Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Nie ma co trzeba czekac do niedzieli ;-) i wlasnie tak jak Gonia pisze myslec ze jedzie sie po wygrana :cool3: i dobra zabawe :)
  2. To prawda, Strumyk nie wszyscy sedziowe korzystaja, a w naszym przpadku w staffikach jest roznie, ale zazwyczaj nie zdarza sie to czesto, ja ledwo co podnosze swoje 18kg "malenstwo" :lol:
  3. Tak to prawda plan jest ale ja narazie widze jedynie do 3 ringu ;) amy az 14 :lol:
  4. Moge prosic o namiary rowniez?? Panda PW to - prywatnia wiadomosc ;)
  5. Owczarek katalonski na gorze wystawa krajowa, a pod spodem miedzynarodowa ;) [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3222/okio5.jpg[/IMG]
  6. Ja wiem ze w Niemczech, ale pewnie nie oto Ci chodzilo:razz:
  7. Dobiero sie dorwalam do aparatu, bo pozyczylam, prosze bardzo :razz: Krajowka [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4669/krajowayd4.jpg[/IMG] Miedzynarodowka [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8568/miedzynarodowaww8.jpg[/IMG]
  8. Juz wiem w czym problem polega, na zgloszeniu napisane jest ze nie zostaly wplacone pieniadze( dlatego brak numerka - kartki na katalog), chociaz wysylalam potwierdzenie wplaty dwoch psow( DARK SIDE Tak Wiele Milosci -staffik + MONTOGOMERY Gosford Park-cavalier) ;) pozdr.
  9. Powiem tak na poczatku stwierdzilam ze to wstyd nie wiedziec co i jak z kryciem suk przez reproduktora, ale teraz podchodze do tego bardziej logicznie i ja tez chce sie nauczyc wszystkiego tak zeby bylo dobrze i pomyslnie. Coz moze sie okazac nagle , ze moj pies nie bedzie chcial albo nie wiedzial co i jak, ale to bylby juz dla mnei wielki orzech do zgryzienia:roll:
  10. Kika, jak dla ie trafilas poprostu na osobe, ktora sie nie potrafila przyznac ze to pies zawodzi, albo wrecz ona nie wie co i jak :mad: Nie ma co sie przejmowac i omijac pania dalekim lukiem, bo pewnie sie uwaza za bog wie kogo. Przyznam ze sa rozne suki do krycia , ale tez rozne psy reproduktory. Moj pies jeszcze nim nie jest, ale za niedlugo sie stanie i przyznam szczerze, ze chyba to ja bede sie bardziej denerwowac:evil_lol: poza tym nie wiem co i jak, ale mam nadzieje trafic na ludzi z odswiadczeniem w sprawie kryc hahaha. Mam wlasnie tez nadzieje ze Cest nie da plamy i bedzie wlasnie tak jak ktos wyzej napisal kokietowal i bajerowal suuczki, bardzo dobra metoda :cool3: :diabloti:
  11. Mam pytanko moja Tesciowa dostala rowniez potwierdzenie z wpisem ze zaplacone, ale nie miala numerku wiem ze nr kat to 1084. Co z tym faktem zrobic? ;-)
  12. Na skadze :lol: A czy beda podane jeszcze moze plan sediowania ze stawkami ilosciowymi?(hehe ciekawosc)
  13. Witam wszystkich, szukam kogos pilnie kto mialby ochote wystawic mojego staffiora w NDMie , ale przed wystawa chialbyznim popracowac. Dodam ze to staffik. Poszukuje osoby ktora ma w tym staz i zna sie na rzeczy. :)
  14. Jest i juz numerek :cool3:
  15. Magia , ja bym na wszelki wypadek rezerwowala;)
  16. Magia to co moge wam doradzic to podzwoncie po akademikach bo tam powinny byc miejsca wolne, gdyz z psami nie przyjmuja ;-)
  17. No wlasnie moje psy tez karmie nutra i sie zastanawialam na pro jest doslownie 6 zl drozsa od nutry ktora kupuje wiec to nie duza roznica, a z ciekawosci chyba wrto sie skusic. Mam nadzieje ze L&R nie bedzie uczulalo moja suke ktora ma moze jest wlasnie tylko takie bo na drob jets uczulona :/
  18. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony Cesta [url]www.darkside.sobek.pl[/url] i podzielenia sie uwagami :) Strona zostala ostatnio zmieniona i nadal jest jeszcze w trakcie "remontu" bo np brak zdjec, ale to zmieni sie wkrotce :cool3:
  19. Katalogu przedwystawowego nie bedzie ;-)
  20. Sylwia, ja napisalam ;-) i teraz mam zamiar jeszcze poprosic oddzial zeby dopisali Ml.Ch.VDH, a co jak pies ma to mozna wpisac i niech ludzie wiedza :cool3:
  21. blaira

    Sędziowie

    Pytanie co mozecie napisac o Panu Kitlinskim? jak ocenia itp itd? [SIZE=1]jak juz byl opisywany prosze podajcie nr strony :cool3:[/SIZE]
  22. TO i my sie dolaczamy [url]www.darkside.sobek.pl[/url] strona poswiecona o DARK SIDE Tak Wiele Milosci pozdr.
  23. Tak to prawda jedyna przedstawicielke tej hodowli (nawet na zdjeciu powyzej) widzialam. Jest to suka wzorcowa, tak jak dla mne( zreszta Staff-ka to juz wczesniej napisala) brakuje jej troszke glowy
  24. [quote name='Marta Chmielewska']Gratulacje :multi::multi: W Niemczech trudno jest uzyskać ciekawe lokaty, szczególnie u Niemieckich sędziów :evil_lol: Dziwnie powychodziły te fafiory na zdjęciach, albo dziwne były ;)[/quote] Aaa dziekujemy dziekujemy. Dodam ze fotki moga nie odzwierciedlac psow niektorych, poza tym nierowny teren itp ;-) Ale dodam szczerze ze nie bardzo malo fajnych pieskow z niemieckich hodowli widzialam ( dodam ze bylam na zaledwie 4 wystawach, a nie wszystkie psy byly tam) moze jednak sa tylko nie odwiedzaja wystaw, wtedy kiedy ja jestem :eviltong::lol:
  25. szkoda ze sedzina nie przyjedzie :roll: ale tak czy siak pan Kitlinski nas nie sedziowal( moze ktos cos o nim napisac chociazby na priv??)
×
×
  • Create New...