Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. rzeczywiscie to drugie zdjecie jest troche niekorzystne...staraj sie jednak unikac takiej postawy ...fakt ze pies mlody dlatego nie mowie ze to jakas wada...moj tez miaj przez pewien okres czasu tylek wyrzej od klebu :wink: Co do ubioru to uwazam ze reweleacyjnie wybralas :) Ajrisz...dziekuje :D
  2. [quote name='Ajrisz']Kolezanki, otoz trzeba byc zalogowanym 8)[/quote] No tak ale na forum a dokladnie ja topic wystawy mozna zajrzec wiec nie wiem o co chodzi :roll:
  3. [quote name='Diana14']Ja żadnych fotek nie widzę... :roll:[/quote] Ja tez nie.
  4. [quote name='tufi']A ja sie wsciekne :evil: Rodowod mam do odbioru po 2 miesiacach od zlozenia - czyli miesiac wczesniej niz zazwyczaj, ale "cos w Warszawie pokrecili z tym przydomkiem i musi Pani jeszcze poczekac" :-? Czyli tu miesiac gratis pojdzie a'konto przedluzenia czasu oczekiwania na przydomek :evil:[/quote] ehhh ja juz bede czekac nastepny miesiac na rodowd bo komus sie nie chcialo dokladnie czytac adresu ....no aler coz jedynie mozna ciepliwie czekac ...wiec czekamy Tufi :)
  5. szkoda ze tak malo psow ale zawsze sie wszysycy poznamy jezeli jeszcze ktos sie now poznal 8) no Carbonara obstawiam ze masz numerek 609 a ja 610 :wink: a wogole kto ocenia najlepsze szczeniakow? nie nam tego pana czy ktos moze cos o nim opowiedziec? (Tomasz Borkowski )
  6. ja rowniez jestem za ubraniem odpowiednim na wystawe ni ma dla mnei roznicy czy krajowa miedzynardowa czy swiatowa chce byc razem z psem traktowana powaznie...w szczegolnosci jak ktos zobaczyl by mnie w dresie i biegalabym ze staffikiem to zaraz by byly komentarze ze jakis dresiarz i wogole (niestety tak jest w bullowatych) zreszta ja raczej nie mam stylu zakladnia czegos czego nie lubie lub uwazam ze nie pasuje...moim zdaniem trzeba miec jednak wyczucie na jaka"impreze" sie czlowiek wybiera. Co do butow na NDM sama wystawiam pierwszy raz i biore napewno buty na zmiane bo zimowe nie pasuja i po drugie nie mam zamiaru sie w nich utopic od wlasnego potu :lol:
  7. [quote name='AMFI'][quote name='wejherstaff'] A mnie ten właśnie przydomek najbardziej się podobał :D :D :D My również ostatnio tę właśnie lekturę czytaliśmy. (Staffiątka z Bullerbyn) jak to pięknie brzmi. :lol:[/quote] Dzięki, a ja cały czas się biję z myślami czy Staffrose nie byłoby ładniej... i stronka www z motywami róż...[/quote] a ja przyznam ze ten przydomek od samego poczatku mi sie podobal naprawde nie ma nad czym sie zastanawiac jest naprawde genialny ....heh moze kiedys tez mi cos ladnego wymyslicie jezeli bede miala szczeniaczki :)
  8. blaira

    Wega

    [quote name='Marta Chmielewska']Oj to co piszesz Claudia nie spodoba się dogomaniakom... :roll:[/quote] niestety ale musze sie z tym zgodzic. :roll:
  9. Ja nadal szukam kogos kto by jechal w niedziele z warszawy na wystawe ...pliiiis :roll:
  10. [b]Amfi[/b]...co do szkoly fotograficznej chetnie sie zglosze do Ciebie...ja zdjec nie robilam ale i tak sie chetnie dowiem co i jak. Wiec spotkanko koniecznie 8) Dingo ...myslisz o jakich chrzastkach? bo przyznam ze troche sie juz zaczelam bac o te lapy wczesniej i nie bylam do konca pewna co z tym zrobic. Dziekuje za wasze komentarze naprawde milo uslyszec cos profesjonalnego nio i zapraszam na wystawe w legionowie na nasz debiut :)
  11. kurcze Carbo skad masz takie wiesci ;-) eee wszysyc pewnie bedziemy stac i czekac na nasza kolej skoro nas nie bedzie tak duzo...a u nas prawdopodobienstwo ze bedziemy juz w 99% cest odrasta w tepie natymiastowym :)
  12. [img]http://img504.imageshack.us/img504/8837/nowe4go.jpg[/img] cescik zapatrzony ... a tu troche cwiczymy na stole [img]http://img504.imageshack.us/img504/5062/nowe16xg.jpg[/img] i znow cwiczymy... [img]http://img504.imageshack.us/img504/4315/nowe20dq.jpg[/img] a tu z ciocia klocia ... [img]http://img504.imageshack.us/img504/5736/nowe36mc.jpg[/img] przepraszam za jakosc zdjec ale dopiero od niedawna mam aparat sie sie uczymy z nim pracowac jak i z cestem na wystawy :lol: Jak widac chlopaczyna ladnie zarasta z czego cholernie sie ciesze ...oby tak dalej
  13. kolejna porcja "cieplych buleczek"....juz za chwilke :D
  14. tiaaaa my tez tam bylismy z Cestem ale jak juz bylo ziemno i padalo....wszystko z powodu "kolejki" do odpowiedzi na sggw . Nadrobie 8)
  15. Polna...odezwij sie do mnie na gg nie moge znalezc Twojego nr
  16. sluchajcie problem polega tez w tym i tak mi sie tez wydaje ze belgunia ma obawy ze jezeli rodzica nie ma czy opiekuna to tez nie mozna mu mowic konkretnie co moze a czego nie...a powiedzmy ktos sie ubzdrynkoli czy cos to jakos ja nie chcialambym miec problemow . Fakt ze nieletni TEORETYCZNIE nie kupia alkoholu ale...kazdy wie jak to wyglada w sklepie. Wiec nad tym tez trzeba sie zastanowic wiec jak mjuz zgoda od rodzicow i opiekuna to musi ponosic tez odpowiedzialnosc za jego czyny :-?
  17. [quote name='CHI'][quote name='blaira']..... moze uda sie chociasz rozetki zrobic(wiem ze na forum ktos robi wiec moze daloby taniej zrobic)....[/quote] Jetem, jestem.... :wink: Już zadeklarowałam się, że jakieś zasponsoruję (dla zwycięzców, dla najmłodszych, debiuty) - czekam aż Belgunia przemyśli i da sygnał :wink: Ewentualnie mogłabym zrobić numerki startowe w formie rozetki - po kosztach własnych - dziś zrobię w domu projekt, to jutro tu wrzucę... byłaby "pożyteczna pamiątka"[/quote] CHI a mozesz w przyblizeniu powiedziec ile taka jedna rozetka kosztuje? poza tym masz pw ode mnie
  18. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    Ja rowniez cierpliwie czekam......wkoncu i tak wyustawa szybciej przez poganianie nie bedzie :D
  19. [quote name='PARSONRK'][quote name='blaira']mam pierwsza propozycje numerkow oto ona : [img]http://www.cest.webpark.pl/czapka.jpg[/img] jakby ktos nie zauwazyl to jest czapeczka :lol: z numerkiem oczywiscie 8)[/quote] może tym razem numerki damy psom ?? Chusty na szyjkę ??[/quote] hmm tylko ze mialo byc jakies przebranie psa i siebie w konkurencjach.
  20. mam pierwsza propozycje numerkow oto ona : [img]http://www.cest.webpark.pl/czapka.jpg[/img] jakby ktos nie zauwazyl to jest czapeczka :lol: z numerkiem oczywiscie 8)
  21. sluchajcie Belgunia teraz ma nie lada wyzwanie ...trzeba bedzie obliczyc na co ile bedzie wydawane .... jezeli zostanie jakas skromna suma to moze uda sie chociasz rozetki zrobic(wiem ze na forum ktos robi wiec moze daloby taniej zrobic)....ale czy to jest najwazniejsze to waptie. Najwazniejsza jest dobra zabawa
  22. [quote name='BeataG'][quote name='Mokka'][quote name='blaira']tylko co w czasie kolacji itp zrobimy z psami lepiej je miec przy sobie[/quote] A czy nie mozna psów zostawić na chwilę samych w pokojach? Ja nie widzę problemu. Jesli będzie można zabrać je na stołówkę, to dobrze, a jeśli nie, to zostają w pokojach. Zwłaszcza, że pojedynczo, pewnie jest szansa, że poleżą spokojnie pod krzesłem, ale jeśli ich bedzie na stołówce 20-30 na raz, to raczej spokoju bym się nie spodziewała :wink: [/quote] Ja też nie widzę problemu - można psy zostawić w pokojach, można je wziąć ze sobą, jeśli się zmieszczą. A co liczby psów i spokoju - na ostatnim zlocie belgomaniaków było bodajże 36 psów. Wszystkie były z nami w jadalni w czasie posiłków i był idealny spokój - nawet gdy podczas wydawania obiadu udko kurczaka spadło na podłogę. :lol:[/quote] No to sie bardzo ciesze ze nie bedzie zadnego problemu.... co do ejdzenia to poprostu padl pomysl...ale nie uwazam ze cala impreza jest droga (przynajmniej dla osob startujacych). Juz sie nie moge doczekac calej tej imprezy. belgunia ejzeli potrzebujesz jakos pomocy to daj znac napewno sa jeszcze inne osoby ktore chetnie tez pomoga. Nadal jednak uwazam ze zawsze mozna cos dobrego z domu przywiezc zeby podjadac w miedzy czasie :)
  23. [quote name='Polna']ja jestem za swoim jedzeniem ;) bo ja nie wiem, czy dostane tyle kasy, a jeszcze pociąg itp. :)[/quote]No wlasnie najwyzej mozna poprosic osoby ktore beda jechaly z danego miasta zeby zabraly pare garow jakis delikatesow ktore wyrobimy bo wiem ze sa osoby ktore jada pociagiem czy pksem. Zreszta moim zdaniem lepiej zrobic bufecik na ujezdalni tzn stol szwedzki czy cos w tym stylu bo za ujezdzalnia jest troche miejsca (tam gdzie na zdjeciu widac beton itp) moze daloby rade tez kilka stol wniesc na ujezdzalnie czy cos 8) Kombinujmy..woel wiecej wydac na zabawe i moje wlasne jedzenie chociaz nie watpie ze tam beda mieli dobre tylko co w czasie kolacji itp zrobimy z psami lepiej je miec przy sobie
  24. a ja wlasnie sobie tak mysle czy to ma sens robienia i obiadu w sylwestra...wkoncu kazdy moze przynikesc cos od siebie zrobic ugotowanego i grilla na dworzu lub elektrycznego tez mozna wziasc....co na ten temat mysliscie?
  25. blaira

    Gdańsk luty 2006

    dla nas za daleko....a w gdansku ma tez byc klubowka dla terrierow :-? szkoda...ale naprawde za daleko dla mnie
×
×
  • Create New...