-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Musialek was zapewne bedzie sedziowal ktos z Klubu dla angielskich psow pasterskich patrz Club fur Englische Huttehunde ;-) bedzie jakis niemiec sedziowal. I jak jedziesz?
-
Zamowilam i czekam, beef&rice :)
-
Z stawek wiem tyle od znajomych ze kl. Mlodziezy - psy Peter Pan Daffodil Yellow kl. Szczeniat- suki Silkstaff`s Allstar kl.Mlodziezy - suki Quebra Pote Daffodil Yellow domyslam sie ze bedzie tez inne psy z samej hod D.Y np Jethro. No i zapewne hodowla Human Dogs pokaze sie w calosci na wystawie wiec klasa mlodziezy i championow :)
-
hihihi , ciezko mi to wytlumaczyc, ale to naprawde okazuje sie proste. Anw.Dt.Ch(VDH) = CAC Trzeba pamietac ze brzydko mowiac Niemcy maja fisia na tym zeby nazywac wszystkie rzeczy po niemiecku dlatego w niemczech to sie nie nazywa CAC :lol: A tak jak juz pisalam wczesniej ten CAC co stoji na arkuszu to jest przyznawany CAC klubowy jezeli klub sponsoruje dana rase na danej wystawie ;) Tu mozna sobie przeczytac, ale domyslam sie ze to jest jasne... [url]http://www.spaniel.pl/images/kraje/niemcy.htm[/url]
-
Sortis, rzeczywiscie zle to napisalam z tymi Zw.Polski tak samo Bundesieger jest przyznawany dwa na rase :) Co do arkuszy ocen to tzw Anw.Dt.Ch to jest wlasnie wniosek na Ch.Dt ale VDH, a ten zwykly cac co jets na akruszu, to jest przyznawany przez kluby jak juz wczesniej wspomnialam ;) dlatego to poprostu nazywa sie Cac a nie np Anw.GBF Ch. bo musieli by dla kazdej rasy oddzielnie (lub grupy) drukowac :)
-
Aaaa i zapomnialam dodac ze wygrywajac klase dostaje sie tytul Bundessieger VDH czy tez Europasieger VDH, ale to tak samo jak u nas sie zostaje Zw. Polski w Poznaniu ;)
-
Sortis, to co napisalam jest poprawne...juz tlumacze(w katalogu nawet sa te info.) Na takich wystawach przyznawane jest cac(vdh) i cac(klub) VDH nalezy do FCI, wiec nie moga byc oddzielne Championaty. Pewnie zwrocilas uwage ze na ringach bullowatych byly piekne puchary....one zasponsorowane sa przez Klub bullowatych "GBF" i wlasnie dlatego na takiej wystawie mozna dostac CAC VDH i CAC GBFu, jezeli ktos jest czlonkiem klubu Poza tym tak jak pisalam wczesniej te CAC VDH (w katalogu jest napisane i wyjasnione jak przyznawane) CAC(VDH) liczony podwojnie, a res CAC(VDH) liczony jako jeden CAC(VDH) Wiec w skrocie, rozpoczeliscie z Bella Ch.Dt(VDH), a my mamy kolejne wnioski rowniez na tego Ch. kraju pozdrawiamy;)
-
Yoko jezeli jedziecie autkiem i macie mozliwosc dojechania na wystawe, to moze udaloby sie zalatwic wam nocleg w hotelu, jezeli sa miejsca wolne a miesiac temu dzownilam i sama rezerwowalam, ale tak jak wspomnialam to ok 50-60 km od poznania
-
[FONT=Arial]Pelne wyniki mozna znalezc tu ;) [url]http://www.gb-f.de/03/home.htm[/url] i nawet niektore zdjecia :) [/FONT]
-
My juz ochlonelismy po wystawie :) baaardzo cieszymy sie z drugich lokat w szczegolnosci ze Cest byl najmlodzszy w swojej klasie i roznice wiekowe byly wrecz kolosalne :) Na obu tych wystawach CAC liczony jest jako x2, a res.CAC jako normalny bez wzgledu czy pies z 1 lok ma Ch czy tez nie ;-) wiec po raz kolejny jestesmy tym razem dwa kroki blizej od Ch.Dt :cool3: zdjec niestety nie mam :/ Bylo mi bardzo milo poznac Sortis i Payton i mam nadzieje ze nastepnym razem tes sie spotkamy :)
-
haha to kogo mozemy wykorzystac z poznania ? :cool3:
-
Cockerek bardzo dziekuje ;-) pewnie w przyszlym roku sie tam wybiore ;-)
-
Carbonara to jak na staffiki to nawet nie az tak duza ilosc przyznam ze wydawalo mi sie ze bedzie wiecej ;-) Wiem jednak ze sporo osob porezygnowlao i nie pozglaszalo z powodu sedziow i przyznam =wam ze coraz bardziej sie obawiam tej wystawy iz sie jej ciesze :roll: mam nadzieje ze ZK sprosta trudnym sytuacjom;) Staffiki sa wystawiane w piatek :)
-
Czy moge poprosic o stawke staffikow(staffordshire bull terrier) i sedziego? ;-)
-
wklejam w skrocie Styczeń 27-28.01 - Głogów o. Legnica Luty 4.02 - Rzeszów 10-11.02 - Bydgoszcz 25.02 - Leszno - wystawa championów Marzec 10-11.03 - Jarosław o. Przemyśl 16-18.03 - Katowice CACIB Kwiecień 7-8.04 - Legionowo 21.04 - Będzin 22.04 - Lublin - Krajowa II FCI 28-29.04 - Opole CACIB Maj 1.05 - Dobre Miasto o. Olsztyn 3.05 - Bydgoszcz 5-6.05 Łódź CACIB 13.05 - Jelenia Góra 13.05 - Płock 20.05 - Bytom 20.05 - Radom 20.05 - Słupsk 27.05 - Inowrocław 27.05 - Wałbrzych Czerwiec 2-3.06 - Leszno CACIB 10.06 - Kalisz 10.06 - Lublin 10.06 - Racibórz 16-17.06 - Szczecin CACIB 23-24.06 - Kraków CACIB Lipiec 1.07 - Ustroń o. Bielsko-Biała 1.07 - Gorzów Wlkp. 1.07 - Krosno 1.07 - Olsztyn 7-8.07 - Warszawa CACIB 15.07 - Gdynia 15.07 - Nowy Targ 22.07 - Koszalin 22.07 - Nowy Sącz 29.07 - Będzin 29.07 - Chojnice Sierpień 5.08 - Legnica 5.08 - Zakopane 11-12.08 - Sopot CACIB o. Gdańsk 19.08 - Rzeszów 19.08 - Toruń 25-26.08 - Białystok CACIB Wrzesień 2.09 - Częstochowa 2.09 - Włocławek 8.09 - Warszawa 16.09 - Chorzów 16.09 - Przemyśl 16.09 - Zielona Góra 22.09 - Radom - krajowa II FCI 29-30 - Wrocław CACIB Październik 7.10 - Legionowo 7.10 - Rybnik 14.10 - Zabrze Listopad 10-11.11 - Poznań CACIB 17-18 - Kielce CACIB Grudzień 1-2.12 - Nowa Ruda o. Wałbrzych ORAZ MIĘDZYNARODÓWKI Katowice 16/03/2007 18/03/2007 Opole 28/04/2007 29/04/2007 Lodz 05/05/2007 06/05/2007 Leszno 02/06/2007 03/06/2007 Szczecin 16/06/2007 17/06/2007 Krakow 23/06/2007 24/06/2007 Warsaw 07/07/2007 08/07/2007 Sopot 11/08/2007 12/08/2007 Bialystok 25/08/2007 26/08/2007 Wroclaw 29/09/2007 30/09/2007 Poznan 10/11/2007 11/11/2007 Kielce 17/11/2007 18/11/2007
-
Wiec tak, odbywa sie to tu Messegelände Hannover. Poza tym na zgloszeniu powinno byc mapka dojazdu razem z opisem jak dojechac no i adresem :) poza tym znalazla jedynie to... Anfahrt zur IZH Messehalle 21 Folgen Sie einfach den Hinweisschildern "Messe", am Messegelände der Ausschilderung "Hundeausstellung" und "IZH". Ziel für Navigationsgeräte: "Hermesallee"
-
Witam, zgloszenie mozesz oplacic na wystawie, zazwyczaj kosztuje to dodatkowo 10 Euro ale zazwyczaj bardziej sie to oplaca niz wysylac z polski przelew ktory kosztuje od 45 zl w gore. Co do miejsca to nie wiem bo nie wchodzilam na strone ale zaraz sprawze :)
-
Udalo mi sie troche obnizyc cene, sila persfazji :)
-
Rzeczywiscie, ale opaske uzylam raz jak dotad wlasnie od znajomej, ale uwazam ze nie jest to takie stylowe i eleganckie jak miec klipsa z rasa
-
Bonia tam wlasnie ogladalam kiedys te klipsy, ale totalnie moja rase niestety nie przypomina :roll:
-
Musialek, nie jest to zbieg okolicznosci uzyczylam poprostu swoje konto znajomej :razz: p.s. co do ceny to przekaze dalej mam nadzieje ze bedzie trszke taniej ;-)
-
Witam serdecznie :) Pamietam, ze byl kiedys topic a propo roznych patentow na przyczepiania / umieszczania numerkow wystawowych.( Niestety nie moge go znalezc) To co widzialam ostatnio to np opaska na numerek [URL="http://allegro.pl/item133049698_opaska_na_numerek_wystawowy_okazja_.html"]http://allegro.pl/item133489544_opaska_na_numerek_wystawowy_okazja_.html[/URL] Wiem, ze sa tez klipsy ze swoja rasa. No wlasnie czy ktos zna jakies sklepy internetowe, lub grawerow, ktorzy mogli by zrobic albo mozna by byo kupic klipsa ze swoja rasa? Mojej rasy czesto niestety nie ma /staffik/ a bylabym chetna bede wdzieczna za pomoc :)
-
Dziekujemy bardzo :cool3:;)To moze jakis maluszek po Cesciku w przyslosci;) Dzis Cest w NDMie wywalczyl w kl. otwartej 1lok wraz z CWC :multi::multi::multi:
-
Ja rowniez pkp, wygodniej niz pksem ;-) my jedziemy z dworca gdanskiego co godzine tam pociag odjezdza do NDMu i jedzie niecala godzinke ;-)
-
Dziekuje Vectra, ale az tak mu szajba nie odbila , woli jednak ze mowic Cest i podrapac po brzuszku :cool3: