Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Hehe Vectra do tego czasu blotko sie wykruszy :lol::eviltong: Torun jest w sierpniu chyba 11.
  2. Dziekujemy , dziekujemy... Torun hmmm nie myslalam nad nim...zobaczymy :-) moze Ewe da sie namowic;)
  3. Patka to ja sobie pozwole wkleic.... domyslam sie ze chodzi o ta hodowle [url]http://www.cazomic.co.uk[/url] ;)
  4. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Anurek i tu Cie tez poprawie ;-) wystawa odbywa sie 1.09-2.09;)
  5. [quote name='Anurek']Dostałam ulotke tej wystawy stad wiem, ze: - sa 2x CACIB & 7x Club Shows - CACIB 1.08.2007 jest kwalifikacja na Crufts - termin zgłoszen upływa 14.08.2007 Wiecej informacji na [URL="http://www.draculadogshow.eu/"]www.draculadogshow.eu[/URL][/quote] Anurek mala korekta wystawa odbywa sie 1.09 - 2.09 ;)
  6. [quote name='ALIKANA']Demi Moore Alikana jak zwykle rewelacyjnie prezentowana przez swojego właściciela p. Andrzeja Trzebińskiego uzyskując na tej wystawie CWC ukończyła CHAMPIONAT POLSKI- gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy ! [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5356/demiwalbxc1.jpg[/IMG][/quote] GRATULUJE !!!! Ta para idzie jak burza:multi::multi::multi:
  7. [quote name='nice_girl']Nie. Zgodnie z regulaminem ZKwP hodowcą może zostać ten, kto posiada sukę hodowlaną.[/quote] Nice z tego co kojarze..to zalozyc hodowle moze osoba bedacaczlonkiem i majaca psa rodowodowego...znam takie osoby ktore maja psa-samca i maja przydomek;)
  8. [quote name='Asiaczek']Szkoda, że dopiero teraz o tym piszesz, Izoldas. My zorganizowaliśmy busa z W-wy, ale już jest komplet. Pzdr.[/quote]buuu szkoda, chetnie sama bym sie zalapala:roll:
  9. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    [quote name='zpr']Ups to daleko, ale dzięki za info. To jest 2 x CACIB?[/quote] Tak 2x CACIB i jeszcze klubowka terrierow
  10. Z tego co mi wiadomo to czeka sie ok 2-3 miesiecy, dostajesz listowna odpowiedz, ktory z przydomkow zatwierdzono. Oczywiscie mozna tez sie dowiadywac telefonicznie w oddziale ;)
  11. Vectra, a przypadkiem nie udalo ci sie zlapac aparatem malego Bartola? na wystawie w Radomiu (maluszka Cescikowego?)
  12. [quote name='hachidori'][SIZE=3][B]blaira[/B][/SIZE] czy to wy pomogliscie mojej kolezance z samoyedem w pilnowaniu mojej Akity Amerykanskiej?? kiedy "przeprowadzalismy" sie pod ring glowny?? pozdrawiam Asia[/quote] Dokladnie tak ;););)
  13. Magda zaszalas :multi::multi::evil_lol:, GRATULACJE dla Polskej Ekipy:terazpol::terazpol::terazpol:
  14. OK, dzieki wielkie z gory ;)
  15. No to moje sprawozdanie ... :cool3: Zakupilam 3 kosmetyki: [B]Krem do opuszek[/B] - uwazam ze jest swietny, nie uzywalam go do opuszek a raczej na przesuszone, luszczace sie miejsca takie jak kolana i u nas jeszcze od zabaw fafle i troche przy oku. Poza tym sprawdza sie i on u nas, do rak i po wczorajszej wystawie uzylam go do mojej spalonej skory, 1 klasa!!! [B] Szampon do koloru czarnego - [/B]efekt ponoc dopiero za 3-4 razem, a uzylismy go dopiero raz 1 i inne osoby mowily rze rzeczywiscie widac efekt. Zobaczymy jak go zastosujemy czescie ;-) Uwazam ze jest wporzadku, wydajny, zapach tez ok. [B]Odzywka Hair Repair [/B]- tez polecam, fajny wlos przyjemny w dotyku i siersc po nim jest bardzo odzywiona i blyszczy tak jak powinno. Mam jednak 2 uwagi...jak na psa krotkowlosego mam wrazenie ze az tak nie jest wydajny jak szampon np, no i zapach ok, ale po dluzszym czasie troche mdli, na psie nie czuc az tego mdlacego zapachu :-) Dodam ze zauwazylam znaczna zmiane...gdyz po tym zestawie pies nie sypnal mi lupiezem po kapieli, ani w podrozy na wystawe, co czesto robil chyba ze stresu glownie. pozdr i zapewne jeszcze nie raz skorzystam uwazam ze ceny sa naprawde przystepne i bardzo dziekuje Iwonie za cenne rady;)
  16. [quote name='Gucio']Blaira - mam w takim razie Twojego psa na fotach z BOG :)[/quote] Gucio to chyba nie chce go widziec bo nie bylo ani jednego momentu by tal tak jak powinien:roll::lol:
  17. No to i ja dodam ze Cest 1lok. CWC, NDPwR oraz BoB , a na grupie powiedzial ewidentnie ze ma dosc i nie bylo wspolparcy :roll::shake:
  18. Kingula gratuluje :multi::multi::multi:
  19. blaira

    Dławik na ringu

    Jestem zdania ze lancuszek dobra rzecz...tylko trzeba potrafic z niego skorzystac !!! Nie az tak latwo znalezc lancuszki wiem ze co jakis czas mozna je nabyc w sklepach kakadu...
  20. Nie zamierzam byc przed 10...szkoda mi psa a mamy w kolejce przed nami [SIZE=4]61[/SIZE] psow..... zreszta nie poto placilam zeby mi teraz powiedzieli ze mi numerka nie wydzadza po 10 ;-)
  21. No to ja testuje kosmetyki ktore dzis dostalam, mam nadzieje je wprobowac jutro. Dam znac jaki efekt :) pozdr;)
  22. Dokladnie i ja dostalam dzis potw bez numerak, pewnie na czas nie dotarly potwierdzenia przelewu ;)
  23. [quote name='Vectra']ale nie ma podanych godzin ................[/quote] Ponoc ma byc w piatek na stronie ;)
  24. Ja rowniez, jeszcze potwierdzenia nie dostalam. Co do rozpiski godzinowej....ponoc mabyc podana w piatek na stronie..ale czy dokladnie bedzie rozpisana na rasy tego nie wiadomo. pozdr.
  25. To ja poprosze o stawke staffordshire bull terrier jak jest ich duzo to poprosze jedynie o psy ;)
×
×
  • Create New...