Witam i sie przedstawiamy....
mnie znacie wiec sie nie przedstawiam :P moja suke Rike a'la amstaffke ze schroniska zapewne tez pamietacie .... wabi sie Rika.
a teraz troche o kims innym.
Urodzil sie 19.05.2005. Jest czarnym pregowanym pieskiem o imieniu Dark side TWM.
Potocznie nazywamy go w domu Cest (z ang zest -ochota, przyjemnosc).
Rodzice to:
m: mł.ch.pl. , zw.pl.mł Heroine Girl TWM Pullera
o: ch. lux. Crossguns nitro express
dodam ze Rika przez pierwsze dni byla bardzo zadrosna jednak teraz to bez siebie zyc nie moga spia razem i sie bawia, Rika juz nie jest dla niego wredna ale jak ma malego dosyc to burknie na niego i go wychowuje
[img]http://img515.imageshack.us/img515/3137/cestziewa2tu.jpg[/img]
:)