[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Leni'][quote name='Alicjarydzewska']:lol: :lol: gdzie to znalazłaś :o :lol:
Kiedy Pattonek do Was jedzie??[/quote]
Myślę, że w weekend będziemy go mogli zabrać...
Co do wojskowych zabawek - tak przez przypadek, grzebałam w googlu :wink:[/quote][color=orange]więc z niecierpliwością będę czekała na Nowe relacje o Pattonku z Nowego Wspaniałego Domk[/color]u :wink:
:angel: :angel: :angel:[/quote] Alicja ale Ci sie rymuje 8) a tak powaznie to naprawde czemay na relacje i jakies nowe swieze wiesci co do psa i jak wam sie zyje i jak sie zaklimatyzuje.