Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. To ja tak po krotce..... moj psiaczek V-ce Mlodziezowy Zw. Swiata :multi:to dla mnie zaszczyt :)
  2. Hihi Strumyk nie wiem skad takie informacje ale ani Cescik ani Carbo 1 miejsca nie zdobyli ale AZ 2 :) z czego jestesmy bardzo ale to bardzo dumni. Bo ja jechalam z przekonaniem pokazania sie i poogladania a nie lokate. Powiem ze bylo co ogladac.... atmosfera bardzo rozluzniona przynajmniej w moim wypadku...zero stresu i nie czulo sie wogole ze to swiatowka :shake: poprostu wieksza ekipa z zagranicy ktorzy w odatku byli bardzo mili nastawienie....ok, padam to tyle na dzisiaj. Tak ogolnie Ekipa polska wypadla super GRATULUJE !!!!!!!! i pozdrawiam wszystkich serdecznie milo bylo poznac nowe osobki i zobaczyc osoby ktorych sie dawno nie widzialo :)
  3. Heh Alojzyna ...wszystkiego po trochu :razz::lol:
  4. Strumyk , a nie ma mozliwosci zeby ktos wystawil Ci lindki? Kurcze strasznie beznadziejna sprawa ze na ostatnia chwile okazuje sie ze brzydko mowiac ... dooopa:shake: Moze da jakos rade? pozdr.
  5. Hihi nie to ja wkoncu pomylilam zdjecia, ale to jeden i ten sam piesek :lol: Slodziak :loveu:
  6. A jeszcze dokladniej o tym ?? :cool3: [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4454/dziewczynkapr7.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Vectra'][SIZE=1]moje marzenie spełni się za ok 2 miesiące :cool3: [/SIZE][/quote] Vectra rozmiem ze o tym marzeniu mowimy?? ;) [URL="gg:http://img292.imageshack.us/img292/1695/chlopakgg3.jpg"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1695/chlopakgg3.jpg[/IMG] [/URL]
  8. Dobermania bazar jest otwarty codziennie , skraweczki itp korzystniej dostaniesz w godzinach ok po 12. Zreszta z rana najgorszy tlum :)
  9. A macie moze wyniki z drugiego dnia , bo domyslam sie ze to z pierwszego? pozdr i gratuluje ;)
  10. Kolor napewno musi byc kontrastowy, czyli w waszym przypadku najlepiej czarny czy ciemny braz. Co do samego stylu to ja zazwyczaj ubieram jakies spodnie(czesto w kant) nie dzinsy i do tego poprostu elegancka koszule a czasem na to jeszcze garsonke. To tez nie jest wybieg mody dlatego zeby tez sie jakos nie rzucalo super w oczy. Chociaz przyznam ze widzialam dziewczyne ktora wystawiala terriera tybetanskiego w komplecie spodnie+garsonka koloru zielonego takiego jablkowatego rzucaljacego sie w oczy i przyznam ze wygladalo to super. pozdr. i trzumam kciuki
  11. Jezeli przelew byl robiony poczta to niestety oni maj powolne tempo :/ Poza tym swieta byly.
  12. Olga ja musze koniecznie was poznac z Zoe. Sunia fantastyczna i taka okaja zeby ja poznac mnie nie ominie ;-) Powoli zaczynamy odliczac....:cool3:
  13. No ba ja chetnie sie przylacze, tylko czy was w tym tlumie tam znajde :) Niestety jeszcze nie wiem jak bede jechac dlatego raczej wypiekow nie zabieram....ale chetnie mogre zabrac szampana jeszcze z Lipska za BoB Cesta :razz:
  14. AMFI, napisz mi jakim pociagiem? o ktorej? ile zaplacilas za bilecik, jesli mozna wiedziec? pozdr
  15. PILNIE NA OSTATNIA CHWILE(z powodow ode mnie nie zaleznych,odwolano mi transport) SZUKAM TRANSPORTU DLA 2os.+Staffiora grzecznego jerzdzacy w kolanach. Prosze o pomoc! dopasujemy sie i dokladamy sie do paliwka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. Alojzyna z tych wszystkich pytan potrafie odpowiedziec jedynie na to ze to bedzie druk kolorowy, no chyba ze ktos chce czarno biale ;-)
  17. Kilka nastrojowych zdjec typu Halloween, ktore byylo wczoraj :) Rika z Cestem :D [img]http://img413.imageshack.us/img413/31/halloweennj1.jpg[/img] A tu sam Cescik [img]http://img48.imageshack.us/img48/5028/halloween1wy5.jpg[/img] A tu nasza laleczka Rikunia vel. Ryjek [img]http://img48.imageshack.us/img48/5656/halloween2mk4.jpg[/img]
  18. hah zapomnialam dodac ze spowrotem tez , osobka doklada sie do kosztow. prosze o priv najlepiej
  19. [SIZE=6][COLOR=Red]SZUKAM PILNIE TRANSPORTU WARSZAWA-POZNAN na dnia 12.11 os + maly piesek PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
  20. Ania na karcie oceny widnieje Anw.Dt.Ch (i res) oraz Cac i (res) te cace na karcie sa dla klubow danej rasy. Tzn jezeli jakis klub np bullowatych w jak w moim przypadku byl na wystawie sponsorowal na ringu puchary/rozety itp to wygrywajac klase czy 2 lok dostawalo sie tego cac na ch.klubu danej rasy. Oczywiscie tych klubow jest od groma no i trzeba sie najpierw do niego zapisac i placic skladke :)
  21. hihi no jakos skupieni bylismy ;) dziekujemy pozdr.
  22. Byla to wystawa 3 dniowa(staffiki byly w pt i nd) Cest pierwszego dnia na wystawie Bundessieger-Zuchtschau 13.10 zdobyl v2(lok 2 oc dosk)+ res.Anw.Dt.Ch(res.cac)na 5 psow u sedziego: Peter Machetanz(D) Jahrhundertsieger-Zuchtschau sedzia: Alec Water(GB) v2(lok 2 oc dosk)+res.anw.dt.ch(res.cac) na 5 psow Cieszymy sie bardzo z owych wynikow,niedosc ze 2 lok nas satysfakcjonuje w oczach pana Watersa. :D [img]http://img64.imageshack.us/img64/1515/dortmund2006ch9.jpg[/img] pozdr. :D
  23. AniaM Ta wystawa jest wysoko rangowa w niemczech dlatego Anw.Dt Ch sa liczone razy 2 , a res jako zwykly wniosek:cool3: My sie bardzo cieszymy bo mamy juz dwa kolejne wnioski do ch :)
  24. Jestem jak narazie bardzo zadowolona, psom smakuje. Na efekty troche jeszcze poczekam bo dopiero 2 x dostaly karme. Poza tym super kontakt, transport i dostalam kilka fajnych gadzetow do karmy :cool3:
  25. [quote name='Nela']na stonie sa calkowicie inne dane??? to ktore sa prawdziwe????[/quote] Hehe Nela Marta sobie gdybala i zartowala :lol: i zestresowala tym pare ludzie :eviltong::mad:
×
×
  • Create New...