Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Leni'][quote name='Alicjarydzewska']:lol: :lol: gdzie to znalazłaś :o :lol: Kiedy Pattonek do Was jedzie??[/quote] Myślę, że w weekend będziemy go mogli zabrać... Co do wojskowych zabawek - tak przez przypadek, grzebałam w googlu :wink:[/quote][color=orange]więc z niecierpliwością będę czekała na Nowe relacje o Pattonku z Nowego Wspaniałego Domk[/color]u :wink: :angel: :angel: :angel:[/quote] Alicja ale Ci sie rymuje 8) a tak powaznie to naprawde czemay na relacje i jakies nowe swieze wiesci co do psa i jak wam sie zyje i jak sie zaklimatyzuje.
  2. my tez chcemy na spotkanko... nie zaponijcie o nas 8) no wlasnie a gdzie zdjecia z naszego wypadu ostatniego ?? :roll:
  3. wooooooow :drinking: GRATULUJEMY Huraaaaaa :angel:
  4. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    przepraszam wycofuje pytanie dowiedziala sie ze "nie" :)
  5. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    Moze pytanie nie dotyczy w kierunku grudniowej wystawy ale uwierzcie chodzi o nia :lol: czy nr legitymacji czlonkowskiej to tez nr rod psa?
  6. Jakie piekne klusecki, gratuluje niech sie zdrowo chowaja i czekamy na dalsze sesje KONIECZNIE !!! :angel:
  7. Patka z tego co mi wiadomo byl to pies mowiac krotko nielegalny na wystawie bez papierow z jakims idiota ktory chcial sie zapewne pochwalic psem
  8. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    Cavisia czy jestes z warszawy?
  9. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    nasze zgloszenie doszlo wiec w 99% pojawimy sie na wystawie chyba ze jakis zly los.... tfu tfu.
  10. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    dziekuje za odpowiedzi.... to prawda ze nie warto czasem wyrabiac sobie zdania na podstawie innych...ale np ja nie wystawialam jeszcze nigdy swojego staffika ale juz dobrze wiem ze nie bede go wystawiala u takiego pana sedzi ktory sedziowal bullowate w zabrzu....poprostu skandal. No ale bedziemy teraz na wystawach poznawac z wlasnycg doswiadczen. pozdrawiamy :D
  11. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    jak ja sie mam dowiedziec czy moje zgloszenie doszlo (puszczone faksem) skoro tam nikt nie odbiera lub sa jakies chore godziny przyjmowania interesantow przez telefon.... a nie wiem czy odebrali je. Czy potwierdxenie powinnam dostac poczta? jeszcze raz ponowie pytanie czy to ma sens jechac z cavalierem do supronowicz skoro bylby to debiut pieska i wystawcy?
  12. no to rzeczywiscie...szkoda czasu...mogli przeslac odrazu poczta :lol:
  13. sluchajcie ja nie bylam wiec nie wiem co i jak ale na tej karteczce widnieje przy nr bulla ze "brak" moze on robil na bierzaco skad wiedzial ze nie bedzie go? nie bronie nikogo poprostu pytam. Gratuluje wszystkim bardzo :D
  14. Juz wiadomo ze p.Swieton sedziuje bullowate wszystkie. Ring nr 1. Wiec kto jeszcze sie pojawi?
  15. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    ceszymy sie bardzo z sedziowania staffikow przez pania Swieton....bardzo fajna babeczka :) tylko teraz mysle czy znajoma ma zglaszac cavaliera skoro sedziuje supronowicz(to bylby tez debiut)co uwazacie?do czego sie czepia?
  16. Mam nadzieje ze bedzie ladnie wygladal i ze do tego czasu siersc bedzie w 100% ok ze zarosnie wszystko. :) Fajnie ze bedziecie przynajmniej bede miala z kim sie troche postresowac... bo to wkoncu nasz debiut :)
  17. ooo a ile wasz piesio bedzie wtedy mial miesiecy? bo nas wtedy bedzie mial niecale 7.... 8)
  18. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    Juz wiadomo ze zamiast p. Korpetty bedzie w gr 3 Magdalena Swieton.
  19. Wfh85 ale domyslam sie ze ty tez nie wiesz kto dokladnie bedzie sedziowal staffiory?Zreszta to bez roznicy i tak sie zglosimy.
  20. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    haha no niezle...slyszalam tez ze bez dotykowo sedziuje. Ale ogolnie wrazenia negatywne czy pozytywne?
  21. A tak z ciekawosci zapytam. Kto zamierza sie tam pojawic? My powaznie myslimy tam o naszym debiucie. O poszczegolnych sedziach do danej rasy dowiemy sie dopiero w piatek. Ale pic polega na tym ze na tej wystawie jest przyjmowana okreslona ilosc zgloszen bo ponoc mala hala :-? No wiec kto sie wybiera?
  22. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    Wiem ze sie pytalam w O\Warszawskim ...ale poprostu myslalam ze oni beda na bierzaco. Czekamy w takim badz razie na wiadomosci dokladniejsze w piatek. Pytanko jak sedziuje Krol? i w jakich rasach sie specjalizuje tzn najlepiej zna?
  23. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    No dobra to ja na dniach wysylam zgloszenie...a jak sie okaze ze jest juz zaduzo to zwroca pieniadze? jak zamierzaja poinformowac? Dzis jak sie pytalam w ZK w warszawie czy to prawda to babka mi powiedziala ze niema ograniczonej ilosci zgloszen. :-?
  24. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    Jak to jest limit zgloszen? :o na dana rase czy ogolnie na cala liczbe psow? to ja tez bym chciala wiedziec kto u nas bedzie dokladnie sedziowal...i to koniecznie
  25. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    moze wiecie kto dokladnie bedzie sedziowal staffiki? bo narazie wiem jedynie ze sedziuja 3 gr Korpetta, Jakubowski i Krol
×
×
  • Create New...