdjecie jak z X-files :lol:
-
No jasne ze tak jestem za tym... naprawde bardzo chetnie sie spotkamy 8) tym razem ubierzemy sie cieplej :wink:
-
z tego co mi wiadomo to Carbonara tez ma jakies zdjecia....bo aprat byl 8)
-
Nadal poszukuje [b][color=indigo]transportu[/color][/b] na wystawe do glogowa na niedziele....czy ktos bedzie jechal jeszcze z Warszawy???
-
[quote]Akurat największe sukcesy osiągają bordery, belgi czy szelciaki, które z natury nie są kopiowane.[/quote] no nie zapominajmy o owczarkach australiskich....one maja zazwyczaj ciete ogony...a sa szybkie jak inne pasterskie. Ale ja rowniez uwazam ze nie ma to nic do szybkosci i bezblednych przebiegow w agility czy tez w innych sportach
-
[quote name=':)']Czy jesli zglaszalam pieska formularzem i tam wrzucilam rodowod(a wlasciwie jego sskan),to musze xero przesylac jeszcze??[/quote] jasne ze nie :) jedynie dowod wplaty mozesz przeslac faxem lub ksero listem(moze tez da sie zeskanowac i na maila przeslac- ale do tej opcji nie nie jestem w 100% pewna)
-
[quote name='yassue']sluchajcie mam BIG prosbe - nie znalazloby sie u kogos miejsce w samochodzie do wawy po zawodach (bez psa)?[/quote] a o jakich zawodach mowa :roll: ??? o poznaniu?
-
Musialek juz rozumiem o co chodzi....te rasy ktore nie sa wymienione w tabeli sa sedziowane przez Elke Pepper na koncu tabeli jest taka mala informacja ze wszystkie inne psy nie wymienione z grup 1,3,8,9,10 sa sedziowane wlasnie przez ta babeczke z Niemiec i przez Fina(lub Finke) Johan Juslin :)
-
[quote name='króliczek']A ja już zupełnie zgłupiałam. :roll: W/g rozpiski shar-pei jest na tej wystawie nie w II tylko IX grupie,wystawianej 01.04 - ale nie ma podanego sędziego,czy ktoś mi pomoże rozwikłać tą zagadkę.??Kiedy wystawiane są sharpki i kto je sędziuje??[/quote] Tam musi byc jakis blad....shar peie sa 2.04.2006 i sa sedziowane przez Hermann Bürk(niemcy) .
-
[quote name='Mokka']A jaki z tego wniosek? Może jeszcze jakieś zawody przed końcem roku? Pogoda łaskawa...[/quote] no baaa jestem za tym ...warto nawet przyjechac popatrzec :)