Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Czy ktos sie dowiedzial moze czy bedzie podana rozpiska godzinowa? Postaram sie dzis dodzwonic ...zobaczymy:roll:
  2. dziekuje Ci psy mi wystarcza...sie napisalas Kobito biedna...jeszcze raz dziekuje;)
  3. A ja poprosze o staffik (staffordshire bull terrier) ciekawa jestem jakie psa tam zglaszaja :) pozdrawiam i [SIZE=5][COLOR=Red]GRATULACJE :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
  4. [quote name='Musiałek']17-18 listopad cgyba dobrze pamiętam :lol:[/quote] Rozumiem ze 2008?
  5. mi jednynie narazie wiadomo ze zglosozne zostaly; Staffordshire Bull Terrier, pies, młodzieży - ASPEN Staff-Star (FCI) Staffordshire Bull Terrier, pies, otwarta - DARK CHOCOLATE Berserker Staffordshire Bull Terrier, pies, otwarta - ADA od Lhoteckeho Potoka Staffordshire Bull Terrier, suka, młodzieży - VECTRA Buldożer Staffordshire Bull Terrier, suka, młodzieży - X FACTOR DARK QUEEN Port Erin Staffordshire Bull Terrier, suka, młodzieży - VENA Buldożer Staffordshire Bull Terrier, suka, pośrednia - SENIORA Senator Staffordshire Bull Terrier, suka, pośrednia - BELLA-BLUE BELL Harpagon Staffordshire Bull Terrier, suka, otwarta - AMALKA od Lhoteckeho Staffordshire Bull Terrier, suka, otwarta - DEMI MOORE Alikana
  6. [quote name='Asztir']Cartman Stawka Większa Niż Życie - HC normal, L2HGA Clear :)[/quote] :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  7. Czy ktos jest mi w stanie napisac czy bdzie podany mniej wiecej podzial godzinowy na poszczegolne rasy? pozdr.
  8. Szukam kogos, kto jechalby z warszawy na wystawe i moglby zabrac 2 os +psa (siedzi na kolanach lub pod nogami). Oczywiscie dokladam do paliwa. pozdr ;)
  9. Gratulacje :multi::multi::multi:
  10. Justys to nie problem...zawsze mozna kogos poprosic i sie zaczac uczyc i przygotowywac;)
  11. Asztir zbawicielu :lol: czekamy na c.d. zdjec Czy Frodo tj Leonardo ukonczyl Ml.Ch?? ;)
  12. No i co z tymi zdjeciami :mad: czekamy rowniez na pelne wyniki oraz wiesci jak poszlo na BISach ;)
  13. [quote name='Canin']Chcem Vám oznámit radostnú spravu - SHAROC FRANSIMO RED BOY má výsledok testov - L2-Hga CLEAR!!!![/quote] :multi::multi::multi:
  14. Inga...great pics and puppies :iloveyou::iloveyou::iloveyou: and the female have some milk on the ear :loveu::loveu::loveu:
  15. blaira

    Zaczyna sie!!!

    Tak tak wiem...watki o allegro sa rozpowszechniane wszedzie...to ze szczeniaki nierodowodeowe to jedno ja juz doskonale wiem i nie tylko ja ze byly sa i beda ...bardziej mnie chyba irytuje wlasciciel tego "reproduktora" dlatego postanowilam to tu umiescic.:shake:
  16. blaira

    Zaczyna sie!!!

    [U][/U]No coz...[URL="http://www.allegro.pl/item190721041_staffodshire_bull_terrier_stafik.html"]Kliknij tutaj[/URL]
  17. Jak Galeria Szczeniat to galeria...przedstawiam wam maluszki po Lotewskiej suczce i Cescie ;) Chlopiec nr 1 [img]http://img63.imageshack.us/img63/318/chlopiec1go3.jpg[/img] *** Chlopiec nr 2 [img]http://img183.imageshack.us/img183/3056/chlopiec2gb6.jpg[/img] *** Suczka nr 1 [img]http://img235.imageshack.us/img235/2448/suczka1bv3.jpg[/img] *** [img]http://img293.imageshack.us/img293/9819/suczka1ahn5.jpg[/img] *** Suczka nr 2 [img]http://img235.imageshack.us/img235/8320/suczka2zo8.jpg[/img] *** Suczka nr 3 [img]http://img293.imageshack.us/img293/844/suczka3bq4.jpg[/img] *** Suczka nr 4 [img]http://img58.imageshack.us/img58/8273/suczka4pz9.jpg[/img]
  18. :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/8405/puppies1aun5.jpg[/IMG]
  19. Chyba nie za bardzo sie przyklada :lol::lol: no ale trening czyni mistrza :evil_lol:
  20. Fajne fotki.... Co do zagadki...nie trudna dla mnie ta zagadka bo rasa ta, a moze to i nawet ten sam pies wpadl mi w oko w NDMie....odp brzmi : Pies faraona :evil_lol:
  21. chyba chodzi o proby pracy
  22. Z tego co sie zorientowalam sa to jakies proby ;-) ale dokladnie nie wiem
  23. [quote name='Agappe']dziekuję bardzo .. hmm a moze vsp to nieobecny?:roll: :roll:[/quote] Agappe juz wiem, doszukalam sie w vdh.de vsp - obiecujacy No to jak ktos podalby stawke staffikow :lol: wiem , wiem mecze hehe :evil_lol::evil_lol:
  24. Agappe vv- wo ohne bewehrtung - bez oceny vsp - ?? Jeszcze raz sie usmiecham o staffordshire bull terrier, plosie ;)
  25. Oj nie lubisz, nie lubisz :P..... AMFI, spojrz na to z innej strony...jestesmy przez takie twoje pisanie madrzejsi ;-) Dobra robota:thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...