-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
[quote name='Wojenka']a macie przygotowane kreacje?:mdrmed: bo my nie.... :([/quote] a my mamy jestesmy przygotowani nic nadzyczajnego ale tak dla zabawy :mdrmed: zobaczycice nas na miejscu.
-
Sylwester juz tuz tuz....mala prosba do wszystkich ktora ejszcze raz przyominam (dla chetnych) fajnie by bylo zeby kazdy mial jakis identyfikator z nickiem i imieniem bedzie nam sie latwiej poznawac i kojarzyc .....co wy na to?
-
Takie pytanie co uzywacie do miekiego tunelu? myslalam o takiej plancece pcv ale nie wiem gdzie to mozna dostac i ile kosztuje (takie jak jest na zwykly tunel uzywana (tiry maja z tego plandeke). Chce zeby bylo trwale
-
No ladnie jeszcze tydzien do zawodow :ylsuper:super.....tylko najlepsze jest to ze troche ostatnio sie obijalismy na treningach a wlasciwie nawet na nich nie bylismy :-?No coz jak nie swieta to szkola albo wystawa eeeee my i tak dla rekeracji i dla zabawy :great:
-
Moze mi ktos napisac cos wiecej o sedzaich z 3 grupy? totalnie nikogo nie kojarze :question:
-
no szkoda my chyba jednak nadal sie trzymamy Rzeszowa, do tego czasu Cescik musi nabrac wagi bo wyszedl na zdjeciu jak chuderlak az wstyd :oops: a on je jak oszalaly ale strasznie szybko trawi. Bobgobongo gratulujemy wasze fotki z bogu sa na zielonym forum :)
-
[quote name='Diana14']Ja tez szukam transportu i dorzucam się do paliwa oczywiście. blaira a Ty jak masz zamiar tam dotrzeć?[/quote] Prawdopodbnie jezeli okaze sie to nadal aktualne jade ze znajoma ktora wystawia swojego amstaffa mowia ze sie wybiera na to wystawe bo ma urlop ale jeszcze nie wiem dokladnie czy pozwoli mi jechac i czy bedzie jechal jej TZ czy ktos tez z wystawiajacych bullowte
-
[quote name='Marta Chmielewska']Wielkie gratulacje dla wystawców :drinking: :drinking: :lol: :lol: My dopiero w lutym startujemy... oj nie mogę się już doczekać.... :lol:[/quote] aaaa dziekujemy dzielujemy. a od czego zaczynacie? My myslimy zeby pojechac do Rzeszowa, bo akurat mam sesje w czasie bydgoszczy :-?
-
Woooow, wyslalam dzis ok 16 zgłoszenie i dostalam juz potwierdzenie mailem ze doszlo i bedzie wprowadzone do katalogu. Kurcze jestem pelna podziwu. Ja potwierdzenie pewnie wysle wraz z rodowodem fazem i oczywiscie sie pozniej upenie czy dotarlo :) :)
-
Ja wyslalam mailem zobaczymy jak nie dostane potwierdzenia zadnego to faxem wysle raz jeszcze. My chyba jedziemy zeby jeszcze pocwiczyc w szczeniakach. Zreszta ciekawa jestem sedziny :) Narazie do lutego daleko ale w tym czasie bedziemy trenowac :) i cwiczyc wysatawianie :) pozdrawiam
-
my juz po naszym debiucie....i jak wypadlismy? 2 miejsce w szczeniakach , ale dalam plamy :( jestem zla na siebie i na bachora ktora zaczal tupac przy ringu a wlasciwie skakac , i peszyl wszystkie psy az ludzie pobiegli do niego zeby go opitolic. No coz odrazu mnie znajomi dorwali i powiedzieli co i jak mam robic i co bylo zle. Pierwszy raz wystawialam ale chce wiecej i sie tak latwo nie poddam. :) a zdjec u mnie brak baterei siadly a zdjecia jedynie rozmazane :-?
-
co do godzin na tablicach ktore byly wywieszone byly np u cavalierow inne ale sedzina i tak przyszla na godzine ktore byly podawane na stronie. wiec nie wiem jak u reszty ale na tablicy bylo ok 30 min wczesniej wszystko niz na stronie
-
jutro jutro, bylam dzis i powiem ze miejsce na klateczki bedzie cieplo w hali nie jest az tak bardzo ale stres robi swoje :lol: poza tym bardzo mi sie podobalo. do jutra :D p.s. odebralam katalog i w naziwe naszego psa same bledy :-?
-
Cavisia....mam jedynie stawke ale bez lokat nie siedzialam tam ....tylko czekaluismy z "naszym" jego debiut byl nastepujacy 2 miejsce(srebro woooow) i ocena doskonala na pierwszy raz uwazam ze swietnie. Ja mam jutro swoj debiut i mam nadzieje ze bedzie ok mam nr 609 jezeli ktos ma ochote bedziemy przy ringu 1 ze staffiorem czarnym :)
-
ale my z cavalierem jeszcze :)
-
Darczyn my chetni na to jedno miejsce masz pw, jezeli ktos mialby jeszcze miejsce dla dwoch osob bez psa to prosze o info . :)
-
[color=red][b][size=6]PILNE!!!!![/size][/b][/color] pytnko czy na jutro mialby ktos wolne miesjca z warszawy w aucie? (najlepiej 3 pies kolankowy wiec moejsca nie zabiera oczywiscie za doplata) a jezeli nie to chociaz jedno w razie czego. Pytanie nie jest jeszcze potwierdzone ale pradopowodbnie ktos nas wystawil a zawiezieniem, a pogoda taka ze pociagiem to pise bialy dojedzie ehhh wole nie wiedziec. prosze potwierdze dzis wieczorem aaaa dodam ze wystawiamy ok 12.55 wiec mozemy jechac z rana lub troch pozniej PROSZE O POMOC.
-
[quote name='AMFI']ech.. Pingvin.... :iloveyou: Beauty, lovely puppies :iloveyou:[/quote] No wlasnie to jeden z moich faworytow. Pingvin is one of my favorites. :D
-
[quote name='Gerwia']Świetne psiaki mają już imionka ???[/quote] Gerwia jak spojrzysz na zdjeciach sa ich imiona zacytowane ;-) pieski super mam swoich dwoch faworytow. Puppys are great but two from them are my favorites :wink:
-
[quote name='CHI']A tu jest przykładowy projekt: [img]http://www.meritum.republika.pl/images/11kopia.jpg[/img] Pozdrawiam i gnam do psów CHI[/quote] wooooooow jakie ladne :o :angel: :angel: :angel: CHI jakby co chetnie pomoge tylko ja ostatnio bywam jedynie wieczorami w domu. :)
-
no wlasnie byla mowa o 4 ialu ale to zaraz zapukan przez priva do malgosi :) :)
-
Kurcze dorota mowila o jednym malym psie :/ bo moja suka amstaffka moze byc czasem rzeczywiscie nieprzyjemna w szczegolnosci jak jest zazdrosna . Fakt ze chodzi jedynie o noc zeby przespac. Wez na wszelki wypadek lepiej miec przysobie najwyzej nie bedziesz go uzywac.
-
hmmmm no no chyba trzeba bedzie trzeba tu sprowadzic Małgos...rozmaiwalysmy kiedys i myslelismy zeby zrobic w baritusie tez jakiegos iala :) ale jak jest teraz to nie wiem.
-
To czkeajmy na CHI az sie wypowie bo jak sie okaze ze juz za malo czasu to nic na to nie poradze :(. ALe suma naprawde nie wielka. Co do platnosci....czekajmy na CHI ona wyjasni. Cimi, tak mam obydwa potwory, suka bedzie w kenelu bo nie zawsze jest milo nastawiona a szczeniol nio jak szczeniol zaczepia pyskuje i merda ogonem :D a ty z boskiem bedziesz? Bo dorota pisala ze masz jakiegos malego psa? :o
-
ale wiem o ktorym mowisz, na brodnie bywam co jakis czas :) ale bo mirowskim tez moim zdaniem jest sporo ludzi zaufanych :) kwestia wylapania :)