-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Alojzyna przyjmuja do 1.05 :)wysylaj wysylaj :cool3:
-
[quote name='Złośnica']jeśli ktoś się nie łapie z jakiś powodów na Giessen to tydzień później jest Nuemunster , też cacibówka. Mam wolne miejsce na sobote. Jak na razie na pokładzie jest bulek i stafik :evil_lol:[/quote] Mala korekta na niedziele bo bullowate sa w niedziele:cool3: i nie tylko one
-
[quote name='puli']Nam sie zdarzył w Ostravie 1 sędzia na krajowej i klubowej dzień po dniu.Oceniał w 2 dniu troche inaczej i wytłumaczył nawet dlaczego tak zrobił.[/quote] I to sie wlasnie ceni,bardzo zaluje ze u nas malo kto to robi tzn ocenia na glos.
-
Ponawiam prosbe o transport z Warszawy
-
Czy ktos ma kontakt z Juta? pytam bo chodiz o tranposrt a tu nagle temat zamilk w tej sprawie.....wiec takie pytanko czy w razie czego ktos mialby 2 miejsca wolne(doplata do paliwa).
-
Na odswiezenie :) wiosna idzie...Cest szaleje. Zdjecie na poczatek [IMG]http://img289.imageshack.us/img289/1193/pict0030male3ji.jpg[/IMG]
-
Ja moglabym pozyczec ale totalnie nie wiem czy bedzie wspolpracowal.Jest to staffik i tak naprawde dopiero zaczyna i jest wystawiany na komplecie nie na ringowce.pozdrawiam
-
Tez tak uwazam :) Mozna porownac obie oceny :cool1:
-
[quote name='r_2005']Twój znajomy ma prawo się odwołać. Jeśli psa nie było w katalogu, to po odwołaniu, psu który został ręcznie dopisany zwycięstwo zostanie odebrane. Tak przynajmniej jest na wystawach w Polsce.[/quote] U nas w rasie tez byl pies z recznie wpisanym numerem, tlumacze czemu....pies byl zgloszony zapewne jednak w Berlinie mieli problemy z niektorymi zgloszeniami i u nas np Facet powiedzial ze zglosil psa w terminie i wszystko cacy ale go "zgubili" ten pies u nas tez wzial kl.posrednia ale nie mialo to wplywu na ze recznie pisany numer, bylo poprostu kilka takich przypadkow.
-
Ja tez dostalam potwierdzenie mailem :cool3:
-
Ladne zdjecia, ale co to za łancuch???:crazyeye:
-
[quote name='Cavalierka']Przyjmowanie zgłoszeń zostało przedłużone do 19.04. Ja chyba zgłoszę swojego psa,ale nie wiem.Wie ktoś coś może o sędzinie Krystynie Nowak?[/quote] Ooooo:crazyeye:, no ale to i lepiej w takim badz razie przyjma moje zgloszenie listowne :cool3: i mam nadzieje ze juz nie bedzie konieczna interwencja:diabloti:
-
Macie moze jakies namiary na domki itp? najlepiej ogrodzone i odrazu blisko jeziorka? wlasnie czegos takiego szukam w rozsadnej cenie. Szukam raczej czego takiego bo mnie raczej z mila checia wpuszczac nie beda do pensjonatu bo sie oburza ze mam psy mordercy :roll:
-
Jakby ktos mial ochote zajrzec tu sa wyniki bullowatych z Berlina [url]http://www.gb-f.de/03/ausstellung/2006/berlin06/berlin06.htm[/url]
-
[quote name='Gracjana']kilka dni od skonczenia przyjmowania zgloszen...;)[/quote] aaaaa ale ja i tak wolalabym byc pewa i wyslalam wczoraj priorytetem :) Data stempla to 14.04 wiec chyba mnie przyjma , w szczegolnosci ze netowo zglaszalam i wczesniej juz wplacilam. Dobra pozyjemy zobaczymy najwyzej trzeba bedzie interweniowac :mad:
-
[quote name='Carbonara'];) wiem wiem mam nadzieję że wystawa będzie udana i będzie miła atmosferka i nastawiam sie na duuuuużżo fotek :evil_lol:[/quote] Natsawiajcie sie na fajna atmosfere ale glownie to ja nastawiam sie ze skonczycie mlodziezowego championa:cool3: bede trzymac kciuki;) Duuuuuuzo fotek robic prosze
-
Rak klasa otwarta jets dla psow powyzej 15 miesiaca tak pisze w regulaminie
-
[quote name='Gracjana']martyna nie martw sie tan drugi e-mail przychodzi czesto kilka dni pozniej...[/quote] ja czekam juz prawie tydzien i nic :roll:
-
[quote name='Elitesse']powiedzcie mi jedno - moj pies urodzil sie 1 stycznia - 1 lipca konczy 18 miesiecy - czy tego dnia moze jeszcze startowac w mlodziezy czy juz musi w starszej klasie ?[/quote] Moze startowac jeszcze w mlodziezowce ale nie musi moze tez byc w klasie posredniej. Bo z tego co wiem to zeby byc w klasie np otwartej to musi miec 18 miesiecy +1 dzien, czy sie myle?
-
Agasia ja tez dostalam jedynie cos takiego a potem juz nic :shake: Juta to ja zaklepuje 2 miejsca ;)
-
Dziekuje za odpowiedz,poprostu nie bylam pewna.Troche zle sformuowalam pytanie, bo chodzilo mi tylko o to czy sie liczy czy nie ale super , jeszcze raz dziekuje. Czyli pies jak rozpocznie i przed 18 miesiacem bedzie mial 3 oceny doskonale to po ukonczeniu mozna wyslac formulaz do ZK o przyznanie reproduktora, czy jeda z ocen musi byc po ukonczeniu 18miesiecy? pozdrawiam
-
Mam pytanko moze to troche banalne ale nie jestem pewna dlatego pytam. Psy w klasie posredniej moga byc po ukonczeniu 15 miesiecy czy od tego wieku licza sie tez oceny doskonale na reproduktora?
-
Deyla ucaluj Rudi, chyba niestety bedziesz musiala ja troche przystopowac, niech sie lepiej zagoi na cacy niz mialaby miec opatrunek 2 razy dluzej
-
My tez nie szkola w planach, zreszta daleko troche. Szkoda ze sie zglosilismy bo widze ze konkurencja nie za duza ale niestety mus to mus, zycze jednak duzo sukcesow naszym dogomaniackim fafiorom:multi:
-
Juta , ja bym sie chetnie zapiasala dokladnie ja + o.tow. + staffior , jezeli bedzie miejsce