-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Marysia i gończy... dziekuje to juz wiem co to za niunia :) a jestes moze mi wstanie powiedziec jak jej poszlo?
-
Asta gr 3 dopiero jutro :cool3:
-
Wlascicielka zapowiedziala ze Frodo sie nie pojawi na ringu.
-
Zdjecia przepiekne .... czy ktos moze mnie uswiadomic coz to za stafficzka biegala zapewne w M-kach?? :cool3:
-
acha czyli nie sprawdzaja czy bilet ulgowy to ulgowy, jak dobrze Cie zrozumialam? A przy kasie sie nie czepiali?
-
A czy ktos wie czy te bilety ulgowe dotycza tez studentow?
-
JAk z dojazdami i zaswiadczeniami wkoncu?? Gratuluje wszystkim bez wyjatku:multi:
-
Bongobongo bardzo chetnie, chociaz ja juz mam zaswiadczenie ale zawsze mozesz napisac jak z dojazdem itp :) Co do Leonarda to przyznam ze regulamin jest....ale tez nie ma co przesadzac bo on jets w kl szczeniat i to tak naprawde jedynie dla nauki wystawiania ...zreszta nikt nie bedzie mial konkurencji ;) Ja przyznam ze to co zrobi wlascicielka to jej sprawa, ja jestem poprostu ciekawa jak ten brzdac wyglada :cool3:. Do jutra wszystkim
-
Czekamy na wiesci :) ;)
-
[quote name='PATIszon']Tak. Ja. Dębki. Pole namiotowe Kaszub [URL="http://www.camping-kaszub.com.pl/"]http://www.camping-kaszub.com.pl/[/URL][/quote] dziekuje Ci Pati...ale przyznam ze troszke drogo :roll: w porownaniu z tym co ogolnie patrzylam. Ktos byl moze we Wladyslawowie lub Chalupach?
-
Zapomnialam dopisac... Cavisia umawialysmy sie juz jakis czas temu ... ale jak widac nie doszlo do skutku, jakbys miala ochote poznac Montiego to bedzie wystawiany w klasie podredniej :) z wlascicielka ;) Zaswiadczenie tez juz mam tak zeby miec swiety spokoj... :) dowiemy sie po sobocie jak to wkoncu tak naprawde jest z tymi zaswiadectwami:mad: no i ogolnie jake wrazenia z pierwszego dnia wystawcow ...od kolejnej osoby sie dzis dowiedzialam ze o cieniu mozna pomazyc ....wiec tak jakbylo juz wczesniej pisane zaopatrzyc sie trzeba bedize w parasole itp oraz mokre reczniki dla psow te ktore moga :)
-
[quote name='Godelaine']Z tą nużycą to chyba nie do końca tak. Z tego co wiem, to większość psów ma nużeńca. Ale niejako aktywny robi się on dopiero w odpowiednich warunkach - gdy nastąpi spadek odporności zwierzęcia, na skutek stresu czy zlego odżywiania. Przy czym zwykle "wychodzi" u młodych psów.[/quote] dokladnie tak jest...tylko jakos jezyk mi sie poplatal :lol:
-
Kingula to zastanawiaj sie ;-) jak juz pisalam ja bardzo chetnie pojade i dorzucam sie do kosztow jak zawsze :) Jakby co sluze jezykiem niemieckim :evil_lol:
-
[quote name='Gazuś']Czyli suka, która raz zachorowała na nużycę, już nie moze mieć nigdy potomstwa?[/quote] Nie to byl tylko przyklad tak jak w wielu innych chorobach itp mozna byc nosicielemi zarowno zarazac ale pies moze byc poprostu zarazony i byc bezobjawowy i nie bedzie tego przkazywal.
-
[quote name='jo-jo']Oj są właściciele którzy zabierają ze sobą chore psy, dowód na to uska w czarncyh i arlekinach na wystawie w Głogowie, z chyba nózyca...czy jakoś tak..[/quote] Ale nuzyca nie jest zarazliwa zetkniecie sie jedynie matka przekazuje potomstwu....jedynym objawem choroby jest wypadanie siersci o raczej problemem jets juz wlasciciela ;)
-
[quote name='Carbonara']Szukam transportu do Sopotu , może ktos jedzie w piątek i zabrałby mnie ze staffiorkiem. Oczywiście dokładam się do paliwa:)[/quote] A moze razem pkp?? :cool3: Zobaczymy jak nam pojdzie w warszawie :cool1:
-
Czy ktos jechal by na te wystawy i mialby 2 miejsca ?? niewazne z jakiej czesci Polski :cool3:
-
Moze ktos potrafi mi poleciec pole maniotowe nad morzem ;) z dwoma psami.
-
Sluchajcie dowiedzialam sie ze Warszawa jest rodzynkiem co do sprawdzania zaswiadczen paszport juz tam nie wystarczy ..... coz.....:roll:
-
No to pieknie .... musze obrac teraz inny kurs bo zamierzalam jechac wlasnie tramwajem :angryy: Ja chyba tez nie zaryzykuje pojade i wezme te zaswiadczenia dla psow zeby sie poprostu niepotrzebnie nie denerwowac:evil_lol:
-
Takie zaswiadczenie mozna wydrukowac z internetu i poprostu pojsc do weta i poprosic o wystawienie...teraz pytanie czy lek.wet. pobiera za to jakas oplate? Bo z tego co kojarze to nie powinien, pozdrawiam.
-
Moze psy zza garnicy sa zawsze zdrowe, skoro ZK wychodzi z takiego zalozenia :evil_lol:
-
Wystawiam w niedziele, wiec jakby co bede je kombinowac w sobote :evil_lol:
-
tez jezdze tylko z paszportem i przyznam ze w Krakowie nie mialam problemu i za garnicami Polski tez nie ... wiec nie wiem czy zalatwiac czy nie :roll:
-
Ja juz dzis dostalam zgloszenie.... wystawa juz tuz tuz a tu nadal cisza na jej temat....a wiem ze sa osobki ktore z dogo sie wybieraja :) Ma byc upal znow niestety a my jeszcze w dodatku wystawiamy ok 12 :/ Pytanko do osob juz wystawiajacych wczesniej w wawrszawie. Czy sprawdzaja zaswiadczenia" swiadectwo zdrowia"?