-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Zna ktos karmy odchudzajace ale na miesie z kurczaka? Moja suka jest alergiczka na kurczaka, a ostatnio troche sie jej przytylo i chcialabym zeby byla na karmie mniej kalorycznej , ale nie moge znalezc takiej ktora nie jest na bazie drobiu :shake:
-
[quote name='Dag']Aaaaa... dzisiaj mi się nie chce....:eviltong:[/quote]:lol::lol::lol:
-
[B][SIZE=5]MINI BULLIKI:[/SIZE][/B] [URL="http://www.ewimark.pl/"]www.ewimark.pl[/URL] - hodowla Ewimark [URL="http://www.vabanque.republika.pl/"]www.vabanque.republika.pl[/URL] - strona domowa mini bullika Va Banque Aksjomat [URL="http://www.aksjomat.republika.pl/"]www.aksjomat.republika.pl[/URL] - strona hodowli Aksjomat [URL="http://www.bulldom.com/"]www.bulldom.com[/URL] - hodowla Bulldom, a właściwie strona Seayess Hot Love Margins[COLOR=green] (sajko)[/COLOR] [URL="http://kia.acn.waw.pl/strony.html"]http://kia.acn.waw.pl/strony.html[/URL] - strona hodowli Kia [SIZE=1]Dag nie bij :roll:[/SIZE]
-
Kamila, ja polecam wejsc w dziale do Linkowni(przyklejony temat gdzies na gorze) tam mas zpodane hodowle mini bullikow. Ale rzeczywiscie , jezeli masz mozliwosc miec psa z UK to tam napewno bedzie wiecej hodowli;) Nawet u naszych sasiadow- Niemcy jest sporo mini bulli tylko tam trzeba zwrocic uwage jednak na wzrost, u ktorych ewidentnie czasem kiepawo :lol:
-
p.s. zapomnialam dodac, ze ceny sa przyblizone zawsze mozna sie tam potargowac :lol:
-
Ja dzi odwiedzilam bazar pod hala Mirowska. Co tam jest Mieso mielone drobiowe dla psow 2 zl/kg -swieze(jak jest sie pozniej to juz moze byc troche zmrozone) skrawki wolowe/ wieprzowe/ mieszane 3-4 zl/kg policzki wolowe 5-6zl/kg policzki cielece 7zl/kg skrawki cielece (wiecej tluszczu) 2 zl/kg uszy 1zl/szt kosci wolowe/cielece 1-2zl/szt jest tez baranina nawet w sporych ilosciach jednak cen sie nie dowiadywalam Czy ktos wie moze czy na stadionie Olipmia co piatek sprzedaja mieso??
-
Witam, wiem ze to juz wczesnie, ale szukam transportu dla 2 osob z psem ktory siedzi na kolanach lub pod nogami na PIATEK.[SIZE=1]oczywiście dokładam się do kosztów podrózy i służe dobrym humorem podczas jazdy:lol:[/SIZE]
-
M.M % Tybetan poinformujcie mnie moze byc i tu gdzie dokladnie mozna kupic i mniej wiecej w jakich cenach i co dokladnie (czy miesko cz tez jakies kosci, podroby itp);)
-
moze i ze sliczontka tak czy siak wpadla mi w oko :cool1: Asta ucieklismy sprzed ringu, bo tym zamieszaniu bo sie strasznie przestraszylam zreszta Cest tez, a chcialam zeby wszedl caly na ring i ucieklismy na trybuny, ale tak jak wy wrocilismy ze sreberkiem i oc dosk , do reproduktora :razz:
-
Tak tak Czapla , ja rowniez gratuluje widzialam cie jak smigalas ze swoim przystojniakiem :cool3:. Dziekuje tez za stawke ;)
-
tu sa wystawy miedzynarodowe [url]http://vdh.de/ausstellungen/int_ausstellungen_inland.php[/url] a tu krajowe (ktorych jest zawsze tylko kilka) [url]http://vdh.de/ausstellungen/nationalen_zuchtschauen.php[/url] zazwyczaj masz tam odnosniki to ich zwiazkow i tam sa wieksze info co do sedziow itp :)
-
p.s. dodam ze nie musza byc nazwy wystarcza mi rasy :D
-
Oj Patka Patka, masz dusze artysty. Jestem zachwycona sepiami :loveu:
-
CZy ktos moglby mi podac wyiki BOG III gr ???
-
Lambi, dziekujemy ta para to ja blaira z Cestem :loveu:
-
Seht geerte Damen und Herren, Ich schreibe zu Ihnen mit einer Frage ob mein Meldungsformular bei Ihnen angekommen ist. Das ist ein Shar- pei in der Championklasse (Rude) DENAR-TAY Rysi Wykrot. Ich ware sehr dankbar fuer Ihre Hilfe und eine schnelle Antwort. Mfg imie i nazwisko :) w przetlumaczeniu prosba o potwierdzenie dotarcia do nich zgloszenia ;)
-
Ojojoj dziekuje za tyle fotek, sa suuuuper:multi: mamy nadzieje ze nie raz bedzie nam dane spotykac sie. Pewnie teraz to dopiero Poznan ;)
-
Strumyk swietne foto. Jestem dumna ze mojego synusia, prezentuje sie wspaniale, jednak nie moge zapomniec ze duzo sily i wytrwalosci trzeba przyznac mojemu TZtowi, ktory ma do mnie jeszcze sile. Dziekuje ;) Patka mam cicha nadzieje ze udalo sie chociaz jedno ze zdjec pt "Jak siostra z bratem" ?? :razz:
-
Aaaaa tam champion nie champion pies nie zbrzydnie bedzie rownie ladny wiec, jak dla mnie inni moga sobie myslec co chca najwazniejsze ze ja wiem jaka jest suka czy pies :razz:
-
potwierdzenia sa jedynie listowne, odrazu po zgloszeniu psa w ciagu 10 dni powinno przyjsc potwierdzenie zgloszenia. Jezeli tak sie nie stalo, Oddzial kaze sie skontaktowac z nimi zeby mogli wyslac ponownie(kontakt np mail)
-
Oto kilka fotek, niestety jedynie psow :roll: Mam kilka fotek jedyynie kl mlodziezy i posrednia u psow :oops: Oto Mlodziez na lokatach [img]http://img329.imageshack.us/img329/4959/mlodziezir3.jpg[/img] Tu Elmo Dobromina [img]http://img105.imageshack.us/img105/7942/elmotn5.jpg[/img] a tu Sleid Warden Kids [img]http://img77.imageshack.us/img77/7692/sleithd5.jpg[/img] Klasa posrednia Leader of the Gang Pullera [img]http://img511.imageshack.us/img511/8508/leaderei9.jpg[/img] Dark Side Tak Wiele Milosci [img]http://img243.imageshack.us/img243/4600/cesthf3.jpg[/img] Lares z Hambalek z Busin [img]http://img114.imageshack.us/img114/7721/laresbh5.jpg[/img]
-
[FONT=Arial][SIZE=-1]Mlodziez psy ELMO Dobromina 1 lok NJwR[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=-1]SLEIT Warden Kids 2 lok[/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=-1]Posrednia psy [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=-1]LEADER OF THE GANG Pullera 1 lok doskCWC NPwR BoB[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=-1]DARK SIDE Tak Wiele Miłości 2 lok oc dosk:razz: [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=-1]LARES z Hambalek Busin 3 lok[/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Szczeniaki suki [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=-1]Human Dogs (FCI) LINDA EVANGELISTA 1 lok w.o. [/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial]Posrednia suki [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=-1]DEW Tak Wiele Miłości 1 lok CWC dosk, NSwR [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Klasa otwarta [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=-1]JANET-TRINITI Buldożer 1 lok [/SIZE][/FONT]
-
Patka bylo nam bardzo bardzo milo was poznac i super mi sie z wami gadalo, plotkowalo :diabloti::evil_lol:. Ogolnie wystawa zorganizowana super pogoda nam dopisala,bo potem jak bylam juz na dworcu to widzialam ze lalo. Dziekuje tez Patce & C.O.:cool3: za pomoc w odnalezieniu przystanku i szybkim kursie przystosowaniu do Torunia hehe. Napewno sie jeszcze zjawimy, zrazic sie nie zrazilam, wszyscy byli przygotowani :eviltong::lol: Pozadrawiamy do nastepnego .... ;)
-
No to mamy konkurencje w swojej klasie najwieksza :cool3: .....co bedzie to bedzie. Patka i strumyk do zobaczenia;)
-
No nic, moge miec nadzieje ze zacna od amstaffow bo bedziemy po 10 :roll: bo tak mamy akurat pociag. Dziekuje Patka za info, do zobaczenia