Sprawa sie juz wyjasnila wczoraj nawet , dziekuje ;-)
Poza tym chialam powiedziec ze zawody naprawde fajne , widzialam ze innym tez sie podobalo. A jak na tak pozno ogloszone zawody to i tak duzo zawodnikow bylo.
Gratuluje wszystkim :D
To ja znowupomecze....jakies fotki?? :evilbat: