-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Witam, moze ktos z odzialu wie jaki jest podzial IIIgr bylabym niezmiernie wdzieczna ;) pozdr.
-
[quote name='ajka']no to teraz sami widzicie skąd wziął się model społeczny: szeleszczący dres + bullowaty.[/quote] hehehe:lol::lol::lol: No ja osttanio jestem od wyciagania siersci, ktora sie wbija mojej matce w stopy :crazyeye: mi sie to ani razu jeszcze nie zdarzylo...no ale to kwestia przyzwyczajenia, ja juz nie nadarzam z odkurzaniem zamiataniem :roll:
-
No to i ja sie pochwale nie swoimi ,ale badzo bliskimi :) w hod. Tak Wiele Milosci urodzily sie szczeniaczki po mamie: HEROINE GIRL TWM Pullera i tatcie: Denpower ROMEO a oto efekt ich spotkania :loveu: Urodzily sie 2 pieski i 3 suczki Piesek nr 1 [img]http://img166.imageshack.us/img166/5896/piesek1vg8.jpg[/img] *** Piesek nr 2 [img]http://img406.imageshack.us/img406/2017/piesek2wj4.jpg[/img] *** Suczka nr 1 [img]http://img406.imageshack.us/img406/2559/suczka1mh8.jpg[/img] *** Suczka nr 2 [img]http://img221.imageshack.us/img221/4843/suczka2tp8.jpg[/img] *** Suczka nr 3 [img]http://img243.imageshack.us/img243/8364/suczka3nr8.jpg[/img]
-
Yoko mowa o Drybedzie? Jezeli o tym mowimy to wiem ze spedzaje je pewna pani z Hodowli Sentinel(pod warszawa) [url]http://www.sentinel.waw.pl/galeria.php?op=sk&id=1085[/url] Slyszalam wiele dobrego o tych matach i sa do uzytku wielorazowego ;)
-
Hehehe , ale odrazu jak milo sie wtedy wspomina takie wystawy :lol: i wrecz sie o nich nie zapomina:p;)
-
Marzeno...ukłony dla Ciebie, zawsze mozna liczyc na szybkie info ;)
-
[quote name='Zarazah']A ja mam wrażenie, że nr rej. to numer rejestracji oddziałowej, nabywany przy rejestracji psa, gdy oddajemy metrykę i składamy wniosek o wydanie rodowodu. Nr rej. oddziałowej jest też umieszczony na rodowodzie.[/quote] Zgadzam sie z toba , to jest wlasnie nr rejstr. z rodowodu
-
American Staffordshire Terrier ;)
-
Pies nieagresywny wrecz czasem zbyt zacczepialski do zabawy nie duzy. Jestem z Warszawy, ale moge dojechac pociagiem :) pozdr
-
CHI Jestem z Warszawy, ale nie problem dla mnie gdzies podjechac(pkp). Psa mam wielkosci sredniej...sbt. ;)
-
Czy ktos planuje wyjazd na wystawe do Bulgarii i mialby mozliwosc zabrania mnie plus psa? Jakie tosa wogole koszta podrozy?
-
Witam, ta wystawa z tego co zrozumialam rowniez kwalifikuje na Crufta? Czy ktos mialby mozliwosc zabrania 1 lub 2 osob + nieduzy pies?
-
[quote name='porterin']:lol: Wielkie dzięki :lol: Na wynos to jest gyros :evil_lol: , a świnki wietnamskie są na grilla, albo na Święta, jeszcze nie wiem.[/quote] Port Erin poczulam sie zaproszona na Swieta :evil_lol::cool3::lol: a tak powaznie cudowne maluszki....niech zdrowo rosna ;)
-
Mialby ktos miejsca w aucie na ta wystawe? dokladam sie do paliwa i moge dojechac do innych miast :)
-
Diamant ... nie martw sie...pomozemy :cool3:;)
-
Ma ktos jeszcze fotki z wystawy najlepiej staffiorow? ;)
-
Kupowalam, tam raz...ale przyznam ze to co bylo do wyboru to byly odpady po wedlinach i po miesie :roll: Poza tym bardzo malo budek z miesem.
-
Witam, musze powiedziec, ze wystawa bardzo bardzo fajna organizacja bardzo dobra i miejscowka genialna :) Ale mam kilka zastrzezen.... - cena parkingu :crazyeye: - asystenci w ringu totalnie bez wiedzy....i w dodatku razem z tlumaczami dla ktorych np oc. Exellent w tlumaczeniu na polski daje dobra:lol:. Albo tekst wystarczajaca ilosc kosci, czy dobra linia glowy :lol: n/c Mam nadzieje ze jednak bedzie w przyszlym roku wystawa wKilecach, bo ponoc nie chca im przyznac CACIBowa...czy ktos wie cos na ten temat bo w w planie i na reklamach niby ze jest.
-
My wyjezdzamy ok 6:20 z warszawy i mamy nadzieje na szybki bezproblemowy dojazd :)
-
nie wiem nie dowiadywalam sie o konine, ale baranine napewno
-
rzeczywiscie cialko ma fajne, zwrocil moja uwage :)
-
Powiem tak z tymi kartami na ringu psow byl niezly balagan...a wszczegolnosci w kl.ch gdzie weterany czekaly juz na ocene a ludzie stali w dluuugiej kolejce....ale powiedzialabym ze to bardziej wina seziego i asystentek niz wystawiajacych, bo poprostu widzieli ze rozdaja to poszli a jak by sie ustalilo odrazu ze pod koniec czy cos nie bylo by balaganu , a ludzie by czekali przy ringu.
-
Ja przyznam ze nie czulam tej presji Swiatowki, ie wiem czemu moze poprostu bylam w dobrym towrzystwie. Zawiedziona bylam stoiskami handlowymi, na zwyklej krajowce np w Niemczech jest wiecej niz na Swiatowce....az dziwne:roll: A tak poza tym w Hali nr bylo fajnie bo tylko dwie rasy i nawet cieplo mi zimno nie bylo. Jedyne ale to male przejscie w tej hali balam sie ze beda zgrzyty miedzy amstaffami czy staffiorami ale bylo spokoj chyba ze o czyms nie uslyszalam:p Ale ogolnie mi pasowala ta wystawa taki spokoj byl...jedyne co no to duze dystanse miedzy innymi halami. A dodam ze wystawialam w piatek i bylo ciasnow tych przejsciach dlatego powiem szczerze ze jak w sob i niedz beda widziowie to wole nie wiedziec jak bedzie ciasno. Poza tym ja nie wiedzialabym w jakich haalch co jest czy wogole sa wystawiane psy bo nie bylo oznakowane. pozdr i trzymam kciuki za wszystkich
-
Alojzyna dziekuje za pelne wyniki :multi:...dostalam dzis mailem od sympatycznej Pani z Hod Slade Czech album foto na jej stronie polecam, zdjecia pierwsza klasa [url]http://www.stafbul.com/svetova-vystava-psu-polsko-2006.html[/url] Jeszcze raz Gratuluje wszystkim wystepu bo bez zadnego ale moge powiedziec ze bylo super i milo poznac osobki :) Gratuluje tez lokatowcom i nie tylko im.....WSZYSTKIM poprostu Oraz bardzo duze podzikowania dla Wfh85 za moliwosc pojechania na ta wystawe i mile towarzystwo, glaski dla Fridki ;)
-
Atena odpowiadam... nie nie musza, kwestia dostania teczki i tyle :)a potem robisz co chcesz ;)