Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Asztir to trzymamy kciuki ;-) Zapomnialam prosze o dodanie jeszcze...FRIDA Tak Wiele Miłości L2HGA - clear (HEROINE GIRL TWM Pullera x Denpower ROMEO)
  2. A czy ja moglabym sie usmiechnac o staffordshire bull terrier ;)
  3. Rowniez gratuluje...napracowalyscie sie :-) Mam mala uwage na niebieskim tle ta pomarnaczowa czcionke wogole nie w...zmienilabym kolor i tak jak pisza Strumyk , nalepiej podlinkowac sama nazwe "rodowod" bedzie czytelniejsze....ale to sa niuanse bo ten "sprint" byl niesamowity :crazyeye:szybka jestes ;)
  4. [quote name='porterin']Poprawione :lol:[/quote] Dziekuje :lol:
  5. Ja bym zostala jedynie przy psach w polskich rekach. To jeszcze po prosze o dodanie: HC Clear - DARK SIDE Tak Wiele Milosci ;)
  6. [quote name='porterin']już niedługo wszystko będzie wiadomo, spokojnie.[/quote] No to zycze jak najlepiej ;)
  7. Racja, to moze poprostu dac adnotacje przypuszczalnie carrier, albo narazie poprostu ominac...nie wiadomo kiedy beda wyniki badan. Poza tym jak ktos wczesniej juz wpomnial to nie byc kara ...ale moze lepiej bedzie jak zadecyduje tez Justuss w tej sprawie ;-)
  8. Papier to papier:razz: tzn certyfikat...z genetyka roznie bywa i ja narazie nie sklanialabym sie do mowienie a ze 100% jest noscielem, mozna jedynie przypuszczac :roll:
  9. [quote name='porterin']sory, pomyłka, mamy dwóch nosicieli[/quote] Oficjalnie,potwierdzone to tylko chyba jeden? Czy kogos ominelam?
  10. Tomo.... moze badania sbt , albo cos w tym stylu. Moze kiedys doczekamy sie reaktywaji ich strony . ;-) pozdr.
  11. Tomo, swietny pomysl !!! Na forum tez mozemy umiescic dzial(przyklejony)gdzie kolejno beda dodawane psy przebadane. Co do strony hmm, Pomysl Port Erin najbardziej ogolny, co za tym idzie najlatwieszy do zapamietania ;)
  12. No to i ja sie wypowiem... Cest zostal przebadany i wynik jest nastepujacy: [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Red]L2HGA - clear !!! :multi: HC - clear !!![/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi: Napewno przez wynik Cest nie zbrzydnie...ale wyniki sa dla mnie satysfakcjonujace, zadawalajace i zapewne dla poniektorych tez. Dodam jeszcze ze krew wysylalam kurierem a nie poczta fakt ze zaplacilam wiecej niz poczta, ale za to byla namiejscu 30 h po nadaniu w AHT. List polecony idzie od 7-14 dni na poczcie. A na wynik po dostarczeniu czekalam 8 dni ;)... a po drodze byly weekend wraz ze swietami!! :thumbs::thumbs::thumbs: pozdrawiam serdecznie
  13. To pewnie CAC?
  14. A prosze bardzo :) Dokladnie nie wiem jak z oc i cwc ale moge napisac ze pan Sedzia zrobil wielu osobom pryma aprilis i zeszli np z 1 lok ale bez cwc .... PSY Kl.Posr. 1 lok.DARK SIDE Tak Wiele Milosci oc. dosk, CWC, NPwR oraz BoB - [B][SIZE=4][COLOR=Red]ukonczylismy CHAMIPONA POLSKI [/COLOR][/SIZE][/B]:multi::multi::multi: Kl.Otw. 1 lok. DOMINIUS Tak Wiele Milosci oc. dosk., cwc 2 lok. ANTONIO SENATOR z blekitnego roku oc.dosk 3 lok. DARK CHOCOLATE Berserker oc?? Kl.Ch 1lok. WWWKNIGHT ERRANT Port Erin oc?? Suki Kl.Szczeniat ameretta POLES APART nb kl.mlodziezy 1 lok LINDA EVANGELISTA Human Dogs oc. dosk.Zw.Mł. NJwR Vikoria port erin nb Kl.otwarta DESERT ROSE Berserker. oc. dosk. CWC, NSwR pozdr
  15. Jagoodka, byloby super :-) Zastanawiam sie juz od dluzszego czasu nad nia. W razie co bedziemy w kontakcie. Rozumiem ze jeszcze na wszelkie info , sedziow itp za wczesnie?
  16. Czy ktos mialby miejsce dla jednej osoby i psa nieduzego? Czy ktos ma moze rozpiske dla grupy 3 ?? pozdrawiam serdecznie.
  17. Patko, niestety nie bylo mi dane poznan Lilith osobiscie, jednak jest mi bardzo przykro z takiego zakonczenia, wiem ze walczylas jak lwica zeby bylo jej dobrze na swiecie i niecierpiala.... Trzymaj sie kochana jestemy z wami. pozdr.
  18. Do mnie dzis dotarlo zgloszenie.... mam nadzieje ze pogoda dopisze bo staffiory i inne bullowate na dworze :razz:
  19. [quote name='Diamant']Dziękuje ale nie skorzystam nigdy z takiej okazji - jakie zamieszanie było to ja wiem bo byłam blisko ringu.......... w sumie to nie było az takie wielkie - bywają gorsze (przykład zamieszanie na ringu AST na miedzynarodowej w Kielcach 2006r) ale nie o tym......... powiem tak Ty jako osoba która nie pierwszy raz wystawiasz psa powinnaś wiedzieć że wchodzisz z psem o res-a.Ale w sumie to nie moja broszka - tylko ja nigdy bym nie poszła po wystawie do sedziny po res-a czy inną "wygraną" jak nie stanełam na ringu z psem............ ale może jestem głupia i naiwna w tym momencie...........:roll: :roll: :roll: Pozdrawiam.[/quote] Moze i tak. Tak czy siak na to wyglada ze az tak blisko tego ringu nie stalas, skoro nie zauwazylas ze to sedzina mnie poprosila na ring.
  20. blaira

    Sędziowie

    Zelliko, p. Kazimierski hodowal kiedys Amstaffy... a obecnie nie wiem. Wydaje mi sie jednak ze w rasach bullowatych czesto bylo go widac przy sedziowaniu.
  21. [CENTER][CENTER][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Für unseren ausländischen Ausstellern!!! Mit der Einzahlung des jährlichen Ungarischen Terrier Klub Mitgliedsbeitrages (12.000,- HUF/50 EUR), können Sie sich in alle Ungarischen Ausstellungen mit Ermäßigung anmelden: [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=Verdana]CACIB (5.000,- HUF/20 EUR) és CAC, KLUB (3.000,- HUF/15 EUR) [COLOR=Black]Do zagranicznych wystawcow. Zapisujac sie do Wegierskiego Klubu terriera, skladka roczna 50 Euro mozna liczyc na znizki w oplatach na wystawie: CACIB 20 Euro, CAC/Klub 15 Euro[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  22. [quote name='Diamant']Nie odbierz mojego postu jako złośliwość - ale ja bym chciała w taki sposób jak - TY zdobyć z moim którym kolwiek psem res.CACIB-a.[/quote] Diamant no to zycze Ci takiej okazji... tylko bez calego tego zamieszania, ktorego zapewne nie mialas okazji uslyszec. Co do suczki to mozliwe ze byla w takim razie w kl. otwartej
  23. PSY Kl. Posrednia 1 lok/dosk/NDPwR/CACIB WWW KNIGHT ERRANT Port Erin 2 lok/dosk/Res.CACIB DARK SIDE Tak Wiele Milosci Kl. Ch. nb Staffkar Suki Kl. Szczeniat 1 lok Amaretta POLES APARAT Kl. Mlodziezy 1 lok KIA Bu-Am-Sti Kl.Posrednia 1 lok/dosk/NDSwR/CACIB/BoB DEMI MOORE Alikana 2 lok BORA Saules Grycia nb Qeentesencya Nefretette Staff-ka Kl.Otwarta nb DUCHESS Na Przyklad Qeentesencya Nefretette Staff-ka Kl. Otw. 1lok/Res.CACIB Suczka z Finlandii moze ktos uzupelni
  24. Posiadam jedynie katalog z klubowki, bo z CACIBowki nie zakupilam. PSY Kl. Posrednia DARK SIDE Tak Wiele Milosci - 1 lok/dosk. LT CAC Kl. Otwarta WWW KNIGHT ERRANT Port Erin- 1 lok/dosk LT CAC, NDPwR, BoB SUKI Kl. Szczeniat Amaretta POLES APARAT 1lok/WO NSZwR Kl. Mlodziezy BORA Saules Grycia (??) KIA Bu-Am-Sti (??) w katalogu jednak nie jest podana 3 suczka ktora byla w kl.ot lub ch z finlandii. Wszystie suki dostaly oc. b.db lub dobre. pozdr.
  25. Doszlo dzis do mnie zgloszenie na 2x CACIB :multi:, ale na klubowke brak :roll: ale nie martwie sie tym faktem :) Do zobaczenia, pozdr.
×
×
  • Create New...