-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Patka wiesz moze cos a propo planu sedziowania lub spisu wystawcow?
-
Czy ktos wie co z rozpiska wystawcow i planem sedziowania??
-
Patka, a taksowka ile ok by kosztowala? czy to kwestai paru zlotych?
-
Jak dojechac z glownego na wystawe najszybciej??
-
Iwa zapisuj sie a na stransport bedziesz miala jeszcze czas znalezc, MB jest obecnie w niemczech dlatego zadko bywa na dgm ;-) zawsze mozna dojechac pociagiem lub pksem :)
-
POSZUKUJE TRANSPORTU PLSSsss :placz:
-
[quote name='staff-ka']- tak dokładnie było ,ławka była oklejona i pies stał na wykładzinie ..stał stabilnie i nic sie mu nie rozjeżdżało... [/quote] No to juz sie nie czepiam :cool3: bo o tym nikt tu nie wspomnial. Zwracam honor oddzialowi ;). Staff-ka dziekuje za info. Poza tym gratuluje ukonczenia Interchampiona Młodemu, bo moim zdaniem bardzo sobie na ten tytul zasluzyl, ba i nawet na wiecej zasluguje ;) Gratuluje rowniez za ukonczenie Ml.Ch Szado, no i Ch Buni (jezeli tak sie stalo, z tego co czytam tu to tak) :) Gratulacje tez dla reszty za upor na wystawie, ze to wy zwyciezyliscie a nie pogoda:multi:
-
Asta znajac nasz ZK, to bedzie ci przysylal upomnienie o zaplate :roll:. Ok ja tez odnotowalam fotki i bede sie rozgladac:cool3:
-
hehe poszperalam poszperalam i znalazlam z maja 2006 ale az tak bardzo sie nie zmienilam :) [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3603/pict0072mini2vh.jpg[/IMG]
-
Dokladnie oto chodzi, ze zdjecia widze ze lawka postawiona tak zeby byla ( nie wiem czy sie kiwala czy nie). Chodzi mi poprostu o bezpieczenstwo psow. Poslizgnie sie czy spadnie i masz.....:shake: Lawki szkolne nigdy nie byly dla psow :evil_lol: one sluza di pisania , spania na lekcjach:lol: A tak na powaznie chodzi mi jewdynie o to ze pogoda sprawila ze te lawki byly zapewne sliskie, dlatego organizator powinien sie postarac o jakies maty anty poslizgowe ;-)
-
a wiesz jaka jest ilosc?? Dobrze ze wogole bedzie jakies info :D Achh ta babska ciekawosc. No to drogie Paie zaczepiac nas tak jak juz wspominalam nr 366 :cool3:
-
Alojzyna, nie chodzi o to ze lawka, bo to jest ok. Tylko chodzi o to ze jak padal deszcz to lawki sa jak slizgawka i ie wyobrazam ustawinie tam psa ;)
-
na gorze to Larry Flint Pullera :) Ta lawka jest zabojcza:crazyeye: przeciez pies nawet tam sie nie moze czuc na niej bezpiecznie, zeby mogl sobie wybic :shake: paranoja
-
hehe ja mam sie bac :evil_lol: czego?? najwyzej Cest nas obroni wywalajac brzuch do gory zeby ktos go poglaskal :lol::diabloti: Jakby co zaczepcie mnie na wystawie bo ja to czasem stresa mam i przez to klapki na oczach :roll: Wiem, ze bedzie w kl posredniej siostra Cesta ale to tylko tyle wiem . Wiesz czy Lindunia bedzie miala konkurencje? Mam nadzieje ze jutro bedzie cos wiadomo jakie sa zgloszone psy ;-)
-
Cest ma nr 366 wiec juz wiadomo ze duzo psiakow nie bedzie, ale tak czy siak zawsze kogos poznamy :)
-
Ja chetnie bym pojechala, sama jestem bez auta mialby ktos mozliwosc zabrania 2 os + psa , dokladam sie do kosztow, niewazne z jakiej czesci polski bylby wyjazd :cool3:
-
[quote name='Polna']u nas nic kurcze[/quote]Jeszcze troche czasu jest;)
-
my tez mamy potwierdzenia, czy ktos wie moze o jakis stawkach cos?? Ponoc od jutra slyszalam ze ma byc? czy to prawda?
-
My informujmy ze jestesmy zgloszeni i dostalismy juz dzis potwierdzenie :cool3:
-
bill, jest juz niestety po terminie zgloszen. No chyba ze jako widz chcesz sie wybrac ;)
-
[quote name='wfh85']To może jednak ktoś sobie przypomniał pełne wyniki? :wink:[/quote]hehe no wlasnie , wyniki poprosmy :lol:
-
hehe Marta, chodzi o to ze pies nie ma totlanie stycznosci poza wystawami z ringowka i z nauka wystawiania :roll:. Bity nie jest tyle, wiem. A co do chodu to widzialam go kilka razy na zywo i on tak ma, ze ma spuszczony leb i ogolnie jakis jest taki nie zebrany :shake: To fakt fajnie to nie wyglada, nie kazdy pies lubi sie pokazywac;)
-
Strumyk co do Zominiusa TWM, jest t pies ktory jest po raz 3 na wystawie i hodowca go wystawia i tylko wtedy ma stycznosc bycia czegos nauczonym, bo wlasciciele sie nie znaja wogole. WIec bity nie jest :lol: prosimy o pelne wyniki :) gratulki dla wszystkich
-
Agasia, chetnie tylko na warszawskiej nas nie bedzie planujemy wtedy wystawe 2-dniowa w Lipsku ;-)
-
[quote name='carotina']blaira, ja przeprowadzam się do wawy pod koniec września (studia), więc moge się nią zająć troche;) i jeżeli chcesz wystawić np. w Legionowie (o ile planujesz tam jechać)[/quote] Carotina, chetnie. Legionow jest w planach, wiec zapraszam :) a tak z ciekawosci zapytam gdzie bedziesz studiowac?;)