Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Wlsciciela wysylam privem ;-) Co do sedzego to rzeczywiscie w tym roku sedziowal chyba 70% wystaw:lol:. Na Ml.Ch. VDH potrzeba 3 Jg. CAC(z oc. dosk) od min 2 sedziow i min jedna miedzynarodowka i pierwszego dnia bylismy w kl. Posr., a 2. wrocilismy sie do mlodziezy do p.Machetanza, gdzie widac tez zdjecie powyzej :) Co do coreczki Mlodego, to nie byla pokazywana, byla poprostu zabrana ma wystawe zeby nie siedzialy w domu :) Niestety tez nie mowili co planuja itp. Pokazywali jedna suczke(bialo-czarna) i 2 razy dostali V2 pozdrawiamy i dziekujemy :)
  2. Ja wlasnie rezerwowalam dzis pokoj 2 osobowy w pensjonacie niedaleko od Poznania(ok 50km) przyjmuja z psem :) Dla osob chetnych moge podac cene i namiary na priv :)
  3. [quote name='Iras']Odmawiać? oczywiście, że tak... jesli zgłasza sie ktoś z suka totalną przeciętniaczka, która ma tylko hodowlanke i nic wiecej, jesli suka należy do producenta, ale równiez bywało, gdy suka była bardzo ładna, w dobrych rekach - ale po porównaniu rodowodów okazywało sie, że pokrewieństwo zbyt bliskie[/quote] Iras i tu sie z toba nie zgodze, sa suki i psy ktore maja uprawnienia, ale nie maja Ch. I nie oznacza to odrazu ze pies/suka odrazu jest nieladna eksterierowo beznadziejna. Sa psy ktore nie lubia wystaw, albo poprostu nie sa wystawiane pokazywane , a sa wrecz boskie z anatomii. Wiec ja bym psa po tytulach nie oceniala. Wystarczy pojechac do zachodnich sasiadow i zobaczysz ze tam jest inny typ preferowany.
  4. Witamy..... tak jak juz jedni zauwazyli na tym forum lub innym w ost. weekend bylismy na wystawach w Lipsku. Wrocilismy strasznie dumni :) WYgrywajac 2x BoBa dostajac CAC do Ch. Niemiec i 2.dnia Jg.CAC tym samym spelniajac wszystkie wymagania i zarazem zamykajac MŁODZIEżOWEGO CHAMPIONA VDH(NIEMIEC) !!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: 1 dzien BoB [img]http://img98.imageshack.us/img98/307/pict0083rx0.jpg[/img] 2. dzien BoB [img]http://img96.imageshack.us/img96/196/pict0174rh4.jpg[/img]
  5. aaaa zapomnialabym co do staffikow ze w klasie otwartej zmienily sie wyniki jako jedyne, ze staffika zajmujacy 1 dnia 2 lok wygral 2 dnia i zostal NPwR ;)- CACIB Caly czas cos mi sie przypomina zeby dopowiedziec iz nasza Fridka dostala na wystawie miedzynarodowej Res.CACIBa gratulujemy :)
  6. dzien 2 WYSTAWA MIEDZYNARODOWA S: Peter Mechetanz Wynikow pewlnych nie mam wiem ze Spike dostal na tej wystawie NPwR Wstawie jedynie zdjecia psow BoBowych i super urodziwa suczke ktora nie tylko zachwycala uroda a prezencja Mini Bullke BoB S.B.T DARK SIDE Tak Wiele Milosci [URL="http://img96.imageshack.us/img96/196/pict0174rh4.jpg"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/196/pict0174rh4.jpg[/IMG][/URL] BoB A.S.T(niestety bardzo slabe ale jedyne zdjecie) [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9716/pict0177rq5.jpg[/IMG] BoB Bull Standart( mam zdjecie na ktorym widac jedynie caly tyl z klejnotami :roll: wybaczcie ale nie ma sensu wstawiac takiego zdjecia) dopowiem iz byla to suka No i przelom... BoB i Najlepszy TTB(tu wlasnie z wielkim pucharem za TTB) Bull Mini suczka dodam ze 1 lok BOG (nie wiem jak dalej poszlo, a mamy nadzieje ze rewelacyjnie 8) :D [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2247/pict0184ir9.jpg[/IMG]
  7. Za nim podam wyniki i kilka nowych zdjec....... to mala niespodzianka dla STAFF-KI 8) dorwwalismy twoja wnusie na wystawe, ktora znajduje sie w w hodowli niemieckiej GnG :) niestety nie mamy dobrych zdjec ale zawsze takie :D Oto coreczka Staffkara [img]http://img108.imageshack.us/img108/9040/pict0115yw8.jpg[/img] [img]http://img180.imageshack.us/img180/4353/pict0116cu8.jpg[/img] c.d. nastapi po krotkiej przerwie bo troche czasu zajmuja mi te zdjecia :)
  8. Witamy wszyskich goraco z mila checia informujemy was o ostatniej wystawie gdzie bylismy razem z Cestem i Fridka od Wfh85 :) Wystawa dwudniowa i dodam ze organizacja super hiper, bez problemow. CO tu duzo pisac ZAPRASZAMY do relacji :) Wiem ze pierwszego dnia wygrala BoBa suka(amstaff) z Holandii, niestety wlasciciel wystawial dwie suki (a nie ma wpisanych masci), a w bullach pies z Danii (chyba dania) moge jezeli ktos chce wkleic stawke :) Wiec zaczynam od staszkow bo tu mam zdjecia, odrazu pisze ze wklejam zdjecia z pierwszego dnia wystawy karjowej ktore byla na dworze, zdjecia z hali sa koszmarne :/ Wacajac do tematu 1 Dzien wystawa Krajowa S: Ortlieb Lothary - Niemcy Staffiki psy Kl. Weteranow V1 CAC (na ch weteranow) DRAGONHEAD-COOPER super bialasek niestety zdjecia nie wyszly Kl. Posrednia V1 CAC+NPwR+BoB DARK SIDE Tak Wiele Milosci :clap: :clap: :clap: [img]http://img98.imageshack.us/img98/307/pict0083rx0.jpg[/img] - zdjecie z wyboru TTB Kl. Otwarta V1 CAC ENNODEN'S IMPRESSIVE IRON MAD ODIN [img]http://img152.imageshack.us/img152/8088/pict0012qs2.jpg[/img] V2 Res CAC NOISEMAKER Daffodil Yellow [img]http://img47.imageshack.us/img47/7098/pict0019se3.jpg[/img] Suki Kl. Mlodziezy V1+Jg.CAC ELLY-PRINCESS of Gamestaff [img]http://img146.imageshack.us/img146/5025/pict0024xr4.jpg[/img] V2 QUEBRA POTE Daffodil Yellow [img]http://img97.imageshack.us/img97/6519/pict0032yy5.jpg[/img] V3 ELEANOR- PRINCESS of Gamestaff [img]http://img145.imageshack.us/img145/3735/pict0027hs8.jpg[/img] Kl.Posrednia V1 CAC CYNTHIA Bohemia Tau-Ros [img]http://img100.imageshack.us/img100/1642/pict0041vs2.jpg[/img] [img]http://img100.imageshack.us/img100/1233/pict0042hj1.jpg[/img] V2 Res.CAC BERUSKA Slunicko Sedmitecne [img]http://img175.imageshack.us/img175/1333/pict0035rc4.jpg[/img] Kl.Championow V1 CAC HEBA NOVA Pullera [img]http://img213.imageshack.us/img213/5774/pict0044gd7.jpg[/img] [img]http://img116.imageshack.us/img116/125/pict0060ei9.jpg[/img] Kl. Otwarta(dodam ze dla wszystkich bylo to duze zaskoczenie!) V1 CAC + NSwR Hot Staff's Jaunty Jane [img]http://img135.imageshack.us/img135/2760/pict0047ni5.jpg[/img] [img]http://img115.imageshack.us/img115/3678/pict0051li7.jpg[/img] V2 Res. CAC BAD MANNERS Berserker [img]http://img115.imageshack.us/img115/1696/pict0045ln2.jpg[/img] WYBOR NAJEPSZEGO TTB !!! INGLISIM ALL OR NOTHING - Mini Bull - Spike wl. Wojciechowski 8) GRATULACJE !!!! [img]http://img162.imageshack.us/img162/130/pict0087zw9.jpg[/img] a tu PRAWIE wszyscy z Sedzia :) [img]http://img97.imageshack.us/img97/8456/pict0095zp6.jpg[/img] i brakujaca amstaffka [img]http://img96.imageshack.us/img96/5241/pict0077yw6.jpg[/img] koniec 1.czesci za niedlugo ciag dalszy :)
  9. przepraszam zapomnialam :oops: tj 2 os+pies
  10. No ba AMFI tak jak pisalam my chetni :)
  11. Alojzyna, troche inaczej mi sie wydaje ze jest jezeli wszystko w danych sie powtarza nawet wspolwlasciciel podane jest to RAZ :) zauwaz ze niektore nazwiska sie powtarzaja bo sa rozni wspolwasciciele ;)
  12. heh jako jedna z nielicznych moge chyba nie narzekac :cool3: nie minely 2 miesiace po wyslaniu formularza, a w skrzynce Ml.Ch.Pl bez bledow, a dodam ze ukonczylismy go na Warszawskiej -Miedzynarodowej:multi:
  13. Wkoncu jakies zdjecia staffikow , dziekujemy :) i czekamy na ciag dalszy. Czy ktos moze podac pelne wyniki s.b.t. ??:mad::p
  14. blaira

    Joe Mallen 2006

    GRATULACJE dla Polskiej ekipy, nawet za sam pobyt to juz jest zaszczyt :cool3: Czekamy na relacje fotograficzna. Jezeli sie nie myle to pies ktory zgarnal wszystko wlasnie ow psiak [url]http://psiaki.com.pl/details.php?image_id=4049&sessionid=f81dd6c59e9f1aea52f4ddb8f39b3ef7[/url] Piekny skubaniec:evil_lol:
  15. blaira

    Joe Mallen 2006

    zero wiesci????:roll:
  16. Troche zalujemy ze nas nie bedzie, jakos tak wyszlo, ale jak nie tym to nastepnym razem. Mamy jednak nadzieje na dobra relacje fotograficzna :cool3:
  17. My tez i to nawet podowojnie :lol:
  18. czy zna ktos moze juz stawke?
  19. buuu:roll:
  20. [quote name='Agasia']Jej jej wszyscy sie na Crufta szykuje... :D[/quote] Agasia ja sie nie szykuje, narazie jeszcze marze :loveu:
  21. Ja tez opowiem cos smisznego( nie moja historyjka , ale ubaw byl) Pani szla sobie ze staffiorem do kiosku po jakies potrzebne zakupy i zaczepila ta Pania inna Pani z zapytaniem a co to za rasa. Wlascicielka nie wiele myslac odp: Staffik, na to Pani sie uradowala i mowi: ooooo ja tez mam amstaffika :lol:.... To sie nazywa kynologia :cool3: Co do zabawnych sytuacji, moze nie koniecznie reakcja na psa, ale jak opowiadam to to za kazdym razem na padam na kolana. Wracalam ze swoim TZ z jakies wystawy z Cestem no i czekajac na tramwaj na Centralnym w W-wie, ludzie oczywiscie sie bali uciekali. Doczekalismy sie tramwaju, wsiedlismy zmeczeni nie obchodzily nas juz zadne reakcje itp. Na pewnym przystanku wsiadl Pan ktory z zainteresowaniem patrzyl na Cesta ( dodam ze Pan taki typ 2 na 2, lancuszki, markowe ciuszki, zgolona glowka miesnie takie ze hoho itp :evil_lol:) Nadal sie na niego patrzy i nie wytrzymal... "przepraszam co to za rasa?" na to odp ze to staffik ( zaczelam tlumaczyc ze spokrewniony z amstaffen tylko ten jeden z USA a drugi GB, myslac ze ma APBT). NAdal Pan zachwycony bardzo zachwycony i rzuca tekst..... " Gdybym ja wczesniej wiedzial, gdybym wiedzial ze jest taka rasa , ach gdybym wiedzial..... niekupowalbym... ( odrazu nasza pierwsa mysl z TZtem Pewnie ma Pitbulla) ... Pan dokonczyl : niekupowalbym Yorka :-o normalnie nas rozwalilo smialismy sie cala droge. To bylo bardzo smieszne doswiadczenie , az teraz mi sie geba smieje jak to wspominam :lol:
  22. Byloby genialnie :cool3:
  23. Witam wszystkich, pisze tu nie po to zeby dowiedziec sie kto bedzie, bo to troche bez sensu pytanie bo wiemy ze wiekszosc bedzie jak nie jako wyswca to pewnie jako widz :) wiem ze ze ostalo juz zgloszony (1 termin) ok 8 tys psow roznych ras z roznych zakatkow Swiata. No dobra ale do tematu.... zastanawialam sie bardziej nad transportem i pomyslalam o zorganizowaniu Autokaru.... wiem ze czesc osob ma samochody(ja sama nie :lol:) ale tez trzeba pomyslec ze jest to stres i wracac samochodem bedac juz zmeczonym nie jets przyjemne, poza tym mozna byloby tez dogadac sie do cen tak zeby to sie oplacalo. Wiec rzucam pomysl a propo wynajmu Busika Autokaru.... co na ten temat myslicie, czy znacie kogos? Bo ja np na dzien dzisiejszy szukam transportu na piatek (III. Grupa)
  24. Dziekuje Puli, to bylo w skrocie dla takiej ulomnej jak ja :lol::evil_lol: Hmmm ja jestem nad zastanawianiem sie a propo Autokaru lub predzej Busika na swiatowke na piatek, ale to dopiero pomysl. Nie szukalam jeszcze zadnego przewoznika:cool1:
  25. Prosze wyrozumialosc, prosze o pomoc osoby ktore sie znaja i moga dokladnie mi wytlumaczyc zasady przewozu psa do Anglii na Crufta( nie dostawlismy kwalifikacji, ale to czysta ciekawsc i pomysle na przyszlosc o tej wystawie) Wiem ze byl watek "anglia" ale nie wyczytalam tam nic, moze ominelam. Prosze o pomoc osobe na priv lub tu w kliku podpunktach co dokladnie jest wymagane ile czasu to zajmuje itp itd. ;)
×
×
  • Create New...