Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Alojzyna przyjmuja do 1.05 :)wysylaj wysylaj :cool3:
  2. [quote name='Złośnica']jeśli ktoś się nie łapie z jakiś powodów na Giessen to tydzień później jest Nuemunster , też cacibówka. Mam wolne miejsce na sobote. Jak na razie na pokładzie jest bulek i stafik :evil_lol:[/quote] Mala korekta na niedziele bo bullowate sa w niedziele:cool3: i nie tylko one
  3. blaira

    Sędziowie

    [quote name='puli']Nam sie zdarzył w Ostravie 1 sędzia na krajowej i klubowej dzień po dniu.Oceniał w 2 dniu troche inaczej i wytłumaczył nawet dlaczego tak zrobił.[/quote] I to sie wlasnie ceni,bardzo zaluje ze u nas malo kto to robi tzn ocenia na glos.
  4. Ponawiam prosbe o transport z Warszawy
  5. Czy ktos ma kontakt z Juta? pytam bo chodiz o tranposrt a tu nagle temat zamilk w tej sprawie.....wiec takie pytanko czy w razie czego ktos mialby 2 miejsca wolne(doplata do paliwa).
  6. Na odswiezenie :) wiosna idzie...Cest szaleje. Zdjecie na poczatek [IMG]http://img289.imageshack.us/img289/1193/pict0030male3ji.jpg[/IMG]
  7. Ja moglabym pozyczec ale totalnie nie wiem czy bedzie wspolpracowal.Jest to staffik i tak naprawde dopiero zaczyna i jest wystawiany na komplecie nie na ringowce.pozdrawiam
  8. Tez tak uwazam :) Mozna porownac obie oceny :cool1:
  9. [quote name='r_2005']Twój znajomy ma prawo się odwołać. Jeśli psa nie było w katalogu, to po odwołaniu, psu który został ręcznie dopisany zwycięstwo zostanie odebrane. Tak przynajmniej jest na wystawach w Polsce.[/quote] U nas w rasie tez byl pies z recznie wpisanym numerem, tlumacze czemu....pies byl zgloszony zapewne jednak w Berlinie mieli problemy z niektorymi zgloszeniami i u nas np Facet powiedzial ze zglosil psa w terminie i wszystko cacy ale go "zgubili" ten pies u nas tez wzial kl.posrednia ale nie mialo to wplywu na ze recznie pisany numer, bylo poprostu kilka takich przypadkow.
  10. Ja tez dostalam potwierdzenie mailem :cool3:
  11. Ladne zdjecia, ale co to za łancuch???:crazyeye:
  12. [quote name='Cavalierka']Przyjmowanie zgłoszeń zostało przedłużone do 19.04. Ja chyba zgłoszę swojego psa,ale nie wiem.Wie ktoś coś może o sędzinie Krystynie Nowak?[/quote] Ooooo:crazyeye:, no ale to i lepiej w takim badz razie przyjma moje zgloszenie listowne :cool3: i mam nadzieje ze juz nie bedzie konieczna interwencja:diabloti:
  13. Macie moze jakies namiary na domki itp? najlepiej ogrodzone i odrazu blisko jeziorka? wlasnie czegos takiego szukam w rozsadnej cenie. Szukam raczej czego takiego bo mnie raczej z mila checia wpuszczac nie beda do pensjonatu bo sie oburza ze mam psy mordercy :roll:
  14. blaira

    Berlin 01-02.04.2006

    Jakby ktos mial ochote zajrzec tu sa wyniki bullowatych z Berlina [url]http://www.gb-f.de/03/ausstellung/2006/berlin06/berlin06.htm[/url]
  15. [quote name='Gracjana']kilka dni od skonczenia przyjmowania zgloszen...;)[/quote] aaaaa ale ja i tak wolalabym byc pewa i wyslalam wczoraj priorytetem :) Data stempla to 14.04 wiec chyba mnie przyjma , w szczegolnosci ze netowo zglaszalam i wczesniej juz wplacilam. Dobra pozyjemy zobaczymy najwyzej trzeba bedzie interweniowac :mad:
  16. [quote name='Carbonara'];) wiem wiem mam nadzieję że wystawa będzie udana i będzie miła atmosferka i nastawiam sie na duuuuużżo fotek :evil_lol:[/quote] Natsawiajcie sie na fajna atmosfere ale glownie to ja nastawiam sie ze skonczycie mlodziezowego championa:cool3: bede trzymac kciuki;) Duuuuuuzo fotek robic prosze
  17. blaira

    klasa posrednia

    Rak klasa otwarta jets dla psow powyzej 15 miesiaca tak pisze w regulaminie
  18. [quote name='Gracjana']martyna nie martw sie tan drugi e-mail przychodzi czesto kilka dni pozniej...[/quote] ja czekam juz prawie tydzien i nic :roll:
  19. blaira

    klasa posrednia

    [quote name='Elitesse']powiedzcie mi jedno - moj pies urodzil sie 1 stycznia - 1 lipca konczy 18 miesiecy - czy tego dnia moze jeszcze startowac w mlodziezy czy juz musi w starszej klasie ?[/quote] Moze startowac jeszcze w mlodziezowce ale nie musi moze tez byc w klasie posredniej. Bo z tego co wiem to zeby byc w klasie np otwartej to musi miec 18 miesiecy +1 dzien, czy sie myle?
  20. Agasia ja tez dostalam jedynie cos takiego a potem juz nic :shake: Juta to ja zaklepuje 2 miejsca ;)
  21. blaira

    klasa posrednia

    Dziekuje za odpowiedz,poprostu nie bylam pewna.Troche zle sformuowalam pytanie, bo chodzilo mi tylko o to czy sie liczy czy nie ale super , jeszcze raz dziekuje. Czyli pies jak rozpocznie i przed 18 miesiacem bedzie mial 3 oceny doskonale to po ukonczeniu mozna wyslac formulaz do ZK o przyznanie reproduktora, czy jeda z ocen musi byc po ukonczeniu 18miesiecy? pozdrawiam
  22. blaira

    klasa posrednia

    Mam pytanko moze to troche banalne ale nie jestem pewna dlatego pytam. Psy w klasie posredniej moga byc po ukonczeniu 15 miesiecy czy od tego wieku licza sie tez oceny doskonale na reproduktora?
  23. Deyla ucaluj Rudi, chyba niestety bedziesz musiala ja troche przystopowac, niech sie lepiej zagoi na cacy niz mialaby miec opatrunek 2 razy dluzej
  24. My tez nie szkola w planach, zreszta daleko troche. Szkoda ze sie zglosilismy bo widze ze konkurencja nie za duza ale niestety mus to mus, zycze jednak duzo sukcesow naszym dogomaniackim fafiorom:multi:
  25. Juta , ja bym sie chetnie zapiasala dokladnie ja + o.tow. + staffior , jezeli bedzie miejsce
×
×
  • Create New...